Skocz do zawartości

REFERENDUM w SPRAWIE odwołania władz GMINY


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne władze opluwać? Ani one szanowne ani władze i na dodatek sami sobie plują w twarz. Szafran z Michałem zawsze powtarzali na sesjach razem z Liwakiem -" To Pana rola Panie Burmistrzu" do Racina. No to role się odwróciły - To waza rola rządzić , szukać inwestorów ale nie takich gdzie ich wszędzie pędzą z norkami, żwirkami i nikt takich u siebie nie chce . Takich inwestorów to jest na pęczki wysil d**ę kwartecie. Wszystko się da jak się chce i ma rozum w odpowiedniej części ciała.

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowne władze opluwać? Ani one szanowne ani władze i na dodatek sami sobie plują w twarz. Szafran z Michałem zawsze powtarzali na sesjach razem z Liwakiem -" To Pana rola Panie Burmistrzu" do Racina. No to role się odwróciły - To waza rola rządzić , szukać inwestorów ale nie takich gdzie ich wszędzie pędzą z norkami, żwirkami i nikt takich u siebie nie chce . Takich inwestorów to jest na pęczki wysil d**ę kwartecie. Wszystko się da jak się chce i ma rozum w odpowiedniej części ciała.

Ty jesteś "gwiazda" tyle że sowietska !

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowne władze opluwać? Ani one szanowne ani władze i na dodatek sami sobie plują w twarz. Szafran z Michałem zawsze powtarzali na sesjach razem z Liwakiem -" To Pana rola Panie Burmistrzu" do Racina. No to role się odwróciły - To waza rola rządzić , szukać inwestorów ale nie takich gdzie ich wszędzie pędzą z norkami, żwirkami i nikt takich u siebie nie chce . Takich inwestorów to jest na pęczki wysil d**ę kwartecie. Wszystko się da jak się chce i ma rozum w odpowiedniej części ciała.

Popieram Twą wypowiedz,

Chcieli rządzić to niech rządzą .Przy tym deficycie to już nic nie pomorze.To co wykazane a co nie jest to jeszcze raz tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.portalinsko.pl/

Nie przyszli mieszkańcy Ińska??? Jak myślisz szanowna władzo dlaczego??! Bo maja was dosyć bo nie podejmujecie decyzji dla nich ważnych i obiecanych w kampanii . To jest protest i bojkot ale wy się widać świetnie bawiliście. Jedna tylko uwaga co tu robił Napieralski ten zdrajca SLD który przeszedł do PO a obok niego Baśka ona też zdradziła Teresę? Jak to jest w tej polityce. Sprzedajecie się jak na bazarze . Jacek raz pozuje do PSL raz do SLD a raz do PO. Takie wyborcze szmaty.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.portalinsko.pl/

Nie przyszli mieszkańcy Ińska??? Jak myślisz szanowna władzo dlaczego??! Bo maja was dosyć bo nie podejmujecie decyzji dla nich ważnych i obiecanych w kampanii . To jest protest i bojkot ale wy się widać świetnie bawiliście. Jedna tylko uwaga co tu robił Napieralski ten zdrajca SLD który przeszedł do PO a obok niego Baśka ona też zdradziła Teresę? Jak to jest w tej polityce. Sprzedajecie się jak na bazarze . Jacek raz pozuje do PSL raz do SLD a raz do PO. Takie wyborcze szmaty.

Baśka pewnie przebrała się za faceta,bo na fotce jej nie widzę...

Odnośnik do odpowiedzi

Jak bym siedział to nic bym nie widział .Tak byłem widziałem i piszę.Dziś dobra pogoda do czytania.Czytajcie zmiany budżetowe , porażka znów wzrost wynagrodzeń w administracji i jak zwykle w szkole,zawsze brakuje.Co zabierają to można tez wyczytać,przykłady to jak zwykle drogi- znów z dróg zabierają pieniądze choć i tak nic nie zrobione.Szumna świetlica w Czertyniu sztandarowe hasło wyborcze RAJCY zabiera się 30 tyś.26 tyś zabiera się dla Policji na zakup samochodu teraz chyba przesiądą się na rowery lub hulajnogi i t.d Zachęcam do czytania materiałów bo są bardzo ciekawe .Porażka.

Odnośnik do odpowiedzi

Sami organizują co im przyjdzie bez na myśl bez umiejetności zachęcenia mieszkańców to sami przychodzą.To że przyklejają się do byle kogo to po to aby sobie fotkę strzelić i na portalu zamieścić oraz do rozliczenia projektu bo nawet na to kasy nie było gminnej .Jak za jezioro mieli by dla prezesa zapłacić to zawody by się nie odbyły.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak bym siedział to nic bym nie widział .Tak byłem widziałem i piszę.Dziś dobra pogoda do czytania.Czytajcie zmiany budżetowe , porażka znów wzrost wynagrodzeń w administracji i jak zwykle w szkole,zawsze brakuje.Co zabierają to można tez wyczytać,przykłady to jak zwykle drogi- znów z dróg zabierają pieniądze choć i tak nic nie zrobione.Szumna świetlica w Czertyniu sztandarowe hasło wyborcze RAJCY zabiera się 30 tyś.26 tyś zabiera się dla Policji na zakup samochodu teraz chyba przesiądą się na rowery lub hulajnogi i t.d Zachęcam do czytania materiałów bo są bardzo ciekawe .Porażka.

Przypominam że jaki jest budżet gminny wszyscy wiedzieli od mieszkańców po startujących w wyborach. Przecież przekonywali że wszystko wiedzą i wszystko się da tylko potrzebują poparcia to wtedy wszystko się zmieni na lepsze. Jak jest wszyscy widzą h**, d*** i kamieni kupa....Zaczęła się zwalanka na Racina bynajmniej co trezba będzie płacić i od kiedy było wiadomo wszystkim ale może Michał czy Jacek o tym nie myśleli.

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram Twój wpis.Wiedzieli dobrze tylko głupa palą.Mam pytanie czy ten z tyłu na zdjęciu w Ciemnych okularach Co Szafran na swym portalu zamieścił to Wicek bo mam wrażenie że jakieś ABW albo popił i nie chciał foty na kacu

Tak to wicek pewnie wcześniej chlapnął z gwinta i tak wyglada.

Odnośnik do odpowiedzi

Taka cisz ostatnio tu zawitała- chyba chłopcy z Ińsko Razem się wypalili.Dziś będą na komisjach obradować które nic nie wnoszą do poprawy sytuacji w gminie w ręcz przeciwnie -poprzyjmują gorszą sytuację jaką sami stworzyli niż poprzednik im zostawił.Jak można przez trzy miesiące nic nie robić a dietę brać.Tak pracuje się za podatnika pieniądze .

Odnośnik do odpowiedzi

Taka cisz ostatnio tu zawitała- chyba chłopcy z Ińsko Razem się wypalili.Dziś będą na komisjach obradować które nic nie wnoszą do poprawy sytuacji w gminie w ręcz przeciwnie -poprzyjmują gorszą sytuację jaką sami stworzyli niż poprzednik im zostawił.Jak można przez trzy miesiące nic nie robić a dietę brać.Tak pracuje się za podatnika pieniądze .

Tak,tak.Nachapali się szmalu,a ciebie zazdrość zżera.Trzeba było dołączyć do tych "nierobów" to też miałbyś górę złota.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...