Skocz do zawartości

REFERENDUM w SPRAWIE odwołania władz GMINY


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie zamieszczone posiedzenie komisji-co chłopcą radarowca kamera się zagrzała czy robicie wycinki materiału niekorzystne dla was-tak zwana cenzura

Nigdy nie ma materiałów tak wcześnie. Palancie Michał musi to wrzucić do neta obrobić i nigdy się nie zdarzyło żeby coś wyciął. Wytnij sobie część ciała która u ciebie jest defektem i będziesz myślał poprawnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie ma materiałów tak wcześnie. Palancie Michał musi to wrzucić do neta obrobić i nigdy się nie zdarzyło żeby coś wyciął. Wytnij sobie część ciała która u ciebie jest defektem i będziesz myślał poprawnie.

to ciebie często tu opisywali że mądraliński jesteś tylko nie w tą stronę.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

a może by tak władza bezrobotnych wyposażyła w odpowiedni sprzęt do pracy.Widziałem dzis te drapaki do zamiatania ulic.Coś strasznego czym te panie maja pracować.To że komuna jeszce w sprzataniu u nas jest to inna sprawa.W wielu gminach ulice sprzataja samochody specjalistyczne -u nas nekają panie a mogły by wykonywać inne prace.Do zbierania piachu noszą szufelki wstyt.Wszystkie narzedzia jak z innej parafii Tak rządzi nowa władza to znaczy kontynłuje pozostałość po starej.widzać że wszystko dobrze się zakorzeniło.i poco się wysilać.a na takie wydatki powinna kasa być.Znów pokoszone sporadycznie .

Odnośnik do odpowiedzi

Nie broń się ,już tam ścieżki czyścisz.

to ciebie często tu opisywali że mądraliński jesteś tylko nie w tą stronę.

a może by tak władza bezrobotnych wyposażyła w odpowiedni sprzęt do pracy.Widziałem dzis te drapaki do zamiatania ulic.Coś strasznego czym te panie maja pracować.To że komuna jeszce w sprzataniu u nas jest to inna sprawa.W wielu gminach ulice sprzataja samochody specjalistyczne -u nas nekają panie a mogły by wykonywać inne prace.Do zbierania piachu noszą szufelki wstyt.Wszystkie narzedzia jak z innej parafii Tak rządzi nowa władza to znaczy kontynłuje pozostałość po starej.widzać że wszystko dobrze się zakorzeniło.i poco się wysilać.a na takie wydatki powinna kasa być.Znów pokoszone sporadycznie .

macieniemiec posprzątaj koło siebie. Czyżby narkoman nawiedził gminę naszą???????? Pisz pisz sam do siebie biała myszko z bałwaniej górki............

Odnośnik do odpowiedzi

Ty nie chodź po Ińsku i nie rób zamętu. Uwielbiam tą pracę i mogę robić co chcę i czyn chcę pracować masz czysto to się ciesz .

Jak kupisz samochód otwórz firmę i wykonasz to za mnie gudbaj do jutra. Przyjdź i mi pomożesz jak tak mi współczujesz

Odnośnik do odpowiedzi

tu pisze tylko jeden chory psychicznie szafranowy cymbał wcielając się pod innych i w zasadzie powinno się te wpisy pominąć milczeniem , można jednak zadać sobie takie pytanie - czy takie zachowanie człowieka na eksponowanym stanowisku godzi się z powagą urzędu ? ja mam poważne wątpliwości .

Odnośnik do odpowiedzi

tu pisze tylko jeden chory psychicznie szafranowy cymbał wcielając się pod innych i w zasadzie powinno się te wpisy pominąć milczeniem , można jednak zadać sobie takie pytanie - czy takie zachowanie człowieka na eksponowanym stanowisku godzi się z powagą urzędu ? ja mam poważne wątpliwości .

Masz na to dowody? No to je tu dawaj, a jak nie to na drzewo!
Odnośnik do odpowiedzi

Masz na to dowody? No to je tu dawaj, a jak nie to na drzewo!

chamstwo i głupota wychodzi ci z gumiaków , a na dowody przyjdzie czas. Wtedy wszyscy ci na których podstępnie plułeś i starałeś się od początku zniszczyć torpedując ich poczynania , używając głosu osób które sam wymyśliłeś do robienia hałasu politycznego w gminie , za twoje szlachetne poczynania , anonimy i wkładanie nosa w nie swoje sprawy serdecznie podziękują .

Odnośnik do odpowiedzi

tu pisze tylko jeden chory psychicznie szafranowy cymbał wcielając się pod innych i w zasadzie powinno się te wpisy pominąć milczeniem , można jednak zadać sobie takie pytanie - czy takie zachowanie człowieka na eksponowanym stanowisku godzi się z powagą urzędu ? ja mam poważne wątpliwości .

No skoro jednak ty też piszesz to nie jest jednak prawdą że tu tylko Włodek pisze, piszę ja pisze wielu i należy tych pisanych głosów słuchać i czytać. Ty jednak tylko głosy słyszysz a to już jest choroba musisz koniecznie do specjalisty. Taki jak ty człowiek chory psychicznie może sam sobie wyrządzić krzywdę. Pan Szafran to poważny człowiek na poważnym stanowisku obrażanie go tylko dlatego że coś dobrego robi dla mieszkańców jest psychozą chorego człowieka. Jak cię nie stac na leki zgłoś sie do OPS-u znajdzie sie na receptę. Pozdrawiam chory człowieku.

Odnośnik do odpowiedzi

No skoro jednak ty też piszesz to nie jest jednak prawdą że tu tylko Włodek pisze, piszę ja pisze wielu i należy tych pisanych głosów słuchać i czytać. Ty jednak tylko głosy słyszysz a to już jest choroba musisz koniecznie do specjalisty. Taki jak ty człowiek chory psychicznie może sam sobie wyrządzić krzywdę. Pan Szafran to poważny człowiek na poważnym stanowisku obrażanie go tylko dlatego że coś dobrego robi dla mieszkańców jest psychozą chorego człowieka. Jak cię nie stac na leki zgłoś sie do OPS-u znajdzie sie na receptę. Pozdrawiam chory człowieku.

Zdecydowanie zgadzam się z Twoja wypowiedzią.Pan Szafran dobro mieszkańców tej gminy stawia na pierwszym miejscu.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak taki dobry a dlaczego mieszkańców Ściennego w maliny wpuścił zbierając podpisy aby powiat nie przekazywał gminie drogi.Za to była by dokumentacja a takto mamy NIC.Niech terasz śię tłumaczy nic nie będzie.Taki to lisek chytrusek .

Idol pierwszej maści

To jest prawda.Oszukał mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

co panie przewodniczący prawda w oczy kole.Była by droga tak jest g..........

gość frajerze.Całe szczęście,że tej drogi gmina nie przyjęła.Ma status powiatowej i niech tak zostanie. Przecież gmina tonie w długach,więc kto miałby dołożyć do jej przebudowy nawet gdyby była dokumentacja?Zarówno wykonanie dokumentacji jak i remont drogi należy do obowiązków powiatu.

Odnośnik do odpowiedzi

gość frajerze.Całe szczęście,że tej drogi gmina nie przyjęła.Ma status powiatowej i niech tak zostanie. Przecież gmina tonie w długach,więc kto miałby dołożyć do jej przebudowy nawet gdyby była dokumentacja?Zarówno wykonanie dokumentacji jak i remont drogi należy do obowiązków powiatu.

Racinowski by drogę przejął i by ją wyremontował? No to tego to nawet twórcy filmów SF by nie wymyślili!
Odnośnik do odpowiedzi

słuchaj przewodniczący wtedy szły wybory to ciemnote ludziom wciskałeś.Napisz o rzeczywistosci do czego sie przyczyniłeś że zero drogi -przyznaj się

Ciemnotą to jesteś ty Wojewoda już Ci pokazał ,chciałeś go ustawiać.

Pokaz niewiedzy jaką baranie pokazałeś na sesji RADY MIEJSKIJ to totalne Dno a twoi rycerze nawet Ci nie pomogli .Czerwony byłeś jak BURAK.Puść sobie nagranie i npowiększ to będziesz dobrze widział.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...