Skocz do zawartości

Dlaczego Gmina Ińsko ma problemy finansowe


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wasze forum to chwalicie.Jeszcze żadnej pochwały nie było słychać .Jak Ci co Was wybrali mogą teraz inaczej mówić.Nic nie mówią bo im wstyd.Ludziom w oczy nie mogą teraz spojrzeć jak się dali otumanić.Powiat dawał 180 tys na dokumentację na drogę a ten sobie coś wymyślił Szafran zbierając podpisy i zablokował wszystko.Jezdził do Starostwa i wyjezdził.Teraz niech bierze sie do pracy i dla Linówka także obiecana Świetlice realizuje.

Ja nie analizuje czy Twój nik jest taki czy siaki a Wy cały czas na nasłuchu.CZYSTA AGENTURA.

Odnośnik do odpowiedzi

Czytaj czytaj głąbie może sie czegoś nauczysz. Tam mądre rzeczy napisane ucz się bo na nauki nigdy nie jest za późno. A co chcesz żeby noc stała się dniem czy dzień nocą takich cudów nie robimy. I tak mamy w d**** twoje gadanie bo jedna jaskółka wiosny nie czyni. Spadaj na drzewo.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 miesiące później...

Jak ktoś piszę że to nie wina obecnej władzy to mnie krew zalewa , może i nie szkoda że tylko obecna władza nie zaczyna naprawy od siebie , zwalniają ludzi -oszczędności po to ąby zatrudnić dupolizów !!!! Pan Burmistrz zapomniał o przed wyborczym krzyku jaki podniósł aby poprzedniemu burmistrzowi obniżyć pensje teraz przy korycie już o tym zapomniał :)) . Pomijając już fakt że na zastępce zatrudnił nieroba który 1 dnia uczciwie nie przepracował żyjąc na garnuszku rodziców co on może wiedzieć o życiu w książkach o tym nie uczą ..

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo trafna uwaga , oszczędzanie w gminie powinni zacząć od siebie, tym bardziej , że nie przepracowują się nadmiernie, a jeszcze niedawno z Misiem grzmieli ,że pensja burmistrza Ińska jest zdecydowanie za wysoka. Jak całe ich tamto gadanie , było to tylko ściemnianie dla naiwnego ludu.

Odnośnik do odpowiedzi

Jacek swoją dupolizuskę Izabella wysłał do szkoły żeby podniosła kwalifikacje to wtedy znajdzie dla niej stanowisko w urzędzie ! Tylko to przeczy jego wyborczym obiecanka STOP Z KOLESIOSTWEM Jacek opamietaj sie bo nie jedno masz za uszami

Bałwan ty nie szczuj bo kto sieje ten zbiera.....

Bodzio proszę uspokój się

Tylko który "bodzio" bardziej chyba ten pijaczek co pilnuje budowy bałwana...tan drugi ma was w ....no własnie w d****...

Odnośnik do odpowiedzi

Jacek swoją dupolizuskę Izabella wysłał do szkoły żeby podniosła kwalifikacje to wtedy znajdzie dla niej stanowisko w urzędzie ! Tylko to przeczy jego wyborczym obiecanka STOP Z KOLESIOSTWEM Jacek opamietaj sie bo nie jedno masz za uszami

Dlatego pani Iza ma brązowy język
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem przekonany , że tylko niewielka grupa oszołomów jest związana z tymi tutaj wpisami i pomówieniami . Większość mieszkańców nie ma pojęcia o tym co myśli i robi Jacek i mało ich to obchodzi , tym co roznosi te ploty musi być tylko ten kto siedzi blisko źródła i ma ku temu predyspozycje np. taki szafran . Jemu zawsze coś się nie podoba , podobnego plotkarza w gminie nie znajdziesz wszędzie go pełno . Biorąc pod uwagę jego napięte stosunki z Jackiem myślę każdy sposób na pomówienia jest dobry . Ludzie uwierzą lub nie , ale będą gadać i o to mu chodzi .

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem przekonany , że tylko niewielka grupa oszołomów jest związana z tymi tutaj wpisami i pomówieniami . Większość mieszkańców nie ma pojęcia o tym co myśli i robi Jacek i mało ich to obchodzi , tym co roznosi te ploty musi być tylko ten kto siedzi blisko źródła i ma ku temu predyspozycje np. taki szafran . Jemu zawsze coś się nie podoba , podobnego plotkarza w gminie nie znajdziesz wszędzie go pełno . Biorąc pod uwagę jego napięte stosunki z Jackiem myślę każdy sposób na pomówienia jest dobry . Ludzie uwierzą lub nie , ale będą gadać i o to mu chodzi .

Ty chyba jestes tym co siedzi blisko źródła, bo skad niby wiesz, że szafran ma napiete stosunki z jackiem? powiem tak, najpierw napuszczałeś maćka na szafrana, nie udało się to teraz próbujesz napuszczać jacka. jesteś judasz i wsza przebrzydła, tyle w temacie.
Odnośnik do odpowiedzi

Ty chyba jestes tym co siedzi blisko źródła, bo skad niby wiesz, że szafran ma napiete stosunki z jackiem? powiem tak, najpierw napuszczałeś maćka na szafrana, nie udało się to teraz próbujesz napuszczać jacka. jesteś judasz i wsza przebrzydła, tyle w temacie.

na szafrana nikogo nie trzeba napuszczać to on sam jest sobie winny ze swoim fałszem , arogancją i fałszywą ambicją parcia na władzę .

Co do Maćka to równy chłop , nie jestem pewien czy on tu pisze bo widać że chłop pracowity i chyba tym gównem się nie zajmuje . To jakaś wesz z naszego podwórka

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem przekonany , że tylko niewielka grupa oszołomów jest związana z tymi tutaj wpisami i pomówieniami . Większość mieszkańców nie ma pojęcia o tym co myśli i robi Jacek i mało ich to obchodzi , tym co roznosi te ploty musi być tylko ten kto siedzi blisko źródła i ma ku temu predyspozycje np. taki szafran . Jemu zawsze coś się nie podoba , podobnego plotkarza w gminie nie znajdziesz wszędzie go pełno . Biorąc pod uwagę jego napięte stosunki z Jackiem myślę każdy sposób na pomówienia jest dobry . Ludzie uwierzą lub nie , ale będą gadać i o to mu chodzi .

Napisał maciek....

Ty chyba jestes tym co siedzi blisko źródła, bo skad niby wiesz, że szafran ma napiete stosunki z jackiem? powiem tak, najpierw napuszczałeś maćka na szafrana, nie udało się to teraz próbujesz napuszczać jacka. jesteś judasz i wsza przebrzydła, tyle w temacie.

maciek nie broń sam siebie...

na szafrana nikogo nie trzeba napuszczać to on sam jest sobie winny ze swoim fałszem , arogancją i fałszywą ambicją parcia na władzę .

Co do Maćka to równy chłop , nie jestem pewien czy on tu pisze bo widać że chłop pracowity i chyba tym gównem się nie zajmuje . To jakaś wesz z naszego podwórka

Nie widzę na co dzień fałszu u Włodka ale Maciek to gnida... jak on jest równy to ja jestem święty( a nie jestem)....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...