Skocz do zawartości

Dlaczego Gmina Ińsko ma problemy finansowe


Rekomendowane odpowiedzi

W tej gminie nic nie będzie jak nie powstanie żwirownia bo tylko tak można mieć kasę w związku z tym że mamy ten żwir ale powaleni mieszkańcy ,muszą być przeciw - ludzie to nasz rozwój będzie kasa na drogi na inwestycje pomyślcie rozsądnie Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Jacek Liwak to dobry, rozsądny Burmistrz więcej ludzi jest za nim niż przeciw niemu, stara się i robi wszystko aby na chwilę obecną wyciągnąć gminę na prostą . A Wy toczący swoje prywatne wojny polityczne zawsze będziecie na nie, co by nie zrobił dla Was będzie źle. Taki był wybór społeczeństwa i uszanujcie to. Panie Burmistrzu my Pana wyborcy a było ich sporo trzymamy za Pana kciuki.

Odnośnik do odpowiedzi

Kasa na inwestycje? Już na komisjach Grzesiak obiecywał, że kupi "łączność" i co przetarg się odbył a chętnych nie było. Kłamał bo myślał, że się nabiorą i wyłożą mu plan

Odnośnik do odpowiedzi

Kasa na inwestycje? Już na komisjach Grzesiak obiecywał, że kupi "łączność" i co przetarg się odbył a chętnych nie było. Kłamał bo myślał, że się nabiorą i wyłożą mu plan

Pan Grzesiak lepiej niech zajmie sie koparkami tam gdzie nikomu nie przeszkadza a nie pod oknami mieszkańców. Ten 'inwestor" to raczej przygłup jest niż inwestor. Planu nie będzie, ciocia domu starości nie zrobi a kopalni też nie będzie i koniec tematu. W Liwaka nie wierzę bo to śmieszna figura. Taki kolejny "chciałabym a boję się" bo czemu od razu nie podjął uchwały o tym że kopalni nie będzie? Na co czeka i tak żwirki same sie wycofały ze sponsorowania imprez to tym bardziej śmierdzi szantażem. Michał tobie nie jest wstyd??? Nawet Jacek nie brał takiego udziały w NIE dla żwirowni jak ty i co teraz jesteś wickiem to fryz, p*** i po kłopocie.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak pisałem żwirownia będzie.Dla paru dupków przyjezdnych nie można gminy paraliżować. Olo musi się z tym faktem pogodzić.Czy to Racin ,Terebecki , Liwak ,Szafran,Kupczyński ,Mazurek.Jeśli nie oni to następca zawsze zrobi to samo.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkich wymienionych zostaw w spokoju. Żwirowni nie będzie a twoje marzenia spełzną na niczym. Taki z ciebie p********* ćpun. Nie widzisz dobra gminy tylko interes gminy a to dwie różne sprawy. Ale ty tego nie zrozumiesz bo masz wydłubane dwie gałki oczne albo klepki na oczach.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz Olo .Ciśnienia nie wytrzymujesz.Boisz się że działeczki na wartości stracą.Dobry jesteś Kuba,dbasz tylko o swoje pod przykrywką bzdur co tu wypisujesz.Ja jeszcze Cie nie przezwałem ale chyba będę musiał Ci dowalić ,zacząłeś sam ,Jeśli ja jestem taki co tu wypisujesz to Cię przywołam do porządku.Jesteś CIAPAK.Krótko i na temat a ze żwirownią musisz się pogodzić.

Odnośnik do odpowiedzi

Jacek Liwak to dobry, rozsądny Burmistrz więcej ludzi jest za nim niż przeciw niemu, stara się i robi wszystko aby na chwilę obecną wyciągnąć gminę na prostą . A Wy toczący swoje prywatne wojny polityczne zawsze będziecie na nie, co by nie zrobił dla Was będzie źle. Taki był wybór społeczeństwa i uszanujcie to. Panie Burmistrzu my Pana wyborcy a było ich sporo trzymamy za Pana kciuki.

ha,ha,ha całą rodziną byliśmy za nim i popełniliśmy największy błąd.Przed wyborami obiecywał mi osobiście złote góry a po wyborach mnie olał i nie wiedział jak spojrzeć w oczy.Jak to było na gębę nic nikomu się nie udowodni,zapamiętam te słowa na długo.
Odnośnik do odpowiedzi
Ińszczanin

ha,ha,ha całą rodziną byliśmy za nim i popełniliśmy największy błąd.Przed wyborami obiecywał mi osobiście złote góry a po wyborach mnie olał i nie wiedział jak spojrzeć w oczy.Jak to było na gębę nic nikomu się nie udowodni,zapamiętam te słowa na długo.

I całe szczęście,że nie realizuje prywatnych obietnic przedwyborczych niezgodnych z prawem.Bardzo wielu patrzy mu na ręce,więc "złote góry" włóż między bajki.

Odnośnik do odpowiedzi

Ten helmut co wyzywa innych mu pomoże.Mieszać i judzić to są jego dewizy.

ja jeszcze nie widziałam żeby tzw.twój helmut kogoś wyzywał , może robisz wpisy w jego imieniu żeby judzić w to bardziej uwierzę

Odnośnik do odpowiedzi

ja jeszcze nie widziałam żeby tzw.twój helmut kogoś wyzywał , może robisz wpisy w jego imieniu żeby judzić w to bardziej uwierzę

Kto to jest helmut bo nie mam pojęcia o kim piszesz. Jest tu tylko jeden "gośc" co sra żarem i to tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

Mi wpisy tego "gośc" nie przeszkadzają tu wszyscy wszystkich wyzywają a najbardziej Ci co rządzą Nimoty

a ja myślę że tu ktoś robi wpisy za tego helmuta , bo naiwne . Jest pewniakiem że jakiś idiota chce mieć temat do swoich wpisów , i że go ktoś w batona robi tego jeszcze nie paniał .

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej "nędza" niż menda. A ty jesteś wybitna menda.

Jesteś jedynym na tym forum podobnym do: menda , nędza Gość i gość, ! i kukurydza,radny i mieszkanka na końcu wielki Olo!.... jesteście jednym gównem w jednym flaku nic merytorycznego, czasem ktoś sypnie czymś konkretnym, ale szybko kończy dyskusję ....żenada i obciach... tak jest tylko w Ińsku! Żeby jeden najmądrzejszy inaczej nadawał ton tej nietypowej dyskusji ! Ińsko i jad to jak baba i dziad ....
Odnośnik do odpowiedzi

Tak się składa że ja to ja po prostu Olo. Na resztę kicham. Jeden kretyn zeszmacił się i wszyscy o tym wiedzą. Na niego już nikt uwagi nie zwraca. Jak widać ostatnio i ja niezbyt często zabieram głos bo jak jest normalnie to tylko w szczególnych sytuacjach sie interweniuje. Co niektórzy nie lubią chwalenia nowej władzy ja paszlza nią nie przepadałem ale czepiać się bez potrzeby też nie można. Idziesz do gminy jest grzecznie uprzejmie nawet można od ręki wiele spraw załatwić co za poprzednika możliwe nie było. Krytykujcie ile chcecie ale nie czepiajcie się tak żeby się tylko czepić. Ten kto wymienia większość nicków sam pisze paszkwile na temat szafrana i reszty władzy. Krytyka pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Zniszczyć można wszystko nawet to co dobre. Komuś zależy żeby dobre forum zniszczyć. Jad przelewa się na wskroś. Nie lepiej dyskutować o problemach gminy które zostawił poprzednik tylko roztrząsać prywatne problemy mieszkańców? Co to wogóle jest???

Odnośnik do odpowiedzi

Tak faktycznie tak jak tu pisał gośc . Olo, Gość i ten cały Nowy to CIAPAKI.Nie lubią rzeczywistej krytki nowej władzy.Po paluszku i tak dalej................

Myślisz że jak zmieniłeś nick z "gośc" na "Mieszkanka" to coś zmieni? Za każdym razem piszesz wyssane z palca kłamstwa przeciw władzy wybranej przez większość mieszkańców. Pisz że to twoje zdanie i ty tak uważasz a nie w imieniu mieszkańców bo oni chwalą sobie nowe rządy. Nic i nikt na razie tego nie zmieni a z pewnością nie ty ciamajdo życiowa.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...