Skocz do zawartości

Dlaczego Gmina Ińsko ma problemy finansowe


Rekomendowane odpowiedzi

co do podwyżek za śmieci , Pani radna ma chłopski rozum i chyba tak pozostanie . Gmina płaci za ciężar wywozu tzn.tony i nikt w ramach obecnej umowy nie będzie jeździł częściej gdyż to automatycznie równa się zwiększeniu kosztów . Bramka samobójcza Pani radna , a miało być lepiej .

Na drugi raz proszę przemyśleć co pani plecie .

Odnośnik do odpowiedzi

Paliwo potaniało ale poza tym żadnych działań gminy w celu wyegzekwowania płatności od uchylających się za śmieci. Może niech odpracują byle tylko nie klęcząc jak bezrobotni przy wyrywaniu trawek z chodnika....Zacznijcie myśleć Panie Jacku,Michale i Jucho.Bierzecie jai na Ińskie warunki spore sumy za swoje nieudolne zarządzanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Rajco i pozostali radni z dawnego IFS, mogliście zachować twarz i przysłużyć się naszej gminie jako mądra opozycja, kontrolując i punktując obecną nieudolną władzę.Wybraliście jednak prywatę i obecny upadek Gminy Ińsko w dużej mierze obciąża Was. Zapamiętamy to Wam

Odnośnik do odpowiedzi

Co niektórym zależy aby śmieci tyko niesegregowane wozic na składowisko.mniej się płaci za tonę ale więcej ich się wwozi Większość naszych radnych to gamonie nic w tym temacie nie zabrali głosu tylko słuchali bzdurnych informacji ile to my śmieci produkuje mu.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy IFS , czy też inna klika - cel jest ten sam.Kosztem mieszkańców dbać o swoje interesy. Przecież to w większości te same gęby,przemalowują jedynie barwy aby ukryć swoje cele. Narodzie, strasznie jesteś naiwny i głupi.

Odnośnik do odpowiedzi

Rajco ale kogo masz na myśli Racina czy Michała bo jeden i drugi to pasibrzuch.

Olo wywołałeś awanturę i niemiłe komentarze pod adresem rajcy. Cytowany przez Ciebie wpis popełnił "racja" a nie "rajca". Mała różnica...

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca to zdrajca.Tak było,jest i będzie.

Ta łysa pała sprzedał Andrzeja, dawał się podkupić Teresie zdradził Włodka i teraz ustawił się z Jackiem. To trzeba być judaszem pierwszej maści. Ale może jeszcze udało sie tym razem więcej już mieszkańcy się nie dadzą oszukać. Jak można obniżać podatki ośrodkom a rolnikom podnosić???? Ińsko Razem zapłaci za te kamienie rzucane na rolników jak i na szarych mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo wywołałeś awanturę i niemiłe komentarze pod adresem rajcy. Cytowany przez Ciebie wpis popełnił "racja" a nie "rajca". Mała różnica...

Rajco Ty dobrze wiesz o co chodzi. Wiesz co we wtorek uchwaliłeś. Wiesz co to oznacza dla mieszkańców a wcale tak być nie musiało.

Odnośnik do odpowiedzi

Ta łysa pała sprzedał Andrzeja, dawał się podkupić Teresie zdradził Włodka i teraz ustawił się z Jackiem. To trzeba być judaszem pierwszej maści. Ale może jeszcze udało sie tym razem więcej już mieszkańcy się nie dadzą oszukać. Jak można obniżać podatki ośrodkom a rolnikom podnosić???? Ińsko Razem zapłaci za te kamienie rzucane na rolników jak i na szarych mieszkańców.

Ja tam się zgadza z Olo bo "rajca" uważa że ja mam wyższe podatki płacić a on wykazując 500tys. dochodu może taniej płacić za poletko. No powiedz coś w tym temacie szanowny rajco!

Odnośnik do odpowiedzi

Olo wywołałeś awanturę i niemiłe komentarze pod adresem rajcy. Cytowany przez Ciebie wpis popełnił "racja" a nie "rajca". Mała różnica...

Rajca ty nie pomyślałeś, że sobie na te komentarze zasłużyłeś, bardzo szybko rada stała się maszynką do głosowania, słuchasz bezmyślnie jacka i grzecznie podnosisz rączkę w górę, jak za Andrzeja, jak za Andrzeja.
Odnośnik do odpowiedzi

Ta łysa pała sprzedał Andrzeja, dawał się podkupić Teresie zdradził Włodka i teraz ustawił się z Jackiem. To trzeba być judaszem pierwszej maści. Ale może jeszcze udało sie tym razem więcej już mieszkańcy się nie dadzą oszukać. Jak można obniżać podatki ośrodkom a rolnikom podnosić???? Ińsko Razem zapłaci za te kamienie rzucane na rolników jak i na szarych mieszkańców.

Olo masz duże wahania nastrojów. A może cierpisz na melancholię jak stare XIX-to wieczne panny ? Dalej dajesz się podpuszczać źle życzącym tej naszej Gminie. Gdzie masz napisane i uchwalone, że ośrodki wczasowe, pola namiotowe ect. płacą mniejsze podatki ? Stawki podatku są jednakowe dla wszystkich w tej Gminie. Nie ma wyjątków. Czy to jest jasne dla Ciebie Olo ? Można wystąpić o umorzenie podatku, podając ważne przyczyny losowe czy też anomalie klimatyczne. Ale są to jednostkowe przypadki i o ile się nie mylę żaden ośrodek czy też pole namiotowe z takimi wnioskami nie wystąpili.

A co komisje zaopiniowały to są z nich nagrania. Podatki należ płacić, bo to są ważne dochody Gminy. Czy rolnicy płacą duże podatki ? Nie koniecznie. Według mojej opinii, w ostatnich latach jest to najbardziej uprzywilejowana grupa zawodowa w naszym kraju. Ja też bym sobie życzył aby Unia Europejska dopłacała mi do choć jednego stanowiska pracy jakie utworzyłem. Ale tak niestety nie jest.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież mowiles że założyłes sobie galwanike na dachu domu i masz z tego tytułu ulgę.te środki łysy są unijne.co do zatrudniania to noapisz ile na dziko jest zatrudnianych .jak szara strefa u ciebie się rozwija.napiszi tu zamieścił jakie podatki placiles a jaki placisz jak zostałes radnym za Wisole.Grunt ten sam a i obiektów nie ubyło.kasy jednak ubyło w gminie z tych podatków dotyczących wisoli

Odnośnik do odpowiedzi

Olo masz duże wahania nastrojów. A może cierpisz na melancholię jak stare XIX-to wieczne panny ? Dalej dajesz się podpuszczać źle życzącym tej naszej Gminie. Gdzie masz napisane i uchwalone, że ośrodki wczasowe, pola namiotowe ect. płacą mniejsze podatki ? Stawki podatku są jednakowe dla wszystkich w tej Gminie. Nie ma wyjątków. Czy to jest jasne dla Ciebie Olo ? Można wystąpić o umorzenie podatku, podając ważne przyczyny losowe czy też anomalie klimatyczne. Ale są to jednostkowe przypadki i o ile się nie mylę żaden ośrodek czy też pole namiotowe z takimi wnioskami nie wystąpili.

A co komisje zaopiniowały to są z nich nagrania. Podatki należ płacić, bo to są ważne dochody Gminy. Czy rolnicy płacą duże podatki ? Nie koniecznie. Według mojej opinii, w ostatnich latach jest to najbardziej uprzywilejowana grupa zawodowa w naszym kraju. Ja też bym sobie życzył aby Unia Europejska dopłacała mi do choć jednego stanowiska pracy jakie utworzyłem. Ale tak niestety nie jest.

To ty zaproponowałeś taki podatek dla rolników i przemawiała przez ciebie zazdrość a nie logika. Pani Deska bardzo mądrze Wam to tłumaczyła ale ty dalej w zaparte. Jacek zaproponował a ty szybko podchwyciłeś. Rolnik nie ma comiesięcznych dochodów łysy głąbie tylko sezonowo a ty poczwarko dochód masz cały rok. Rolnicy uprzywilejowani??? Co ty możesz wiedzieć o roli i rolnikach. Jesteś w komitywie z Jackiem a Michał to tylko kukiełka a raczej wydmuszka która jest PUSTA jak to wydmuszka. Jesteś biedny płacisz 4 tys. miesięcznie ale masz dochody co miesiąc. Czego ty nie rozumiesz. Pani Jola nie miała poparcia w słusznej sprawie i sporej logiki wynikającej z arytmetyki.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie radny Woźniak. na komisjach chciał PAN worki do segregacji śmieci zamienić na kosze.czyżby nie czytał PAN dokumentów.nie dawno głosował PAN za regulaminem odnosnie śmieci tym głosowaniem przyjął PAN jak i reszta Muminków że będą worki.a nie kosze.a PAN od śmieci niech nie sciemnia że odrazy ceny będą wyzsze

Odnośnik do odpowiedzi

Panie radny Woźniak. na komisjach chciał PAN worki do segregacji śmieci zamienić na kosze.czyżby nie czytał PAN dokumentów.nie dawno głosował PAN za regulaminem odnosnie śmieci tym głosowaniem przyjął PAN jak i reszta Muminków że będą worki.a nie kosze.a PAN od śmieci niech nie sciemnia że odrazy ceny będą wyzsze

Przecież te ciecie nawet nie pamiętają za czym głosowali i kiedy....To takie znane od wielu kadencji...

Odnośnik do odpowiedzi

To jak już Liwak będzie usuwał te topole to niech podpyta o te przy alejce od głównej drogi do plaży bo tam gałęzie lecą na spacerujących jak się ma słuchawki na uszach to całkiem niebezpiecznie. Bo nie słychać jak lecą te suche gałęzie.

Odnośnik do odpowiedzi

To ty zaproponowałeś taki podatek dla rolników i przemawiała przez ciebie zazdrość a nie logika. Pani Deska bardzo mądrze Wam to tłumaczyła ale ty dalej w zaparte. Jacek zaproponował a ty szybko podchwyciłeś. Rolnik nie ma comiesięcznych dochodów łysy głąbie tylko sezonowo a ty poczwarko dochód masz cały rok. Rolnicy uprzywilejowani??? Co ty możesz wiedzieć o roli i rolnikach. Jesteś w komitywie z Jackiem a Michał to tylko kukiełka a raczej wydmuszka która jest PUSTA jak to wydmuszka. Jesteś biedny płacisz 4 tys. miesięcznie ale masz dochody co miesiąc. Czego ty nie rozumiesz. Pani Jola nie miała poparcia w słusznej sprawie i sporej logiki wynikającej z arytmetyki.

No i wyszło szydło z worka wiadomo kto był prowodyrem podwyżki podatków dla rolników. Tylko dla tego że to "grupa uprzywilejowana" wg. pana Mazurka. Zapomniał o swoich przywilejach z robieniem planu dla jego terenów i zysków jakie zgarnie dzięki przywilejom w radzie i płaszczeniu liwakowi.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo masz duże wahania nastrojów. A może cierpisz na melancholię jak stare XIX-to wieczne panny ? Dalej dajesz się podpuszczać źle życzącym tej naszej Gminie. Gdzie masz napisane i uchwalone, że ośrodki wczasowe, pola namiotowe ect. płacą mniejsze podatki ? Stawki podatku są jednakowe dla wszystkich w tej Gminie. Nie ma wyjątków. Czy to jest jasne dla Ciebie Olo ? Można wystąpić o umorzenie podatku, podając ważne przyczyny losowe czy też anomalie klimatyczne. Ale są to jednostkowe przypadki i o ile się nie mylę żaden ośrodek czy też pole namiotowe z takimi wnioskami nie wystąpili.

A co komisje zaopiniowały to są z nich nagrania. Podatki należ płacić, bo to są ważne dochody Gminy. Czy rolnicy płacą duże podatki ? Nie koniecznie. Według mojej opinii, w ostatnich latach jest to najbardziej uprzywilejowana grupa zawodowa w naszym kraju. Ja też bym sobie życzył aby Unia Europejska dopłacała mi do choć jednego stanowiska pracy jakie utworzyłem. Ale tak niestety nie jest.

Górniak śpiewała "to nie ja byłam Ewą" a ty "rajco" śpiewasz to "nie nie ja byłem kłamcą! To nie ja byłem zdrajcą!"

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie rajca płaci 4000 miesięcznie oszukał Was może kiedyś płacił teraz jak jest radnym to chyba połowy tej kwoty nie płaci.niech pokaże na sesji paninskrbnik lub on sam jaki podatek przez rok wpłacił bo z jego wyliczeń to powinno być 48 tys

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie rajca płaci 4000 miesięcznie oszukał Was może kiedyś płacił teraz jak jest radnym to chyba połowy tej kwoty nie płaci.niech pokaże na sesji paninskrbnik lub on sam jaki podatek przez rok wpłacił bo z jego wyliczeń to powinno być 48 tys

To może być prawda....

Te podwyżki to górnik i łysy załatwił tyle że górnik na komisji nie był pod pretekstem że chory. Łysy wziął to na siebie a reszta to podniesienie reki

Nie mieszałbym tych dwóch do jednego worka..Już im nie po drodze.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...