Skocz do zawartości

Dlaczego Gmina Ińsko ma problemy finansowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze wszystko można zmienić. Podatki dla rolników powinny zostać na poziomie z ubiegłego roku jak sugerowała Pani Deska a nie mazurek. Przecież to rolnicy z Czertynia na niego głosowali już zapomniał?

W cuda wierzysz? Od kiedy rada zmienia coś czego chce burek? Nie w naszym Ińsku.
Odnośnik do odpowiedzi

Cena żyta obliczona przez GUS ciągle spada,na rok 2014 wynosiła 69,28 zł/dt (decytona czyli 100kg) na rok 2015 wynosiła 61,37 zł/dt a na rok 2016 wynosi 53,75zł/dt. GUS tym samym mówi, że dochody rolników spadają, ale w Ińsku podatek rolny ciągle w górę i za to rolnicy będą Jackowi wdzięczni.

Odnośnik do odpowiedzi

Cena żyta obliczona przez GUS ciągle spada,na rok 2014 wynosiła 69,28 zł/dt (decytona czyli 100kg) na rok 2015 wynosiła 61,37 zł/dt a na rok 2016 wynosi 53,75zł/dt. GUS tym samym mówi, że dochody rolników spadają, ale w Ińsku podatek rolny ciągle w górę i za to rolnicy będą Jackowi wdzięczni.

Nie tylko "wdzięczni" ale nawet odpłacą dobrym za nadobne. Michał i Jacek zapłacą z Ińsko Razem za deptanie czci rolniczej. Mazurek to wesz bez włosów.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież krokus jest rolnikiem to sam by sobie podatek podnosił? Chyba cie porabało, że takie teorie głosisz

.

No własnie o tym piszę, że to ktoś chory na głowę pisze. Może ci co podatki teraz podnoszą siedzą przy stole piją kawkę, herbatkę i wodę za nasze podatki jak to Liwak powiedział- na pytanie radnej Marysi z czego chcecie robić inwestycje- nie będzie inwestycji odpowiada burmistrz- to jak gmina przetrwa pyta radna- z podatków odpowiada Liwak. Macie odpowiedź dlaczego wszystkie podatki podnosi cwel polonista i jego kumpel politolog z przybłędą z Wisoli.

Odnośnik do odpowiedzi

a jednak świństwo pozostanie świństwem i gdyby Włodek tego nie akceptował Łysy by sam nic nie uchwalił . Dlaczego Włodek zawsze jak jest coś ważnego chowa głowę w piasek ?

Ja bym Włodka do tego nie mieszał, on jest członkiem izby rolniczej i musi bronić rolników, podwyżka podatku to na pewno nie jego sprawka.
Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym Włodka do tego nie mieszał, on jest członkiem izby rolniczej i musi bronić rolników, podwyżka podatku to na pewno nie jego sprawka.

Wcześniej czy później ta wiedza stanie się publiczną i zjebki dostanie ten co na nie zasłużył. Jacek powiedział - mam przygotowane dwie uchwały - utrzymującą i podwyższającą - proszę o dyskusję. Sam sobie udzielił Mazurek głosu i od razu zaproponował podwyżkę nie widziałem Włodka w tym momencie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej czy później ta wiedza stanie się publiczną i zjebki dostanie ten co na nie zasłużył. Jacek powiedział - mam przygotowane dwie uchwały - utrzymującą i podwyższającą - proszę o dyskusję. Sam sobie udzielił Mazurek głosu i od razu zaproponował podwyżkę nie widziałem Włodka w tym momencie.

Właśnie Włodka na filmie nie widać a siedział zawsze przy Łysym, o co chodzi?
Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej czy później ta wiedza stanie się publiczną i zjebki dostanie ten co na nie zasłużył. Jacek powiedział - mam przygotowane dwie uchwały - utrzymującą i podwyższającą - proszę o dyskusję. Sam sobie udzielił Mazurek głosu i od razu zaproponował podwyżkę nie widziałem Włodka w tym momencie.

Ta łajza od dawna korzysta z funkcji dla swoich prywatnych celów.Przez lata doprowadziła do wzrostu wartości zarządzanej przez niego Wisoli, gmina z tego ma mniej niż zero.Ten zdrajca śmie decydować za rolników. Sobie obniża podatki a chłopom dowala.Przez lata był ze względu na słabe grunty II obszar podatkowy.ten stan zmieniła ówczesna władczyni wieża,podobno na dwa lat? Ten stan trwa do dzisiaj i zapewne nikt z radnych nawet nie wie,że tak było. Oni po prostu są głupi i nie działają w imieniu mieszkańców.Życie gminy z podatków to przejaw nieudacznictwa i byle trwania.Efekt? Cofamy się w rozwoju coraz szybciej.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym Włodka do tego nie mieszał, on jest członkiem izby rolniczej i musi bronić rolników, podwyżka podatku to na pewno nie jego sprawka.

czemu zawdzięczamy twoją pewność ? to dlaczego jak jest takim działaczem nie zrobił nic aby temu zapobiec . Wiedział porządek obrad , czy na to masz też jakieś idiotyczne wytłumaczenie ?

Odnośnik do odpowiedzi

czemu zawdzięczamy twoją pewność ? to dlaczego jak jest takim działaczem nie zrobił nic aby temu zapobiec . Wiedział porządek obrad , czy na to masz też jakieś idiotyczne wytłumaczenie ?

Mam, on aż taki wredny nie jest żeby działać przeciwko sobie i swoim sąsiadom.
Odnośnik do odpowiedzi

Jak by krokus był za rolnikami to na posiedzenie komisji by przyjechał.lysemu te zadanie zlecił a tak glupa palił w domu że jest chory.Przez rok nic nie zrobili aby zwiększyć dochody gminy. Czekali do listopada aby pod pretekstem pseldo inwestycji je podnieść.ile razy jedną świetlicę można remontować i się nią zostawiać.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by krokus był za rolnikami to na posiedzenie komisji by przyjechał.lysemu te zadanie zlecił a tak glupa palił w domu że jest chory.Przez rok nic nie zrobili aby zwiększyć dochody gminy. Czekali do listopada aby pod pretekstem pseldo inwestycji je podnieść.ile razy jedną świetlicę można remontować i się nią zostawiać.

Zaraz, zaraz? A gdzie prochłopski burmistrz i jego przydupas misiek?Czy to wybrańcy radnych, czy też mieszkańców , w tym rolników.To prawda,że o rolnictwie wiedzą tyle co ich w szkole nauczyli.Tylko,że mieli działać dla dobra mieszkańców a nie wykorzystywać sowje stołki do doraźnych,zresztą żadnych celów.Jeżeli zdrajca wystąpił, to chciał coś ugrać ,zapewne w swoich prywatnych celach.Rolnicy pokryją w ramach uchwały, to co on dla siebie i najbliższych zarobił.

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca przewodniczył komisji ale zachował się jak dyktator narzucając podatek dla rolników.Sam zadecydował że protokoły nie będą scenogramami tylko protokołami a ponadto sam zadecydował bez głosowania że poprawki do protokołów uwzględnił to po co radni sa wzywanina komisję PAN zachowa się jak Łukaszenka.jest jeszcze coś takiego jak statu gminy.a jak wam nie chkikce się pisac to wasze miejsca zastąpią Was inni

Odnośnik do odpowiedzi

Mam, on aż taki wredny nie jest żeby działać przeciwko sobie i swoim sąsiadom.

w czasie referendum też się d**ą do wszystkich odwrócił i udawał że wyjechał , właśnie wtedy kiedy ważyły się losy żwirowni . .. dziwny zbieg okoliczności nie

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca przewodniczył komisji ale zachował się jak dyktator narzucając podatek dla rolników.Sam zadecydował że protokoły nie będą scenogramami tylko protokołami a ponadto sam zadecydował bez głosowania że poprawki do protokołów uwzględnił to po co radni sa wzywanina komisję PAN zachowa się jak Łukaszenka.jest jeszcze coś takiego jak statu gminy.a jak wam nie chkikce się pisac to wasze miejsca zastąpią Was inni

Może już przyszła pora! Nowa władza się nie sprawdza, okłamuje mieszkańców, pogłębia długi, nie ma pomysłu na inwestycje, jednym słowem trwanie, trwanie, trwanie aby do końca kadencji. Możemy im na to pozwolić? Czy wziąć sprawy w swoje ręce i pogonić to całe towarzycho???

Odnośnik do odpowiedzi

Może już przyszła pora! Nowa władza się nie sprawdza, okłamuje mieszkańców, pogłębia długi, nie ma pomysłu na inwestycje, jednym słowem trwanie, trwanie, trwanie aby do końca kadencji. Możemy im na to pozwolić? Czy wziąć sprawy w swoje ręce i pogonić to całe towarzycho???

Referendum, referendum ! Odwołać rajce z radnego !! A po nim ślimaka i miśka ! Krokus niech zostanie. Sam bedzie nasz.

Olo dawaj do gminy po wniosek o odwołanie tych żuli, psujów i krwiopijców !

Wybierzemy ciebie Olo na burgenmajstra. Nie bedzie podatków, czynszów, opłat i nic nie będzie jak mawiał słynny kandydat na prezydenta Kononowicz. A może zamiast Ola Kononowicza tu ściągnąć nadać mu tytuł i fuche burka ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...