Skocz do zawartości

Wieża, Krycha i Marycha


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość napisał:

Na tym forum opluto juz każdego mieszkańca Inska, winny czy niewinny to nie miało znaczenia, dla mnie wazne jest co pisze Szafran na swoim portalu gdzie sie pod wpisami podpisuje. Co tu sie dzieje to nikogo nie obchodzi.

To opluwał Szafran.On nawet podczas sesji na racina i innych pisał z telefonu.Górnik zawsze pozostanie górnikiem a jemu tylko kilof i łopata w tym najlepiej mu by było.Co do opluwania trzeba jeszcze dodać solidne donosicielstwo z Michasiem na czele

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gość napisał:

To opluwał Szafran.On nawet podczas sesji na racina i innych pisał z telefonu.Górnik zawsze pozostanie górnikiem a jemu tylko kilof i łopata w tym najlepiej mu by było.Co do opluwania trzeba jeszcze dodać solidne donosicielstwo z Michasiem na czele

Toba to się powinien zająć moderator albo administrator strony bo już nie można tego czytać.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Gość napisał:

To opluwał Szafran.On nawet podczas sesji na racina i innych pisał z telefonu.Górnik zawsze pozostanie górnikiem a jemu tylko kilof i łopata w tym najlepiej mu by było.Co do opluwania trzeba jeszcze dodać solidne donosicielstwo z Michasiem na czele

to pluje baumwan. Ta qurwa nie ma umiaru. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, pluje napisał:

to pluje baumwan. Ta qurwa nie ma umiaru. 

Wszędzie się ta wesz wpierdala. Nie mieszka tu a wozi się dziadyga jakby był mądrzejszy od mieszkańców. Wal się niemiecka zakamuflowana opcjo.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, nie można napisał:

Toba to się powinien zająć moderator albo administrator strony bo już nie można tego czytać.

Widać że przeczytałeś. Moje wpisy to fakty a co do Twoich i waszych wpisów na wszystkich i wszystko nie przyznajecie się .Sam wulgaryzm i oszczerstwa.

Wiem tylko jedno trzeba pisać aby było co czytać.Siedzicie na tej stronie i czekacie na pochlebstwa -ich jednak nie będzie ponieważ na to trzeba zasłużyć .

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

Widać że przeczytałeś. Moje wpisy to fakty a co do Twoich i waszych wpisów na wszystkich i wszystko nie przyznajecie się .Sam wulgaryzm i oszczerstwa.

Wiem tylko jedno trzeba pisać aby było co czytać.Siedzicie na tej stronie i czekacie na pochlebstwa -ich jednak nie będzie ponieważ na to trzeba zasłużyć .

Łysolu z merola przesiądź się na kozę i pamiętaj że jesteś okazyjnie wszystko się trafić może. Nie trzeba pisać a tylko zrobić. Ty natomiast piszesz by obrzydzić władzę i wszyscy to wiedzą. Dlatego sramy na twoje wpisy. Wystarczy że wszyscy na forum wiedzą że w gminie jest jeden taki co podciera d*** a udaje mądrego, a ty palant jesteś. Na dodatek obcujesz z "psami". 

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak czytają moje wpisy.Widzisz ja wulgaryzmów nie używam.piszę fakty .Tak jak było i tak jak jest.I co wy za jedni.Jak to się donosiki pisało i dzwoniło oraz w jakich sytuacjach to się odbywało.Teraz może pójdziecie nad jezioro z konewkami i zacznijcie klomby podlewać bo wszystko wysycha .

Odnośnik do odpowiedzi
52 minut temu, potłuk napisał:

Łysolu z merola przesiądź się na kozę i pamiętaj że jesteś okazyjnie wszystko się trafić może. Nie trzeba pisać a tylko zrobić. Ty natomiast piszesz by obrzydzić władzę i wszyscy to wiedzą. Dlatego sramy na twoje wpisy. Wystarczy że wszyscy na forum wiedzą że w gminie jest jeden taki co podciera d*** a udaje mądrego, a ty palant jesteś. Na dodatek obcujesz z "psami". 

Tfu baumwanie. Od teraz taki ci tu życie umilę że aż miło. 

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Gość napisał:

Spróbuj .Jak zacznę pisać o twych donosach to wyprowadzisz szybko się z tej gminy bo ludzie Cię żywcem zjedzą

Spróbuję- słyszałem jak pytałeś o kluczyk do swegoż merola. No dawaj ty będziesz szukał zguby a ja czekam na swoje pisane donosy. To ciebie zjedzą na tej glebie co ich okradłeś nie wypłacając za pracę.

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Gość napisał:

Spróbuję- słyszałem jak pytałeś o kluczyk do swegoż merola. No dawaj ty będziesz szukał zguby a ja czekam na swoje pisane donosy. To ciebie zjedzą na tej glebie co ich okradłeś nie wypłacając za pracę.

Ja czekam na te donosy chę je przeczytać i dowiedzieć się KTO pisał donosy!

Odnośnik do odpowiedzi
Jednak prawda
22 minut temu, Gość napisał:

Spróbuję- słyszałem jak pytałeś o kluczyk do swegoż merola. No dawaj ty będziesz szukał zguby a ja czekam na swoje pisane donosy. To ciebie zjedzą na tej glebie co ich okradłeś nie wypłacając za pracę.

No właśnie słyszałem że jakiś gostek zgubił kluczyki do własnych czterech kółek ale olałem sprawę. Ale pod sklepem tomatena rozmawiano przy piwku. Tam o wszystkim się dowiecie bo tam działa radio "Wolna Europa". Czyli jest coś na rzeczy a ja myślałem że pijaczki juz na trzeciej fazie.

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, Gość napisał:

Spróbuj .Jak zacznę pisać o twych donosach to wyprowadzisz szybko się z tej gminy bo ludzie Cię żywcem zjedzą

A ty zdecydujesz się teraz przyjechać na swoje poletko? Zaryzykujesz?! Wyluzuj ja ich nie znalazłem a może znalazłem......................

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 miesięcy później...
26 minut temu, co dalej? napisał:

W niedzielę, 6 listopada odbędzie się referendum w sprawie odwołania Anny Gibas ze stanowiska burmistrza gminy Dobrzany

Dziewczyny chyba nadszedł Wasz czas.

Nie "odbędzie się" tylko już prawie się odbyło. Nie uda się, zbyt niska frekwencja.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...