Skocz do zawartości

Wieża, Krycha i Marycha


Rekomendowane odpowiedzi

Od trzech dni po kilka razy słychać wyjące syreny straży pożarnej czy to prawdziwe pożary czy tylko jakieś manewry. Bo nie uwierzę, że kilka dni z rzędu kilka razy w ciągu dnia się pali. Czy strażacy bawią się sygnałem czy nabiją kasę.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Olo napisał:

Od trzech dni po kilka razy słychać wyjące syreny straży pożarnej czy to prawdziwe pożary czy tylko jakieś manewry. Bo nie uwierzę, że kilka dni z rzędu kilka razy w ciągu dnia się pali. Czy strażacy bawią się sygnałem czy nabiją kasę.

A co to ciebie obchodzi? Módl się, żeby u ciebie się nie paliło.

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Olo napisał:

Od trzech dni po kilka razy słychać wyjące syreny straży pożarnej czy to prawdziwe pożary czy tylko jakieś manewry. Bo nie uwierzę, że kilka dni z rzędu kilka razy w ciągu dnia się pali. Czy strażacy bawią się sygnałem czy nabiją kasę.

Bez przesady ja też ciągle zaglądam czy coś się nie pali. Jak to jest jakaś zabawa strażaków to sory ale Olo ma rację. Stresujecie ludzi. Syrena wyje a strażacy nie wyjeżdżają to co to ma znaczyć. Syrena jest dokuczliwa. W centrum miasta bez przerwy wyje. Nie wolno naużywać sygnałów alarmowych.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, strach napisał:

Bez przesady ja też ciągle zaglądam czy coś się nie pali. Jak to jest jakaś zabawa strażaków to sory ale Olo ma rację. Stresujecie ludzi. Syrena wyje a strażacy nie wyjeżdżają to co to ma znaczyć. Syrena jest dokuczliwa. W centrum miasta bez przerwy wyje. Nie wolno naużywać sygnałów alarmowych.

Mają zepsuty dzwonek i się włącza bez potrzeby. Albo chłopaki bąbelkują i się bawią zapałkami.

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Gość napisał:

A ty taki mądry. Bronisz ich a jednak nie piszesz co się dzieje. Bo to my mamy rację.

Patrz zabrakło mu języka w gębie nie umie znaleźć ani dlaczego syrena wyje dniami i godzinami.

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno uzależnienie od internetu to też choroba , zostaw na chwilkę komputer wyjdz z żoną czy dzieckiem na dłuższy spacer do okoła ińska i zobaczysz co się dzieje jakieś tępe dzidy nie zważając na informacje prośby czy grożby wypalają trawy lub podpalają bo im się tak podoba i tam właśnie jeżdzą strażacy. W tym momencie należy dziękować strażakom że wyjeżdzają i gaszą ,a z drugiej strony wypadało by zapytać burmistrza czy może wpłynąć na Ińską Policję żeby wzieli się do pracy i zaczeli szukać tych co podpalają bo taki postępek jest zagrożony karą pieniężną a nawet chyba więzieniem

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

Sami podpalają to i sami gaszą .Godzinówki lecą ,teraz jest za co Racin na odchodne zrobił podwyżkę to chłopaki się starają.Tak jest co roku ja już się do tego przyzwyczaiłam.

Jesteś chyba najbliżej prawdy. Jest okazja można zarobić to i sami trawkę z dymem puszczają.

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, dzwonek napisał:

Mają zepsuty dzwonek i się włącza bez potrzeby. Albo chłopaki bąbelkują i się bawią zapałkami.

Pewnie łoją bimber albo jakis szemrany spirytus techniczny i sie zabawiaja syreną

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Gość napisał:

Każdy taki wyjazd to kasa.Warto jechać a wcześniej dzwonić że  widać dym...

Przecież to sposób na rekompensatę za usługi straży dla gminy.

Jak ich trzeba( Halejcio) to przyjadą po fakcie.

 

 

Czyli jednak moje podejrzenia były słuszne. To że dojechali do Halejci jak już nie było co gasić to norma naszych strażaków.

10 minut temu, Gość napisał:

To ma być ochotnicza straż a oni traktują się jak zawodowcy.Teraz tylko kasa się liczy.Kiedyś po akcji flaszeczka w remizie była a teraz jest i flaszeczka i kasa.

Przecież mają za wzór ślimaka jak doić kasę on też nic nie robi a z Michałem kasują jak za zboże.....Przyjaciel strażaków, strażak Jacek pokazuje jak łatwo ochotnicy mogą się wzbogacić.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo stwierdzam, że jesteś idiotą i mam nadzieję, że nigdy nie będziesz potrzebował pomocy naszych strażaków. Tak się składa, że podpalacze są już znani policji to dwóch "znamienitych" ińskich recydywistów. Policja już otrzymała nazwiska tych "znamienitości"

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Gość napisał:

Olo stwierdzam, że jesteś idiotą i mam nadzieję, że nigdy nie będziesz potrzebował pomocy naszych strażaków. Tak się składa, że podpalacze są już znani policji to dwóch "znamienitych" ińskich recydywistów. Policja już otrzymała nazwiska tych "znamienitości"

Gdybym nie nagłośnił problemu capie nic byś nie zrobił tylko kasował pieniądze. Korzyść jest taka że zmusiłem was do działania. Możesz mnie wyzywać a ludzie wiedzą swoje. Widzisz gamoniu już dziś wiadomo kto to jest a ty przez 5 dni jeździłeś do pożaru i nie pomyślałeś o złapaniu winowajcy. Taki jesteś strażak "sam" bo ten bajkowy to porządny strażak!

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Gość napisał:

Olo medal ci sie należy, wypnij klatę!

Wystarczy mi że syrena nie wyje i dzieci mogą spać spokojnie....jeszcze podlicz ile gmina wypłaci za te wyjazdy i na ile uszczupli to budżet z powodu twojej niedbałości leniu.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Gość napisał:

jak by olo był taki dobry i przykładny mieszkaniec to by już tu napisał kto podpalał a tak tylko oskarżał niewinnych strażaków pajac no ale do medalu pierwszy klate wypina

Nie sraj żarem to dzięki Olo zaczęliście szukać podpalaczy ale sami na to nie wpadliście. Strażacy cieszyli sie że gmina zapłaci za akcje bo Jacek to ich patron od flaszki zresztą Michał też. Podlicz tak jak ci sugerował Olo ile gmina wydała na te ciężką pracę strażaków a potem wypinaj klatę leniu śmierdzący. Dlaczego Olo ma pisać kto podpalał wystarczy że i tak za was zrobił czarną  robotę. 

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Gość napisał:

Gówno zrobił bo gówno wiedział, oskarżał strażaków o podpalenie ci powinni go skopać. Przestań debilu buntować ludzi przeciwko strażakom, jeszcze będziesz potrzebował ich pomocy

I go skopią ! nie ujdzie mu to na sucho. Od wczoraj niech się rozgląda dookoła własnej pały !

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...