Skocz do zawartości

Wieża, Krycha i Marycha


Rekomendowane odpowiedzi

Strażacy wiedzą co robią ,ostatni prezes wszystkie wszystkie paliwo z beczek wypompował a w zamian stan napełnił wodą.Teraz jest w Rajchu i ma się dobrze.Tak to jest z naszymi strażakami ochotnikami.Kasa i jeszcze raz kasa.

Odnośnik do odpowiedzi

olo i reszta baranów wy do normalnych nie należycie jeżeli komuś obrabiacie d*** i jesteście tacy cwani w necie to należało by się przedstawić potwierdzając tym swoją odwagę a nie tylko NN i wielkie gieroje co to nie oni  błazny 

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Nie ściemniajcie o szafranie tylko gadać mi tu co tam było u ciotki na imie..tfu na zlocie sąsiada ? Olo ile parówek wciągłeś ? Mów tu jak na spowiedzi u proboszcza ! A może swoją parówę zamoczyłeś w wielkim zadzie, co ? 

Odnośnik do odpowiedzi

Japa ty jesteś oblesna swinia a na majówce było wspaniale żałuj za tydzień też jest impreza i nie siedź na  komputerze tylko weź  swoją żonę i przychodź będziesz wtedy wiedział wszystko

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Japa napisał:

Nie ściemniajcie o szafranie tylko gadać mi tu co tam było u ciotki na imie..tfu na zlocie sąsiada ? Olo ile parówek wciągłeś ? Mów tu jak na spowiedzi u proboszcza ! A może swoją parówę zamoczyłeś w wielkim zadzie, co ? 

Ja ja głupi myślałem że ty normalny jesteś i wsparcie chciałem dać a tobie tylko odbyt w głowie.....ale jak sie nie ma kućki to i palec w d**** dobry....sprawdź przy okazji prostatę.....Co do "dnia sąsiada" to przynajmniej umieli zorganizować taki bankiet....a wy nawet tego nie potraficie...nie potraficie załatwić sprawy ze żwirownią a oni ją uruchomią....tyle "japa" na twoje dyrdymały.....Nie byłem nie widziałem nie słyszałem...mam to w d****....

Odnośnik do odpowiedzi

władza usiadła na d.......Nic nie potrafią zrobić.Na kabaret w kinie zachęcają oczywiście za opłatą.Nie stać gamoni na nic.Stowarzyszenia muszą żebrać bo od gminy zero wsparcia.

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Olo napisał:

Ja ja głupi myślałem że ty normalny jesteś i wsparcie chciałem dać a tobie tylko odbyt w głowie.....ale jak sie nie ma kućki to i palec w d**** dobry....sprawdź przy okazji prostatę.....Co do "dnia sąsiada" to przynajmniej umieli zorganizować taki bankiet....a wy nawet tego nie potraficie...nie potraficie załatwić sprawy ze żwirownią a oni ją uruchomią....tyle "japa" na twoje dyrdymały.....Nie byłem nie widziałem nie słyszałem...mam to w d****....

a uruchomią , bo uciekłeś w czasie referendum kundlu , teraz nazywasz się olo palancie żeby dalej ludzi ogłupiać

Odnośnik do odpowiedzi

a co ty myślałeś ze wszystko będzie za darmo ? Ośrodki kultury w okolicy organizują odpłatne spektakle dlaczego u nas ma tego nie być. Darmowe to są imprezy masowe i święta Państwowe

Odnośnik do odpowiedzi

Kino jest publiczne więc niech gmina zapłaci im z podatków jakie płacimy a nie jeszcze będziecie zdzierać z mieszkańców.Okolica mnie w ogóle nie interesuje a z tego co piszesz to widać że pomysłów nie macie bo na okolicy bazujecie.Jak nie Węgorzyno to Chociwel Suchań i Marianowo

Odnośnik do odpowiedzi

bzdura a filmy w kinach to za darmo puszczają? pokaż mi kino, które puszcza za darmo, albo teatr czy kabarety, nawet nasz miejscowy kabaret jak funkcjonował to był płatny barani łbie, głupszy jesteś niż ustawa przewiduje

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

a uruchomią , bo uciekłeś w czasie referendum kundlu , teraz nazywasz się olo palancie żeby dalej ludzi ogłupiać

Ja to ja i ty na to nie masz wpływu. Ja ci nic nie zarzucam mogę się jedynie nie zgadzać z poglądami. Zostaw tego Szafrana w spokoju bo ja to nie ON. Ale komuch zawsze będzie miał w naturze szpiclowanie ..Panie Włodku przykro mi że dostaje Pan po głowie za mnie ale na prawdę nie mam na idiotę wpływu. Niech Pan lekcewarzy te pierdoły bo niektórym cwelom już nic nie pomoże...Chociaż w wielu sprawach się nie zgadzamy to widzi Pan przeciwności się przyciągają.....

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy mówią "za darmo umarło". I mają rację.Nic w miastach powiatowych i wojewódzkich nie ma za darmo. Nawet za komuny zakłady pracy płaciły za bilety.A kabaret jest profesjonalny i warto przyjść by  obejrzeć program  na żywo.Można też nie przyjść i narzekać,że ośrodek kultury nic nie organizyje.12 zł to nie majątek,ale na długo pozostanie w pamięci.Trzy razy w Ińsku był "Koń Polski" i sala była pełna pomimo sprzedaży biletów.Warto przyść.Jesli publiczność dopisze,to gościć będziemy w Ińsku inne grupy artystów,jeśli nie,to kolejnej próby nikt nie podejmie.Piatek,27 maja o godz.18:00 Kabaret Czwarta Fala

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Gość napisał:

Niektórzy mówią "za darmo umarło". I mają rację.Nic w miastach powiatowych i wojewódzkich nie ma za darmo. Nawet za komuny zakłady pracy płaciły za bilety.A kabaret jest profesjonalny i warto przyjść by  obejrzeć program  na żywo.Można też nie przyjść i narzekać,że ośrodek kultury nic nie organizyje.12 zł to nie majątek,ale na długo pozostanie w pamięci.Trzy razy w Ińsku był "Koń Polski" i sala była pełna pomimo sprzedaży biletów.Warto przyść.Jesli publiczność dopisze,to gościć będziemy w Ińsku inne grupy artystów,jeśli nie,to kolejnej próby nikt nie podejmie.Piatek,27 maja o godz.18:00 Kabaret Czwarta Fala

Za kulturę się płaci tylko jeden matoł tego nie rozumie. Ważne że odbywają się takie imprezy...........Dla wielodzietnych rodzin to jednak może być wydatek.....np.tylko trzy osoby razy 12 to już jest 36 zł.....grosik do grosika ale jednak warto się odchamiać.....

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj człowieku ja za kulturę już zapłaciłem w podatkach.Teraz w Powiatach i Województwach kina są komercyjne i się płaci.Tam gdzie były kina publiczne to samorządy polikwidowały lub powynajmowały .Zobacz jak kino Kosmos wygląda o innych nie wspomnę.To że nasza Stodoła jeszcze istnieje to zasługa podatników bo na to łozą a wy tam tylko politykę uprawiacie i na Cafe smarujecie .Władza powinna zapraszać artystów dla potrzeb mieszkańców i za to zapłacić.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Olo napisał:

Ja to ja i ty na to nie masz wpływu. Ja ci nic nie zarzucam mogę się jedynie nie zgadzać z poglądami. Zostaw tego Szafrana w spokoju bo ja to nie ON. Ale komuch zawsze będzie miał w naturze szpiclowanie ..Panie Włodku przykro mi że dostaje Pan po głowie za mnie ale na prawdę nie mam na idiotę wpływu. Niech Pan lekcewarzy te pierdoły bo niektórym cwelom już nic nie pomoże...Chociaż w wielu sprawach się nie zgadzamy to widzi Pan przeciwności się przyciągają.....

Olo,  To ze bronisz tego Szafrana wiadomo.-już przed wyborami piwo z nim cedziłeś.na pewno przekonałeś się ze Twych obietnic koleś nie spełnił i nie spełni.To ze donosiciela bronisz to też nie dziw jak Two tato nosił mundur wsparcia Milicji Obywatelskiej.Takich znaków historia nie wymazuje .

Odnośnik do odpowiedzi

szafran pisał te swoje paszkwile już jako ; krokus - władza - kawa z mlekiem i naturalnie jako gość , zawsze się ośmieszył i spalił , teraz wymyślił sobie postać która będzie go lekko krytykowała i on za jej pomocą będzie nadal mógł pluć na wszystkich . Jest to na tyle wyrachowane że to miałaby być opinia postronnego wyborcy z nim nic nie mająca wspólnego , ale w stosownym czasie JEGO wykreować jako obrońcy nas wszystkich i ewentualnie na następnego burka .To że bojkotował referendum bo to nie była jego idea , to że spieprzył sprawę drogi w Sciennym , to że uciekł przed głosowaniem w sprawie podatku rolnego , to wszystko jest powiedzmy jednoznaczne i każdy sam może ocenić . Teraz stara się kreować siebie na tym forum jako bardzo kochanego w gminie , robiąc wiele korzystnych dla siebie wpisów jako postronni mieszkańcy , zastanawiam się czy ten człowiek ma ślepotę kurzą czy też może brak mu obiektywizmu , a może coś nie stykach nie połączone . Pech przy tym że przy takiej ilości wpisów pogubił się całkowicie co i na kogo wypisywał .

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym forum opluto juz każdego mieszkańca Inska, winny czy niewinny to nie miało znaczenia, dla mnie wazne jest co pisze Szafran na swoim portalu gdzie sie pod wpisami podpisuje. Co tu sie dzieje to nikogo nie obchodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran jest opluwany bo zagroził lokalnym szemranym interesom zwirowym, ale mieszkańcy stoją za nim murem, nie damy zniszczyc inska po to aby kilku lokalnych kacyków dostało kilka żwirowych srebrników.

Odnośnik do odpowiedzi

W Ińsku zawsze wszystko kręciło się wokół żwirowni a w środku barykada, walka jest ostra, noże w robocie, leje się krew, kto wygra? Mieszkańcy bo oni są najmądrzejsi. Ci co ostrzą sobie zęby na żwir na pewno je połamią.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...