Skocz do zawartości

Wieża, Krycha i Marycha


Rekomendowane odpowiedzi

O 7.03.2016 o 20:23, Gość napisał:

Teresa bedzie burmistrzem, co raz wiecej mieszkancow o tym mowi. Glosowalem na Jacka, ale sie on spalil.

Co ty p********, ona bedzie siedziała w bioetanolu

Odnośnik do odpowiedzi

Po udanym referendum w Trzebiatowie organizowane jest referendum w Tychowie, odbędzie sie 10 kwietnia. Jezeli sie uda, to wójtowie i burmistrzowie drzyjcie, bo swiadomość obywateli się zwiększa i już nie tak łatwo ich omamić pustymi obietnicami wyborczymi.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

a187b1f42cabd54c6331860ede355a9f.png

Teresa jak zwykle zadała konkretne pytanie i zarzut i jak zwykle Szafran się wykpił a Liwak udaje że nic nie ukrywa. Zawsze cały plan prac modernizacji wodociągów  był podawany do publicznej wiadomości. Tak robił Burmistrz Racinowski od zawsze ukrywać może teraz tylko obecna władza.

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Gość. napisał:

Szafran to Burak.Na niczym się nie zna  ,najlepiej wychodzi mu palenie głupa jak i reszcie z Ińsko Razem.

 

 

 

 

 

Nie wiem czy wiecie ale Dezor i Woźniak razem z Szafranem kręcą lody. Na tą wycinkę drzew napuścił ich właśnie on i ten "Aś" to wcale się nie zdziwię jak to będzie też on.  

Odnośnik do odpowiedzi

http://bip.insko.pl/strony/3654.dhtml

To już na obraz was nie stać tylko na fonię? Tak żeby nie wzbudzać jeszcze większej nienawiści do was. Nic z tego - ludzie mają was i tak dosyć.Taka to wasza jawność że mieszkańcy coraz mniej mogą wiedzieć tak jak chociażby jak wygląda plan naprawczy PUWiS dla naszej gminy. Wszystko ukryte pod wieloma stronami i pdfami. Taką jawność święta trójco to pokażemy za już trzy lata. Nie będzie litości ani dla Szafrana ani dla Liwaka i Michała. Już dziś wam mówię nie macie szans na drugą kadencję już ja się postaram.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, staram się napisał:

http://bip.insko.pl/strony/3654.dhtml

To już na obraz was nie stać tylko na fonię? Tak żeby nie wzbudzać jeszcze większej nienawiści do was. Nic z tego - ludzie mają was i tak dosyć.Taka to wasza jawność że mieszkańcy coraz mniej mogą wiedzieć tak jak chociażby jak wygląda plan naprawczy PUWiS dla naszej gminy. Wszystko ukryte pod wieloma stronami i pdfami. Taką jawność święta trójco to pokażemy za już trzy lata. Nie będzie litości ani dla Szafrana ani dla Liwaka i Michała. Już dziś wam mówię nie macie szans na drugą kadencję już ja się postaram.

Nie strasz, nie strasz bo się zes+rasz ! Możesz im nadmuchać przez słomkę !

Odnośnik do odpowiedzi
żebyś wiedział
32 minut temu, Japa napisał:

Nie strasz, nie strasz bo się zes+rasz ! Możesz im nadmuchać przez słomkę !

A tak , zesrasz się ale jeszcze nie teraz! Tobie już tylko zostało dmuchanie przez słomkę łysa pało. To się okaże czy mogę nadmuchać czy jest na was sposób no i niestety jest! Bardzo skuteczny dowiesz się jak przyjedzie pora.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, żebyś wiedział napisał:

A tak , zesrasz się ale jeszcze nie teraz! Tobie już tylko zostało dmuchanie przez słomkę łysa pało. To się okaże czy mogę nadmuchać czy jest na was sposób no i niestety jest! Bardzo skuteczny dowiesz się jak przyjedzie pora.

Sypiemy argumentami a władza nie ma nam nic do powiedzenia czy to nie świadczy o nich źle!?

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, masz rację napisał:

Sypiemy argumentami a władza nie ma nam nic do powiedzenia czy to nie świadczy o nich źle!?

Mają argument w postaci cyt" Tereska przespała" a co robili radni typu Liwak? Po prostu nie bywał na sesjach i nie wiedział co się w gminie dzieje. A czy dzisiaj jest inaczej?

Odnośnik do odpowiedzi
O 2.04.2016o22:56, Gość napisał:

 

" Tereska przespała" ???Swoja nieudolnością naraziła gminę na ciagłe klajstrowanie mola,a także przez zaniechanie swoich obowiązków doprowadziła do tego,że molo zniknie z horyzontu lada moment.Dajmy spokój już na ten temat. Wybielajcie sie w innych tematach.

Odnośnik do odpowiedzi
niech rozbiorą
11 minut temu, Gość napisał:

Likwidatorzy w akcji.Szafran,Michał i Liwak.Molo zniknie z jeziora

Akurat w tym przypadku oni sprzątają po poprzednikach. To molo to wrzód na d****. Niech już rozbiorą będzie mnie horroru na jeziorem loch Ińsko.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, niech rozbiorą napisał:

Akurat w tym przypadku oni sprzątają po poprzednikach. To molo to wrzód na d****. Niech już rozbiorą będzie mnie horroru na jeziorem loch Ińsko.

Czekamy na turystów, którzy przyjadą do ińska i kopary opadną że oprócz wody w jeziorze i kawałka ziemi z piaskiem nie ma już nic...

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj buraku .Piszesz że oni sprzątają po poprzednikach.Ja widzę że sprzątają po sobie.Liwak molo budował to i sam je zlikwiduje.Co do sprzątania to syf na mieście i w okół.Popatrz buraku jak w innych miastach jest.Tak drzewa powycinali e pustynia bez żwirowni się zrobiła.Zdewastowali całe Ińsko.Ser szwajcarski wyszedł na każdej ulicy.Katastrofa.

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Gość napisał:

Słuchaj buraku .Piszesz że oni sprzątają po poprzednikach.Ja widzę że sprzątają po sobie.Liwak molo budował to i sam je zlikwiduje.Co do sprzątania to syf na mieście i w okół.Popatrz buraku jak w innych miastach jest.Tak drzewa powycinali e pustynia bez żwirowni się zrobiła.Zdewastowali całe Ińsko.Ser szwajcarski wyszedł na każdej ulicy.Katastrofa.

Posprzataj wokół siebie to nie bedzie syfu a nie czekasz az ci burmistrz podwórko posprząta

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Gość napisał:

Posprzataj wokół siebie to nie bedzie syfu a nie czekasz az ci burmistrz podwórko posprząta

I tu się z Tobą zgadzam.Już tylko niektórzy sprzataja część ulicy przy swojej posesji,a inni zapomnieli o swoich obowiązkach.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...