Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 16.11.2014 r.


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

Obciachem jest mieć takiego burmistrza co namawia ludzi by nie szli na głosowanie we własnej sprawie. Na dodatek śmieje się z niego cała Polska i największe autorytety. Ciekawe czy teraz w wyborach będzie namawiał do niegłosowania na swoją osobę. Dali Bóg jak to zrobi to uwierzę w cuda.

Olo nie byłeś,nie widziałeś i nie słyszałeś,wiec po co ten wpis?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 1.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Olo nie byłeś,nie widziałeś i nie słyszałeś,wiec po co ten wpis?

Po to że nastała pora ataku na opozycję. Na portalu czytałem o co chodziło. O drogę w Ściennym i dobrze mówił radny Szafran tylko ludzie pójdą po rozum do głowy jak się stanie czyli jak dziury będą jeszcze większe, nie odśnieżane zimową porą, niekoszone latem. Fakt wtedy będą mieć pretensje do burmistrza tylko którego być może Racinowskiego już nie będzie. Po co było miesiąc przed wyborami podejmować decyzję w brew mieszkańcom. Tak jest ze żwirownią na siłę po układach bez pytania byle zrobić bo kasę na wybory już się wzięło. Taka to jest prawdziwa prawda. Nie zaś że radny nie umie się zachować. Walczył do końca dla dobra mieszkańców i oni to zapamiętają.

Odnośnik do odpowiedzi

A może żwirowski przeczuwa że nie zostanie już burmistrzem i chce narobić smrodu kolejnej władzy ? Tylko to by tłumaczyło taki głupi ruch przed samymi wyborami, przecież dla tak biednej gminy jak nasza, ta droga będzie kolejną kulą u nogi. Jak ten baran przez tyle lat nie potrafi nawet wyremontować dziurawego pomostu to co dopiero z drogą dziurawą jak ser szwajcarski, której remont będzie kosztował nie tysiące a miliony.... No chyba że zaraz po przejęciu od razu ją zlikwiduje i problem sam zniknie ;p

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra ale patrzą z drugiej strony jak się uda zdobyć kasę z dotacji jakiejś i wyremontuję tą drogę to co wtedy opozycja powie przepraszamy że nie dopuściliśmy do przejęcia całej to nasza wina że pół wsi dalej po dziurach jeżdzi, a guzik powie że to jego wina bo mógł się uprzeć .Tacy jesteście wichrzyciele że ja to na was na pewno nie zagłosuję

Odnośnik do odpowiedzi

Człowieku czas największych i najłatwiejszych dotacji już minął a ten baran nie pozyskał NIC - najgorzej w całym województwie w tym względzie wypadliśmy, więc jesteś albo głupi albo od nich, jeśli twierdzisz że nagle się to zmieni. Nie zapominaj że żeby dostać dotację trzeba mieć wkład własny, z każdą pulą unijnych dotacji coraz większy, i nie sądzisz chyba że nagle w budżecie znajdzie się wkład na kilkadziesiąt procent wartości takiej inwestycji... Już nawet kredytów nie mamy skąd brać... Zamiast brać na gminę taki problem powinien naciskać na powiat od tych kilku lat żeby coś z tym zrobili, jak by miał jaja i potrafił rozmawiać z ludźmi to już dawno by to było zrobione. Ale jak on w gminie robi za kierowcę to kto ma tam rozmawiać na wyższych szczeblach ?....

Odnośnik do odpowiedzi

Niekoniecznie... Tereska też byla pewna że wygra trzecią kadencję ale okazało się że ludzie mieli już dość, z racinem będzie podobnie. Pierwszą kadencję miał słabą ale z tym się liczyliśmy bo odziedziczył spore długi i nie można bylo zbyt wiele oczekiwać, druga kadencja była testem czy się nadaje na burmistrza - niestety dla niego wypadł baaardzo słabo, ludzie się nie nabrali i pogonią go gdzie pieprz rośnie tak jak poprzedniczkę bo nie ma sensu męczyć człowieka skoro się do tego nie nadaje.

Odnośnik do odpowiedzi

Niekoniecznie... Tereska też byla pewna że wygra trzecią kadencję ale okazało się że ludzie mieli już dość, z racinem będzie podobnie. Pierwszą kadencję miał słabą ale z tym się liczyliśmy bo odziedziczył spore długi i nie można bylo zbyt wiele oczekiwać, druga kadencja była testem czy się nadaje na burmistrza - niestety dla niego wypadł baaardzo słabo, ludzie się nie nabrali i pogonią go gdzie pieprz rośnie tak jak poprzedniczkę bo nie ma sensu męczyć człowieka skoro się do tego nie nadaje.

On się nadaje na kierowcę, nie na burmistrza
Odnośnik do odpowiedzi

Mówicie na burmistrza różne nie prawdziwe głupoty ,ale Teresa samochodem pamiętam wjechała w ludzki płot.A o Liwaku mam takie zdanie kto zdradził swoją rodzinę to zdradzi swoje miasto .Nie dam im swojego głosu

Zdradliwe komuchy z TW przeszłością.

Odnośnik do odpowiedzi

Mówicie na burmistrza różne nie prawdziwe głupoty ,ale Teresa samochodem pamiętam wjechała w ludzki płot.A o Liwaku mam takie zdanie kto zdradził swoją rodzinę to zdradzi swoje miasto .Nie dam im swojego głosu

Co za imbecyl, nie dość że nie potrafi pisać po polsku to nawet nie wiadomo o co takiemu chodzi... Typowy wyborca racinowskiego...

Odnośnik do odpowiedzi

Mówicie na burmistrza różne nie prawdziwe głupoty ,ale Teresa samochodem pamiętam wjechała w ludzki płot.A o Liwaku mam takie zdanie kto zdradził swoją rodzinę to zdradzi swoje miasto .Nie dam im swojego głosu

Co za imbecyl, nie dość że nie potrafi pisać po polsku to nawet nie wiadomo o co takiemu chodzi... Typowy wyborca racinowskiego...

Odnośnik do odpowiedzi

PiS zainauguruje samorządową kampanię wyborczą w sobotę w Łodzi. Partia zaprezentuje deklarację samorządowca, pod którą ma podpisać się każdy kandydat. Znajdzie się w niej m.in. obowiązek przeciwdziałania likwidacji lokalnych posterunków, szpitali i szkół.

Przecież przez te wszystkie lata kandydat torba pomagał obecnemu burakowi w likwidacji wszystkiego co się dało.Na dodatek poparł działania na rzecz powstania żwirowni.Ten specjalista od pływania i obecnie rolnictwa także ma swój udział w upadku gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
Samorządowcy zobowiązani będą do realizacji programu "Zdrowie. Praca. Rodzina", przyjętego w lutym 2014 roku na kongresie PiS. Zawiera on m.in. obietnice tworzenia nowych i ochrony już istniejących miejsc pracy, wsparcie dla budownictwa mieszkaniowego, rozbudowę sieci lokalnych połączeń drogowych i kolejowych. W dziedzinie edukacji PIS deklaruje zatrzymanie procesu zamykania szkół w gminach wiejskich oraz przywrócenie szkolnictwa zawodowego.

To ja chcę przeczytać deklarację programową,zgodną z wytycznymi PiS Terebeckiego i to w pełnym zakresie.Tak jak żądają jego przełożeni.Do chwili obecnej raczej nic w tym zakresie nie zrobił.Wspierał aktywnie TW "Janka" co nie godzi się ,będąc członkiem tej partii.

Odnośnik do odpowiedzi

Cosik za skromny jesteś, ja chcę przeczytać deklaracje programowe nie tylko Terebeckiego, ale też Racinowskiego i Działoszewskiej, jak na razie tylko Liwak swoją ogłosił, reszta to wielka tajemnica.

Jaka nie byłaby opcja,to deklaracje są koncertem życzeń pod wyborców.Ja bez komitetu wyborczego mogłbaym napisać taką deklarację,że wielu piałoby z zachwytu.Niestety rzeczywistość jest taka,że małym gminom oddalonym od dróg krajowych będzie coraz trudniej pozyskać inwestorów. Mała liczebność mieszkańców w dodatku z dużym odsetkiem bezrobotnych sprawia,że wpływy z podatków też nie będą wielkie.Sporą szansą w naszej sytuacji byłby tani"internet w każdym domu".Dzięki internetowi mogłoby powstać wiele firm.Każdy inwestor(również ten mały)stwarza szanse na zmniejszenie bezrobocia w naszej gminie.

Odnośnik do odpowiedzi

http://24kurier.pl/A...miany-w-planach

To właśnie czeka naszą gminę po uchwaleniu planu dla żwirowni. Jeśli w porę radni się nie obudzą to dużo większe odszkodowania będą wypłacane i nie ważne że w kasie pusto. KAŻDY RADNY KTÓRY BĘDZIE PODNOSIŁ RĘKĘ ZA ŻWIROWNIĄ BĘDZIE SIĘ DOKŁADAŁ DO ODSZKODOWAŃ DLA LUDZI KTÓRYM KOPALNIA ZAKŁÓCI SPOKÓJ. A co do tego nie można mieć żadnych wątpliwości. Żeby potem nie było że nie wiedzieli. Wszyscy już wiedzą i zobaczymy na głosowaniu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...