Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 16.11.2014 r.


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

tajemniczy don pedro

Chyba nie ja jeden! Marzyli wszyscy a wyszło jak zwykle. Taka gmina. Już nic nie będę słuchać żeby brać sprawy w swoje ręce bo mam omamy i widzę Michała.

Olo nie mów za wszystkich !

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 1.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Olo nie mów za wszystkich !

A ty chcesz mówić za innych? Bo ty jesteś z którejś bandy? Ja jestem za Olo bo bardzo rozsądnie wyraża swoje wątpliwości znając historię tych poprzednich władz i ich psucia gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

A ty chcesz mówić za innych? Bo ty jesteś z którejś bandy? Ja jestem za Olo bo bardzo rozsądnie wyraża swoje wątpliwości znając historię tych poprzednich władz i ich psucia gminy.

Co zęby ci się zepsuły ?

Odnośnik do odpowiedzi

Ta IFS-owa klika razem z wieżą i atamanem zmierza od początku przegranej kadencji do usunięcia nowego burmistrza. Poprzez swoich radnych postarają się udowodnić "społeczeństwu",że to zły wybór. Wśród przegranych a jednocześnie pozostających w radzie są osoby typu wieża,mająca od początku ambicje bycia burkiem za wszelką cenę.Do tego ataman,który wie co znaczy słowo "rezaty".Zna jego znaczenie i zastosuje nie oglądając się nawet na TW"Janek".Są tam też wierni służący wieży typu Krycha i Marycha.Będą się uśmiechać a swoje zrobią. To ta sama w poglądach nacja co ataman. Obecna klika w radzie ma ściśle sprecyzowany cel,ośmieszyć wygranych i wmówić ludziom,że nie przedstawiają sobą świeżej wartości.Nie beż znaczenia będzie tutaj postawa mieszkańców,którzy chcieli zmian i do nich doprowadzili.Ten proces niszczenia potrwa około roku.Będzie to dalsze ogłupianie mieszkańców (wyborców),tylko po to aby wrócić do koryta. Wszyscy oni bez wyjątku wiedzą jak dobrze żyje się z budżetu gminy.

Rzeczywiście coś jest w tej ocenie na rzeczy.Niby chcą,niby nie a mieszają jak króliki w klatce.

Odnośnik do odpowiedzi

To co, będzie banda czworga? Czyli nie zabraknie tematów o nowej władzy ślimaka i jego wysupłanych współpracowników.

Jeżeli prawdą jest że Szafran ma w d**** takie dogadywanie. to znaczy że jest jeden mądry radny i mamy swojego człowieka w radzie. Michał i Jacek zrobili z siebie pośmiewisko a czeka ich jeszcze gorąca przeprawa z wyborcami. Przecież wszystko się dopiero zacznie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli prawdą jest że Szafran ma w d**** takie dogadywanie. to znaczy że jest jeden mądry radny i mamy swojego człowieka w radzie. Michał i Jacek zrobili z siebie pośmiewisko a czeka ich jeszcze gorąca przeprawa z wyborcami. Przecież wszystko się dopiero zacznie.

On nie ma w d..ie dogadywanki, tylko nic nie dostał !!! I się obraził na swojego mentora ! Ale to nieważne ,Pan Jacek już dostał koło ratunkowe i ma spokój w naprawianiu tego co nie dorobił poprzednik. Nie martw się Olo o Włodka, przecież chodzi o nas, o gminę a on ma co robić jak zresztą wcześniej mówił. Lepiej niech te byki pasie jak ma tu w mieście mieszać. Tak o wiele lepiej będzie dla Jacka !!!

Odnośnik do odpowiedzi

On nie ma w d..ie dogadywanki, tylko nic nie dostał !!! I się obraził na swojego mentora ! Ale to nieważne ,Pan Jacek już dostał koło ratunkowe i ma spokój w naprawianiu tego co nie dorobił poprzednik. Nie martw się Olo o Włodka, przecież chodzi o nas, o gminę a on ma co robić jak zresztą wcześniej mówił. Lepiej niech te byki pasie jak ma tu w mieście mieszać. Tak o wiele lepiej będzie dla Jacka !!!

Ty gnido znów ożyłaś? Dokończy spokojnie to" co nie dorobił poprzednik"? Ty jesteś idiota taki jak Jacek. Włodka zostaw w spokoju jeden honorowy radny w gminie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty gnido znów ożyłaś? Dokończy spokojnie to" co nie dorobił poprzednik"? Ty jesteś idiota taki jak Jacek. Włodka zostaw w spokoju jeden honorowy radny w gminie.

Co ciebie tak dziwi przecież k**** k***** łba nie urwie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ha hahahahah a to nieudaczniki oddali gminę przegranym palantom hahahahahah zawsze musimy być pośmiewiskiem?

Czyli duch komuny i IFS-owskiej kliki nadal grasuje po gminie.Nie ma w takim razie XXI bo się zeszmacił z oponentami. Ci są tymi samymi co byli + komusze babsko= stare układy i marazm. Wyborcy ,wygląda na to ,że zostaliście oszukani. Wróciło stare,że starymi gębami.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...