Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 16.11.2014 r.


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mam taki apel do wygranych - czy z dzisiejszej sesji będzie dostępne nagranie? Chyba nam wyborcom to się należy. Może wejdzie nowa moda w naszej gminie że będzie sesja i komisje dostępne na stronie BIP. Mieszkańcom tej jawności brakuje. Panie Jacku możemy na to liczyć?

Na pewno stanie sie coś zmodyfikowanego... ponieważ wcześniejsze sesje były nagrywane, po to aby obecnego burmistrza zniesławić i pamiętam to co było cztery lata wstecz, zaraz po objęciu władzy ,drugiej kadencji ,wy młodziki bez licencji ...organizowaliście (na niby w moIm mNiemaniu )RÓŻNE REFERENDA najczęściej u Edyty pomidora a teraz u Decaa by swoje fustracje razem z tymi starowinkami krokusowymi i atamanami co jedli z jednego talerzyka ... pili z jednego kielicha i tak zachowali się "godnie" wobec ustępującego BURAKA... czytaj urzędnika p[aństwowego też wyłonionego z wyboru baranów ińskich ..pamiętaj czas szybko mija i za jakiś czas też będziesz przegranym i też ktoś wskaże ci tablicę z rozkładem jazdy do biura nie bezrobotnych, ale do schroniska bezdomnych,,,,życzę pomyślności w każdym calu!
Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki apel do wygranych - czy z dzisiejszej sesji będzie dostępne nagranie? Chyba nam wyborcom to się należy. Może wejdzie nowa moda w naszej gminie że będzie sesja i komisje dostępne na stronie BIP. Mieszkańcom tej jawności brakuje. Panie Jacku możemy na to liczyć?

a co ty Olo chcesz oglądać !!!! powiem ci że szybko zauważysz brak atamana za bukietem suszu ...przyjdzie nowe..... zauważysz brak ciasteczek i będziesz widział największą klępe rodzaju damskiej radnej ,,, w nowiutkiej ramce michałka a obok ...starego szafrana tego picera i dla niego nikt nie znalazł tablicy z rozkładem jazdy na oślą górkę cztery lata to jak z bicza trzasnął a michałek stanie się MICHAŁEM bez krótkich majtasów
Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki apel do wygranych - czy z dzisiejszej sesji będzie dostępne nagranie? Chyba nam wyborcom to się należy. Może wejdzie nowa moda w naszej gminie że będzie sesja i komisje dostępne na stronie BIP. Mieszkańcom tej jawności brakuje. Panie Jacku możemy na to liczyć?

a co ty Olo chcesz oglądać !!!! powiem ci że szybko zauważysz brak atamana za bukietem suszu ...przyjdzie nowe..... zauważysz brak ciasteczek i będziesz widział największą klępe rodzaju damskiej radnej ,,, w nowiutkiej ramce michałka a obok ...starego szafrana tego picera i dla niego nikt nie znalazł tablicy z rozkładem jazdy na oślą górkę cztery lata to jak z bicza trzasnął a michałek stanie się MICHAŁEM bez krótkich majtasów
Odnośnik do odpowiedzi

a co ty Olo chcesz oglądać !!!! powiem ci że szybko zauważysz brak atamana za bukietem suszu ...przyjdzie nowe..... zauważysz brak ciasteczek i będziesz widział największą klępe rodzaju damskiej radnej ,,, w nowiutkiej ramce michałka a obok ...starego szafrana tego picera i dla niego nikt nie znalazł tablicy z rozkładem jazdy na oślą górkę cztery lata to jak z bicza trzasnął a michałek stanie się MICHAŁEM bez krótkich majtasów

Ty nie jesteś wicek tylko PICEK.A może PICER IFS-u.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki apel do wygranych - czy z dzisiejszej sesji będzie dostępne nagranie? Chyba nam wyborcom to się należy. Może wejdzie nowa moda w naszej gminie że będzie sesja i komisje dostępne na stronie BIP. Mieszkańcom tej jawności brakuje. Panie Jacku możemy na to liczyć?

A co ty biedny zagubiony Olo chcesz oglądać z tej pierwszej sesji ?

Klęskę twojego chwilowego idola w wyścigu do fotela przewodniczącego RM ?

To już ci melduję,że P.Teresa została przewodniczącą RM !

A może chcesz wiedzieć kto będzie Vickiem RM i komu przypadną przewodzenia Komisjom ?

Nagranie robił sfrustrowany Włodek, ale nie można być pewnym czy je da do sieci. A tam tak pięknie się zachwalał, że mu się należy przewodniczący, bo ma więcej radnych i na dokładkę własnego burka i że właściwie to on jest zwycięzcą i takie tam ble, ble.

Od 8,00 rano handlował stołkami i sam został bez fotela.

Odnośnik do odpowiedzi

Wasze głupie,sfrustrowane gęby.Będziecie dalej szkodzić z wieżą i atamanem,to was wywiozą na taczkach za 4 lata.Burmistrz nie jest z waszej zafajdanej kliki i mam nadzieję,że nic go nie odstraszy od omijania waszej głupiej i złodziejskiej trójcy. Będziecie szkodzić,to ja będę o tym informować mieszkańców i prędzej czy później was oplują za szkodzenie mieszkańcom. Pokażemy ludziom jakie z was świnie w trójcy jedynej.

Odnośnik do odpowiedzi

I co Michał, komune obaliłes na jedną dobe, dzisiaj powróciła i siedzi na najwyzszym szczeblu jako przewodnicząca. Tak czy siak, czy Ci sie to podoba czy nie żwirownia powstanie na bank. W tej kampanii byłes tylko instrumentem do jej wygrania.

Odnośnik do odpowiedzi

Wasze głupie,sfrustrowane gęby.Będziecie dalej szkodzić z wieżą i atamanem,to was wywiozą na taczkach za 4 lata.Burmistrz nie jest z waszej zafajdanej kliki i mam nadzieję,że nic go nie odstraszy od omijania waszej głupiej i złodziejskiej trójcy. Będziecie szkodzić,to ja będę o tym informować mieszkańców i prędzej czy później was oplują za szkodzenie mieszkańcom. Pokażemy ludziom jakie z was świnie w trójcy jedynej.

Kosa zawsze powinna być ostra, ale nie głupia, choć burek nowy nie jest z tej zafajdanej kliki to gwarantuję że on wtop[i się w układy tego tworu ...innej możliwości poszukaj sama, jako kosa będziesz wiedziała gdzie!? a może poproś SALAMONA on też wie jak to się robi ...a ty kosa masz w wąchaniu afery pierwszeństwo więc masz pole do popisu...a sukcesu spodziewaj się prędko
Odnośnik do odpowiedzi

www.facebook.com/pages/Portal-Ińsko/263447830416131?fref=tsKochani! 30-go listopada 2014 roku skończyła się komuna w Ińsku za co Wam wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!

Jacek Liwak

Michał Kupczyński

Włodzimierz Szafran

WITAJ na pokładzie " komuno wróć" hasło na czasie ... jak w Ińsku krzykną, to słychać na zamkowej i na oślej górce ,a od huku droga w ściennym zamienia się w autostradę....haha
Odnośnik do odpowiedzi

A co ty biedny zagubiony Olo chcesz oglądać z tej pierwszej sesji ?

Klęskę twojego chwilowego idola w wyścigu do fotela przewodniczącego RM ?

To już ci melduję,że P.Teresa została przewodniczącą RM !

A może chcesz wiedzieć kto będzie Vickiem RM i komu przypadną przewodzenia Komisjom ?

Nagranie robił sfrustrowany Włodek, ale nie można być pewnym czy je da do sieci. A tam tak pięknie się zachwalał, że mu się należy przewodniczący, bo ma więcej radnych i na dokładkę własnego burka i że właściwie to on jest zwycięzcą i takie tam ble, ble.

Od 8,00 rano handlował stołkami i sam został bez fotela.

Najlepszy fotelik dla Włodka to bujak w domu spokojnej starości ...tego dobrego nigdy nie za wiele a geriatra to dobry kupel ... dodać do tego widok z oślej górki.... oj jak to duuużo w sam raz na starość
Odnośnik do odpowiedzi

Nic oprócz burka te bufony nie będą mieli !!

A i on z każdą uchwałą będzie latał od terebeckiego do mazurka i skamlał żeby mu ją nie uwalić !

Tak się zaczyna piękny sen o Ińsku mlekiem i miodem płynącym.

Aby rządzić to trzeba mieć coś więcej niż siano pod kapeluszem !

Odnośnik do odpowiedzi

P.Michale nic nie wiemy o pierwszej sesji, kto został przewodniczącym ?

Pieski Racina tu szczekają a wy siedzicie cicho !

Co spasowaliście jak oni tu piszą ? Czyżbym zmarnowała swój głos na P.Jacka ?!

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni radni.Dziś otrzymaliście zaświadczenia potwierdzające,że jesteście RADNYMI GMINY IŃSKO.Odpowiadacie indywidualnie wobec własnego sumienia i przed swoimi wyborcami.Nie dajcie sie uwikłać w żadne gierki "opiekunów". Społeczeństwo oczekuje od was wszystkich harmonijnej współpracy w dążeniu do korzystnych zmian,a nie destabilizacji życia społecznego w naszej gminie.

Odnośnik do odpowiedzi

...do budy?

A co to; czyżby Ińsko sprywatyzowano?

Wydaje mi się, że 'wygranej' bardzo daleko do zwycięstwa- o takim będzie można powiedzieć kiedy nowo-wybrana władza ...będzie rozliczana przez swoich wyborców. U schyłku swojej działalności.

Ińsko chciało zmian. Chciało czegoś więcej. Czegoś, czego poprzedni burmistrz nie mógł zaoferować.

Czy jednak nowa władza jest w stanie sprostać oczekiwaniom tak 'wytrawnych' wyborców? Wydaje mi się, że przed nowym burmistrzem i radnymi :) przeogromne wyzwanie. Zostali wybrani przez tych, którzy uwierzyli, że niemożliwe jest prostym. Ich poczynaniom będzie się przyglądał przeciętny mieszkaniec- włączając tych samodzielnie myślących.

Ewidentnym brakiem kultury natomiast, jest brak szacunku do pokonanego. Dokopać za mało. Trzeba jeszcze sobie poużywać poniżając i plując.

W przyrodzie nic nie ginie.

Kiedyś nazwiecie to chamstwem ...bo będzie atakiem na waszych bliskich, na was samych i będzie niewybaczalne. A jakiś inny, młody i zbuntowany (może nawet mój synuś to będzie) myśląc, że rządzić można jedynie wytykając błędy innych; zaoferuje wam podwiezienie pod urząd pracy busem.

Będzie wam bardzo miło. Jestem pewny.

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni radni.Dziś otrzymaliście zaświadczenia potwierdzające,że jesteście RADNYMI GMINY IŃSKO.Odpowiadacie indywidualnie wobec własnego sumienia i przed swoimi wyborcami.Nie dajcie sie uwikłać w żadne gierki "opiekunów". Społeczeństwo oczekuje od was wszystkich harmonijnej współpracy w dążeniu do korzystnych zmian,a nie destabilizacji życia społecznego w naszej gminie.

Już skamlesz ?

Nic nie dostaniesz nawet gołej kości do obgryzania !

Odnośnik do odpowiedzi

...do budy?

A co to; czyżby Ińsko sprywatyzowano?

Wydaje mi się, że 'wygranej' bardzo daleko do zwycięstwa- o takim będzie można powiedzieć kiedy nowo-wybrana władza ...będzie rozliczana przez swoich wyborców. U schyłku swojej działalności.

Ińsko chciało zmian. Chciało czegoś więcej. Czegoś, czego poprzedni burmistrz nie mógł zaoferować.

Czy jednak nowa władza jest w stanie sprostać oczekiwaniom tak 'wytrawnych' wyborców? Wydaje mi się, że przed nowym burmistrzem i radnymi :) przeogromne wyzwanie. Zostali wybrani przez tych, którzy uwierzyli, że niemożliwe jest prostym. Ich poczynaniom będzie się przyglądał przeciętny mieszkaniec- włączając tych samodzielnie myślących.

Ewidentnym brakiem kultury natomiast, jest brak szacunku do pokonanego. Dokopać za mało. Trzeba jeszcze sobie poużywać poniżając i plując.

W przyrodzie nic nie ginie.

Kiedyś nazwiecie to chamstwem ...bo będzie atakiem na waszych bliskich, na was samych i będzie niewybaczalne. A jakiś inny, młody i zbuntowany (może nawet mój synuś to będzie) myśląc, że rządzić można jedynie wytykając błędy innych; zaoferuje wam podwiezienie pod urząd pracy busem.

Będzie wam bardzo miło. Jestem pewny.

Jak banda,która dopiero co została częściowo od gminnego koryta już na wstępie może się odgrażać odwetem.Przecież was złodziejsko trójco należało by wysłać w kosmos i to tak bez prawa powrotu.Kogo wy złodziejskie kliki straszycie? Mieszkańćów na których zerowaliście tyle lat?Teraz komuś kto wygrał mówicie ,że sprywatyzowaliscie gminę.Jasne, tutaj komuchy i reszta bandy TW"Janek" i ataman nie mogą korzystać w takim stopniu jak do tej pory z naszych pieniędzy? Jak taka krowa wieża,która nigdy nie schańbila się uczciwą pracą, wykorzystując atamana i PGR-wskiego konowała śmie mówić w imieniu mieszkańców? Jakich ? Tych 40 ,którzy ją wybrali? Patrząc co już od początku jako banda trojga próbujecie zrobić z gminą,mierzi wasza buta i arogancja.Mam jednak nadzieję,że ci młodzi i starsi,którzy was pogonili,potrafią się wam przeciwstawić i pokażą waszą klikę tak jak na to zasługujecie. To nie jest opluwanie tylko stwierdzenie stanu faktycznego.

Odnośnik do odpowiedzi

No :) teraz to ciężko będzie coś dostać. Przy takich obietnicach jak te naskładane podnosi się poziom oczekiwań.

I zaangażowania.

Czych oczekiwań ? Tej potrójnej kliki? Bo to oni oczekiwali na stołki i ustępstwa.Będziecie szantażować mieszkańcó.bo wam się nie udało? To mieszkańcy dowiedzą się jaką mendą jest ataman i klika. Kto się kryje za wieżą, i IFS-wska bandą.

Odnośnik do odpowiedzi

Pożyjemy. Zobaczymy.

Kto nie jest zauroczony Jackiem musi być od razu komuchem i kliką?

A idźcie wy się wszyscy rozszarpać jak stado hien na podtrzymaniu. Nie ma nic bardziej napawającego dumą niż 'zero' pod kopułą ludu- dla aparatu rządzącego.

Dla niektórych tutaj szczytem marzeń lądowanie za okrągłym stołem gminy.

I jedynym osiągnięciem :lol: :lol: :lol: rola na youtube.

...czerwony dywan rozesłano.

Walonki ze stóp i ... do boju :)

Odnośnik do odpowiedzi

Pożyjemy. Zobaczymy.

Kto nie jest zauroczony Jackiem musi być od razu komuchem i kliką?

A idźcie wy się wszyscy rozszarpać jak stado hien na podtrzymaniu. Nie ma nic bardziej napawającego dumą niż 'zero' pod kopułą ludu- dla aparatu rządzącego.

Dla niektórych tutaj szczytem marzeń lądowanie za okrągłym stołem gminy.

I jedynym osiągnięciem :lol: :lol: :lol: rola na youtube.

...czerwony dywan rozesłano.

Walonki ze stóp i ... do boju :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...