Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 16.11.2014 r.


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dwóch hamulcowych. Przecież ataman działał razem i w porozumieniu.

Zza radnych to już nie to samo co z koryt.

Można jeszcze zaliczyć tutaj torbę zapowietrzonąjego udział w marnotrawieniu majątku gminnego jest niepodważalny. Naród był mądry i odpowiednio to ocenił.

Odnośnik do odpowiedzi

...do budy?

A co to; czyżby Ińsko sprywatyzowano?

Wydaje mi się, że 'wygranej' bardzo daleko do zwycięstwa- o takim będzie można powiedzieć kiedy nowo-wybrana władza ...będzie rozliczana przez swoich wyborców. U schyłku swojej działalności.

Ińsko chciało zmian. Chciało czegoś więcej. Czegoś, czego poprzedni burmistrz nie mógł zaoferować.

Czy jednak nowa władza jest w stanie sprostać oczekiwaniom tak 'wytrawnych' wyborców? Wydaje mi się, że przed nowym burmistrzem i radnymi :) przeogromne wyzwanie. Zostali wybrani przez tych, którzy uwierzyli, że niemożliwe jest prostym. Ich poczynaniom będzie się przyglądał przeciętny mieszkaniec- włączając tych samodzielnie myślących.

Ewidentnym brakiem kultury natomiast, jest brak szacunku do pokonanego. Dokopać za mało. Trzeba jeszcze sobie poużywać poniżając i plując.

W przyrodzie nic nie ginie.

Kiedyś nazwiecie to chamstwem ...bo będzie atakiem na waszych bliskich, na was samych i będzie niewybaczalne. A jakiś inny, młody i zbuntowany (może nawet mój synuś to będzie) myśląc, że rządzić można jedynie wytykając błędy innych; zaoferuje wam podwiezienie pod urząd pracy busem.

Będzie wam bardzo miło. Jestem pewny.

Wszystkiego jestem pewien że dzisiaj jesteś wygranym a za cztery lata pokonanym... a ja jestem pewien że chińska żmijja zjada swój ogon i kóleczko się zamyka a twój synóś to ten kmiot z którym nic szczególnego i bardzo konkretnego mie można załatwic on niby nic nie potrafi określić swojej płci a jeszcze bardziej swojego zainteresowania politycznego a jeśli zagra na nosie Jackowi ...to odbije się echem u deca i ktoś będzie głodny
Odnośnik do odpowiedzi

Ależ wy jesteście głupi: Racin przegrał bo po 1: Młodzi go nie lubią, bo jest bucem. Po 2. Czubka szkoła nie chce jako dyrektora Po.3 Trzeba mieć takie same zdanie jak Racin, bo jak się nie ma takiego samego zdania jak on to jest atak na nie go i jego dobre imię (a ludzie maja tego dość). Po 4. Liwaka nie ma co oceniać, bo się chłop nie wykazał jeszcze niczym podobnie jak radę. po 5.Budowa drogi i blee blee blee to to tylko wymówka, przed wyborami (wielkie zbiorniki bioetanolu ochronią nas przed pyłem ze żwiorwni itd pamiętacie) po 6. ile w końcu można kłamać, no ile oszukiwać ludzie mają tego dość

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym wszystkich wysłał kosmos i amiszów w ińsku zaludnił i był kuwa święty spokój!

A co z sierotami po RACINIE ja OSOBIŚCIE mam żałobę i on sam źle się zachował jako przegrany/// myślę że schował twarz przed samym sobą liczył na zbyt mało i tak się zachował jego kampania była skromna w porównaniu z Jackiem i jak się weszło na 7dni stargardu to wyskakiwał Jacek w oprawce mulata i egzotyczna twarz Jacka robiła wrażenie alle ale.....to dopiero początek
Odnośnik do odpowiedzi
plan bandy trojga

A co z sierotami po RACINIE ja OSOBIŚCIE mam żałobę i on sam źle się zachował jako przegrany/// myślę że schował twarz przed samym sobą liczył na zbyt mało i tak się zachował jego kampania była skromna w porównaniu z Jackiem i jak się weszło na 7dni stargardu to wyskakiwał Jacek w oprawce mulata i egzotyczna twarz Jacka robiła wrażenie alle ale.....to dopiero początek

Ta IFS-owa klika razem z wieżą i atamanem zmierza od początku przegranej kadencji do usunięcia nowego burmistrza. Poprzez swoich radnych postarają się udowodnić "społeczeństwu",że to zły wybór. Wśród przegranych a jednocześnie pozostających w radzie są osoby typu wieża,mająca od początku ambicje bycia burkiem za wszelką cenę.Do tego ataman,który wie co znaczy słowo "rezaty".Zna jego znaczenie i zastosuje nie oglądając się nawet na TW"Janek".Są tam też wierni służący wieży typu Krycha i Marycha.Będą się uśmiechać a swoje zrobią. To ta sama w poglądach nacja co ataman. Obecna klika w radzie ma ściśle sprecyzowany cel,ośmieszyć wygranych i wmówić ludziom,że nie przedstawiają sobą świeżej wartości.Nie beż znaczenia będzie tutaj postawa mieszkańców,którzy chcieli zmian i do nich doprowadzili.Ten proces niszczenia potrwa około roku.Będzie to dalsze ogłupianie mieszkańców (wyborców),tylko po to aby wrócić do koryta. Wszyscy oni bez wyjątku wiedzą jak dobrze żyje się z budżetu gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Ta IFS-owa klika razem z wieżą i atamanem zmierza od początku przegranej kadencji do usunięcia nowego burmistrza. Poprzez swoich radnych postarają się udowodnić "społeczeństwu",że to zły wybór. Wśród przegranych a jednocześnie pozostających w radzie są osoby typu wieża,mająca od początku ambicje bycia burkiem za wszelką cenę.Do tego ataman,który wie co znaczy słowo "rezaty".Zna jego znaczenie i zastosuje nie oglądając się nawet na TW"Janek".Są tam też wierni służący wieży typu Krycha i Marycha.Będą się uśmiechać a swoje zrobią. To ta sama w poglądach nacja co ataman. Obecna klika w radzie ma ściśle sprecyzowany cel,ośmieszyć wygranych i wmówić ludziom,że nie przedstawiają sobą świeżej wartości.Nie beż znaczenia będzie tutaj postawa mieszkańców,którzy chcieli zmian i do nich doprowadzili.Ten proces niszczenia potrwa około roku.Będzie to dalsze ogłupianie mieszkańców (wyborców),tylko po to aby wrócić do koryta. Wszyscy oni bez wyjątku wiedzą jak dobrze żyje się z budżetu gminy.

Nie przesadzaj.Nie wszyscy radni są zgodni,by tak właśnie działać. Wiekszość i tak sprzyjać będzie nowemu burmistrzowi,chyba,że tego burmistrz nie zechce.Czas pokaże.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przesadzaj.Nie wszyscy radni są zgodni,by tak właśnie działać. Wiekszość i tak sprzyjać będzie nowemu burmistrzowi,chyba,że tego burmistrz nie zechce.Czas pokaże.

A właśnie, że nie masz racji, oni rzeczywiście maja juz plan działania przeciw wygranym radnym i przeciw burmistrzowi.
Odnośnik do odpowiedzi

Nieudzielenie burmistrzowi rozgrzeszenia z wykonania budżetu oznacza inicjatywę zorganizowania referendum w sprawie jego odwołania. W tym roku zasada ta już nie działa.

Zasady rozliczania wójta (burmistrza, prezydenta miasta) z wykonania budżetu określają przepisy gminnej ustawy ustrojowej oraz ustawy o finansach publicznych.

Zgodnie z treścią art. 18 ust. 2 pkt 4 ustawy z 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. DzU z 2001 r. nr 142, poz. 1591 ze zm.) jedyną prawnie i faktycznie uzasadnioną podstawą nieudzielenia absolutorium jest negatywna ocena wykonania budżetu.

Wpływu na udzielenie bądź nieudzielenie absolutorium nie może mieć natomiast ocena całości pracy organu wykonawczego gminy dokonana przez radnych.

Oznacza to, że uchwała w sprawie udzielenia lub nieudzielenia absolutorium musi być podejmowana na podstawie oceny wykonania strony dochodowej i wydatkowej budżetu oraz wszystkich przyczyn powodujących różnice między budżetem uchwalonym a wykonanym według stanu wynikającego ze sprawozdania.

Odnośnik do odpowiedzi

A właśnie, że nie masz racji, oni rzeczywiście maja juz plan działania przeciw wygranym radnym i przeciw burmistrzowi.

To komusze nasienie w osobie wieży będzie mieszało tak długo,jak wsparcie racina i atamana będzie takie anty gminne.

Odnośnik do odpowiedzi

Nieudzielenie burmistrzowi rozgrzeszenia z wykonania budżetu oznacza inicjatywę zorganizowania referendum w sprawie jego odwołania. W tym roku zasada ta już nie działa.

Zasady rozliczania wójta (burmistrza, prezydenta miasta) z wykonania budżetu określają przepisy gminnej ustawy ustrojowej oraz ustawy o finansach publicznych.

Zgodnie z treścią art. 18 ust. 2 pkt 4 ustawy z 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. DzU z 2001 r. nr 142, poz. 1591 ze zm.) jedyną prawnie i faktycznie uzasadnioną podstawą nieudzielenia absolutorium jest negatywna ocena wykonania budżetu.

Wpływu na udzielenie bądź nieudzielenie absolutorium nie może mieć natomiast ocena całości pracy organu wykonawczego gminy dokonana przez radnych.

Oznacza to, że uchwała w sprawie udzielenia lub nieudzielenia absolutorium musi być podejmowana na podstawie oceny wykonania strony dochodowej i wydatkowej budżetu oraz wszystkich przyczyn powodujących różnice między budżetem uchwalonym a wykonanym według stanu wynikającego ze sprawozdania.

Spoko do absolutorium tej władzy jest rok czasu,Najpierw niech ta trójca rozliczy dotychczasowych kombinatorów.

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko do absolutorium tej władzy jest rok czasu,Najpierw niech ta trójca rozliczy dotychczasowych kombinatorów.

Ale już dzisiaj jest gwarancja, że Jacuś go nie otrzyma !!! To ma zapewnione "z urzędu" za parszywą kampanię ! Jasne ?

Odnośnik do odpowiedzi

Ale już dzisiaj jest gwarancja, że Jacuś go nie otrzyma !!! To ma zapewnione "z urzędu" za parszywą kampanię ! Jasne ?

Właśnie za takie wpisy bedziecie mieć coraz więcej wrogów wśród mieszkańców. Szybko się połapią w waszej grze. To wy nie dotrwacie do konca kadencji bo mieszkańcy wkurwią się na maxa. Już dzisiaj są wrogie komentarze na temat działoszewskiej i terebeckiego róbcie tak dalej.

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie za takie wpisy bedziecie mieć coraz więcej wrogów wśród mieszkańców. Szybko się połapią w waszej grze. To wy nie dotrwacie do konca kadencji bo mieszkańcy wkurwią się na maxa. Już dzisiaj są wrogie komentarze na temat działoszewskiej i terebeckiego róbcie tak dalej.

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. A te komentarze to możesz wygłaszać sobie u deca w ogródku.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. A te komentarze to możesz wygłaszać sobie u deca w ogródku.

Się okaże :D możecie jackowi skoczyć na pukiel :D To jest w pełni demokratycznie wybrany Burmistrz więc miejcie się na baczności wszyscy TW

Odnośnik do odpowiedzi

Ale rozprowadzili Szafrana. Jaki płacz sierot na jego portalu.Piękna sprawa, to jest prawdziwa demokracja a nie wciskanie niedouczonym młodym matołom z kapturami na pustych łepetynach lipnych frazesów !! Chcieliście utylizować starszych ? No to macie to na co uczciwie zasłużyliście. Brawo Teresa, Bogdan, Andrzej, Krysia.............................

Odnośnik do odpowiedzi

Ale rozprowadzili Szafrana. Jaki płacz sierot na jego portalu.Piękna sprawa, to jest prawdziwa demokracja a nie wciskanie niedouczonym młodym matołom z kapturami na pustych łepetynach lipnych frazesów !! Chcieliście utylizować starszych ? No to macie to na co uczciwie zasłużyliście. Brawo Teresa, Bogdan, Andrzej, Krysia.............................

Nadal uważamy jako młodzi w kapturach,że ci ludzie nadają się tylko do utylizacji.Ta wasza bandycka forma demokracji opiera się tylko na waszych ,ciągle nienażartych ryjach.

Odnośnik do odpowiedzi

I. 1) NAZWA I ADRES:
Gmina Ińsko , ul. Boh. Warszawy 38, 73-140 Ińsko, woj. zachodniopomorskie, tel. 091 5623025, faks 091 5623063.

Adres strony internetowej zamawiającego:
www.insko.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
UDZIELENIE POŻYCZKI W KWOCIE 500.000,00 ZŁ NA SFINANSOWANIE PLANOWANEGO DEFICYTU BUDŻETU ORAZ SPŁATĘ WCZEŚNIEJ ZACIĄGNIĘTYCH POŻYCZEK I KREDYTÓW.

II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.

II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje udzielenie pożyczki w kwocie 500.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów.

4. Pożyczka zaciągnięta będzie w 1 transzy w terminie do 24 listopada 2014 r.

5. Spłata nastąpi w 26 kwartalnych ratach kapitałowych:

- I rata: 31.12.2018 r.,

- pozostałe raty kwartalne począwszy od 31.03.2019 r. do 28.02.2025 r.,

- ostatnia rata: w terminie do 28.02.2025 r.

To chcieli przeżreć przez następne 4 lata a spłaty zostawić na potem jak widać od 2019 do 2025r.Do tej pory już będą zasłużonymi emerytami:

UDZIELENIE POŻYCZKI W KWOCIE 500.000,00 ZŁ NA SFINANSOWANIE PLANOWANEGO DEFICYTU BUDŻETU ORAZ SPŁATĘ WCZEŚNIEJ ZACIĄGNIĘTYCH POŻYCZEK I KREDYTÓW.

Nic wam oszuści nie pomoże, ta wasza bandycka trójca i tak przegra i to nie z Liwakiem ale MIESZKAŃCAMI. Chcecie żyć złodzieje na nasz koszt? A długi zostawić naszym dzieciom i wnukom?
Odnośnik do odpowiedzi

http://szafran-admin...nsko&Itemid=468

A kiedy będzie II sesja RM wszystkowiedząca zakało Gminy Ińsko, tak ostatnio pokarana za pychę ??

Wiecie co się dowiedziałem? Że terebeczka miał jakiegoś sponsora z niemiec co ma domek u nas. ktoś go widział razem z zubikiem. może to ten gostek tak tu się czepia Michała, Jacka i Włodka. Do tej pory myślałem że terebeczka to kumpel od wspierania Włodka a tu masz zacięty jego wróg - co się stało! Może ktoś inny wie więcej...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...