Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 16.11.2014 r.


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Fakt faktem, jeżeli radny nie przychodzi na posiedzenia to przynajmniej, to co otrzymuje powinien przekazywać np. na swoje sołectwo, przedszkole czy co innego zapragnie. Nie powinno być tak, że za nieusprawiedliwione nieobecności bierze dietę do kieszeni.

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt faktem, jeżeli radny nie przychodzi na posiedzenia to przynajmniej, to co otrzymuje powinien przekazywać np. na swoje sołectwo, przedszkole czy co innego zapragnie. Nie powinno być tak, że za nieusprawiedliwione nieobecności bierze dietę do kieszeni.

Co ty chłopie bredzisz? Może te pieniądze są potrzebne bardziej żonie i dzieciom!!! Jak Jacek daje to wszyscy muszą???

Odnośnik do odpowiedzi

Radnym się zostaje dla pieniędzy? Bycie radnym to powinien być prestiż i bardziej funkcja honorowa, a nie majątkowa. Wiadomo, że jeżeli ktoś jest radnym, któremu ta dieta jest niezmiernie potrzebna do egzystencji to zachowa ją dla siebie. Czy ja napisałem, że wszyscy muszą oddawać to twój wybór. Ale jeżeli ktoś nie przychodzi na sesje a bierze kasę za nic to jak ja mam patrzeć na takiego radnego, który za nic bierze kasę do kieszeni?

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty chłopie bredzisz? Może te pieniądze są potrzebne bardziej żonie i dzieciom!!! Jak Jacek daje to wszyscy muszą???

Nie tylko Jacek daje na cele "wzniosłe". Rajca tylko w tym roku przekazał : 10 diet na Ińskie Lato Filmowe

2 diety na klub INA

1 dietę na Dzień Dziecka.

Wszystko do sprawdzenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Radnym się zostaje dla pieniędzy? Bycie radnym to powinien być prestiż i bardziej funkcja honorowa, a nie majątkowa. Wiadomo, że jeżeli ktoś jest radnym, któremu ta dieta jest niezmiernie potrzebna do egzystencji to zachowa ją dla siebie. Czy ja napisałem, że wszyscy muszą oddawać to twój wybór. Ale jeżeli ktoś nie przychodzi na sesje a bierze kasę za nic to jak ja mam patrzeć na takiego radnego, który za nic bierze kasę do kieszeni?

Skąd wiesz od razu że za nic a może konsultował na spotkaniach klubu i miał swój wkład pracy. Michał twoja teoria spiskowa jest absurdalna. Masz już tego magistra czy jeszcze się męczysz bo to by dużo tłumaczyło.

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd wiesz od razu że za nic a może konsultował na spotkaniach klubu i miał swój wkład pracy. Michał twoja teoria spiskowa jest absurdalna. Masz już tego magistra czy jeszcze się męczysz bo to by dużo tłumaczyło.

Ty jednak jestes baran, od kiedy radny dostaje dietę za konsultowanie na klubie? Zastanów się co piszesz ty osle
Odnośnik do odpowiedzi

Nie tylko Jacek daje na cele "wzniosłe". Rajca tylko w tym roku przekazał : 10 diet na Ińskie Lato Filmowe

2 diety na klub INA

1 dietę na Dzień Dziecka.

Wszystko do sprawdzenia.

I wszystko jasne. Opozycja to złamany gniot. Jacek mam nadzieję że walizek nie pakowałeś jeszcze na stołek. To nie rób nic bo nic z tego.

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkanko doskonale to pamiętam i dzisiaj to potwierdziłem we wcześniejszych postach. Radny to nie teoria spiskowa bo raczej na zachód za radnym klub nie pojechał. Spotkania klubu radnych to spotkania prywatne, które nie podlegają pod ustawową pracę radnych. Moja praca magisterska jest w urzędzie GiM Ińsko, zapytaj to ci udostępnią.

Odnośnik do odpowiedzi

No i widzisz rajco i ja Ciebie za to pochwalę bo moim zdaniem tak powinni robić radni. Robi to Jacek, Włodek i Rajca. Możemy stać po przeciwnych stronach ale jak ktoś robi dobry gest to także należy się pochwała.

Nie podlizuj się teraz do "rajcy" nawet wcześniej o jego daninach nie wspomniałeś a teraz wiece dzienkczynne czynisz.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...