Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 16.11.2014 r.


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ORMO czy ZOMO ale czuwa. A ty co robisz? Tylko plujesz jadem?

Akurat ja nie używam słów wulgarnych.Staram się jedynie dociec skąd u tak wielu tyle nienawiści i "plucia jadem".Staram się prowadzić merytoryczną kulturalną dyskusję na temat żwirowni,a posądzany jestem o "plucie jadem".Nie rozumiem sensu tej wypowiedzi. Jeśli ja "pluję jadem",to jak nazwiesz wypowiedź gościa:

"A co to zmieni ta droga alternatywna ćwoku pogięty! A co z pyłem lecącym na Ińsko a co z hałasem ect. Jacy wy krótko wzroczni jesteście o dewastacji terenu nie wspomnę. Za 200 -300 tys. rocznie sprzedawczyki się sprzedają. Nawet na naprawy i zwrot leczenia chorym ludziom nie zdołacie tym zapłacić. Jeszcze ktoś w ramach tych pieniędzy będzie musiał sprzątać dachy czyścić elewacje bo zasypie nas pył ze żwirowni. Nie masz wyobraźni jak pracuje kruszarka??? Wiesz co to za maszyna i do czego służy???? Ty masz zmartwienie biedaku jak ma przebiegać droga wywozu urobku. Po twojej pustej mózgownicy!!!!"???

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat ja nie używam słów wulgarnych.Staram się jedynie dociec skąd u tak wielu tyle nienawiści i "plucia jadem".Staram się prowadzić merytoryczną kulturalną dyskusję na temat żwirowni,a posądzany jestem o "plucie jadem".Nie rozumiem sensu tej wypowiedzi. Jeśli ja "pluję jadem",to jak nazwiesz wypowiedź gościa:

"A co to zmieni ta droga alternatywna ćwoku pogięty! A co z pyłem lecącym na Ińsko a co z hałasem ect. Jacy wy krótko wzroczni jesteście o dewastacji terenu nie wspomnę. Za 200 -300 tys. rocznie sprzedawczyki się sprzedają. Nawet na naprawy i zwrot leczenia chorym ludziom nie zdołacie tym zapłacić. Jeszcze ktoś w ramach tych pieniędzy będzie musiał sprzątać dachy czyścić elewacje bo zasypie nas pył ze żwirowni. Nie masz wyobraźni jak pracuje kruszarka??? Wiesz co to za maszyna i do czego służy???? Ty masz zmartwienie biedaku jak ma przebiegać droga wywozu urobku. Po twojej pustej mózgownicy!!!!"???

Różni ludzie różne emocje. Co zrobisz ale wszyscy maja rację nawet jak kultury im brak. zresztą jego wypowiedź to jeszcze nie taka wulgarna - ostra raczej bym nazwał. Ale ile wątków zadał a ty co tylko narzekasz.

Odnośnik do odpowiedzi

Plakat nieaktualny,ale pobawić się zawsze można...

Wszystko się zdarzyć może....

Przed wyborami znów naobiecuje a potem powie, że zmienił zdanie......

Jeżeli dokumenty wszystkie są gotowe i można je wyłożyć to czeka się wyłącznie na wybory a nie dobrą wolę i myślenie o mieszkańcach......

Zatrzymać żwirownię może tylko ktoś mądry i mający wyobraźnię o skutkach jej powstania.....

Na pewno nie jest to Racinowski i opozycja....................

Odnośnik do odpowiedzi

I na was znajdzie się sposób szanowna opozycjo!

Wy daleko od burka nie odstajecie nawet powiem jesteście gorsi zwłaszcza szafran. Ten oszołom zdurniał już całkiem. Włodek zapnij rozporek bo ci ptaszek odleci.

No proszę! jak można was szybko zagiąć już widzę na zdjęciu Jacka jak liże dupę włodkowi a pomaga mu michałek hahahahahahahah

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze jak krokus napisze coś na [portalu to burkowe pieski produkują się na caffe

A co mamy u ciebie pisać? Piszemy tam gdzie wszyscy czytają i mogą zabrać bez szpiegowania kto pisze. Ty szpiegu już kasowałeś i kasujesz na vcity, potem blokowałeś u siebie na portalu i jeszcze śmiesz mieć pretensje że ktoś pisze tam gdzie twoje górnicze łapska nie sięgają. dureń jesteś i tyle. Donosiciel prokuratorski a masz pretensje o donosicielstwo Burmistrza. Popatrz na siebie gnido!

Odnośnik do odpowiedzi

Donosiciel prokuratorski a masz pretensje o donosicielstwo Burmistrza. Popatrz na siebie gnido!

Ciekawe stwierdzenie panie radny, czyli jednak sam przyznałeś że twój pan donosił... No wreszcie usłyszeliśmy odrobinę prawdy z twoich ust..

Odnośnik do odpowiedzi

Przestań opozycjo bo rozum wam odebrało z tej chcicy na władzę. Jak przegracie a Teresa też dojdzie do władzy to się okaże ile jesteście warci. Zwłaszcza ten oszołom wladi

Masz rację, jestem w opozycji już 8 lat, a Teresą mnie nie strasz, bo burak kierowca już dawno się z nią dogadał
Odnośnik do odpowiedzi

No to się szafran dzisiaj na sesji popisał wielka opozycja a do końca sesji nie wysiedział

Zanim wyszedł, słoma mu z butów wylazła. Prostak nie potrafi zachować się w miejscu publicznym,a sensowne argumenty nie przemawiają do niego.Ten "chłopek roztropek" zamierzał zostać burmistrzem. Jest to obciach dla opozycji.

Odnośnik do odpowiedzi

Zanim wyszedł, słoma mu z butów wylazła. Prostak nie potrafi zachować się w miejscu publicznym,a sensowne argumenty nie przemawiają do niego.Ten "chłopek roztropek" zamierzał zostać burmistrzem. Jest to obciach dla opozycji.

Obciachem jest mieć takiego burmistrza co namawia ludzi by nie szli na głosowanie we własnej sprawie. Na dodatek śmieje się z niego cała Polska i największe autorytety. Ciekawe czy teraz w wyborach będzie namawiał do niegłosowania na swoją osobę. Dali Bóg jak to zrobi to uwierzę w cuda.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...