Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Ciemnota wieje
47 minut temu, puk-puk napisał:

Mnie interesuje moja mała ojczyzna a sąsiedzi.Gdyby iść twoim tokiem myślenia tłumoku Liwaka to Chociwel,Węgorzyno,Recz są o 100 lat przed Ińskiem.Jak myślisz,dlaczego? Bo tam nie ma sitwy tylko dbanie o gminę.A więc puknij się w gminny czerep.

 

47 minut temu, puk-puk napisał:

Mnie interesuje moja mała ojczyzna a sąsiedzi.Gdyby iść twoim tokiem myślenia tłumoku Liwaka to Chociwel,Węgorzyno,Recz są o 100 lat przed Ińskiem.Jak myślisz,dlaczego? Bo tam nie ma sitwy tylko dbanie o gminę.A więc puknij się w gminny czerep.

To chyba nigdy w tych gminach nie było się i nic się o nich nie wie. Nic tam nie ma, nic się nie buduje, nie remontuje, bezrobocie duże, sądzę że odwrotnie jest niż piszesz. A wiedzę chyba czerpiesz tylko z Facebooka. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

Polak mały
Godzinę temu, puk-puk napisał:

Mnie interesuje moja mała ojczyzna a sąsiedzi.Gdyby iść twoim tokiem myślenia tłumoku Liwaka to Chociwel,Węgorzyno,Recz są o 100 lat przed Ińskiem.Jak myślisz,dlaczego? Bo tam nie ma sitwy tylko dbanie o gminę.A więc puknij się w gminny czerep.

Kto ty jesteś Polak mały, jaki znak twój interes własny. Nie słyszałam o rządzeniu bez sitwy i układów. Nie wiem czy ktokolwiek słyszał.  Nowa władza nowa sitwą. I tak też będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Polak mały napisał:

Kto ty jesteś Polak mały, jaki znak twój interes własny. Nie słyszałam o rządzeniu bez sitwy i układów. Nie wiem czy ktokolwiek słyszał.  Nowa władza nowa sitwą. I tak też będzie.

Niekoniecznie.Może to teraz ten czas,że nowa władza nie będzie tworzyć sitwy,ale najnormalniej w świecie zarządzać będzie uczciwie i sprawiedliwie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cisza wyborcza
2 godziny temu, niestety napisał:

Niekoniecznie.Może to teraz ten czas,że nowa władza nie będzie tworzyć sitwy,ale najnormalniej w świecie zarządzać będzie uczciwie i sprawiedliwie?

Pr,upominam o ciszy wyborczej, która obowiązuje od północy do zamknięcia lokali wyborczych. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mieszkaniec
26 minut temu, Clowni napisał:

Ten oprysk,że niby załatanie dziur to był pokaz umiejętności obecnych decydentów? Czarno to widzę,dziury jak były,tak pozostały. Dla kogo ten cyrk?

Pomyśl jakie gówno w głowie ma Liwak, skoro czekał miesiącami na to żeby tuż przed wyborami zalepić te dziury. Trudno o bardziej perfidny ruch...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mieszkaniec napisał:

Pomyśl jakie gówno w głowie ma Liwak, skoro czekał miesiącami na to żeby tuż przed wyborami zalepić te dziury. Trudno o bardziej perfidny ruch...

A jakie dziury zalepil ? Bo na drodze do linowka to sobie chyba wybierak które bardziej warto zalepić. Żenada. Połowa zrobiona połowa nie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Serio napisał:

A jakie dziury zalepil ? Bo na drodze do linowka to sobie chyba wybierak które bardziej warto zalepić. Żenada. Połowa zrobiona połowa nie. 

Droga na Chociwel tez załatana co druga dziura

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanka
6 godzin temu, Bang napisał:

Lodówka pusta  na rynku co to ma być. 

Też dzisiaj mówiłam na spacerze ,ta lodówka to była kampania przedwyborcza .Może typowa jadlodzielnia i by przeszla ,ale tu za duże wymagania i ta lodóweczka to sobie będzie stała i prąd żarla, bo nikt tam nie zaniesie specjalnie zakupów ze sklepu .W jadlodzielni można oddać nadwyżkę obiadu A tu nic

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkaniec
19 minut temu, Mieszkanka napisał:

Też dzisiaj mówiłam na spacerze ,ta lodówka to była kampania przedwyborcza .Może typowa jadlodzielnia i by przeszla ,ale tu za duże wymagania i ta lodóweczka to sobie będzie stała i prąd żarla, bo nikt tam nie zaniesie specjalnie zakupów ze sklepu .W jadlodzielni można oddać nadwyżkę obiadu A tu nic

Też jestem tego zdania. Nikt specjalnie dla miejscowych pijaczków zakupow robić nie będzie. I po co to było robić wielkie hallo. Ja rozumiem kampania kampania. Ale ludzie. To jest Ińsko. Przecież każdy wie kto kim jest, kto ile tu robi. I kogo ludzie darzą sympatią. Raptem zaufania ludzi się nie uzyska . Oni chyba mieli nas za debili 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Mieszkanka napisał:

Też dzisiaj mówiłam na spacerze ,ta lodówka to była kampania przedwyborcza .Może typowa jadlodzielnia i by przeszla ,ale tu za duże wymagania i ta lodóweczka to sobie będzie stała i prąd żarla, bo nikt tam nie zaniesie specjalnie zakupów ze sklepu .W jadlodzielni można oddać nadwyżkę obiadu A tu nic

Kiełbaska ,szyneczka to jadło się skończyło ,zostały popsuie jaja,to się nie nadaje do lodówki .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...