Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

W dniu dzisiejszym radni Liwaka pokazali gdzie mają mieszkańców, nie bronię tu radnych z opozycji ale oni chociaż przyszli na sesję. Mandat radnego jest od początku do końca trwania kadencji. Pokazaliście swoją postawą brak szacunku do sołtysów oraz mieszkanców. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem i powiem
3 minuty temu, Jarek napisał:

W dniu dzisiejszym radni Liwaka pokazali gdzie mają mieszkańców, nie bronię tu radnych z opozycji ale oni chociaż przyszli na sesję. Mandat radnego jest od początku do końca trwania kadencji. Pokazaliście swoją postawą brak szacunku do sołtysów oraz mieszkanców. 

Ja już wiem dlaczego radni Liwaka nie przyszli na sesję. Nie wypłacono im diety za marzec a przecież nie będą zapindalać za darmo. I komu tu chodzi o kasę?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wiem i powiem napisał:

Ja już wiem dlaczego radni Liwaka nie przyszli na sesję. Nie wypłacono im diety za marzec a przecież nie będą zapindalać za darmo. I komu tu chodzi o kasę?

To by się zgadzało. nauczycielom na święta Liwak nie wypłacił funduszu socjalnego czyli Liwak nieudacznik ma w kasie pusto.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Belfer napisał:

To by się zgadzało. nauczycielom na święta Liwak nie wypłacił funduszu socjalnego czyli Liwak nieudacznik ma w kasie pusto.

Żeby mieć kasę to trzeba mieć łeb na karku a nie między nogami niestety.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiast caffe jakąś lurę

Powiem tak przegladając wasze wypociny.Wy nie zasługujecie na mądrych ludzi.Was trzeba wykorzystywać i lać po głupich gębach.Wy nie wiecie co do prawdziwy samorząd i rozwój gminy.Dać wam koryta i karmić aż się utuczycie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten który ma wszy w d.....

Czytam to wszystko i rzygać mi się chcę. Dlaczego jeden z drugim nie porozmawiajcie z kandydatami? Tylko hejtujecie być może dobrych ludzi. Jesteście słabi, zakłamani i nie jesteście w stanie wyjść i porozmawiać jeden z drugim. To jest hańba. Najlepiej incognito obrażać jednego i drugiego co Wam to da? W poniedziałek się obudzicie i będziecie inaczej gadać. I będzie akcja typu: Maciej GRATULUJE (ŻYCZĘ CI WYGRANEJ). A Wszystkim hejtującym życzę dużo zdrowia i mocy i żeby Wam klawiatura się nie z******. Pozdrawiam. Konkurent Macieja. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ten który ma wszy w d..... napisał:

Czytam to wszystko i rzygać mi się chcę. Dlaczego jeden z drugim nie porozmawiajcie z kandydatami? Tylko hejtujecie być może dobrych ludzi. Jesteście słabi, zakłamani i nie jesteście w stanie wyjść i porozmawiać jeden z drugim. To jest hańba. Najlepiej incognito obrażać jednego i drugiego co Wam to da? W poniedziałek się obudzicie i będziecie inaczej gadać. I będzie akcja typu: Maciej GRATULUJE (ŻYCZĘ CI WYGRANEJ). A Wszystkim hejtującym życzę dużo zdrowia i mocy i żeby Wam klawiatura się nie z******. Pozdrawiam. Konkurent Macieja. 

"hejtujecie być może dobrych ludzi"?To zdecyduj się do której kategorii zaliczasz m.in.Macieja.Zrozum,że radni lewaka dali się podporządkować michaiłowi i zachowują się tak,jak on im nakazuje.Wszyscy ci radni zapomnieli o tym,że oni powinni reprezentować ińskie społeczeństwo,a nie lewaka,ani też michaiła.Dlatego też Maciej czyni wiele pod publiczkę,by lewak przyjął go do swojej grupy i zdobył zaufanie wyborców.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do Niestety
1 godzinę temu, Niestety napisał:

"hejtujecie być może dobrych ludzi"?To zdecyduj się do której kategorii zaliczasz m.in.Macieja.Zrozum,że radni lewaka dali się podporządkować michaiłowi i zachowują się tak,jak on im nakazuje.Wszyscy ci radni zapomnieli o tym,że oni powinni reprezentować ińskie społeczeństwo,a nie lewaka,ani też michaiła.Dlatego też Maciej czyni wiele pod publiczkę,by lewak przyjął go do swojej grupy i zdobył zaufanie wyborców.

A kto hejtuje? W większości nowi kandydaci na radnych. Jako rodzimy Inszczanin nie chcę ludzi, którzy tylko nienawiść sieją.  Tacy na pewno nie wiedzą co to dobry samorząd. Córka mieszka w Drawsku i to samo. Wszędzie dziury na drogach, zwalniają ludzi i bieda idzie.  A wy z nienawiści o te stołki, koperty i pączki na tych sesjach, poniżanie wszystkich. Dobry człowiek wypowiada się dobrze o konkurencji, a zły tak jak wspomniano mierzy ludzi swoją miarą.  Nic nie zrobicie dla społeczeństwa. Są wśród was ludzie niegodni takich funkcji.  Co zrobiłeś jedna z drugą w okresie przedwyborczym? Siedzicie jak łanie i buzie zamknięte.  Chodzenie po domach. Kolega mi powiedział, że jak zobaczył dwie Panie w drzwiach to tylko z szacunku do Szkołótów tej drugiej nie wygnał. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Do Niestety napisał:

A kto hejtuje? W większości nowi kandydaci na radnych. Jako rodzimy Inszczanin nie chcę ludzi, którzy tylko nienawiść sieją.  Tacy na pewno nie wiedzą co to dobry samorząd. Córka mieszka w Drawsku i to samo. Wszędzie dziury na drogach, zwalniają ludzi i bieda idzie.  A wy z nienawiści o te stołki, koperty i pączki na tych sesjach, poniżanie wszystkich. Dobry człowiek wypowiada się dobrze o konkurencji, a zły tak jak wspomniano mierzy ludzi swoją miarą.  Nic nie zrobicie dla społeczeństwa. Są wśród was ludzie niegodni takich funkcji.  Co zrobiłeś jedna z drugą w okresie przedwyborczym? Siedzicie jak łanie i buzie zamknięte.  Chodzenie po domach. Kolega mi powiedział, że jak zobaczył dwie Panie w drzwiach to tylko z szacunku do Szkołótów tej drugiej nie wygnał. 

Bzdury piszesz. Od samego początku hejtuje Kupczyniak. Z komputera uczynił sobie narzędzie do wykańczania ludzi jemu niewygodnych. najpierw im dupala obrabiał w internecie a później wyrzucał z pracy na bruk. W ten sposób Ińsko straciło wielu porządnych ludzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy lewaka ludzie to są  pionki ,pacynki ,których michał z lewakiem  pogrywają ,jak chcą ,by dostać sie do następnej kadencji ,by dalej robić interesy tylko dla siebie . A półgłówki niech przytakuja.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra rada
Godzinę temu, Nieprawda napisał:

Bzdury piszesz. Od samego początku hejtuje Kupczyniak. Z komputera uczynił sobie narzędzie do wykańczania ludzi jemu niewygodnych. najpierw im dupala obrabiał w internecie a później wyrzucał z pracy na bruk. W ten sposób Ińsko straciło wielu porządnych ludzi.

Zanim kolejnym razem obwinisz kogoś to pomyśl.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasizm siejecie. W gminie mieszla społeczność od pokoleń ukraińska. Za taką nienawisc do Żydów mozna dzis miec sprawe karna. Na pewno Liwak czy Kupczyk nie pisze na siebie takich rzeczy. Ake jak się o was, tych hejterach na gminę prawdę napisze, to lepiej z drogi schodzić. O wielu sprawach, nie gminnych, od lat się mówi. Więc nie piszcie, że ktoś hejt na nowych sieje. Tak jak wy ich obrażacie, to jakbym Kaczynskiego słyszał. Wtly cacy, pobożni, ale reszta?ta gminy to gorszy sąd. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestroga

W tej gminie i bez rasizmu jest syf,kiła i mogiła.Niestety od wielu kadencji a ludzie głosują na swoje rodzinne klany,stąd takie a nie inne efekty.Apropo Kaczyńskiego,nie mieszajcie tego człowieka do swoich nędznych,podłych intryg.Kiedyś za to i na was przyjdzie kara to tylko kwestia czasu.Nie wywolujcie wilka z lasu.On i tak już tutaj jest.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, przestroga napisał:

W tej gminie i bez rasizmu jest syf,kiła i mogiła.Niestety od wielu kadencji a ludzie głosują na swoje rodzinne klany,stąd takie a nie inne efekty.Apropo Kaczyńskiego,nie mieszajcie tego człowieka do swoich nędznych,podłych intryg.Kiedyś za to i na was przyjdzie kara to tylko kwestia czasu.Nie wywolujcie wilka z lasu.On i tak już tutaj jest.

Nie rozumiem tych wpisów o obrażaniu Żydów.Jeśli ktoś ma pochodzenie żydowskie,to przecież nie jest obrażanie,lecz takie samo stwierdzenie jak mnie nazwanie Polakiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obserwatorka

„podwórkowy” język podwórkowych ludzi …tak się dzieje kiedy niekompetentni ludzie pchają się na stołki …. Pchają się bo głośno krzyczą – zapominając ,że to właśnie głupota krzyczy najgłośniej . Prawda jest taka, że wśród wszystkich Ińskich Kandydatów na radnych – tylko kilku tak naprawdę udziela się społecznie i coś robi- co widać, słychać i nie potrzebuje rozgłosu ani bilbordów. Reszta jest na zasadzie a może faktycznie coś uda się zrobić – ale dla siebie samego. Opcji wyboru nie ma za wiele a dlaczego?  Te wpisy co tu czytam odstraszą chyba każdego mądrego człowieka- bo kto lubi w takim błocie się paplać grzecznie mówiąc. Programy kandydatów są raczej ogólnikowe bez konkretów.  O ile mogę zrozumieć nową kandydatkę – bo jest nowa i nie ma doświadczenia to już trudniej zrozumieć  kandydata który ma 2 kadencje za sobą i powinien mieć jakieś doświadczenie lub faktycznie mieć czym się pochwalić za okres sprawowanej przez siebie władzy.  Nie podobają mi się wypisywane tu inwektywy ani zaglądanie wścibskich do czyjejś pościeli.  Haniebne są tez wpisy o „Żydach” czy „Ukraińcach” to świadczy tylko o zaściankowości i zwyczajnym braku dobrego wychowania. Jak to Kargul w kultowym filmie mówił ‘Świat nie dzieli się na zagranicznych i krajowych ale prosto:  na mądrych albo głupich”.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanka

Dolata dzisiaj się mocno udziela na fb za wczorajszy bojkot rady gminy .A gdzie on był przez te wszystkie lata? Jakoś wcześniej nie zauważyłam żeby tak gorliwie walczył o sprawy mieszkańców,no chyba ,że w wieku 40 lat przechodzę demencje starszą i czegoś nie pamiętam. Nie wiem czy zwrócił uwagę chodząc po domach z burmistrzem ,że ludzie udawali że nie ma ich w domach ,żeby tylko ich nie wpuścić. Na Sienkiewicza obawiam się, że ludzie mają już swojego wybranego kandydata Pana Bujnego 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...