Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Do przestrogi
4 godziny temu, przestroga napisał:

W tej gminie i bez rasizmu jest syf,kiła i mogiła.Niestety od wielu kadencji a ludzie głosują na swoje rodzinne klany,stąd takie a nie inne efekty.Apropo Kaczyńskiego,nie mieszajcie tego człowieka do swoich nędznych,podłych intryg.Kiedyś za to i na was przyjdzie kara to tylko kwestia czasu.Nie wywolujcie wilka z lasu.On i tak już tutaj jest.

Moja rodzina pochodzi z Ukrainy i tworzymy tu społeczność. Mamy mszę swoje i jest nas dużo. Oby nikt z nas nie zagłosował na was, skoro cała gmina jest ukrainsko- żydowska. Czuję się obrażony przez was. Rasizm to najgorsza rzecz na świecie, z którą walczą rządy. Obyś nigdy nie został czy została wybrana do rady tej gminy.  Kaczyński traktuje właśnie tak samo ludzi jak ty. Uważa się za coś lepszego a reszta to gorszy sort. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

8 minut temu, Mieszkanka napisał:

Dolata dzisiaj się mocno udziela na fb za wczorajszy bojkot rady gminy .A gdzie on był przez te wszystkie lata? Jakoś wcześniej nie zauważyłam żeby tak gorliwie walczył o sprawy mieszkańców,no chyba ,że w wieku 40 lat przechodzę demencje starszą i czegoś nie pamiętam. Nie wiem czy zwrócił uwagę chodząc po domach z burmistrzem ,że ludzie udawali że nie ma ich w domach ,żeby tylko ich nie wpuścić. Na Sienkiewicza obawiam się, że ludzie mają już swojego wybranego kandydata Pana Bujnego 

A ja będą głosowała na Pana Marka Smolińskiego 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do obserwatorki
2 godziny temu, obserwatorka napisał:

„podwórkowy” język podwórkowych ludzi …tak się dzieje kiedy niekompetentni ludzie pchają się na stołki …. Pchają się bo głośno krzyczą – zapominając ,że to właśnie głupota krzyczy najgłośniej . Prawda jest taka, że wśród wszystkich Ińskich Kandydatów na radnych – tylko kilku tak naprawdę udziela się społecznie i coś robi- co widać, słychać i nie potrzebuje rozgłosu ani bilbordów. Reszta jest na zasadzie a może faktycznie coś uda się zrobić – ale dla siebie samego. Opcji wyboru nie ma za wiele a dlaczego?  Te wpisy co tu czytam odstraszą chyba każdego mądrego człowieka- bo kto lubi w takim błocie się paplać grzecznie mówiąc. Programy kandydatów są raczej ogólnikowe bez konkretów.  O ile mogę zrozumieć nową kandydatkę – bo jest nowa i nie ma doświadczenia to już trudniej zrozumieć  kandydata który ma 2 kadencje za sobą i powinien mieć jakieś doświadczenie lub faktycznie mieć czym się pochwalić za okres sprawowanej przez siebie władzy.  Nie podobają mi się wypisywane tu inwektywy ani zaglądanie wścibskich do czyjejś pościeli.  Haniebne są tez wpisy o „Żydach” czy „Ukraińcach” to świadczy tylko o zaściankowości i zwyczajnym braku dobrego wychowania. Jak to Kargul w kultowym filmie mówił ‘Świat nie dzieli się na zagranicznych i krajowych ale prosto:  na mądrych albo głupich”.

 

Osoba za ten wpis o Żydach i Ukraińcach powinna zostać z hejtowana publicznie. Jak mało inteligentna i niewykształcona jest taka osoba, nie mówiąc o zawistnosci, która w sobie nosi. PODŁIŚĆ. My Ukraińcy też tą społeczność tworzymy i to polik w nas wymierzony, ale też otwiera nam oczy na to, kto się pcha do władzy i co o nas myśli. Co rozumiesz o udzielaniu się społecznym? Co rozumiesz pod pojęciem braku doświadczenia? To po co się pchają do władzy. Jeszcze nas Ukraińców z tad wysiedla albo obóz otworzą.  Czy darcie się w domu, że aż na barakach słychać to twoim zdaniem udzielanie się społeczne? Czy decydowanie komu gmina ma oddać mieszkanie socjalne to społeczność?  Nazywanie wszystkich na głos w gminie, że ktoś komuś patologie do domu wprowadza to społeczność? Z parku widziano jak w  dzień na schodach  domu był bita kobieta. To jest ta społeczność? Jeżeli tak to nie chcemy radnych w Ińsku.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Do przestrogi napisał:

Moja rodzina pochodzi z Ukrainy i tworzymy tu społeczność. Mamy mszę swoje i jest nas dużo. Oby nikt z nas nie zagłosował na was, skoro cała gmina jest ukrainsko- żydowska. Czuję się obrażony przez was. Rasizm to najgorsza rzecz na świecie, z którą walczą rządy. Obyś nigdy nie został czy została wybrana do rady tej gminy.  Kaczyński traktuje właśnie tak samo ludzi jak ty. Uważa się za coś lepszego a reszta to gorszy sort. 

Jasne i już wszystko wiadomo,Premier Kaczyński was kole opcjo obecnych tłumoków.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Do przestrogi napisał:

W tej gminie i bez rasizmu jest syf,kiła i mogiła.Niestety od wielu kadencji a ludzie głosują na swoje rodzinne klany,stąd takie a nie inne efekty.Apropo Kaczyńskiego,nie mieszajcie tego człowieka do swoich nędznych,podłych intryg.Kiedyś za to i na was przyjdzie kara to tylko kwestia czasu.Nie wywolujcie wilka z lasu.On i tak już tutaj jest.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, prawda napisał:

Czyli żeby było tak jak było.  Obiecana zmiana statutu zapomniana przez tego kłamcę.

 

Screenshot_20240227-205011~2.jpg

Screenshot_20240227-205005~2.jpg

Screenshot_20240227-205011~2.jpg

Wszyscy politycy kłamią, wszyscy kandydaci na burmistrzów kłamią, wszyscy kandydaci na radnych kłamią. Więc to żadna nowość. Kiedyś napiszą tak o tobie jak teraz piszesz o nim. Nie masz zaczarowanego ołówka i nie pimnozysz cudownie pieniędzy, więc też nic nie zrobisz. Idzie bieda dla wszystkich miast i gmin.  Nasza gospodarka jest zależna od exportu a on pada. Państwo nie ma kasy i już zapowiada cięcia dla samorządów.  Zwykły człowiek wybierze kłamcę, bo nadzieja umiera ostatnia, ale nigdy nie podpisze się pod brakiem panowania nad własnymi emocjami.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Do prawdy napisał:

Wszyscy politycy kłamią, wszyscy kandydaci na burmistrzów kłamią, wszyscy kandydaci na radnych kłamią. Więc to żadna nowość. Kiedyś napiszą tak o tobie jak teraz piszesz o nim. Nie masz zaczarowanego ołówka i nie pimnozysz cudownie pieniędzy, więc też nic nie zrobisz. Idzie bieda dla wszystkich miast i gmin.  Nasza gospodarka jest zależna od exportu a on pada. Państwo nie ma kasy i już zapowiada cięcia dla samorządów.  Zwykły człowiek wybierze kłamcę, bo nadzieja umiera ostatnia, ale nigdy nie podpisze się pod brakiem panowania nad własnymi emocjami.  

Wybraliście rudego kłamcę na premiera który na samorządy nie da grosza tak jak 8 lat temu. Wybraliście to macie... miało być lepiej a będzie jak zawsze bo koalicja 13 grudnia już sobie rozdała kilkanaście milionów nagród za to na samorządy kasy już nie starczyło. Ryży was dyma aż miło. Znów niedługo nie będzie punktu poczty, posterunku, etc. Tacy z was wyborcy ruchać się byle gdzie potem tabletka dzień po...jak nie wystarczy to wyskrobać się na żądanie. Niech faceci kochają się między sobą, kobitki z sobą, LGBT niech będzie przymusem człowieczeństwa. Porażka!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę?

TVP sieje propagandę o tzw.małej ojczyźnie.Spróbujcie to przełożyć na gminę Ińsko.Umiecie zrozumieć na czym polega ta niby ojczyzna? Zasada jest prosta:dla swoich zwolenników wszystko,figa dla przeciwników a ulice,chodniki,mieszkania mogą poczekać może coś skapnie z góry.Tak to wyglądało przez ostatnie kadencję.Swoją drogą ciekawe jest,że w okresie PiS tyle pieniędzy skapnęło z góry,niekoniecznie tej marszałkowskiej opanowanej przez POst komunę i gumiaków.Myślcie,zostało jeszcze kilka dni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sowa napisał:

Wybraliście rudego kłamcę na premiera który na samorządy nie da grosza tak jak 8 lat temu. Wybraliście to macie... miało być lepiej a będzie jak zawsze bo koalicja 13 grudnia już sobie rozdała kilkanaście milionów nagród za to na samorządy kasy już nie starczyło. Ryży was dyma aż miło. Znów niedługo nie będzie punktu poczty, posterunku, etc. Tacy z was wyborcy ruchać się byle gdzie potem tabletka dzień po...jak nie wystarczy to wyskrobać się na żądanie. Niech faceci kochają się między sobą, kobitki z sobą, LGBT niech będzie przymusem człowieczeństwa. Porażka!

Porażką to ty jesteś. A te forum czyta mlodzież i dzieci. Super przykład do naśladowania z ciebie. Masakra jakaś. Zamknijcie to forum, to czytają dzieci.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Do przestrogi napisał:

W tej gminie i bez rasizmu jest syf,kiła i mogiła.Niestety od wielu kadencji a ludzie głosują na swoje rodzinne klany,stąd takie a nie inne efekty.Apropo Kaczyńskiego,nie mieszajcie tego człowieka do swoich nędznych,podłych intryg.Kiedyś za to i na was przyjdzie kara to tylko kwestia czasu.Nie wywolujcie wilka z lasu.On i tak już tutaj jest.

     Znajomy Żyd pyta mnie jaki mam stosunek do Żydów i Ukraińców, odpowiedziałem: taki sam jak Żydzi i Ukraińcy do Polaków.Nazwał mnie ANTYSEMITĄ.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Do sowy napisał:

Porażką to ty jesteś. A te forum czyta mlodzież i dzieci. Super przykład do naśladowania z ciebie. Masakra jakaś. Zamknijcie to forum, to czytają dzieci.

Dzieci mają się uczyć a nie naśladować przygłupów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Do sowy napisał:

Porażką to ty jesteś. A te forum czyta mlodzież i dzieci. Super przykład do naśladowania z ciebie. Masakra jakaś. Zamknijcie to forum, to czytają dzieci.

No myślałem że tu tylko jedna osoba pisze a tu proszę starzy emeryci, dzieci , młodzież szkoda tylko że młodzi startujący na radnych nie czytają. Człowieku dzieci i młodzież naoglądają się tego co Jamroży wyprawiają, nasluchają jak Margaret suszarką sobie dogadza, mama chodzi do speluny z córką i chlają na umur, tatuś skacze z d*** na d***. Młodzi wszystko widzą, wiedzą i śmieją się do rozpuku. Jaki ty się wrażliwy się zrobiłeś ale na czarne marsze iść to nie wstyd promować tęczową hołotę też cool. Okazuje się jednak że caffe jest miejscem rozpusty. Hahaha uśmiałem się po pachy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobowiązanie

Poprę kandydata,który publicznie wystąpi przeciwko powstającej żwirowni i specjalnie dla nich budowanej obwodnicy,którą żwirki kuż sobie załatwili w Urzędzie Marszałkowskim i WZDP w Koszalinie.Jeśli jeszcze naprawi ulicę i drogę powiatową przynajmniej w granicach miasta to za taką kandydaturą zaglosuje cała moja 5 osobowa rodzina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ucz się napisał:

Dzieci mają się uczyć a nie naśladować przygłupów 

Sowa, widzisz przyglupem zostaleś.  No i dobrze, bo te twoje wpisy to jakby człowiek psychiczny pisał. Film Kler obejrzyj, idź do kościoła, zobacz czy proboszcz trzeźwy, poczytaj afery o księżach i tych pobożnych siedzących w kościele, a później udzielaj się publicznie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Worek na kasę
31 minut temu, Naprawdę? napisał:

TVP sieje propagandę o tzw.małej ojczyźnie.Spróbujcie to przełożyć na gminę Ińsko.Umiecie zrozumieć na czym polega ta niby ojczyzna? Zasada jest prosta:dla swoich zwolenników wszystko,figa dla przeciwników a ulice,chodniki,mieszkania mogą poczekać może coś skapnie z góry.Tak to wyglądało przez ostatnie kadencję.Swoją drogą ciekawe jest,że w okresie PiS tyle pieniędzy skapnęło z góry,niekoniecznie tej marszałkowskiej opanowanej przez POst komunę i gumiaków.Myślcie,zostało jeszcze kilka dni.

Worek na kasę już masz uszyty? Tylko później za te koperty wybuduj mieszkania ludziom i drogi napraw. Widać, że już dni odliczasz. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Zobowiązanie napisał:

Poprę kandydata,który publicznie wystąpi przeciwko powstającej żwirowni i specjalnie dla nich budowanej obwodnicy,którą żwirki kuż sobie załatwili w Urzędzie Marszałkowskim i WZDP w Koszalinie.Jeśli jeszcze naprawi ulicę i drogę powiatową przynajmniej w granicach miasta to za taką kandydaturą zaglosuje cała moja 5 osobowa rodzina.

A nikt nie obiecał, że do Ińska pendolino będzie turystów z całej Polski zwoziło, promy będą dopływały, ciuchcie uruchomi, za głosy codziennie kawę i kanapki do pracy będzie robił, a i czasami na ucztę zaprosi, limuzynaą będzie mnie woził, więc mam focha i tak się nie bawię. Głupie te wybory.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Smutno mi napisał:

A nikt nie obiecał, że do Ińska pendolino będzie turystów z całej Polski zwoziło, promy będą dopływały, ciuchcie uruchomi, za głosy codziennie kawę i kanapki do pracy będzie robił, a i czasami na ucztę zaprosi, limuzynaą będzie mnie woził, więc mam focha i tak się nie bawię. Głupie te wybory.

Ja ci obiecam, spójrz w moją czarodziejską kulę a później magiczne dotknięcie mojej różdżki sprawi, że jak wejdę do rady to wszystkie twoje życzenia będą się spełniały.  Nawet dom z basem ci obiecam,Hotel  Gołębiewski w Ińsku powstanie, nowoczesne ekologiczne zakłady i wszystko czego dusza zapragnie. Warunek jest jeden musisz na mnie zagłosować.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sowa napisał:

Wybraliście rudego kłamcę na premiera który na samorządy nie da grosza tak jak 8 lat temu. Wybraliście to macie... miało być lepiej a będzie jak zawsze bo koalicja 13 grudnia już sobie rozdała kilkanaście milionów nagród za to na samorządy kasy już nie starczyło. Ryży was dyma aż miło. Znów niedługo nie będzie punktu poczty, posterunku, etc. Tacy z was wyborcy ruchać się byle gdzie potem tabletka dzień po...jak nie wystarczy to wyskrobać się na żądanie. Niech faceci kochają się między sobą, kobitki z sobą, LGBT niech będzie przymusem człowieczeństwa. Porażka!

Ty To jesteś naprawdę j*******

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paranoja napisał:

Sowa, widzisz przyglupem zostaleś.  No i dobrze, bo te twoje wpisy to jakby człowiek psychiczny pisał. Film Kler obejrzyj, idź do kościoła, zobacz czy proboszcz trzeźwy, poczytaj afery o księżach i tych pobożnych siedzących w kościele, a później udzielaj się publicznie. 

Zajrzyj do nauczycieli, celebrytów tam dopiero sodoma. Czytasz to co ci pod nos dadzą boś bez mózgu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Do sowy napisał:

Porażką to ty jesteś. A te forum czyta mlodzież i dzieci. Super przykład do naśladowania z ciebie. Masakra jakaś. Zamknijcie to forum, to czytają dzieci.

Młodzież widzi na codzień jak dyrektor szkoły się gzi, jak jego córka wielką celebrytka pokazuje jak się masturbować suszarką, jak mamuśka upija się w melinie. To jest demoralizacja ćwoku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...