Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nic nie zrobili a nuż wstawiają filozofię w stylu dawnego układu.Przecież tam nie ma ludzi myślących tylko przydupasy.Gratuluję natomiast p.Racinowskiemu.Ten człowiek na pewno nie da się wykorzystać.Doskonale wie co to klika.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

8 minut temu, Lol napisał:

Tak jak ktoś wyżej napisał z 4 radnymi To Ewa za dużo nie zdziała, napewno nie dogada się z radnymi od Jacka. Radni sportowi wielka niewiadoma. 

Serio tak myślisz ? Pamiętaj, każdy człowiek ma swoją "cenę". ;) jak będą mieli korzyści z bratania się z nową Panią burmistrz to o Jacusiu szybko zapomną 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Taaak napisał:

Serio tak myślisz ? Pamiętaj, każdy człowiek ma swoją "cenę". ;) jak będą mieli korzyści z bratania się z nową Panią burmistrz to o Jacusiu szybko zapomną 

O Jacku już nikt nie pamieta on szybko wyprowadzi się do Gudowa a w Ińsku pozostanie po nim tylko ogromna dziura na żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, wyborca napisał:

Jeszcze nic nie zrobili a nuż wstawiają filozofię w stylu dawnego układu.Przecież tam nie ma ludzi myślących tylko przydupasy.Gratuluję natomiast p.Racinowskiemu.Ten człowiek na pewno nie da się wykorzystać.Doskonale wie co to klika.

Chyba mówisz o radnych z obozu Ewy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obóz to jest koncentracyjny!!! My tu obozów nie mamy za to mamy klikę która myśli że będzie swoje wymuszać. Znacie coś takiego jak dobro gminy? Wiecie że macie reprezentować mieszkańców swoich okręgów? Macie służyć dla mieszkańców a nie tworzyć obozy. Pijackie oblechy w tej radzie teraz są.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Xyz napisał:

Jeszcze będziecie płakac za Liwakiem. 

Zmarnowane 2 lata ma dzień dobry 

Stęskniłem to się za Panem Racinowskim. Mam nadzieję że to będzie dobre 5 lat. Radnym opozycji przyrzekam że będę patrzył na ręce i pisał o ich głupocie w radzie. Jeśli oczywiście będą głupio postępować. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Xyz napisał:

Jeszcze będziecie płakac za Liwakiem. 

Zmarnowane 2 lata ma dzień dobry 

Powiem szczerze ja czekam na działania Pana Banasiewicza który obiecał wprowadzić pod obrady zmianę Statutu. Żeby wreszcie nastała demokracja i mieszkańcy mogli wejść na salę obrad i swoje bolączki wytknąć władzy. Panie Macieju do dzieła. No chyba że Pani Burmistrz pierwsza z taką inicjatywą wystąpi. Zaplusuje u mnie na starcie. Sesja to dyskusje a nie martwe zatwierdzanie uchwał.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sowa napisał:

Powiem szczerze ja czekam na działania Pana Banasiewicza który obiecał wprowadzić pod obrady zmianę Statutu. Żeby wreszcie nastała demokracja i mieszkańcy mogli wejść na salę obrad i swoje bolączki wytknąć władzy. Panie Macieju do dzieła. No chyba że Pani Burmistrz pierwsza z taką inicjatywą wystąpi. Zaplusuje u mnie na starcie. Sesja to dyskusje a nie martwe zatwierdzanie uchwał.

Szkoda że Liwak nie robił zebrań wyborczych z mieszkańcami bo można by mu dać ocenę 10 lat urzędowania i porozmawiać o planach na przyszłość.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, kosa napisał:

Stęskniłem to się za Panem Racinowskim. Mam nadzieję że to będzie dobre 5 lat. Radnym opozycji przyrzekam że będę patrzył na ręce i pisał o ich głupocie w radzie. Jeśli oczywiście będą głupio postępować. 

A co mają głosować tak jak im twoja gwiazda każe, Puknij się w łeb

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kosa napisał:

Wyników nie ma ....wszyscy wiemy jakie są.....Jacek po przegranej w żałobie a Ewa po wygranej w szoku. Taka gmina.

Bywa i tak.

11 minut temu, Bass napisał:

A co mają głosować tak jak im twoja gwiazda każe, Puknij się w łeb

To przykład dlaczego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Bass napisał:

A co mają głosować tak jak im twoja gwiazda każe, Puknij się w łeb

Rolą rady gminy jest dbać o gminę i jej mieszkańców, a nie o swoje interesiki. Jak ludzie zobaczą, że ktoś specjalnie kłody pod nogi rzuca nowej burmistrz, to szybko zrobią z tym porządek. Liwak też ponoć był pancerny i skończył poza fotelem burmistrza. Niech to da tym radnym do myślenia zanim zaczną realizować popaprane scenariusze o blokowaniu wszystkiego, nawet tego co dobre. Już wystarczy, że Liwak wypaczył ideę wspólnoty samorządowej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, gość napisał:

Rolą rady gminy jest dbać o gminę i jej mieszkańców, a nie o swoje interesiki. Jak ludzie zobaczą, że ktoś specjalnie kłody pod nogi rzuca nowej burmistrz, to szybko zrobią z tym porządek. Liwak też ponoć był pancerny i skończył poza fotelem burmistrza. Niech to da tym radnym do myślenia zanim zaczną realizować popaprane scenariusze o blokowaniu wszystkiego, nawet tego co dobre. Już wystarczy, że Liwak wypaczył ideę wspólnoty samorządowej.

Tak być powinno zawsze.Jeśli dodać do tego szacunek osobom,którym to się należy,to warto żyć i działać w w naszej ińskiej społeczności.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, gość napisał:

Rolą rady gminy jest dbać o gminę i jej mieszkańców, a nie o swoje interesiki. Jak ludzie zobaczą, że ktoś specjalnie kłody pod nogi rzuca nowej burmistrz, to szybko zrobią z tym porządek. Liwak też ponoć był pancerny i skończył poza fotelem burmistrza. Niech to da tym radnym do myślenia zanim zaczną realizować popaprane scenariusze o blokowaniu wszystkiego, nawet tego co dobre. Już wystarczy, że Liwak wypaczył ideę wspólnoty samorządowej.

Nie strasz Nie strasz bo się zesrasz, jest demokracja i każdy będzie robił co uważa za słuszne. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanka
4 minuty temu, małpka napisał:

A co reszte żarcia banan wziął z lodówką do domku i akcja się skończyła

Tam nie było żadnego żarcia, no może w pierwszy dzień kiedy stawiali lodówkę 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ja czekam na działania Pana Banasiewicza który obiecał wprowadzić pod obrady zmianę Statutu. Żeby wreszcie nastała demokracja i mieszkańcy mogli wejść na salę obrad i swoje bolączki wytknąć władzy. Panie Macieju do dzieła. No chyba że Pani Burmistrz pierwsza z taką inicjatywą wystąpi. Zaplusuje u mnie na starcie. Sesja to dyskusje a nie martwe zatwierdzanie uchwał.

"Sesja to dyskusje a nie martwe zatwierdzanie uchwał." Jak sama nazwa wskazuje sesja rady,to spotkanie radnych,a nie zebranie społeczeństwa.Nikt nie zabrania składania wniosków do radnych na dyżurach radnych.Radny wówczas wniosek obywatela przedstawia na sesji.Jeśli niektórzy uważają,że potrzebne są spotkania społeczeństwa z burmistrzem,to taki wniosek również należy zgłosić radnemu,a on z burmistrzem ustali termin takiego spotkania w kinie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do byłych piesków

Radni nauczyli się być pieskami buraków.Praktycznie nie reprezentują mieszkanców bo z nimi nie mają żadnego kontaktu.Działają wg.określonego układu.Mieszkańcy zjedli by ich swoimi uwagami i ich patologicznym postrzeganiem tak małej samorządności.Oni wiedzą kto z kim spał i pił.Natomiast dziur w ulicach,braku jakichkolwiek miejsc pracy,mieszkań,opłat za wod.kan. czy śmieci to już  poza ich móżdżkiem.Tego typu postrzeganie samorzadnoßci to dyktat sitwy (tak było dotychczas) a czy coś się zmieni - zobaczymy.

Poniżej wasze wypociny w obronie bezradności jaką reprezentowaliście dotychczas.

Sesja to dyskusje a nie martwe zatwierdzanie uchwał." Jak sama nazwa wskazuje sesja rady,to spotkanie radnych,a nie zebranie społeczeństwa.Nikt nie zabrania składania wniosków do radnych na dyżurach radnych.Radny wówczas wniosek obywatela przedstawia na sesji.Jeśli niektórzy uważają,że potrzebne są spotkania społeczeństwa z burmistrzem,to taki wniosek również należy zgłosić radnemu,a on z burmistrzem ustali termin takiego spotkania w kinie.

Tak ustaliliście żwirownię,wszelkie podwyżki,niszczenie lokalnej demokracji.Równie dobrze można kierować tak małą gminą bez was dotychczasowi pasibrzuchy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, niestety napisał:

Powiem szczerze ja czekam na działania Pana Banasiewicza który obiecał wprowadzić pod obrady zmianę Statutu. Żeby wreszcie nastała demokracja i mieszkańcy mogli wejść na salę obrad i swoje bolączki wytknąć władzy. Panie Macieju do dzieła. No chyba że Pani Burmistrz pierwsza z taką inicjatywą wystąpi. Zaplusuje u mnie na starcie. Sesja to dyskusje a nie martwe zatwierdzanie uchwał.

"Sesja to dyskusje a nie martwe zatwierdzanie uchwał." Jak sama nazwa wskazuje sesja rady,to spotkanie radnych,a nie zebranie społeczeństwa.Nikt nie zabrania składania wniosków do radnych na dyżurach radnych.Radny wówczas wniosek obywatela przedstawia na sesji.Jeśli niektórzy uważają,że potrzebne są spotkania społeczeństwa z burmistrzem,to taki wniosek również należy zgłosić radnemu,a on z burmistrzem ustali termin takiego spotkania w kinie.

A ja ci mówię że kłamiesz i brniesz w te głupoty. No dalej Banasiewicz obiecałeś to teraz masz dogodną sytuację. Idealny czas.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...