Skocz do zawartości

Sponsoring przedwyborczy


kopara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

e03c13ebd0ace771927a824ddbd50a93.png

To jakiś śmiech na sali????? Czy rżnięcie durni!!!! Wszyscy wiedzą kto jest właścicielem byłego prefabrykatu - sekuritas od lat stwarza problemy a to wywożą tam śmieci i robią sobie wysypisko po interwencji mieszkańców którym szczury wchodziły do mieszkań wciskał kit że to tylko gruzy. Potem wypadek na jego własności bo nie zabezpieczona i nie zagrodzona żadnych znaków ostrzegawczych teraz udaje że nawozi swoją glebę a tak naprawdę razem z tereską próbował robić spalarnię śmieci w Ińsku. Nie trzeba by było jej nawozić gównem gdyby wcześniej jej nie wyjałowił konopią która niszczy glebę nawet najlepszą. Dziwnym trafem wydział ochrony środowiska sam się zdeklarował znaleźć właściciela he he he. On tam wszystkich zna bo jego firma ochroniarska wszędzie chroni zwłaszcza budynki władzy. Sam ma zasraną przeszłość w IPN zresztą jak koleżanka tereska. I znów się cwaniak wykręcił od kar inny musiałby zabulić kary za trucie i skażenie środowiska. Koleś który liczy na możliwość otwarcia kopalni razem z grzesiakiem. Niestety w gminie same potulne baranki i śpiąca opozycja. Co za skażone środowisko władzy w tym Ińsku!!!!!! Pozdrawiam wkurwiony.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pisz tu o jakichś bzdetach,tylko pchwal Szanownego Pana Burmistrza za świetną inicjatywę jaką jest festiwal rzeźb z piasku !

Wczoraj TVN24 pochwaliła tą inicjatywę ! I jak nic trzeba będzie otworzyć żwirownię z wdzięczności dla SKSM za przywizienie piasku !!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pisz tu o jakichś bzdetach,tylko pchwal Szanownego Pana Burmistrza za świetną inicjatywę jaką jest festiwal rzeźb z piasku !

Wczoraj TVN24 pochwaliła tą inicjatywę ! I jak nic trzeba będzie otworzyć żwirownię z wdzięczności dla SKSM za przywizienie piasku !!

Jak ILF to burak nie chce promować w telewizji a domki z piasku tak. W tym kraju wszystko jest z piasku wcześniej czy później pierdolnie. Czekam z utęsknieniem ińscy włodarze.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ILF to burak nie chce promować w telewizji a domki z piasku tak. W tym kraju wszystko jest z piasku wcześniej czy później pierdolnie. Czekam z utęsknieniem ińscy włodarze.

to będziesz czekał do usranej śmierci !!

Odnośnik do odpowiedzi

Festiwal rzeźb w Ińsku

W dniu wczorajszym można było już zwiedzać rzeźby, które stanęły za przystankiem autobusowym w Ińsku. Sama idea postawienia tych piaskowych rzeźb jest pomysłem trafionym. Wczoraj odbył się także piknik rodzinny jednakże nie był on skierowany dla mieszkańców Ińska czy turystów. Nie wiem na jakiej zasadzie ustalono z urzędem organizacje tego festynu. Na początku prezes SKSM w swoim przemówieniu zaznaczył, że piknik rodzinny SKSM uważa za otwarty. Okazało się, że piknik ten zorganizowany został tylko dla pracowników tej firmy. Mieszkańcy Ińska i turyści mogli tylko zwiedzać rzeźby i pilnować swoich pociech na dmuchanych zamkach do skakania. Gmina i Miasto Ińsko było więc współorganizatorem firmowej imprezy SKSM w centrum miasta. Rzeźby piękne ale sama organizacja festynu pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał to jest jak dla mnie plac właściciela którego nie można w Anglii znaleźć żeby teren porządkował i płacił podatki czy mam rację??? Co do samego festynu to jeszcze inna bajka bo pierwszy festyn pod egidą stowarzyszenia prezesa paciejewskiego to jakim cudem drugi jest pod banderą gminy i sksm???? Na przedwyborcze śmierdzące wędliny zawsze się znajdą frajerzy. To ile tych rodzin pracowników jest - 4-6 to zarąbiasty wysiłek grzesiaka jak jego łysina na głowie. Co za wstyd! Jaki chłam w tym mieście mieszka skoro na wszystko można ich kupić. Kilka rodzić balowało reszta ślinką się obeszła a pozostała społeczność ma cierpieć przez stulecia przez głupola burmistrza i cwaniaka sksm-u.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał to jest jak dla mnie plac właściciela którego nie można w Anglii znaleźć żeby teren porządkował i płacił podatki czy mam rację??? Co do samego festynu to jeszcze inna bajka bo pierwszy festyn pod egidą stowarzyszenia prezesa paciejewskiego to jakim cudem drugi jest pod banderą gminy i sksm???? Na przedwyborcze śmierdzące wędliny zawsze się znajdą frajerzy. To ile tych rodzin pracowników jest - 4-6 to zarąbiasty wysiłek grzesiaka jak jego łysina na głowie. Co za wstyd! Jaki chłam w tym mieście mieszka skoro na wszystko można ich kupić. Kilka rodzić balowało reszta ślinką się obeszła a pozostała społeczność ma cierpieć przez stulecia przez głupola burmistrza i cwaniaka sksm-u.

też chcę wiedzieć czy to prawda. czy prezes kopalni miał pozwolenie od właściciela placu na swoje cuda z piasku. to niech zdradzi to burakowi a ten niech odbierze nasze pieniądze i je wykorzysta na dobre cele.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest to na placu, który jest oddany w użytkowanie wieczyste panu Cierachowi. Burmistrz oficjalnie na sesji potwierdził, że otrzymali zgodę od właściciela

No przecież nie mógł go nigdzie odnaleźć!!! Na sesji przecież mówił, że nie może właściciela odnaleźć i zaległe podatki odebrać???? Co to jest za kicha????

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest to na placu, który jest oddany w użytkowanie wieczyste panu Cierachowi. Burmistrz oficjalnie na sesji potwierdził, że otrzymali zgodę od właściciela

Michale,słyszałem co mówił burmistrz. Współorganizator Festiwalu Rzeźb- SKSM otrzymał zgodę,a nie burmistrz. Mógłbyś sprostować swoją wypowiedź.

Odnośnik do odpowiedzi

Michale,słyszałem co mówił burmistrz. Współorganizator Festiwalu Rzeźb- SKSM otrzymał zgodę,a nie burmistrz. Mógłbyś sprostować swoją wypowiedź.

Jak ty się cieciu ośmieszasz co to zmienia. jak mógł właściciela odnaleźć Grzesiak to dlaczego nie może burmistrz!? a rodowitych mieszkańców za długi licytuje błazen jeden albo wygryza z pracy i wymienia na gorsze zło. Chamie już niedługo nie będziesz bronił tego łysego dziada. Pieprzony likwidator wszystko zniszczył w Ińsku co istniało. Nie ma już nic.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ty się cieciu ośmieszasz co to zmienia. jak mógł właściciela odnaleźć Grzesiak to dlaczego nie może burmistrz!? a rodowitych mieszkańców za długi licytuje błazen jeden albo wygryza z pracy i wymienia na gorsze zło. Chamie już niedługo nie będziesz bronił tego łysego dziada. Pieprzony likwidator wszystko zniszczył w Ińsku co istniało. Nie ma już nic.

Michał stwierdził,że ma uprawnienia dziennikarskie,więc jeśli napisał nieprawdę,powinien to sprostować.Ta uwaga dotyczyła Michała.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ty się cieciu ośmieszasz co to zmienia. jak mógł właściciela odnaleźć Grzesiak to dlaczego nie może burmistrz!? a rodowitych mieszkańców za długi licytuje błazen jeden albo wygryza z pracy i wymienia na gorsze zło. Chamie już niedługo nie będziesz bronił tego łysego dziada. Pieprzony likwidator wszystko zniszczył w Ińsku co istniało. Nie ma już nic.

Prawda ooojjjjjjj najprawdziwsza prawda szacun " Gość" popieram.

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszeliście, że ciocię mają prosić lewaki żeby startowała na burmistrza? Ona się "opiera" ale jak ją stargardzcy SLD -owcy poproszą to w lot się na to zgodzi. Ratkowski też z list SLD do powiatu wystartuje ale jaja w polityce nikt nie ma honoru jest "oczy pęd za kasą" i nie ważne że wituś wystąpił przeciw teresie razem pójdą w szranki. Jak ja takimi ludźmi gardzę......

Odnośnik do odpowiedzi
maść na szczury

MICHAŁ spuść z kindybała tą popsutą spermę bo do mózgu ci uderza,a to już się robi nie bezpieczne.U Deca reklama też ci nie wychodzi.Tam to dopiero sobie robią jaja z twojej głupoty.

Odnośnik do odpowiedzi

MICHAŁ spuść z kindybała tą popsutą spermę bo do mózgu ci uderza,a to już się robi nie bezpieczne.U Deca reklama też ci nie wychodzi.Tam to dopiero sobie robią jaja z twojej głupoty.

Oj pisz stary konkretnie o co idzie. Puszczasz slogany a nie wszyscy wiedzą o co łazi. Co to za reklama i co ma z tym Michał wspólnego?

Odnośnik do odpowiedzi

Michał chodzi do Deca za sklep i ładuje pijusom głodne kawałki o polityce.Tam ma publikę.

Ha ha ha a to dobre robi dokładnie to co obecny burmistrz. On też stawiał jabole czy jak je tam zwą i ludziska szły pełnymi rodzinami na niego głosować. Czemu Michałowi ma się nie udać. Pytanie tylko czy da mniej czy więcej o burmistrza może naród ciemny ale liczyć umie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...