Skocz do zawartości

Sponsoring przedwyborczy


kopara

Rekomendowane odpowiedzi

Michał chodzi do Deca za sklep i ładuje pijusom głodne kawałki o polityce.Tam ma publikę.

Ja myślę sobie że ty brzmisz znajomo. slązaku czy tobie nie wstyd tak o koledze pisać. Też na chamówę decową do Linówka pojechałeś i jeszcze ukraińską mordę zabrałeś. tobie wolno wszystko i ze wszystkimi a innym kopa zasuwasz łapciuchu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 218
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jestem przekonany, że to nie Włodek. Opozycja ma się dobrze i się nie kłóci. Sprostować niczego nie muszę ponieważ napisałem, że otrzymali zgodę (w domyśle organizatorzy), kto jest głównym organizatorem tego festiwalu to już wszyscy wiedzą. Skoro pan Grzesiak potrafił dotrzeć do pana Cieracha właściciela działki to tym bardziej powinien to robić burmistrz. Czas najwyższy odebrać zaległości oraz same działki inwestorowi, który nie wywiązuje się z umowy. Wystarczy włożyć w to trochę więcej pracy!

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem przekonany, że to nie Włodek. Opozycja ma się dobrze i się nie kłóci. Sprostować niczego nie muszę ponieważ napisałem, że otrzymali zgodę (w domyśle organizatorzy), kto jest głównym organizatorem tego festiwalu to już wszyscy wiedzą. Skoro pan Grzesiak potrafił dotrzeć do pana Cieracha właściciela działki to tym bardziej powinien to robić burmistrz. Czas najwyższy odebrać zaległości oraz same działki inwestorowi, który nie wywiązuje się z umowy. Wystarczy włożyć w to trochę więcej pracy!

Michał,tą wypowiedzią sprostowałeś poprzednią i to mi zupełnie wystarcza."Skoro pan Grzesiak potrafił dotrzeć do pana Cieracha właściciela działki to tym bardziej powinien to robić burmistrz. Czas najwyższy odebrać zaległości oraz same działki inwestorowi, który nie wywiązuje się z umowy". Z tą częścią wypowiedzi zgadzam się w 100%.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał,tą wypowiedzią sprostowałeś poprzednią i to mi zupełnie wystarcza."Skoro pan Grzesiak potrafił dotrzeć do pana Cieracha właściciela działki to tym bardziej powinien to robić burmistrz. Czas najwyższy odebrać zaległości oraz same działki inwestorowi, który nie wywiązuje się z umowy". Z tą częścią wypowiedzi zgadzam się w 100%.

Przecież ta buraczana gęba nie wie nic o rozwoju gminy.On potrafi tylko przyczyniać się do likwidacji resztek dawnego miasteczka i zasypywania żwirem placów budów.Zresztą nie gminnych.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ta buraczana gęba nie wie nic o rozwoju gminy.On potrafi tylko przyczyniać się do likwidacji resztek dawnego miasteczka i zasypywania żwirem placów budów.Zresztą nie gminnych.

Czas najwyższy aby ta klika zrozumiała ,że pasożytuje na biednej gminie i nic dla niej nie robi.Przecież to widać na każdym kroku.Gmina ginie.

Odnośnik do odpowiedzi

Czas najwyższy aby ta klika zrozumiała ,że pasożytuje na biednej gminie i nic dla niej nie robi.Przecież to widać na każdym kroku.Gmina ginie.

Tak to już leci od 20 lat.Podobnie jest we wszystkich gminach,które nie są położone przy głównych ciągach komunikacyjnych.A że władza się sama wyżywi to wiadomo od dawna.Przypatrz się,co dzieje się na szczytach władzy. Gdyby do władzy gminnej doszli:Jacek,Włodek,Tereska,Franek czy Maniek,to sytuacja nie zmieni się. Co najwyżej powstaną nowe kliki.

Odnośnik do odpowiedzi

A tymczasem Racin próbuje kupić mieszkańców kilkoma kupkami żwiru tyle że ładnie podanymi... Zorganizował imprezę firmową dla swojego przyszłego pracodawcy... Która z rzeźb wam się najbardziej podobała ?? bo mi ta..

PSXf.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

A tymczasem Racin próbuje kupić mieszkańców kilkoma kupkami żwiru tyle że ładnie podanymi... Zorganizował imprezę firmową dla swojego przyszłego pracodawcy... Która z rzeźb wam się najbardziej podobała ?? bo mi ta..

PSXf.jpg

Co byś tu nie wkleił i tak nie obrzydzisz Szanownego Pana Burmistrza siedemdziesięciu procentom wyborców, którzy go poprą w najbliżych wyborach. A te montaże, światczą tylko jakim to frustratem jesteś !!

Odnośnik do odpowiedzi

Co byś tu nie wkleił i tak nie obrzydzisz Szanownego Pana Burmistrza siedemdziesięciu procentom wyborców, którzy go poprą w najbliżych wyborach. A te montaże, światczą tylko jakim to frustratem jesteś !!

Ha ha ha, chyba tym 7% które go poprą...

Odnośnik do odpowiedzi

A tymczasem Racin próbuje kupić mieszkańców kilkoma kupkami żwiru tyle że ładnie podanymi... Zorganizował imprezę firmową dla swojego przyszłego pracodawcy... Która z rzeźb wam się najbardziej podobała ?? bo mi ta..

PSXf.jpg

Tak tutejsze hordy powinny odejść na wschód a Polacy powinni zmądrzeć.Jeszcze trochę a będziemy tutaj mieli mniejszość Polską.I tak wszelkie stołki są zajęte przez rodziny i pociotków.Tępi jesteście Ińszczanie.Stąd burak i jego torba zapowietrzona mogą was wodzić za nos.Spójrzcie tylko na inne ościenne gminy a może jeszcze do wyborów zdążycie chociaż trochę zmądrzeć.Co prawda nadzieja matką głupich ale z drugiej strony wszystkie matki trzeba kochać.Pobudka........

Odnośnik do odpowiedzi
mieszkaniec ińska

A tymczasem Racin próbuje kupić mieszkańców kilkoma kupkami żwiru tyle że ładnie podanymi... Zorganizował imprezę firmową dla swojego przyszłego pracodawcy... Która z rzeźb wam się najbardziej podobała ?? bo mi ta..

PSXf.jpg

No chociaż na tym forum pojawia się od czasu do czasu jakaś rozrywka dla mieszkańców... :D bo w tym smutnym jak p**** mieście nic się dla nas nie robi... Nie ma to jak prywatna impreza żwirków organizowana przez gminę. Przed wyborami nie takie cuda sie działy....Jak by to powiedział poseł Kurski: "z tymi rzeźbami to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi"...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...