Skocz do zawartości

Sponsoring przedwyborczy


kopara

Rekomendowane odpowiedzi

No rajco ty to się na planach najlepiej znasz, to twoja "działka"

Naskrobał naskrobał i tak nie wiadomo o co chodzi. Mapka ma być taka jak być powinna czyli czytelna. Jak będziecie wklejać gówno to ludzie zawsze będą was postrzegać jak oszustów. Niektórzy wbrew temu co pisze Gość jak choćby "rajca" (który opowiada bajki) znają się też na czytaniu map. jakby było jak należy to i tłumacza by nie trzeba było.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 218
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

http://insko.pl/

Chcę tu natychmiast wypowiedzi "rajcy". Według ciebie co ma oznaczać partnerstwo SKSM I MiG Ińsko. Mnie tego tłumaczyć nie trzeba przekaz jest aż natto czytelny. Tu tu niestety ciągniesz kawałki że żwirowni nie będzie. Chyba masz złe dane może też nie z tego komitetu starujesz. Określ wreszcie priorytety i wtedy pogadamy.

Odnośnik do odpowiedzi

http://insko.pl/

Chcę tu natychmiast wypowiedzi "rajcy". Według ciebie co ma oznaczać partnerstwo SKSM I MiG Ińsko. Mnie tego tłumaczyć nie trzeba przekaz jest aż natto czytelny. Tu tu niestety ciągniesz kawałki że żwirowni nie będzie. Chyba masz złe dane może też nie z tego komitetu starujesz. Określ wreszcie priorytety i wtedy pogadamy.

Nie jestem rajcą,natomiast wiem,że do festiwalu rzeźb niezbędny jest specjalny piasek,który zapewnić może wyłącznie żwirownia.Drugiego dna współpracy nie doszukiwałbym się.

Odnośnik do odpowiedzi

Słuszna uwaga. Planu dla kopalni w tej kadencji nie będzie !!!!

To powiedz w której będzie. Bo jak opozycja wygra to wiemy że nie będzie ale każda inna opcja już takiej gwarancji nie daje. Jeśli więc jesteś IFS to zrozumiałe że tak mówisz i piszesz. Tylko dlaczego mamy ci ufać. Przecież już raz nas oszukałeś. Dobrze mówię?

Odnośnik do odpowiedzi

To powiedz w której będzie. Bo jak opozycja wygra to wiemy że nie będzie ale każda inna opcja już takiej gwarancji nie daje. Jeśli więc jesteś IFS to zrozumiałe że tak mówisz i piszesz. Tylko dlaczego mamy ci ufać. Przecież już raz nas oszukałeś. Dobrze mówię?

Dobrze mówisz, obecnej władzy nie można ufać, zbyt wiele razy nas oszukała, a wszystko wskazuje na to, że po kolejnych wygranych wyborach racin wyciągnie plan z szuflady i żwirownia pewna na następne 100 lat!
Odnośnik do odpowiedzi

Racin + IFS = żwirownia na 100 lat= zagłada Ińska!

No i co włodkowe popaprańce tak chcecie wygrywać. Takie zdanie nic mi nie mówi. Co konkretnie oznacza zagłada Ińska w jaki sposób. Dalej proszę bo jakoś żadna instytucja niczego nie zabroniła nawet RDOŚ . Nie macie się czego zahaczyć.

Odnośnik do odpowiedzi

Racin powinien iść do żwiru....tzn. mówi się: powinien iść do piachu. Ostatecznie sens zachowany ;)

Przestańcie do cholery wysyłać ludzi do piachu!!!! Wyślijcie ich na trawkę ale dajcie spokój z inną interpretacją bo życie ludzkie jest bezcenne. Trochę szacunku dla samych siebie.

Odnośnik do odpowiedzi

Przestańcie do cholery wysyłać ludzi do piachu!!!! Wyślijcie ich na trawkę ale dajcie spokój z inną interpretacją bo życie ludzkie jest bezcenne. Trochę szacunku dla samych siebie.

Istotnie Olo.Nie wysyłajmy nikogo do piachu. Trawka trawce jest nierówna,ale zielona trawka często zdarza się... na wiosnę.

Odnośnik do odpowiedzi

Przestańcie do cholery wysyłać ludzi do piachu!!!! Wyślijcie ich na trawkę ale dajcie spokój z inną interpretacją bo życie ludzkie jest bezcenne. Trochę szacunku dla samych siebie.

ucywilizowałeś się Olo, nawet przyjemnie jest poczytać twoje wpisy !!

Odnośnik do odpowiedzi

ucywilizowałeś się Olo, nawet przyjemnie jest poczytać twoje wpisy !!

Zawsze byłem ucywilizowany chociaż nie raz mnie nosiło ale bez przesady. Jakiś jeden tu wpadł i nadaje jak stuknięty młotkiem i bluzga cały czas a nic to w dyskusji nie zmienia kompletnie nic. Ja tak sobie myślę, że to ktoś świadomie robi żeby ośmieszyć opozycję ale to i tak wcześniej czy później wyjdzie. Jak powstaną komitety to się szybko okaże KTO TAK NAPRAWDĘ NIE LUBI RACINA. Z pewnością to nie będzie tylko opcja Włodka ale to niedługo czas pokaże. Najlepiej teraz wylewać wiadro pomyj na opozycję. Sądzę że to człowiek straszliwie niekompetentny pisze. Tylko co mu to da??????

Odnośnik do odpowiedzi

Posłuchaj Olo, Racin niejednemu się naraził, wiec teraz zbiera "żniwo"

Żniwo to powinien zebrać w wyborach i na to liczę! Nie róbcie z tego bardzo dobrego forum śmietnika. Nie po to zrezygnowałem z vcity żeby teraz dyskutować tu o niczym. W trakcie referendum też było "gorąco" ale jakiś poziom był. Sam tu pewnie przed wyborami nieraz się uniosę ale zachowajmy powagę. Krytykujmy "buraka" ile się da ale na poziomie. Zgadzam się też że sam burmistrz na sesjach nieraz zachowuje się skandalicznie(wiem bo oglądam). Ale hu.....mu w zad można przecież i tak napisać czyż nie????????

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Żwirki rozgrywają swoją propagandę prożwirową grając na wszystkie fronty.Z jednej wspierają komuchów z wieżą na czele,burkowi też od czasu do czasu coś zasponsorują a i ukraińcy szykują swój bal przebierańców na czele z torbą. Zawsze ktoś wygra a wówczas upomną się o swoją inwestycję.Głupi jesteś iński narodzie, można was kupić za piasek i to większość.

Odnośnik do odpowiedzi
głupi naród

Żwirki rozgrywają swoją propagandę prożwirową grając na wszystkie fronty.Z jednej wspierają komuchów z wieżą na czele,burkowi też od czasu do czasu coś zasponsorują a i ukraińcy szykują swój bal przebierańców na czele z torbą. Zawsze ktoś wygra a wówczas upomną się o swoją inwestycję.Głupi jesteś iński narodzie, można was kupić za piasek i to większość.

Niekoniecznie iński naród jest głupi i nie każdy "kupą żwiru" go kupi. Jeśli jednak "festiwal rzeźb" spełni funkcję wydarzenia artystycznego i dzięki temu rozsławi Ińsko,to ten głupi naród nie ma nic przeciwko temu.

Odnośnik do odpowiedzi

Niekoniecznie iński naród jest głupi i nie każdy "kupą żwiru" go kupi. Jeśli jednak "festiwal rzeźb" spełni funkcję wydarzenia artystycznego i dzięki temu rozsławi Ińsko,to ten głupi naród nie ma nic przeciwko temu.

Tylko idiota i zwolennik żwirków może pisać taki bzdety i propagandę. To są imprezy plażowe dla idiotów.Ińsko rozsławił najpierw zakład wypalarni węgla drzewnego potem bioetanol a teraz żwir.Same proekologiczne inwestycje z dużą ilością miejsc pracy.prawda barany z Ińska?Żwirki rozgrywają swoje interesy bez względu na opcje miejscowych palantów.Już niebawem włączy się PSL-owska klika ze swoimi przedstawicielami z policmajstrów i innych pseudorolników jak torba czy były likwidator .

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda? Że te k....wy z psl zawsze głupców znajdą na głosy w wyborach co za barachło na tych wioskach mieszka że idą głosować na tych przypnij dupę.

~kujawiak :Mam nadzieję że w najbliższych wyborach parlamentarnych społeczeństwo powie PSLowi MAMY DOŚĆ. Kłopotek nie rozróżnia koalicji od opozycji. Wstyd mi że ten Kłopotek jest z kujawsko - pomorskiego. Liczę na zbiorową mądrość Polaków i na wynik PSLu poniżej progu wyborczego.

A ja takiej nadziei nie mam bo to jest bardzo ale to bardzo tępe społeczeństwo.Na domiar zawsze od kogoś zależne i podległe.Tak właśnie psl utrzymuje swoje 5% na rodzinach i pociotkach podobnych do tych z tej gminy.To gnój w swojej czystej formie.Nadaje się tylko jako nawóz do ziemi uprawnej.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...