Skocz do zawartości

Sponsoring przedwyborczy


kopara

Rekomendowane odpowiedzi

długo to trwało , aby co niektórzy zrozumieli kim tak na prawdę jest szafran , jednak lepiej późno jak wcale . To sprzedawczyk który wszystkimi sposobami dąży do władzy i kasy z tym związanej . On już wcześniej ślinił się do Racina jednak nie został przyjęty na pokoje , następnie zdradził Szulca , opluwał wszystkich dookoła . Wprowadził w gminie nastroje jak za czasów bezpieki . Zdradził w sprawie żwirowni , gdyż był przeciwko referendum i grupie referendalnej

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 218
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mnie nie dziwi, że Michał milczy, pieprzycie tu takie głupoty, że nie będzie się zniżał do waszego szambowatego poziomu

To według ciebie szambowaty poziom? To wy o szambie w Ciemniku ciągle piszecie. Poza tym jest ci wstyd, że nie wiedziałeś o Włodkowej eskapadzie. Jednocześnie podkreślam, że to nie była impreza sąsiedzka. Bo oprócz Starszych ludzi większość gości to mieszkańcy domków jednorodzinnych na plaży i orzechowej z oreńczakową na czele. Czuła się tam pewnie i wszystkich znała łącznie z Szafranem i Pastułową. Pytam co to miało wspólnego z sąsiedztwem?! Tzreba było nie ukrywać i przyznać że to spotkanie dla wszystkich którzy projekt żwirowni i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy nabrali wody w usta. Tak przeciwnicy z opozycji rozgrywają przed wyborami - kupują "przyjezdnych" sami też co innego robią co innego mówią. To jest wielki wstyd. Wieża zawsze pogrąży tego kto się do niej przyzna. Zadziwia tylko fakt że to szafran z nią się kuma a nie liwak. Bynajmniej mnie to dziwi. Takich kwiatków będzie coraz więcej za niedługo Burmistrz będzie "przekonywał" z tym samym sponsorem do trzeciej kadencji. Co za miernota!

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie nie dziwi, że Michał milczy, pieprzycie tu takie głupoty, że nie będzie się zniżał do waszego szambowatego poziomu

Michał jest młodym facetem i przeżywa akurat z partnerką tzw. fascynacje erotyczne. To przecież jest ciekawsze od gryzmolenia na tym forum.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy nabrali wody w usta. Tak przeciwnicy z opozycji rozgrywają przed wyborami - kupują "przyjezdnych" sami też co innego robią co innego mówią. To jest wielki wstyd. Wieża zawsze pogrąży tego kto się do niej przyzna. Zadziwia tylko fakt że to szafran z nią się kuma a nie liwak. Bynajmniej mnie to dziwi. Takich kwiatków będzie coraz więcej za niedługo Burmistrz będzie "przekonywał" z tym samym sponsorem do trzeciej kadencji. Co za miernota!

Nooooo nawet łysy milczy. widać wiedział o imprezie tylko nie spodziewał się na niej radnego ze Ściennego. Zawiódł się na mietku :lol: a liczył, że ktoś mu utrze nosa.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał jest młodym facetem i przeżywa akurat z partnerką tzw. fascynacje erotyczne. To przecież jest ciekawsze od gryzmolenia na tym forum.

Skąd ty tak dobrze wiesz co robi teraz Michał. To jest młody odpowiedzialny człowiek. Do tej pory nikt go nie zmanierował ani nie zwerbował. Nie jak krokus!

Odnośnik do odpowiedzi

Czy fascynacje erotyczne wynikają ze zmanierowania i są złem?

Nie skąd! Tylko dziwi mnie że odpowiadasz tu za Michała jesteś jego nadwornym materacem? Może sam idź ze swoją babą do łóżka i pisz czy ci drgnął. Nie wytykaj tu młodemu że korzysta z życia.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał jest młodym facetem i przeżywa akurat z partnerką tzw. fascynacje erotyczne. To przecież jest ciekawsze od gryzmolenia na tym forum.

Ktoś tu zmienia temat! Panie Szafran wystawił się pan i teraz nakpiwa jeszcze z młodszego kolegi. Nie wstyd panu??????? Gdybym był na miejscu pana Liwaka i Michała to bym pana przegonił na cztery wiatry.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie skąd! Tylko dziwi mnie że odpowiadasz tu za Michała jesteś jego nadwornym materacem? Może sam idź ze swoją babą do łóżka i pisz czy ci drgnął. Nie wytykaj tu młodemu że korzysta z życia.

A kto to teraz uprawia seks na materacu?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze krokusa nie rozszyfrowaliście? To jest gminna menda !

Sonduje teraz do kogo się przykleić. Wie że w każdej opcji jego akcje są mizerne. Jacek absolutnie się do niego nie przyznaje.Radnym ze Ściennego nie ma szans zostać bo kandydatka IFS-u ma tam duże poparcie. Sonduje Linówko i miejscowe sołtysy tam go forują, ale kuma się z wieżą także, bo w adamusowej firmie wróble na drzewach o tym ćwierkają. Wieża deklaruje tam na razie, że chce zostać prostą radną ale na finiszu kampani krokus będzie za nią nosił teczkę i marzył o funkcji vice burka lub przewodniczącego RM. Taki układ jest już obstukany a żwirownia będzie pewna ja 2x2 jest 4 !!

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze krokusa nie rozszyfrowaliście? To jest gminna menda !

Sonduje teraz do kogo się przykleić. Wie że w każdej opcji jego akcje są mizerne. Jacek absolutnie się do niego nie przyznaje.Radnym ze Ściennego nie ma szans zostać bo kandydatka IFS-u ma tam duże poparcie. Sonduje Linówko i miejscowe sołtysy tam go forują, ale kuma się z wieżą także, bo w adamusowej firmie wróble na drzewach o tym ćwierkają. Wieża deklaruje tam na razie, że chce zostać prostą radną ale na finiszu kampani krokus będzie za nią nosił teczkę i marzył o funkcji vice burka lub przewodniczącego RM. Taki układ jest już obstukany a żwirownia będzie pewna ja 2x2 jest 4 !!

mam tę wypowiedź traktować jako twoje poparcie dla żwirowni? Bo jak już Włodek nie zahamuje tej inwestycji to reszta jest od dawna jedząca z ręki Grzesiaka.

Odnośnik do odpowiedzi

Zaznaczam, że ani ja ani Jacek zaproszenia na dzień sąsiada nie otrzymaliśmy i nie uczestniczyliśmy w tej imprezie. Gdybyśmy nawet zaproszenie otrzymali to byłyby one niewykorzystane. Nie dogadujemy się z Panią Dz. i nie będziemy się dogadywać.

I bardzo słusznie bo zarówno Działoszewska jak i Racinowski napsuli w tej gminie tyle,że tylko ktoś z nimi nie powiązany ma szansę zaistnienia.Bod warunkiem,że mieszkańcy nie zostaną przez obie strony przekupieni bądź zastraszeni.Inaczej to bagno będzie trwać dalej.

Odnośnik do odpowiedzi

Zaznaczam, że ani ja ani Jacek zaproszenia na dzień sąsiada nie otrzymaliśmy i nie uczestniczyliśmy w tej imprezie. Gdybyśmy nawet zaproszenie otrzymali to byłyby one niewykorzystane. Nie dogadujemy się z Panią Dz. i nie będziemy się dogadywać.

Michał jesteś ostrożny co do Włodka. Nic nie piszesz na ten temat. Mam rozumieć, że pokusił się na taką sponsorowaną imprezę. Cieszy tylko że Ty i Jacek jesteście w porządku. Byliście moimi idolami w tych wyborach ale zawiodłem się jeśli idzie o Szafrana. Współpraca w końcu jest między wami czy nie. Bo przez takie wybryki może stracić opozycja.

Odnośnik do odpowiedzi

Współpraca jest Olo ale ja nie będę zabraniał komuś iść jeżeli otrzymał zaproszenie. To decyzja każdego z osobna, Włodek żadnych dealów tam nie robił, pojechał zobaczyć i zrelacjonował to, aby wszyscy mogli przeczytać i wiedzieć co się tam mniej więcej działo. W naszym gronie każdy jest swobodny, panuje demokratyczna wolność.

Edytowane przez MichałK
Odnośnik do odpowiedzi

Współpraca jest Olo ale ja nie będę zabraniał komuś iść jeżeli otrzymał zaproszenie. To decyzja każdego z osobna, Włodek żadnych dealów tam nie robił, pojechał zobaczyć i zrelacjonował to, aby wszyscy mogli przeczytać i wiedzieć co się tam mniej więcej działo. W naszym gronie każdy jest swobodny, panuje demokratyczna wolność.

he he he czyli każdy grabi do siebie.... a to dopiero współpraca. Ja wam mówię niech nikt nie próbuje zagłosować na opozycję bo to sami zdrajcy, kłamcy i widzący swoje koryto. Tylko nasz obecny Burmistrz może tą gminą rządzić. Niech ktoś napisze szczerze czy widzi na stanowisku burmistrza Jacka czy Włodzimierza....no kto???

Odnośnik do odpowiedzi

no już tak jak obecna władza grabi do siebie to raczej nikt ich nie przebije! ty radny chyba ślepy jesteś, zresztą nie dziwi, bo i ty do siebie grabisz i masz nadzieję robić to jeszcze następne cztery lata

Tak masz rację a dzięki takim ludziom jak Włodzimierz mamy duże szanse. Ten kto dostaje jak to napisałeś "zaproszenia" i w ten sposób jest wyróżniony to nic ci nie daje do myślenia? Ja zrozumiem ciebie młodego naiwnego ale nie uwierzę, że Jacek jest taki głupi. Nie mieliście nauczki po ostatnich wyborach z Szulcem gdzie Teresa was pogrążyła. Tak będzie teraz a jak dodać do tego działaczkę z plaży która napastuje urząd bo jej się nic nie podoba i jest skłonna ludzkie czaszki znaleźć to może to KTOŚ wami rządzi a nie że jest u was wolność i demokracja. Nie wiem czy w tym momencie krowy Włodka się nie śmieją z tego myślenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...