Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

Wy Inskie Judasze, tu choćby ktoś Nobla dostał to dla Was będzie nieukiem i patologią wiesniakiem ! Dziewczyna osiąga sukces i to Was boli, a wy siedzicie na caffe z tym swoim jadem, który niedługo was samych wykonczy. Ińsko jest jakie jest nie przez władze tylko ludzi jacy tu mieszkają wszędzie nienawiść zazdrość fałsz! !!! O pamiętajcie się! !!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wy Inskie Judasze, tu choćby ktoś Nobla dostał to dla Was będzie nieukiem i patologią wiesniakiem ! Dziewczyna osiąga sukces i to Was boli, a wy siedzicie na caffe z tym swoim jadem, który niedługo was samych wykonczy. Ińsko jest jakie jest nie przez władze tylko ludzi jacy tu mieszkają wszędzie nienawiść zazdrość fałsz! !!! O pamiętajcie się! !!

BRAWO ! to tylko zawistna i prymitywna hołota pisze te paszkwile , tutaj nigdy nie będzie normalnie .

Odnośnik do odpowiedzi

BRAWO ! to tylko zawistna i prymitywna hołota pisze te paszkwile , tutaj nigdy nie będzie normalnie .

Niestety tak ją oceniają wysocy znawcy jej talentu. Nie umiesz czytać artykułów? Pisze jak byk że znawca mody wypowiedział się że to szmira i tandeta a posty pod spodem to ocena czytających postowiczów i nie pierdź cienkich kawałków że to zawistni z caffe.Na tym forum jest tylko wzmianka na jej temat. A Pani Ela niech zdecyduje czy jest celebrytką niespełnioną czy uczy w szkole bo chyba zapomina co jest jej powinnością. Dwie dewoty z pieskiem. Idealnie pasują do "pudelka". Szmira , żenada i wstyd tak wypowiedział się znawca tematu i to mi wystarcza.

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety tak ją oceniają wysocy znawcy jej talentu. Nie umiesz czytać artykułów? Pisze jak byk że znawca mody wypowiedział się że to szmira i tandeta a posty pod spodem to ocena czytających postowiczów i nie pierdź cienkich kawałków że to zawistni z caffe.Na tym forum jest tylko wzmianka na jej temat. A Pani Ela niech zdecyduje czy jest celebrytką niespełnioną czy uczy w szkole bo chyba zapomina co jest jej powinnością. Dwie dewoty z pieskiem. Idealnie pasują do "pudelka". Szmira , żenada i wstyd tak wypowiedział się znawca tematu i to mi wystarcza.

czy ty musisz oceniać innych i wpieprzać się w ich życie . weź swoją głowę między nogi i popatrz tam czy wszystko czyste . Dlaczego chamstwo takie jak ty nie jest w stanie zająć się swoimi sprawami ? i dlaczego jakiś pismak jest dla ciebie oszołomie wzorem do opiniowania ? Jeżeli się nad tym zastanawiasz i nie znasz odpowiedzi to ci powiem , bo zaliczasz się do rynsztokowej hołoty , choć na pewno masz jak widać wygórowanie mniemanie o sobie , totalna wiocha ,, szkoda słów

Odnośnik do odpowiedzi

Zgupieliscie to wy !!! Mam nadzieję że nie jesteście rodzicami, bo jeśli tak to współczuję waszym dzieciom tak nieszczęśliwych rodziców, którzy muszą być strasznie zakapleksieni , bo tylko tacy wyrażają się o innych w ten sposób. A co do Eli Jamrozy to bardziej kompetentnej i zaangazowanej nauczycielki w szkole nie ma i nie będzie! ! O czym świadczyła liczba chętnych do jej grupy.

Odnośnik do odpowiedzi

Wreszcie ktoś tu prawdę napisał! Bo te paszkwile pisze jedna i ta sama osoba która musi mieć powazy konflikt z rodziną Margaret i w ten sposób się na nich wyzywa.

Piszesz nie na temat. Nikt nie podważa kwalifikacji Pani Eli jako nauczycielki,natomiast jej ubiór na wybiegu celebrytek pozostawia wiele do życzenia.Jej sposób wypowiedzi w TVN do "wysokich lotów" też nie należał,był wręcz kompromitujący. Nikt przecież nie zmuszał pani Eli do wystąpienia przed kamerami TVN.Zdecydowała się na to sama i dzięki temu stała się osobą publiczną.O Margaret mało kto tu się wypowiada.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgupieliscie to wy !!! Mam nadzieję że nie jesteście rodzicami, bo jeśli tak to współczuję waszym dzieciom tak nieszczęśliwych rodziców, którzy muszą być strasznie zakapleksieni , bo tylko tacy wyrażają się o innych w ten sposób. A co do Eli Jamrozy to bardziej kompetentnej i zaangazowanej nauczycielki w szkole nie ma i nie będzie! ! O czym świadczyła liczba chętnych do jej grupy.

jak widać do tego prymitywu który pisze te bzdety na rodzinę Margaret NIE dociera , że jest tylko zawistną szmatą . Co byś powiedziała szmato jak by zostało ujawnionione twoje nazwisko i numer IP. Ta strona nie jest tak anonimowa jak się niektórym wydaje .

Odnośnik do odpowiedzi

jak widać do tego prymitywu który pisze te bzdety na rodzinę Margaret NIE dociera , że jest tylko zawistną szmatą . Co byś powiedziała szmato jak by zostało ujawnionione twoje nazwisko i numer IP. Ta strona nie jest tak anonimowa jak się niektórym wydaje .

Aż strach sie bać. Wybacz mi,więcej już nie będe pisała tak źle.Byłam w błędzie.To przecież zaszczyt,że tak czcigodna kobieta mieszkanka Ińska pokazała się na wybiegu celebrytów.Najbarziej podobał mi się kapelusz do trampek i piesek pudelek,a w telewizji to twój piekny głos wydawał mi się niebiańskim.

Odnośnik do odpowiedzi

Pani Ela to osoba prywatna, odwal się od niej prostaku.

To nauczycielka przede wszystkim zatem żadna osoba prywatna. Tym bardziej powinna dawać dzieciom dobre wzorce. Ona nie dość że psuje opinię naszej społeczności to jeszcze demoralizuje. Bo jak przyjąć słowa córki że się zaręczyła z mamą- nikt tu żadnych paszkwili nie pisze a tylko podaje wiadomości z gazet ogólnopolskich. Wiem że prawda boli ale chyba lepiej nie tkwić w błędzie że jest się boskim jak jest się wiejskim śmieciem. Tak oto o naszych celebrytkach piszą na forach i do kogo te żale. Nie strasz mnie tu moim IP bo możesz mi tylko loda machnąć i nie wiem czy bym chciał od ciebie. Jak ktoś chce być celebrytą nie może być jednocześnie osobą prywatną gamoniu bez wiedzy, rozumu znajomości języka polskiego. AMEN.

Odnośnik do odpowiedzi

To nauczycielka przede wszystkim zatem żadna osoba prywatna. Tym bardziej powinna dawać dzieciom dobre wzorce. Ona nie dość że psuje opinię naszej społeczności to jeszcze demoralizuje. Bo jak przyjąć słowa córki że się zaręczyła z mamą- nikt tu żadnych paszkwili nie pisze a tylko podaje wiadomości z gazet ogólnopolskich. Wiem że prawda boli ale chyba lepiej nie tkwić w błędzie że jest się boskim jak jest się wiejskim śmieciem. Tak oto o naszych celebrytkach piszą na forach i do kogo te żale. Nie strasz mnie tu moim IP bo możesz mi tylko loda machnąć i nie wiem czy bym chciał od ciebie. Jak ktoś chce być celebrytą nie może być jednocześnie osobą prywatną gamoniu bez wiedzy, rozumu znajomości języka polskiego. AMEN.

:( co za wstyd dla Ińska! W tych postach to nie zostawiają suchej nitki na obu paniach. Zresztą opinie znawców talentu Margaret też nie są zachwycające. Taka żenua. na dniu nauczyciela pani wychowawczyni też przyszła jak celebrytka. Pewnie pora hormonów ale wstyd pozostaje. Na marginesie Olo ma słuszną rację my tu tylko komentujemy ogólnopolskie mas media. "Sława" do czegoś zobowiązuje ale żeby zaraz zaręczać się z mamą :wacko:

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.polskiera...ukces-w-Szwecji

Może to skomentujesz, bo wyszukujesz same hejty a internet jest pełen bardzo pozytywnych opinii na temat Margaret! A do informacji jakiej orientacji jest to jej sprawa. Pani Ela wygląda super, jej styl jest godny powielania, ale co Ty wiesz o stylu ty Ińska wiesniaro!

Ten sukces to rok 2013 wtedy jechała na golasach.

http://m.se.pl/rozry...015_704495.html

Brawo Małgorzata brawo! Jesteśmy z ciebie dumni!

W jury zasiadały same stare baby wiec może gosia sobie liznęła? W każdym razie słuchacze takim wyborem zachwyceni nie byli. Po co sie produkujesz i tak na wszystkich forach piszą o niej " dziewka - bez literki E".

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...