Skocz do zawartości

Radni -bezradni


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

do porąbańca

witamy na stronie krokusa :D co nam jeszcze powiesz ? tylko całą prawdę tym razem

tu nie warto sie odzywać, forum opanował jakiś popapraniec, a jak ktoś inny sie odezwie, to zaraz jest posądzony o bycie krokusem, to jest jakaś paranoja
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 311
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Przypomnij sobie pytanie w referendum. Czy pytano tam o zmianę władzy?A no nie pytano,więc gdyby referendum "udało się" to"układ" i tak pozostałby.

Dlaczego popapraniec ja się np. za takiego nie uważam a też tu piszę. Ten ktoś ma rację gdyby referendum poparł to można by było porwać się na obalenie rządów takiego komucha jak Endriu. Ale krokus wtedy był tym co buntował z sołtysem Linówka przeciw organizatorom referendum.

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd ty to wszystko wiesz jak nie jesteś krokus ? czy buntował czy nie , co robił i myślał w czasie referendum . Jakim trzeba być zakłamanym naiwniakiem , aby wypisywać takie brednie ?! Co to będzie jak ten dorwie się do władzy to strach pomyśleć

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd ty to wszystko wiesz jak nie jesteś krokus ? czy buntował czy nie , co robił i myślał w czasie referendum . Jakim trzeba być zakłamanym naiwniakiem , aby wypisywać takie brednie ?! Co to będzie jak ten dorwie się do władzy to strach pomyśleć

No przecież pisałem, że go znam, mało ci jeszcze? ty go znasz? rozmawiałeś z nim? ciebie też buntował? przestan wymyslać coraz to nowe brednie bo ci to nie wychodzi.
Odnośnik do odpowiedzi

No przecież pisałem, że go znam, mało ci jeszcze? ty go znasz? rozmawiałeś z nim? ciebie też buntował? przestan wymyslać coraz to nowe brednie bo ci to nie wychodzi.

Wyśmiewaliście się razem z sołtysem i Racinowskim, że w świetlicach było ciepło na spotkaniach z mieszkańcami zaraz potem razem krzyczeliście, że w Linówku źle i zimno nie ma opału a na wigilię biedny sołtys w kamizelce siedział. A krokus płakał, że wilgoć i zimno i szkoda dzieci no to jak teraz to wygląda. Wszystko było dobre do referendum a zaraz po tym wszystko stało się złe????? Ty zwyczajnie nie znasz Szafrana i jego sposobu działania. Inni już się na nim poznali. To taki stary lichwa.

Odnośnik do odpowiedzi

żeby sie przypadkiem nie okazało że ty jestes starym paranoikiem, może nam tu lepiej napisz jaką rolę w komitecie referendalnym odegrali Manske, Szulc i Czternastek bo to od nich zależał wynik referendum?

Co ty chcesz od tych osób??? Odegrali ważną rolę. Zorganizowali je i docierali do ludzi. Może nie mieli właśnie w tobie poparcia.

Odnośnik do odpowiedzi

Niedopuszczalne ograniczenie funkcji kontrolnych rady

Ustawa o samorządzie gminnym stanowi, że to rada kontroluje działalność wójta. Statut gminy nie może tych kompetencji rady ograniczać w ten sposób, że przekazuje je powołanym przez radę komisjom. Uchwałę tą, jako sprzeczną z prawem uchylił wojewoda śląski, rozstrzygnięciem nadzorczym z 29 listopada 2013 r. (sygn. akt NPII.4131.1.526.2013).

Jak to pasuje do ińskiej zgnilizny.

Odnośnik do odpowiedzi
świerzy oddech?

Ale się dzisiaj uśmiałem, wyobraźcie sobie, że podobno Terebecki chodzi po Ińsku i twierdzi, że "chce wnieść świerzy oddech do ińskiej polityki", ha ha ha ha ha ha, no kurcze, czegoś podobnego w życiu nie słyszałem! ha ha ha ha ha ha!

Odnośnik do odpowiedzi

Ale się dzisiaj uśmiałem, wyobraźcie sobie, że podobno Terebecki chodzi po Ińsku i twierdzi, że "chce wnieść świerzy oddech do ińskiej polityki", ha ha ha ha ha ha, no kurcze, czegoś podobnego w życiu nie słyszałem! ha ha ha ha ha ha!

Wystarczy z tym panem zagadać kilka słów albo koło niego siedzieć i zaraz zmienicie zdanie o "świeżym oddechu" :)

Odnośnik do odpowiedzi

Niech siedzą z kim chcą mi to wisi ale jak już popierają żwirownię to niech chociaż chodniki piaskiem posypią i droga będzie przejezdna. Bo tw krytykował ciocię za lekceważenie drogi powiatowej na chociwel a sam każdego roku robi to samo. Tak się kompromitować to tylko ten kacapan potrafi.

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kacapan cioci do pięt nie dorasta, po jego 7-letnich sukcesach coraz więcej mieszkańców tęskni za ciocią niestety

Ty chyba z czubem macasz się przez ścianę!!! Wszyscy wiedzą, że ciocia przegrała z TW tylko dlatego, że ona chciała żwirowni a on mówił Nie dla tego pomysłu. Potek kłamca zrobił tak jak ona. Ty chyba z kosmosu jesteś jeśli takich spraw nie znasz. Nigdy więcej cioci i TW- koniec - finito- dosyć kłamców, zdrajców, donosicieli i innej gangreny.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgoda, ale jeśli pominiemy żwirownię to ciocia o niebo była lepsza od obecnego kacapana, takie słyszę opinie

Wiesz jak ona teraz się zachowuje? Chyba z nią dawno nie gadałeś? To wyszczekana ,samolubna baba która ciągle myśli o powrocie do stołka jej nawet choroba nie może pokonać. Była skorumpowana i wybudowała dwie fabryki trzeciej nie zdążyła bo ją burek wygryzł. Jak ją wybierzesz to żwirownię masz jak banku. Ona dzieła dokończy nawet po nim bo to jej "dziecko" było. Co za idiota z tego burka, że dał się tak podejść ze żwirownią straci wszystko z tej pazerności. Tak kończą chciwcy.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz jak ona teraz się zachowuje? Chyba z nią dawno nie gadałeś? To wyszczekana ,samolubna baba która ciągle myśli o powrocie do stołka jej nawet choroba nie może pokonać. Była skorumpowana i wybudowała dwie fabryki trzeciej nie zdążyła bo ją burek wygryzł. Jak ją wybierzesz to żwirownię masz jak banku. Ona dzieła dokończy nawet po nim bo to jej "dziecko" było. Co za idiota z tego burka, że dał się tak podejść ze żwirownią straci wszystko z tej pazerności. Tak kończą chciwcy.

Oprócz burmistrza jest jeszcze 15 osób. I to one zdecydują o żwirowni.Wiem,że większość jest przeciwna,w tym i burmistrz,jeśli nie będzie drogi alternatywnej do przewozu żwiru.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...