Skocz do zawartości

Radni -bezradni


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to co napisałeś stoi w sprzeczności do tego co ja napisałem? Tutaj problemem nie jest pisanie o tym, że ten zrobił to źle a ten to źle. Tutaj chodzi o to, że co drugi wpis to coś o Racinowskim albo Szafranie. Ja chce poczytać o czymś ciekawszym niż tylko Ci dwaj. Ińsko to nie Racinowski i Szafran tylko mieszkańcy, którzy mają swoje problemy a o których nikt nie raczy pisać bo lepiej jest pluć sobie w twarz niż wysilić się na chwilę.

Pozwolę sobie na małą retrospekcję sprzed czasów kiedy Szafran jeszcze miał portal i Michał się zdecydowanie częściej udzielał. Wtedy nie czytałem tyle o nim tylko często były poruszane tematy, które mają po prostu coś wspólnego z Ińskiem. Teraz od kiedy jest portal i to stowarzyszenie to praktycznie nie widzę zaangażowania ze strony Szafrana. Powiem więcej, liczyłem na to, że może będzie jakieś spotkanie z nim żeby można było go lepiej poznać. Nie jestem z jego okręgu wyborczego, mieszkam w centrum dlatego o tym wspominam. Piszę o tym natomiast bo nie mam w zwyczaju żeby oceniać człowieka tylko po tym co gdzieś przeczytam na forum. Zgadzam się, że na nie jest idealnym radnym ale szczerze mówiąc to też nie wiem jakie ma dokonania w gminie. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest jego relacja z mieszkańcami i co ma zamiar zrobić dla Ińska a nie tylko dla swojego okręgu wyborczego. Do dziś nie mam takiej możliwości. Michała znam osobiście i czasami naskrobię coś nawet na fejsie bo to o czym piszą musi mieć swoje poparcie ale na tym koniec. Nie chce tutaj uchodzić za jakiegoś wszechwiedzącego ale ja też muszę poznać ich intencje zanim otwarcie powiem, że ich popieram a na chwilę obecną oni są według mnie najlepszą opcją.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 311
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A czy którykolwiek radny, burmistrz czy inny przedstawiciel tej gminy kiedykolwiek pomyślał o tym żeby po wyborach nadal aktywnie się udzielać w danej społeczności?

Ja jeszcze nie słyszałem o takim przypadku i nie sądzę, że taki kiedykolwiek nadejdzie. Byłem przed chwilą na vcity a tam czytam coś takiego:

:)drodzy wyborcy-wybieracie-decydujecie!już za 1,5 roku wybory.decyduj sam o swojej małej ojczyżnie-mozna powołać refefendum odwołujace burmistrza takie macie prawo zgodnie z ustawa o samorzadzie. :)

Komuś się pomieszało w głowie z takim referendum. Pomijam fakt, że frekwencja musiałaby być większa ale tak na prawdę to CO MOŻNA ZARZUCIĆ BURMISTRZOWI?

- Szkoła owszem, słaba ale to nie przez to, że Burmistrz nią źle zarządza tylko Dyrektor nie umie w szkole zrobić porządek.

- Nurkowie zrobili wielką zadymę bo po kilku latach nie inwestowania ani grosza w Ińsko ktoś odważył się podnieść cenę? Nie widzę tutaj niczego złego, wręcz przeciwnie, uważam, że to tylko świadczy, że Burmistrz zauważył problem i postanowił działać. Mniej lub bardziej udolnie ale...

Według mnie problemem nie jest Burmistrz tylko rada miejska, która powinna zostać całkowicie zmieniona. Zobaczcie kto tam zasiada. Ludzie bez odpowiedniego wykształcenia, bez jakiejkolwiek wiedzy na temat tego jak samorząd funkcjonuje. Na dodatek mamy kilku takich, którzy robią co im ich "pracodawca" powiedzą. Dla nich słowo "dobro mieszkańców" jest obce.

Brakuje odpowiednich kandydatów na stanowiska radnych. Dopóki ze społeczności Ińskiej nie uda się wyłonić na prawdę zaangażowanych ludzi to można od razu pomachać białą flagą bo póki co polityka w ińsku przypomina bardziej rodzinny biznes niż demokratyczny wybór.

Odnośnik do odpowiedzi

A czy to co napisałeś stoi w sprzeczności do tego co ja napisałem? Tutaj problemem nie jest pisanie o tym, że ten zrobił to źle a ten to źle. Tutaj chodzi o to, że co drugi wpis to coś o Racinowskim albo Szafranie. Ja chce poczytać o czymś ciekawszym niż tylko Ci dwaj. Ińsko to nie Racinowski i Szafran tylko mieszkańcy, którzy mają swoje problemy a o których nikt nie raczy pisać bo lepiej jest pluć sobie w twarz niż wysilić się na chwilę.

Pozwolę sobie na małą retrospekcję sprzed czasów kiedy Szafran jeszcze miał portal i Michał się zdecydowanie częściej udzielał. Wtedy nie czytałem tyle o nim tylko często były poruszane tematy, które mają po prostu coś wspólnego z Ińskiem. Teraz od kiedy jest portal i to stowarzyszenie to praktycznie nie widzę zaangażowania ze strony Szafrana. Powiem więcej, liczyłem na to, że może będzie jakieś spotkanie z nim żeby można było go lepiej poznać. Nie jestem z jego okręgu wyborczego, mieszkam w centrum dlatego o tym wspominam. Piszę o tym natomiast bo nie mam w zwyczaju żeby oceniać człowieka tylko po tym co gdzieś przeczytam na forum. Zgadzam się, że na nie jest idealnym radnym ale szczerze mówiąc to też nie wiem jakie ma dokonania w gminie. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest jego relacja z mieszkańcami i co ma zamiar zrobić dla Ińska a nie tylko dla swojego okręgu wyborczego. Do dziś nie mam takiej możliwości. Michała znam osobiście i czasami naskrobię coś nawet na fejsie bo to o czym piszą musi mieć swoje poparcie ale na tym koniec. Nie chce tutaj uchodzić za jakiegoś wszechwiedzącego ale ja też muszę poznać ich intencje zanim otwarcie powiem, że ich popieram a na chwilę obecną oni są według mnie najlepszą opcją.

znasz sprawę kamer na sesje ? , ta sytuacja będzie analogiczna . Radny szafran zorganizuje niebawem wieczór autorski i będziesz miał okazję poznać jego zamiary :Dlol
Odnośnik do odpowiedzi

znasz sprawę kamer na sesje ? , ta sytuacja będzie analogiczna . Radny szafran zorganizuje niebawem wieczór autorski i będziesz miał okazję poznać jego zamiary :Dlol

Ja nie chcę poznawać jego zamiary. Ja chce zobaczyć co on może zaoferować czego przez ostatnie 20 lat nie można było wyegzekwować od nikogo w tej radzie. W Ściennym może jest znany ale w centrum miasta nie wiem czy ktokolwiek wie o jego istnieniu. I wiem to bo mam przyjemność rozmawiania z innymi na ten temat. Podobnie a nawet gorzej jest z Michałem. Ja tutaj jeszcze sobie wchodzę i czytam chętnie, niechętnie i wiem co Michał robił kiedyś a co robi teraz. Ale inni Ińszczanie? Ja myślę, że Michał został tutaj przeceniony bo o ile Szafrana kojarzą to Michała pamiętają tylko ze spotu wyborczego Szulca. Jakiś czas temu nawet rozmawiałem z sąsiadem o szkole bo jego córka tam uczęszcza. On nie miał pojęcia, że Michał się zajmuje sprawą szkoły. Nie wiedział też o jego skardze.Był bardzo zdziwiony.

Szafran niech organizuje co chce ale nie dla siebie tylko dla dobra gminy bo stracił już tyle czasu, że w przyszłych wyborach to się i na nim i na Michale odbije.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek nie odpowiadaj sam sobie bo to się robi żałosne............................. :lol: :lol: :lol:

Spotkania z tobą skończyły by się tak samo jak sesje............................. :lol: :lol: :lol:

Co prawda to prawda. Też się tego obawiam. Ja już dawno przestałem ich brać poważnie. Miałem duże nadzieje ale po takim olewaniu jak robi teraz michał i włodek to żenada. Portal zrobił się prywatnym folwarkiem krokusa. I jeszcze jedno za każdym razem kiedy miachł coś napisze krokus zaraz wpisuje swoje dyrdymały moim zdaniem "zabija" inicjatywę młodego. Niegrzecznie oj niegrzecznie.

Odnośnik do odpowiedzi

to że on sam odpowiada na swoje wpisy to stary numer szafrana jeszcze z vcity , tam aby wypłynąć rozmawiał sam ze sobą , atakował nawet siebie aby następnie wszystko umiejętnie wytłumaczyć za samego siebie , szkalował wszystkich kto nie pasował w jego poglądy i zamiary robiąc wpisy za wielu mieszkańców gminy . Nie jestem w stanie uwierzyć , że teraz i tu dzieje się inaczej . Naiwniactwo i tupet tego gościa przestały być śmieszne , to nie jest też już kompleks niższości , to moim zdaniem choroba psychiczna . Upór z jakim ten gostek robi te swoje naiwne monologi jest na to dowodem .

Stara się swoją naiwną propagandą ogłupić czytelników , co mu się też w nielicznych przypadkach chyba nawet udało .

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro tak uważasz to twój wpis też można potraktować jak jego. Dlaczego mam myśleć, że ty to nie Pan Szafran??? Może i w pewien sposób ogłupia ale jest politykiem i robi swoją propagandę sukcesu- ma do tego prawo! Co robi Racinowski? Ten to uprawia pijar -taki ci opowiada? Ja wręcz uważam, że Pan Michał, Liwak i Szafran powinni tu imiennie pisać. Rozwiewać wątpliwości żeby nie dać szans burakom i innym popaprańcom. Brawo Panowie więcej czadu tu na forum właśnie dopiero by się okazało ilu mają zwolenników. Obawy takich jak ty są więc uzasadnione bo zagrażają waszemu "być".

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ten twój pan szafran jest politykiem to ja kominiarzem , wiesz co oznacza słowo polityk ?! . Według mnie , podstępny nawiedzony i nie spełniony działacz to bardziej prawidłowe określenie tego aroganckiego typa .

Zobaczymy jaki ty będziesz jak się wybudujesz w Ińsku. Kłapiesz jak porąbany i wszystko w temacie. Jak mu zazdrościsz to spróbuj go wysiudać z rządzących. Póki co to On ma decydujący głos matołku. Pogódź się z tym albo pękaj z zazdrości.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam zgadzam się z opcją, że to żaden polityk ale jak ktoś tak uważa to jego ból głowy. Uważam też ,że u nas polityków nie ma. Są szmaciarze którzy żyją naszym kosztem. To tyle by było o ińskich "elitach" rodem z pgr-ru , gumiaków i słomy w butach.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.gs24.pl/a...A1108/130619572

Jednak można coś zrobić dla mieszkańców. Nasz Burmistrz nawet tego co wcześniej zrobili poprzednicy utrzymać nie umiał. Tradycyjnie jak każdego roku kiedy ludzie odpoczywają na plaży on zakłóca spokój przybijaniem desek i piłowaniem piłą. Dziękuję , że zapłaciłam za wczasy na ośrodku wcale nie małe pieniądze i zamiast śpiewu ptaków i szumu jeziora słucham walenia młotkiem. To już chyba mój ostatni raz w Ińsku. Szkoda.

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo opozycja! Dzisiaj też Racin dał plamy. Radny Szafran znów pokazał że obecni rządzący to palanty.

pozwól to innym oceniać nie musisz we własnej sprawie się chwalić , trochę skromności proszę .........................

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre porównanie muszę przyznać. Albo Ińsko skończy z kimś kto dla pieniędzy by własną dupę odsprzedał albo z dyktatorem, który nie dopuszcza istnienie innej racji niż własna. Rzeczywiście, wybór jest ogromny...

Dlaczego tak łatwo przychodzi plucie a tak trudno wykazanie się czymś lepszym. Co stoi na przeszkodzie żebyś się wykazał??? Zrób to i tyle. Strzępisz jęzor i wylewasz żale nie wiem do kogo. Przecież niedawno na tych wszystkich głosowałeś. Plugawa świnia.

Odnośnik do odpowiedzi

Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Ińsku - 25.06.2013 r.

Dnia 25 czerwca 2013 roku

o godzinie 10:00

w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta Ińsko

odbędzie się wspólne posiedzenie

Komisji Rady Miejskiej w Ińsku.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta

do wzięcia udziału w posiedzeniu.

dodano 19-06-2013

Sesja Rady Miejskiej w Ińsku - 26.06.2013 r.

Dnia 26 czerwca 2013 roku

o godzinie 10:00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta Ińsko

odbędzie się

trzydziesta Sesja Rady Miejskiej w Ińsku.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta do wzięcia udziału w posiedzeniu.

Po co tam iść , skoro kilku baranó już zadecydowało za wszystkich mieszkańców.Zresztą nie słuchają mieszkańców ani nawet radnych. Liczą się profity finansowe,chociaż upadek gminy postępuje. I nawet wszelkie dotacje celowe i inne profity są marnowane przez bandę bałwanów. To już jest wiocha i ta degradacja dalej postępuje. Gmina jest siedliskiem zmowy kilkunastu rodzin popartych przez swoich "pociotków" dla bardzo licznej grupy "swoich". Nie zapraszajcie mieszkańców, skoro ich zdanie się i tak nie liczy. Idźcie obraną drogą wciskania kitu i chały. Może jak już wszystko padnie , to gmina przejrzy na oczy. A może to bagno dalej będzie śmierdzieć głupotą i pazernością radnych i ich szefów. A jest ich przy korycie kilku, jak nigdy dotąd.

Odnośnik do odpowiedzi

Wykazanie się czymś lepszym?

Jak na przykład Michał, który nigdy nie napisał nic do tej fundacji w sprawie zatrudnienia córki Racinowskiego?

Jak Racinowski, który kłamał, że nie będzie żwirowni a potem sam ją forsuje?

Jak Szafran, który zamiast słuchać ludzi woli w internecie rozpisywać jakieś bzdury, że w radzie nie ma kolegów i się z niego śmieją?

Jak Liwak? No właśnie co Liwakiem? Gdzie on się podział? :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
do propagandy

Po co tam iść , skoro kilku baranó już zadecydowało za wszystkich mieszkańców.Zresztą nie słuchają mieszkańców ani nawet radnych. Liczą się profity finansowe,chociaż upadek gminy postępuje. I nawet wszelkie dotacje celowe i inne profity są marnowane przez bandę bałwanów. To już jest wiocha i ta degradacja dalej postępuje. Gmina jest siedliskiem zmowy kilkunastu rodzin popartych przez swoich "pociotków" dla bardzo licznej grupy "swoich". Nie zapraszajcie mieszkańców, skoro ich zdanie się i tak nie liczy. Idźcie obraną drogą wciskania kitu i chały. Może jak już wszystko padnie , to gmina przejrzy na oczy. A może to bagno dalej będzie śmierdzieć głupotą i pazernością radnych i ich szefów. A jest ich przy korycie kilku, jak nigdy dotąd.

Świetnie ale z twojego wpisu nic nie wynika. Kompletnie nic. Powiem więcej, jesteś po prostu jakimś wieśniaczkiem, który dostał internet i teraz myśli, że jego zdanie będzie ważne. Otóż nie, bo jak wieśniaka ubierzesz w szaty króla to nadal będzie wieśniakiem. Dlatego idź współdziel swoje gówno warte wypociny na vcity.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...