Skocz do zawartości

Radni -bezradni


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kawazmlekiem to kurdupel tracący pamięć. Zapomniał,że po naczelniku S.i B. byli jeszcze jego kumpelka D. i P. a to dzięki nim kurdupel się wyuczył, mieszkał bo tatuś go porzucił i zapomniał. Teraz uznał, że skoro mogli "tacy" to czemu nie on. Żwirownia wspomoże, stowarzyszenie jest, teraz tylko na szczaniu i pluciu można zasiąść na tronie. Coś mi się widzi, że będziesz miał cofkę.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 311
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Aaaaaaa to takie buty????? To animator sportu dobija się do koryta??? O zdrajco rękę "karmiącą"chcesz przegonić? Czy weteryniasz co to go ostatnio dyscyplinarką poczęstowali też będzie próbował? To ja nie wiem czy to "kawazmlekiem" czy "kaszana" :D

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie jeszcze raz zacytować ja mówię

.A co do rządzenia , to tutaj tylko barany ostały się. Więc nie róbcie z nich oświeconych obywateli..Ludzi tu już dawno nie ma są tylko miejscowe barany, gotowe na wszystko za wsparcie......

Wypowiedź ta, jest szczególnie interesująca :) Każdy, nawet ten po 'zaocznej zawodówce' (to coś takiego w ogóle istnieje??? ), powinien szybko zorientować się kto tu jest podmiotem a kto orzekającym :)

Ot, odezwał się NASZ PRZYSZŁY PASTERZ.

Nie zadałeś sobie nawet trudu, aby przemyśleć, jaką bombę zegarową sobie 'klikasz'

PISZESZ- KLIKasz - i MASZ. Bo to tak właśnie działa :)

sama kawa natomiast ... zapomniał/a, że istnieje coś takiego jak :) interpunkcja i poprawny skład zdania; bo przecież w tym sensu się człowiek nie dopatrzy:

Oj można można tylko słowo "myślenie" to znacznie większe znaczenie słowa niż ty sądzisz.

Gdzie tu sens?

A tu nic tylko śmieszne pogardliwe slogany

Przepraszam, bo nie rozumiem- śmieszne pogardliwe slogany?

...dla kogo?

Co to, sztab wyborczy X zasiadł do analizy mojego posta?!

W poście, który tak was rozjuszył nie było absolutnie NIC, co mogłoby obrazić, urazić potencjalnego mieszkańca, wyborcę czy nawet uczciwego pretendenta o przyszły stołek.

Post był tak naprawdę skierowany do Ciebie i tobie podobnych- pretendentów do objęcia władzy- nie mających NIC konkretnego do zaoferowania tylko spiskujących nad tym jak pokazać, że obecna władza jest zła. Do takich właśnie, jak to ładnie ujmujesz- miejscowych baranów, co to są gotowe na wszystko za wsparcie... Może wreszcie skupicie się nad budowaniem własnego wizerunku a nie tylko na biciu luster!

Zarzucacie, że nic konkretnego nie podaję, nie piszę o tym co można zrobić dla Gminy. Ależ piszę, podaję- przede wszystkim realną ocenę - ...tylko nie potraficie czytać ze zrozumieniem.

Czego się spodziewacie? Że wam tu jakiś program podam na tacy? Jak się ktoś wspina po władzę to powinien mieć coś do powiedzenia, coś konkretnego do zaoferowania.

Bo ja też nie lubię farmazonów!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no tak być nie może ten pretendent do stołka tak śmierdoli, że w pale się nie mieści. Tak na marginesie jak tak wszystko dobrze znasz i wiesz to co z kumplem powiatowym się dzieje! Czy to plotka czy fałsz z tą dyscyplinarką przecież on tak pięknie się do tej pory dopasowywał. No bo chyba nie będę musiał teraz leczyć mojej kozy u niego - boję się o jej życie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Ot, odezwał się NASZ PRZYSZŁY PASTERZ.

Nie zadałeś sobie nawet trudu, aby przemyśleć, jaką bombę zegarową sobie 'klikasz'

Zarzucacie, że nic konkretnego nie podaję, nie piszę o tym co można zrobić dla Gminy. Ależ piszę, podaję- przede wszystkim realną ocenę

Czego się spodziewacie? Że wam tu jakiś program podam na tacy? Jak się ktoś wspina po władzę to powinien mieć coś do powiedzenia, coś konkretnego do zaoferowania.

To kilka wycinków zawodowca -propagandzisty ,który ma aspiracje na prawdziwą "kawezmlekiem". Jesteś jednak głupol, jeżeli wszystkich sądzisz po swoich dążeniach i sposobie oceniania. Aż cuchniesz komuną, koryto sobie znajdź we własnym "chlewie".

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze się jakiś dupek znajdzie co to niby broni a sam korzysta. Taki oto jest 'kawazmlekiem" on nic nie proponuje, podoba mu się teraz a wszystko wcześniej to samo zło. Co za hipokryta :P

Proszę udowodnić, że bronię lub wychwalam obecną władzę :)

Proszę udowodnić, że mi się podoba obecny stan gminy :)

Proszę udowodnić, że chcę jakichś korzyści innych jak Ci jakich oczekują mieszkańcy.

Jeśli nie macie nic do powiedzenia to właśnie WY jesteście dla mnie hipokrytami :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...
Obligatoryjnemu wysłuchaniu publicznemu mają podlegać projekty uchwał rady w sprawach statutu gminy, planu jej rozwoju, a także budżetu.

Czyli jednak stado baranów nie umie rządzić gminą i jej dochodami. Siedzą na komisjach i sesjach jak kwoki na jajach, twarz beznamiętnie głupia,wzrok skierowany w kosmos..... Liczą się tylko diety ............ A droga powiatowa dziurawa jak ser i ten spowalniacz naprzeciwko gminy,to właśnie wyraz umiejętności radnych.... Obligatoryjnie, to takich bałwanów powinni wyrzucać za brak aktywności na stołkach radnych i urzędników pierdzących w stołki.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjdź i ty kloszardzie, to wyłapieś szpica w dupę od któregoś z tych baranów !

Nie wiem co tam jest do oglądania. Wsiury którzy ubrali się w garsonki i garnitury -rżną elyty. Ty tłuku dobrze wiesz, że gorszego kloszarda ze szpicem w d**** jak ty na sesji nikt nie znajdzie hłe hłe hłe.

Odnośnik do odpowiedzi

http://insko.pl/gale...ynki_2013.dhtml

Jak "barany" obejrzą zdjęcia z dożynek to zrozumieją, że rolników było tylko tyle co na jednej ręce palców. Rolnicy z dwoma ha. Terebecki z żoną, kujawska z mężem, tomkowiak z żoną wielu innych co z rolnictwem mają tyle wspólnego co zeszłoroczny śnieg. Na zdjęciach znajdziecie wielu takich co bardziej załapali się po kumotersku na darmowe żarcie niż wysiłkują się na zarobienie na tą wyżerkę.

Odnośnik do odpowiedzi

"Jak "barany" obejrzą zdjęcia z dożynek to zrozumieją, że rolników było tylko tyle co na jednej ręce palców."Bo faktcznie w naszej gminie rolników jest niewielu.I tak na dobrą sprawę to rolnicy powinni być organizatorami dożynek, a nie burmistrz. Dożynek nie było w ubiegłym roku i z tego powodu wielu tu piszących bardzo krytycznie oceniło decyzję burmistrza.Dożynki jak wielu zauważyło miały charakter publiczny i skorzystać z tej imprezy mogli wszyscy chętni,a także specjalnie zaproszeni goście.Nastepnym razem Gościu nie wymieniaj nazwisk uczestników. Przyjdź i baw się.Takie jest twoje prawo w dzień " święta plonów".Nikt ciebie nie wyprosi.

Odnośnik do odpowiedzi

"Jak "barany" obejrzą zdjęcia z dożynek to zrozumieją, że rolników było tylko tyle co na jednej ręce palców."Bo faktcznie w naszej gminie rolników jest niewielu.I tak na dobrą sprawę to rolnicy powinni być organizatorami dożynek, a nie burmistrz. Dożynek nie było w ubiegłym roku i z tego powodu wielu tu piszących bardzo krytycznie oceniło decyzję burmistrza.Dożynki jak wielu zauważyło miały charakter publiczny i skorzystać z tej imprezy mogli wszyscy chętni,a także specjalnie zaproszeni goście.Nastepnym razem Gościu nie wymieniaj nazwisk uczestników. Przyjdź i baw się.Takie jest twoje prawo w dzień " święta plonów".Nikt ciebie nie wyprosi.

Nie zgadzam się z tobą "Fakt" wiem, że byleś na tym zdjęciu z uśmiechniętą pyzatą gębą. Miedzy innymi o ciebie też chodzi. Gość dobrze pisze, że więcej było kmiotów i zaproszonych "gości" niż rolników a to ich święto i oni powinni być najważniejsi. Ja byłem i powiem, że ubiór przewodniczącego radny był pośmiewiskiem na całej linii. Tak ubranym można iść na wypad do pubu a nie taką imprezę jak dożynki. Szkoda, ze mu jeszcze słoma z butów nie wystawała. Zgadzam się z gościem tam było kilku rolników reszta to politykierzy. Bynajmniej nie było istotne czy można było wejść czy nie tylko że błyszczeli nie ci co błyszczeć mieli. To na pewno jest fakt!!!! Co do nazwisk to niestety jak ktoś jest na takiej imprezie to anonimowości nie ma. Wszystkich też pokazano na zdjęciach na BIP więc żadna to tajemnica- to pierwsze, drugie to chyba Paluch, Tomkowiak , Terebecki, Dec, Racinowski, Błażejewski to chyba nie są prywatne osoby więc nie dyktuj kto o czym może pisać. O szafranie i liwaku i kupczyńskim nawet nie warto wspominać.

Odnośnik do odpowiedzi

http://szafran-admin.ogicom.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=206:ufundujmy-stypendia-naukowe-dla-uczni%C3%B3w-naszej-szko%C5%82y&Itemid=468

Z przyjemnością dołączę się do wzniosłej inicjatywy Włodka ! Ufunduję trzy stypendia w wysokości 150,00 zł miesięcznie każde, dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy w danym semestrze osiągną średnią ocen - 5,1 (ocena z religii nie wchodzi do tej średniej !).

Jest tylko jeden istotny warunek. Inicjator tego pomysłu, też postąpi podobnie !

Tak więc Włodku niech Twoje "słowo stanie się ciałem". W poniedziałek na sesji możesz złożyć deklarację !

Odnośnik do odpowiedzi

W tej gminie funkcjonują tylko "sponsorzy" i zainteresowani... Sam gmina jak i szkoła żyją z naszych podatków a my jeździmy po dziurach. Zobaczcie tylko na "autostradę do nieba".Tam już świecą resztki, ciemno jak w d****. Ale radni "swoich"interesów pilnują.Drogi,chodniki,lampy i inne bzdety, burak wie kiedy i komu pomóc.Tak sami było w Linówku,Studnicy i Ciemniku.

Odnośnik do odpowiedzi

A Włodek to co lepszy? On wszystko "OD NOWA - BEZ PODZIAŁU" ale na sesjach zawsze tylko pod siebie i dla swoich. Burmistrz jeśli coś robi to dla kogoś a ten tylko dla swojej oglądalności i reklamy. Co nie prawda? Popatrzcie co zrobił z Michałem i Jackiem zagniótł ich swoją osobistością. Przestali się udzielać chociaż tak dobrze tu było jak Michał prowadził swoje poglądy na zmiany w Ińsku. Nam potrzeba młodej krwi a nie emerytów i rencistów. Michał no weź ty chłopie nie daj się wsadzić do pudełka z zabawkami. Ty jesteś poważny gość i masz świetną aparycję dawaj tu zaraz i wracaj na ring.Bez Ciebie nie ma żadnej opozycji.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...