Skocz do zawartości

Radni -bezradni


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mogę tobie radny odpowiedzieć tylko tak jak ostatnio Miller Palikotowi podczas debaty w Sejmie Rzeczypospolitej:

"Próżnoś repliki się spodziewał

Nie dam ci prztyczka ani klapsa

Nie powiem nawet pies cię je*ał

Bo to mezalians byłby dla psa"

Julian Tuwim

Widzę, że dużo się nauczyłeś na tych studiach. Mezaliansem może być szczekanie psa do psa.

Odnośnik do odpowiedzi

A burmistrz był i tak pierwszy na miejscu nawet przed strażą ze Stargardu opozycja się nie wyrobiła burmistrz czuwa nad swoją ludnością

Burmistrz jest jak 'koń" ale z wozem drabiniastym a nie silnikiem mechanicznym. Ty "obrońca" jesteś żoną jego tak? i wszystko wiesz najlepiej.

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście standardem stało się od razu atakowanie opozycji a nie dyskusja o ludziach bo to oni są tutaj najważniejsi a nie władza. Widocznie, niektórym bardziej na tej władzy zależy niż na dobru wspólnym mieszkańców. Także rajca i radny zainteresujcie się kto dopuścił bubel do użytkowania a nie atakami personalnymi!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę rajco pisał dlaczego ty się tam pojawiłeś. Nie zawsze najtańsza firma musi wygrać poczytaj a się dowiesz! Po to ktoś prowadzi nadzór na budową aby "usterki" wyłapywać! Jeżeli dla ciebie rajco ogrzewanie dla tej rodziny jedna farelką wystarczy to gratuluje tobie kunsztu i inteligencji!!! Radny opozycji nie był tam sam tylko na moją prośbę ze mną i nie ma teraz znaczenia kto kiedy był bo to jest najmniej ważne!!! Tu chodzi o bezpieczeństwo tych ludzi, którzy mieszkania dostali jeżeli tobie teraz będzie zależało na tym aby się licytować kto kiedy pojechał to po raz kolejny gratuluje poziomu inteligencji i prowadzenia dyskusji!

Przecież mi nie chodzi o licytowanie się kto kiedy przyjechał. Ale delikatnie mówiąc (i cytując także L.Millera), oszczednie gospodarujesz prawdą, mówiąc że żaden radny IFS-u , nie odwiedził miejsca wypadku.

Tu przecież chodzi o realną pomoc tym ludziom, gdzie jest dużo małych dzieci i jest okres zimowy.

Trzeba w maksymalnie krótkim czasie doprowadzić do pełnej eksploatacji budynku.

Odnośnik do odpowiedzi

Radny znajdź w słowniku co to jest mezalians! Palikota nie cytowałem, ani Millera tylko wiersz Tuwima. Nie popieram żadnej partii bo żadna na dzień dzisiejszy na poparcie nie zasługuje. Z tego co wiem to pierwsi byli nasi strażacy

Nie ucz mnie gnojku. Jeszcze nie jednego zęba połkniesz zanim nauczysz się polityki. Te studia tylko cię zmanierowały a niczego nie nauczyły. Tuwim mi się znalazł!

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście standardem stało się od razu atakowanie opozycji a nie dyskusja o ludziach bo to oni są tutaj najważniejsi a nie władza. Widocznie, niektórym bardziej na tej władzy zależy niż na dobru wspólnym mieszkańców. Także rajca i radny zainteresujcie się kto dopuścił bubel do użytkowania a nie atakami personalnymi!No własnie, ludzie tam przeżywają dramat a wy sie polityki i wyborów dopatrujecie, dobrze że ci dwaj radni tam byli, a opozycji dziekuję za opisanie sytuacji, bo zdaje sie burek chciał wszystko po cichu załatwić i bubel przepchnąć

Odnośnik do odpowiedzi

oj radny radny ciebie właśnie trzeba uczyć bo o utrzymywaniu stałej więzi z mieszkańcami nie masz pojęcia. Wiesz tyle co wyjdziesz z domu do sklepu i z powrotem. Rajco napisałem, że żaden wybrany w tym okręgu radny nie był na miejscu a to jest różnica. Realną pomoc gmina ma obowiązek zapewnić bo ona jest administratorem budynku. Więc zgadzamy się przynajmniej w tej realnej pomocy. Oby wszystko jak najszybciej naprawiono i wykryto kolejne wady nim komuś stanie się krzywda.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie żartujcie bo to nie jest śmieszne. Mogli zginąć nic nie winni ludzie. Ktoś jednak za taki stan rzeczy odpowiada. ja jestem zdania, że po to się zatrudnia inspektora budowy żeby ze sztuką budowlaną pilnował budowy. To kto i jak pilnował i doglądał budynku skoro tyle jest tam fuszerki. Ja już o zapłacie jego nie wspominam bo pewnie niezłą kasę za ten nadzór. Mylę się czy nie.

Odnośnik do odpowiedzi

Na zdjęciu widać gołym okiem jak to było budowane ja mam wrażenie że ktoś słono powinien za to partactwo beknąć. Bynajmniej nie jest ważne za ile strażacy gasili taka ich rola. rolą budowlańca jest przestrzeganie sztuki budowlanej. W innym razie nie płacilibyśmy takiej kasy za usługi tego jegomościa.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...