Skocz do zawartości

Radni -bezradni


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że krokus nigdy nikogo nie wystraszy niby czym???? Przez tyle lat rządzenia nigdy nie co było do podważenia nie podważył bo podnosić larum każdy może. On dużo krzyczy tylko skutków nie widać. Jako opozycja zaprzepaścił wiele spraw istotnych dla mieszkańców . Teraz jeździ jak święty i rozdaje paczki w postaci " jak na nas zagłosujecie to my z tym zrobimy porządek". Otóż nic nie zrobi bo to nie ta głowa co ma olej w głowie tylko mordę dużą od ucha do ucha która się drze. Takie wpisy na dzisiaj jakie robi Włodek czyt. opozycja mają się nijak do stanu rzeczy. Bo załóżmy , że Burmistrz dostał reprymendę ale co zmieniło to dla mieszkańców Linówka ? Jedni dalej ten podjazd mają drudzy nie. To po co pokazywać i grozić palcem jak to nie jest "Palec Boży" tylko polityczny i to w najgorszym wydaniu bo starosta Gil prywatnie z Panem Burmistrzem nie jedną flaszkę obalili. Szlag mnie trafia na te rewelacje opozycji. Albo ten Michał z tymi głupotami o odpowiedzialności i karze dla tych co donosili i kapowali! Co młotku zrobiłeś żeby zlustrować Burmistrza czyli żeby sprawa znalazła się w sądzie tak jak radnego Kisio czy Burmistrza Polic Diakuna. To jest rozliczanie takich jak Racinowski za bycie TW a nie pisanie na portalu i potem przypominać przed wyborami o tych faktach tylko że mieszkańcy tego nie kupią szanowna OPOZYCJO bo nic nie zrobiliście tylko krzyczycie.

Gościu no to dałeś po prawdzie... Masz rację jak cholera. Myślałem, ze tylko ja tak wybrzydzam na opozycję ale widać jej działania nie podobają się innym też. W ten sposób to Racin może czuć się niezagrożony ze strony opozycji.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 311
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jednym słowem kampania nabiera rozpędu. Najedzą się za nasze i jeszcze udają, że coś dla nas robią. Te pyski naszych włodarzy jak i powiatowych budzą we mnie wstręt i odrazę. Impreza zorganizowana przez OPS a gęb do żarcia darmowego więcej niż ludzi dla których ta zabawa jest. Obrzydliwi kłamcy znów chcą za nasze żyć jak na zielonej wyspie. Żeby tych racinowskich, paluchów i pozostałych skonieczków szlak jasny trafił. Bo inaczej tego nie można nazwać. Co za jakieś stowarzyszenie ziemi ińskiej? To jeManske czy kto???

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym słowem kampania nabiera rozpędu. Najedzą się za nasze i jeszcze udają, że coś dla nas robią. Te pyski naszych włodarzy jak i powiatowych budzą we mnie wstręt i odrazę. Impreza zorganizowana przez OPS a gęb do żarcia darmowego więcej niż ludzi dla których ta zabawa jest. Obrzydliwi kłamcy znów chcą za nasze żyć jak na zielonej wyspie. Żeby tych racinowskich, paluchów i pozostałych skonieczków szlak jasny trafił. Bo inaczej tego nie można nazwać. Co za jakieś stowarzyszenie ziemi ińskiej? To jeManske czy kto???

Uważaj bo za takie "życzenia" w okreśie świątecznym to szlak może ciebie pochłonąć...."żarliwy katolu" !

Co niedzielę pewnie plackiem leżysz przed ołtarzem a po kościele bliźniego w łyżce wody byś utopił.

Tobie nic innego nie można życzyć jak tylko zdrowia, bo na rozum już pewnie za późno .

Odnośnik do odpowiedzi

Wykorzystywanie publicznych pieniedzy do kampanii wyborczej jest godne potepienia, mydlicie oczy biednym emerytom, za zupke i opłatek kupujecie ich głosy, jak wam nie wstyd wy gminni oszuści, tfu!

Czyli jest nas wielu którym "katolicyzm" władzy się nie podoba :) To już coś! Tak to prawda to jest żerowanie na ludziach starszych tylko jest jeszcze jeden szkopuł- połowa tych staruszków to rodzina Racina, Palucha, Terebeckiego i Tomkowiaka. Jednym słowem nawet jak coś zrobią to też dla swoich bliskich i ich znajomych :blink:

Odnośnik do odpowiedzi

To, że Racinowski jest złym gospodarzem nie trzeba nikomu mówić. Ostatnie wydarzenia, i chwalenie się pana Szafrana szczerze zaczyna mnie irytować. Panie Szafran, szanuje że robi coś pan dla ludzi, ale zachowaj to pan dla siebie. Wtedy zyska pan szacunek.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ty jesteś maruda, wymieniłeś Racinowskiego, a pominąłeś Palucha, Terebeckiego, Tomkowiaka, Hochaus, Skonieczko, Deca, Wojtaszek, itd. Wszyscy ci mogą się chwalić a Szafran nie? Przestań marudzić bo on dobrze robi, ja na przykład chcę wiedzieć co on robi. Jak nie wiesz kogo, to czep się tramwaju, kapujesz?

Odnośnik do odpowiedzi

To, że Racinowski jest złym gospodarzem nie trzeba nikomu mówić. Ostatnie wydarzenia, i chwalenie się pana Szafrana szczerze zaczyna mnie irytować. Panie Szafran, szanuje że robi coś pan dla ludzi, ale zachowaj to pan dla siebie. Wtedy zyska pan szacunek.

Ty próbujesz za wszelką cenę dyskredytować jedną osobę -Pana Szafrana. Dlaczego? Podaj choć jeden powód dlaczego wszyscy mogą się promować a tylko ten jeden osobnik ma być tego pozbawiony? Jak lubisz obecną władzę i koalicję to proszę nikt ci tego nie broni. Pisz i przekonuj nas byśmy z niezrozumiałych dla nas względów uwielbiali obecnego nieudacznika. Ale nie próbuj zabraniać innym na promowanie swojej osoby. Każdy ma do tego prawo ty też.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty próbujesz za wszelką cenę dyskredytować jedną osobę -Pana Szafrana. Dlaczego? Podaj choć jeden powód dlaczego wszyscy mogą się promować a tylko ten jeden osobnik ma być tego pozbawiony? Jak lubisz obecną władzę i koalicję to proszę nikt ci tego nie broni. Pisz i przekonuj nas byśmy z niezrozumiałych dla nas względów uwielbiali obecnego nieudacznika. Ale nie próbuj zabraniać innym na promowanie swojej osoby. Każdy ma do tego prawo ty też.

Pan Szafran bawi się w politykę gminną i to jego sprawa.Na swoim portalu zamieszcza te działania,które przysporzyć mu mogą nie tylko sympatii,ale również i głosów w nadchodzących wyborach.Jak mawiają nie tylko rolnicy :każdy orze jak może.Pozytywne promowanie może mu przynieść sukces,jest przecież jednym z elementów kampanii wyborczej.Niech maruderzy mu nie zazdroszczą. Niech wymyślą sami coś,za co społeczeństwo im przyklaśnie.,a wtedy w naszej gminie będzie weselej i ciekawiej.

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Szafran bawi się w politykę gminną i to jego sprawa.Na swoim portalu zamieszcza te działania,które przysporzyć mu mogą nie tylko sympatii,ale również i głosów w nadchodzących wyborach.Jak mawiają nie tylko rolnicy :każdy orze jak może.Pozytywne promowanie może mu przynieść sukces,jest przecież jednym z elementów kampanii wyborczej.Niech maruderzy mu nie zazdroszczą. Niech wymyślą sami coś,za co społeczeństwo im przyklaśnie.,a wtedy w naszej gminie będzie weselej i ciekawiej.

Pan Szafran za swój portal płaci swoimi pieniędzmi możesz robić tak samo. Burek promuje się za moje z budżetu i to jest ta różnica której Ty nie zauważasz. Niech startuje i pokaże pazur ja chcę to zobaczyć. Nie będę ukrywać, ze wizja oglądania gęby Racinowskiego, Terebeckiego czy Palucha mi nie pasi a tym bardziej Ratkowskiego, Paciejewskiego czy innych którzy popierają powstanie żwirowni. Tych których sksm ma w kieszeni jak taki scenariusz jest dla ciebie optymalny wporzo ale nie przekonały mnie twoje argumenty próbuj dalej!!! Jesteś pieskiem burka??? Startuj więc sam albo nie kłap na lewo i prawo.

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Szafran za swój portal płaci swoimi pieniędzmi możesz robić tak samo. Burek promuje się za moje z budżetu i to jest ta różnica której Ty nie zauważasz. Niech startuje i pokaże pazur ja chcę to zobaczyć. Nie będę ukrywać, ze wizja oglądania gęby Racinowskiego, Terebeckiego czy Palucha mi nie pasi a tym bardziej Ratkowskiego, Paciejewskiego czy innych którzy popierają powstanie żwirowni. Tych których sksm ma w kieszeni jak taki scenariusz jest dla ciebie optymalny wporzo ale nie przekonały mnie twoje argumenty próbuj dalej!!! Jesteś pieskiem burka??? Startuj więc sam albo nie kłap na lewo i prawo.

Zgoda co do tego wpisu ale czy opozycja sobie poradzi i zdoła udźwignąć ciężar który zarzuciła sobie na plecy? Wątpię- Włodku przykro mi ale nie macie szans. Szkoda będzie ale jesteś za cienki z Michałem i Jackiem. My jesteśmy wytrawnymi graczami i nikt nam nie podskoczy ha ha ha

Odnośnik do odpowiedzi

Wybory samorządowe: Elekcja radnych na nowych zasadach.

Najprawdopodobniej 16 listopada 2014 r. odbędą się wybory samorządowe. Po raz pierwszy przeprowadzone zostaną zgodnie z nowym kodeksem wyborczym.

Kilka miesięcy zostało do wyboru nowych członków rady gminy, powiatów i sejmików województwa. Najbliższy okres to także ostatni moment na przekonanie mieszkańców do ponownego wyboru na przyszłą kadencję obecnych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Elekcja przebiegać będzie na zasadzie ordynacji większościowej (w gminach, które nie są powiatowe) oraz systemu proporcjonalnego (w powiatach, województwach i w miastach powiatowych). Będą to wybory VII kadencji, a ich termin (wraz z kalendarzem wyborczym) powinien zostać ogłoszony przez prezesa Rady Ministrów we wrześniu 2014 roku.

Ostatnio zrobiłem sobie jaja i wysłałem wniosek o udzielenie informacji publicznej ile autorskich projektów uchwał złożyli ( nie ile przeszło - bo to już inna bajka ) radni w mojej gminie ( 15 radnych ). No bo w końcu jak startują to na ulotkach wypisują co ZROBIĄ. Odpowiedź przyniosła moje najśmielsze oczekiwanie. Złożyli w ciągu 3 lat ostatniej kadencji 0 ( słownie zero ) takich projektów. Podkreślę, że część radnych nawet nie odpowiedziało na mój wniosek pomimo groźby odpowiedzialności karnej - słowem olało jakiegoś tam obywatela ( a po h. obywatele ? ).

Słowem rąsia buzia klapa goździk i dieta leci.

A ińskie barany jak zwykle zrobią propagandę wśród swoich rodzin i pociotków i dalej będzie ta sama miernota i głupota.Zresztą tutaj od dawno prym wiodą Ukraińcy.Zadomowili się i nie czują się obywatelami drugiej kategorii, wszak są ze wschodu..

Odnośnik do odpowiedzi

Cytat

Wybory samorządowe: Elekcja radnych na nowych zasadach.

Najprawdopodobniej 16 listopada 2014 r. odbędą się wybory samorządowe. Po raz pierwszy przeprowadzone zostaną zgodnie z nowym kodeksem wyborczym.

Kilka miesięcy zostało do wyboru nowych członków rady gminy, powiatów i sejmików województwa. Najbliższy okres to także ostatni moment na przekonanie mieszkańców do ponownego wyboru na przyszłą kadencję obecnych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Elekcja przebiegać będzie na zasadzie ordynacji większościowej (w gminach, które nie są powiatowe) oraz systemu proporcjonalnego (w powiatach, województwach i w miastach powiatowych). Będą to wybory VII kadencji, a ich termin (wraz z kalendarzem wyborczym) powinien zostać ogłoszony przez prezesa Rady Ministrów we wrześniu 2014 roku.

Ostatnio zrobiłem sobie jaja i wysłałem wniosek o udzielenie informacji publicznej ile autorskich projektów uchwał złożyli ( nie ile przeszło - bo to już inna bajka ) radni w mojej gminie ( 15 radnych ). No bo w końcu jak startują to na ulotkach wypisują co ZROBIĄ. Odpowiedź przyniosła moje najśmielsze oczekiwanie. Złożyli w ciągu 3 lat ostatniej kadencji 0 ( słownie zero ) takich projektów. Podkreślę, że część radnych nawet nie odpowiedziało na mój wniosek pomimo groźby odpowiedzialności karnej - słowem olało jakiegoś tam obywatela ( a po h. obywatele ? ).

Słowem rąsia buzia klapa goździk i dieta leci.

Dla mnie to jest logiczne! Przyjdą do mnie to zapytam co dla mnie zrobił ów radny. Bo jak tylko "krzyczał" lub podnosił pokornie rękę w górę to na pewno pogonię!! Wg mnie takich mamy teraz radnych niestety dlatego nie wyobrażam sobie w następnej kadencji kogokolwiek z tych "trupów". Opcja "wschód" też wykluczona nie po drodze mi po tych wydarzeniach które mają miejsce na wschodzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Radni? A drapał ich pies! Najważniejsze to burka odsunąć od władzy, on jest najwiekszą zakałą gminy!

Bzdura! Jakby byli normalni radni to nie pozwoliliby by burmistrz robił co mu się rzewnie podoba! Na tym cały pic polega. Wybierzesz takiego dajmy na to Deca czy Drabika albo jeszcze gorzej Michalskiego czy Błażejewskiego i już wiesz co za tym idzie. Myślę, że burak to pionek w porównaniu z 15 matołami!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

To niby prawda, bo wszyscy radni się burka boją jak ognia, więc burem do wymiany, a radni razem z nim

Kogo tutaj się bać? Kapusia o pseudonimie TW"Janek", przecież to rasowy donosiciel czasów komuny i taki idiota w radzie też się otoczył.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie jest policja żeby łapać tych gnoi co tak petardami strzelają. Przecież widać kto robi i taka zabawa może skończyć się źle. Jest przecież zakaz używania petard a burmistrz przestrzegł łobuzów przed łamaniem prawa? Czy uczulił policję na takie zachowanie młodych pustych wałęsających się świrów? Co to kurna jest!!! Zawsze to samo i władza nie wyciąga wniosków. W tej gminie od 6 lat jest bezkrólewie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...