Skocz do zawartości

Burmistrz?Burek?Czy burak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce jest tak - nawet jak są pewne kwity to ludzie nie uwierzą. Patrzę na te karty z IPN i nie mogę zrozumieć! Czy w Ińsku wszyscy byli donosicielami że tak uparcie bronią racinowskiego, działoszewskiej czy innych donoszących osób w dawnym systemie? Też w tamtych komuszych czasach żyłem i mam sąsiadów co są porządnymi obywatelami i mieszkańcami. Dlaczego takiego łachudrę trzyma się na stanowisku? Mam żal do opozycji bo nic nie robi żeby złożyć wniosek o lustrację tego potwora. Żaden mieszkaniec nie odważy się tego zrobić ale opozycja może bez konsekwencji -widać nie chcą wolą tu pisać, uświadamiać jakbyśmy nie umieli czytać, że TW "Janek" to świadomy tajny współpracownik bezpieki. No i co z tego?

Już ci kiedyś, blokowy cieciu, tutaj zakomunikowano, że wiadomo kim jesteś i gdzie mieszkasz. Zamilkłeś na chwilę i przestałeś obrażać ludzi.

Ale jak widać dalej ciebie ryj swędzi. Za te inwektywy pod adresem burmistrza będziesz piszczał jak chomik.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 705
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Już ci kiedyś, blokowy cieciu, tutaj zakomunikowano, że wiadomo kim jesteś i gdzie mieszkasz. Zamilkłeś na chwilę i przestałeś obrażać ludzi.

Ale jak widać dalej ciebie ryj swędzi. Za te inwektywy pod adresem burmistrza będziesz piszczał jak chomik.

Goń się tyle ci powiem "J23" ty też jesteś nawet z tego swojego niku już takim samym szpiclem. Nie wstydzę się bloków i sąsiadów są porządni. Nie jak ty świnio.

Odnośnik do odpowiedzi

Endriu daje strażakom kiełbasę wyborczą, zleca im różne prace i płaci akcyjne licząc na to, że strażacy na niego zagłosują, to jest cała prawda o fuchach strażaków.

A co ty naiwniaku myślisz, że jak się władzę utrzymuje ? Trzeba coś rozdawać, obdarowywać i....najwazniejsze liczyć głosy przy urnach ??!!

To jest stara jak świat demokratyczny (hi,hi) zasada.

Odnośnik do odpowiedzi

A co ty naiwniaku myślisz, że jak się władzę utrzymuje ? Trzeba coś rozdawać, obdarowywać i....najwazniejsze liczyć głosy przy urnach ??!!

To jest stara jak świat demokratyczny (hi,hi) zasada.

Widzisz mieszkanko na czym rzecz polega? Krzysio Ci wyraźnie powiedział, kupowanie głosów aby wygrać wybory i zapewnić sobie ciepłe posadki na kolejne 4 lata.
Odnośnik do odpowiedzi

A wszystko to za gminne, czyli nasze pieniądze!

A wszystko to za gminne, czyli nasze pieniądze!

Ale mieszkańcy tej gminy to głupie patafony.Tutaj nawet Stalin ani Hitler by nie pomógł, co najwyżej UPA może załatwić te bandyckie konszachty miejscowych buraków.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...