Skocz do zawartości

Prawda i tylko prawda o ińskiej opozycji


rajca

Rekomendowane odpowiedzi

Stare ceny : woda - 2,85 zł/m3, ścieki - 5,20 zł/m3 (bez podaku !), czyli "dostali" odpowiednio : woda - 0,10 zł/m3, ścieki- 0,15 zł/m3, a jak by ich burmistrz "pogonił" to po 3 miesiącach bez żadnej zgody wprowadzają podwyżki : woda - 0,29 zł/m3, ścieki - 0,28 zł/m3.

czyli warto było się trochę poszarpać z PUWIS-em. Preferowana przez niektórych zasada "nie bo nie", w tym wypadku zadziałała by na niekorzyść odbiorców !

Niestety te zachwyty nad przebiegłością burmistrza i jego radnych są znacznie przesadzone. Wymiana filtrów to stały obowiązek zarządzającego, tak samo jak konserwacja i inne stałe składniki zarządu. Tylko kto to może wiedzieć z tych gminnych dupków.Jasne ,że jak nie ma się tego co się lubi , to ma się to co jest. I tak jest od lat z wszelkimi opłatami w tym i podatkami.Problem jednak leży w czym innym. Na ile te wszystkie wzrosty odzwierciedlają się poprawą jakości lub sensowności dostarczanych produktów. A tutaj sprawy już leżą całkowicie, bo takie czyszczenie rur z wodą pitną z prawdziwego zdarzenia przydałoby się już kilka lat temu.W rurach są pozapychane ślimaczącą się mazią otwory. To skutek właśnie braku ich czyszczenia.Skoro jesteście rajco tacy bystrzy, to co, nie wiecie tego? Wieża ciśnieniowa rdzewieje od lat, też o tym nie wiecie? Wiadomo jednak,że pensji przybywa i innych korzyści także. Za to wszystko płacą mieszkańcy , chociaż jak twierdzisz twój kacyk za to odpowiada. Tak naprawdę to na czym on się zna? Chyba jednak najlepiej na psim węchu, który mu pozostał po dawnej szpiclowskiej pracy. Nie usypiaj też ludzi , co do działań żwirowni. Oni maja pieniądze na podkupienie wszelkich ekspertyz. Niestety twoje położenie nie będzie takie świetlane , jak ta machina ruszy wokół twoich interesów. A zamiast wody w Wisoli , zostaniecie z palcem w nocniku. I jeszcze jedno, nie wprowadzaj ludzi w błąd,że żwirownia potrzebuje wody z ujęcia PUWiS. To bardzo głupi argument ,poniżej kostek. A skoro uchodzisz za guru tej kliki, to stosuj trochę bardziej wyrafinowane chwyty.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 109
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W poniedziałek 14-go stycznia odbyło się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych RM w sprawie zaopiniowania stawek za śmieci dla firmy ZUBiK.

Ale o posiedzeniu nie zostali poinformowani radni opozycji, nie było ogłoszenia na głównej stronie internetowej urzędu, było tylko ogłoszenie gdzieś na BiPie schowane głęboko. To oznacza, że mieszkańcy też nic nie wiedzieli. Na komisji była omawiana sprawa ważna, zapłaty za śmieci. Tuż po posiedzeniu komisji u burmistrza odbyły się negocjacje z PUWiSem w sprawie podwyżek za wodę i ścieki, to sprawa jeszcze ważniejsza. Dlaczego burmistrz z IFSem zrobili to po cichu, ukradkiem bez radnych opozycji? Ano wniosek jest jeden, bo sami dzierżą całą władzę w swoich rękach i opozycja nie jest im do niczego potrzebna, to jednak oznacza, że na nich spada cała odpowiedzialność za efekty ich rządów! Niech więc nie próbują przerzucać na opozycję odpowiedzialności za bardzo zły stan Ińska, niech nie płaczą, że my nie przedstawiamy żadnych propozycji, my je przecież cały czas przedstawiamy, ale władza nas nie chce słuchać, za to chce nas całkowicie zmarginalizować.

Portal informacyjny :rolleyes: ?

Jeden płaczek nie może się pogodzić, że nikt go nie chce :rolleyes: .

Włodek nie macie żadnych propozycji a jeżeli masz to je pokaż. Tak się składa, że oglądam nagrania i widzę, że nigdy nie proponujesz nic sensownego. Zawsze tylko mówisz, że coś jest głupie i masz rozwiązania za miliony. Najgorzej jest jak już widzisz, że nikt Cie nie popiera. Wtedy to już zaczynasz się zachowywać jak jakiś burak. Napisz na portalu jeszcze informację czy dalej będziecie głupie pytania na temat oświetlenie ciemnika zadawać :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi

cb08247f36ff3175624a1ab6007822d0.png

Co tu dużo mówić - Na portalu podają że komisje były potajemne, po cichu, za plecami mieszkańców, ukryte no i co ja jeszcze mogę napisać. A jaka jest prawda? Popatrzcie sami wszystko jest podane, kiedy komisje z wyprzedzeniem, protokół też jest którego się tak domaga opozycja. Nie wiem po co tyle krzyku o nic. Nie mogę tego zrozumieć. Jakkolwiek chciałbym choć raz po opozycji nie pojechać.

Odnośnik do odpowiedzi

W tym rzecz, że opozycja to tylko krzyk osób, które mają potrzebę trwania u władzy. Szczaw Kupczyński mnie i innych krytykuję za wiek co jest skandaliczne ale nie mówi, że ja czy inni nie uprawiamy takiej wstrętnej propagandy jak to robi opozycja z Kupczyńskim. Rozpoznawalność i dobre stosunki z mieszkańcami to podstawa naszych działań. Przywołam tutaj zachowanie Rajcy, który nie dość, że odparł wszystkie zarzuty Kupczyńskiego to jeszcze sam zwrócił uwagę na haniebne postępowanie opozycji zachowując przy tym kulturę osobistą! Tak, włodek kulturę osobistą czyli to czego ci zabrakło mówiąc do Pana Przewodniczącego, że klekocze jak stara baba. Protokóły i informacje z posiedzeń są dostępne na Biuletynie ale portal informacyjny opozycji tego nie wie bo woli szkalować niczemu winnych radnych IFS i Burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi

IFSS bądź obiektywny sam chłopaka za wiek krytykujesz! Ty zacząłeś na forum ten język nienawiści szerzyć nie próbuj wmawiać nam forumowiczom bo śledzę twoje prostackie wpisy na tym forum od piątku! Rajca nic ciekawego nie odpowiadał! Wolę takiego włodka i jak go nazwałeś "szczawia" michała od ciebie i twoich buraczanych kompanów. Jesteście bandą, która nie chce oddać stołków dla was liczą się tylko profity do własnych kieszeni i kieszeni waszych rodzin !!!

Odnośnik do odpowiedzi

IFSS bądź obiektywny sam chłopaka za wiek krytykujesz! Ty zacząłeś na forum ten język nienawiści szerzyć nie próbuj wmawiać nam forumowiczom bo śledzę twoje prostackie wpisy na tym forum od piątku! Rajca nic ciekawego nie odpowiadał! Wolę takiego włodka i jak go nazwałeś "szczawia" michała od ciebie i twoich buraczanych kompanów. Jesteście bandą, która nie chce oddać stołków dla was liczą się tylko profity do własnych kieszeni i kieszeni waszych rodzin !!!

Taki wizerunek wykreował właśnie Włodek i z nim będziemy walczyć. To on IFS obraża notorycznie i wszędzie widzi jakieś nieprawidłowości a to są kłamstwa za które poniesie odpowiedzialność podczas wyborów bo do tego czasu ujawnimy pewne ciekawostki, które go raz na zawsze powstrzymają od tego żeby kłamstwem się wybijał w Ińsku. Jego wystąpienia są skandaliczne a jego pomysły są nie do zrealizowania. Nie wspomnę, że jego pomysłów prawie nie ma.

Ty niestety padłeś ofiarą jego propagandzie i musimy się pogodzić z tym, że trudno będzie nam Ciebie i innych przekonać do nas. Nie odpuścimy jednak i dołożymy wszelkich starań żebyś widział prawdę taką jaką jest a nie taką jaką tworzy sobie włodek.

Odnośnik do odpowiedzi

Mapka%20dz_%20193-4.jpg

wspaniala mapka, inwestorzy beda walic drzwiami i oknami

Mapa jest czytelna dla przedsiębiorców. Wiemy to bo mamy doświadczenie i znamy rygorystyczne przepisy w tym względzie. Poza tym każdy zainteresowany przedsiębiorca może się z nami skontaktować żeby dopytać się o wszystko co go interesuje. Urząd jest otwarty na inwestycje. Kopalnia to również inwestycja, którą radni musieli rozpatrzyć i jej zakończenie może jeszcze potrwać długo. Rajca już napisał, że sprawa żwirowni musi trwać długo żeby wszystkie wątpliwości były rozwiane. Chodzi tutaj o niezbędne dokumenty, które gmina musi uzyskać w celu podjęcia dalszych stosownych kroków.

Na dyżurach radni na pewno mogą wszystko wyjaśnić więc zapraszamy!

013667c946cfa.jpg

ZWŁASZCZA TA OD BURAKA TW "JANKA"

Nie zniechęci to nas. Im więcej takich obrazków tym większy zapał do pracy mamy i tym bardziej uświadamiamy sobie ile złego opozycja zrobiła. Opozycjo poniesiesz konsekwencje swoich haniebnych i ohydnych czynów w przyszłych wyborach! Za to, że wykorzystujesz mieszkańców do uprawiania takiej propagandy!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obrażają was tak jak wy ich. Naprawdę chłopie zastanów się bo swoimi wpisami sam psujesz wizerunek swojego ugrupowania razem z radnym, którego słownictwo jest już czystym chamstwem i prostactwem! Nazywacie się ludźmi władzy, a wasze występki udowadniają mi, że nie warto na was oddać głos. Najlepiej w ogóle będzie zbojkotować te wybory i nie wychodzić z domu i myślę, że tak zrobi wiele osób! Zastanów się czy oby na pewno pomagasz swoimi niezbyt przemyślanymi wpisami poprawić swój wizerunek? Tak naprawdę nie macie żadnych "haczyków" na opozycję czy młodego. Natomiast wy przez ostatnie dwa lata pokazaliście nam, że oddane na was głosy były bardzo dużym błędem. Sam głosowałem z rodziną na obecnego burmistrza ale obserwując postępujący marazm w naszej gminie nie dajecie mi innego wyboru jak przegonić IFS z Racinowskim na czele od władzy! Oskarżasz opozycję o propagandę ale to co sam wyprawiasz z kolegami na tym forum to jest propaganda i to taka jakiej używały dawne władze do ogłupiania społeczeństwa! Faktycznie żadna z osób pisząca artykuły na portalu (pisali też inni nie tylko opozycja) nie poniosła żadnych konsekwencji z tego co wiem za swoje artykuły. Dlaczego? Po prostu pisali prawdę i nic z tym nie zrobicie. Spróbujcie mnie przekonać do IFS nie ubliżaniem i wzajemnym sprzeczaniem się na forum, tylko zatrzymaniem stagnacji tej gminy bo doprowadzacie to tego, że nie chce się tu żyć!

Odnośnik do odpowiedzi

Mapa jest czytelna dla przedsiębiorców. Wiemy to bo mamy doświadczenie

Wy macie doświadczenie? Ty perfidny kłamco! Chyba w odstraszaniu inwestorów, jednego pogoniłeś na cztery wiatry (z Miałki) a chciał tam budować stacje paliw! Ilu inwestorów pozyskałeś? żadnego! Inwestorzy uciekają z Inska gdzie pieprz rośnie!

Odnośnik do odpowiedzi

Wy macie doświadczenie? Ty perfidny kłamco! Chyba w odstraszaniu inwestorów, jednego pogoniłeś na cztery wiatry (z Miałki) a chciał tam budować stacje paliw! Ilu inwestorów pozyskałeś? żadnego! Inwestorzy uciekają z Inska gdzie pieprz rośnie!

O jakim inwestorze z Miałki ty pleciesz ? Ty tego konfabulanta Jerrego uważasz za inwestora ? Bodaj byś ty w piekle ściany osr.ł !!

Odnośnik do odpowiedzi

nie zapominaj, ze po drodze wykończyłeś nasze miejscowe firmy, od lat wykańczasz zubiki, autobusy mamy z Goleniowa, woda i ścieki w Nowogardzie, dzieci jedzą obiady w Espanii chu.........steczka wie skąd. itd. itp. Bioetanolu i stacji paliw nie wspomnę, policje załatwisz niebawem, pocztę też, ciekawe tylko czy twoi radni listonosze cie za to polubią??

Odnośnik do odpowiedzi

Wy macie doświadczenie? Ty perfidny kłamco! Chyba w odstraszaniu inwestorów, jednego pogoniłeś na cztery wiatry (z Miałki) a chciał tam budować stacje paliw! Ilu inwestorów pozyskałeś? żadnego! Inwestorzy uciekają z Inska gdzie pieprz rośnie!

Niestety ale nic mi o tym nie wiadomo ażeby urząd odtrącił takiego inwestora bo jego nie było. Jeżeli jest to możliwe to proszę naświetlić sprawę bardziej bo tutaj kolejne nieporozumienie zachodzi. Inwestora takiego z tego co pamiętam w ogóle nie było a jeżeli był to prosiłbym o dane z KRS lub inne dane kontaktowe.

Odnośnik do odpowiedzi

nie zapominaj, ze po drodze wykończyłeś nasze miejscowe firmy, od lat wykańczasz zubiki, autobusy mamy z Goleniowa, woda i ścieki w Nowogardzie, dzieci jedzą obiady w Espanii chu.........steczka wie skąd. itd. itp. Bioetanolu i stacji paliw nie wspomnę, policje załatwisz niebawem, pocztę też, ciekawe tylko czy twoi radni listonosze cie za to polubią??

A to że tobie byki się nie cielą to też jego wina ?

Odnośnik do odpowiedzi

nie zapominaj, ze po drodze wykończyłeś nasze miejscowe firmy, od lat wykańczasz zubiki, autobusy mamy z Goleniowa, woda i ścieki w Nowogardzie, dzieci jedzą obiady w Espanii chu.........steczka wie skąd. itd. itp. Bioetanolu i stacji paliw nie wspomnę, policje załatwisz niebawem, pocztę też, ciekawe tylko czy twoi radni listonosze cie za to polubią??

https://forum.caffe-...ogl/#entry13169

Tutaj właśnie jest temat dla takich osób, które zostały wprowadzone w błąd przez opozycję. Jeżeli nam napiszecie wasze zastrzeżenia to na pewno pojawią się odpowiedzi, które rozwieją wątpliwości w tych sprawach. My jako IFS jesteśmy rzetelni w swoich działaniach ale czytając Twój wpis zauważyliśmy, że przypisujesz nam winę za sprawy na które nie mamy wpływu. Na szczęście teraz to się zmieni i bardziej przychylnym okiem niektórzy będą mogli spojrzeć na IFS i jego radnych a także Burmistrza!

Odnośnik do odpowiedzi

czytając Twój wpis zauważyliśmy, że przypisujesz nam winę za sprawy na które nie mamy wpływu.

Przypomnę ci jak od samego początku wykańczałeś firmy. Pamiętasz otwarcie Bioetanolu? Odbyło się z wielka pompą, byli wszyscy ważni ludzie, wojewoda, marszałek, starosta, posłowie, ale ciebie buraku zabrakło!!!!!!!!!!!!!! Obraziłeś się i nie przyszedłeś!!!!!!!!!!!! Za to ci podziękował właściciel i nie zapłacił podatków, teraz masz pustą kasę! tak to się wykańcza przedsiębiorców i gminę!

Odnośnik do odpowiedzi

Przypomnę ci jak od samego początku wykańczałeś firmy. Pamiętasz otwarcie Bioetanolu? Odbyło się z wielka pompą, byli wszyscy ważni ludzie, wojewoda, marszałek, starosta, posłowie, ale ciebie buraku zabrakło!!!!!!!!!!!!!! Obraziłeś się i nie przyszedłeś!!!!!!!!!!!! Za to ci podziękował właściciel i nie zapłacił podatków, teraz masz pustą kasę! tak to się wykańcza przedsiębiorców i gminę!

Niestety tak sytuacja nie wygląda i ktokolwiek Ci to powiedział to kłamał. Nie ma takich przedsiębiorców, którzy nie płacą pieniędzy za czyjąś nieobecności. Jeżeli firma upadła i ma długi to długi są realizowane w pewnej kolejności. Być może o to chodzi ale na pewno do problemu się odniesiemy jeżeli napiszesz o tym tutaj https://forum.caffe-...ogl/#entry13169

Temat traktuje o czymś innym a, że nie chcemy sprawiać administratorowi kłopotów zachęcam do pisania w temacie przeze mnie podanym. Czytając skupiłem się na słowie obrażanie i tutaj zaraz na myśl mi przyszła opozycja, która własnie obraża się za każde nasze czyli IFS działanie. Zarówno na posiedzeniach jak i poza nimi.

Odnośnik do odpowiedzi

Przestań już pisać, że cie opozycja obraża, manolo to napisał bardzo dobrze. To twój koleżka radny używa takich słów jak debile, kretyni itp. To jest styl waszej polityki. Jeszcze nie widziałem ani na caffe ani na portalu, żeby padły jakieś obraźliwe słowa pod waszym adresem. Niestety to wy i tylko wy wszczynacie tutaj jakieś kłótnie. Prowokujecie i siejecie propagandę "sukcesów" buraka! Manolo ma chyba racje jesteś opłacony do pisania na forum IFS!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Przestań już pisać, że cie opozycja obraża, manolo to napisał bardzo dobrze. To twój koleżka radny używa takich słów jak debile, kretyni itp. To jest styl waszej polityki. Jeszcze nie widziałem ani na caffe ani na portalu, żeby padły jakieś obraźliwe słowa pod waszym adresem. Niestety to wy i tylko wy wszczynacie tutaj jakieś kłótnie. Prowokujecie i siejecie propagandę "sukcesów" buraka! Manolo ma chyba racje jesteś opłacony do pisania na forum IFS!!!

Wiem, że te rozmowy są trudne ale pisanie, że jestem opłacony bez podania dowodów jest pomówieniem. Mamy jednak dystans do takich wpisów bo propaganda opozycji była przez nas za długo tolerowana. I tutaj pozwolę sobie i Tobie bardzo dobitnie powiedzieć, że jeżeli na portalu pojawiać się będą takie informacje jak do tej pory. Czyli takie w których opozycja oszczędnie pisze o IFS, pomija pewne fakty, robi nagonkę na IFS to zostanie pociągnięta do odpowiedzialności i jest to kwestia czasu. Haniebnymi czynami, które są tak ohydne w swojej formie, że nikomu z IFS by nawet to przez myśl nie przeszło jest na porządku dziennym opozycji. Z tym będziemy walczyć a nie jak to robi opozycja i szczaw Kupczyński, że szkalują tutaj osoby popierające IFS a krytykujące opozycję. Nie raz ten szczaw tutaj ubliżał naszym zwolennikom i uchodziło mu to na sucho. Koniec z takimi haniebnymi działaniami!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...