Skocz do zawartości

Prawda i tylko prawda o ińskiej opozycji


rajca

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz się bać masz wiedzieć gdzie twoje i reszty miejsce. To tyle! O żwirownię się nie martw nie twoje zmartwienie. Ty już swoje zrobiłeś wyciągnąłeś pieniądze z budżetu miasta na przeprowadzenie referendum. Nie udało Ci się i chyba też powinieneś powiedzieć OK. Nie masz na nic argumentów. Żal mi ciebie młody jak to starzy chętni władzy potrafią zmanierować młodych fu fu

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 109
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Michał ma zmartwienie że przyjaciele IFS głośno tu krytykują opozycję. Ale chyba Michał nic nie stoi na przeszkodzie żeby zwołać waszych zwolenników i bronić swoich racji. Jak tak was mieszkańcy uwielbiają to w czym problem? Jednocześnie macie żal że forum opanowali zwolennicy IFS-su to zarzut czy pochwała?!

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek na swoim portalu beczy, że opozycja nie była doproszona do negocjacji z PUWiS-em i do zaopiniowania wniosku ZUBiK.

Włodziu nie burmistrz nie potrzebuje pomocy opozycji do negocjacji z PUWiS-em a sprawa cen za wodę jest w jego zakresie obowiązków i dowolnie dobiera sobie pomocników. Na Komisjach i sesji oczywiście zanegujesz te ustalenia.

A co do wniosku ZUBiK , to nie jesteś jak wiadomo, członkiem Komisji Spraw Spłecznych więc po co ten "płacz sierot", że nie bierzesz odpowiedzialności za sprawy Gminy.

Oj oj racja "rajco" z tym Włodkiem to jak szara strefa działa i ma się dobrze ale jednocześnie nie istnieje :D

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie to moje zmartwienie! Żwirownia i ogólna kondycja w jakiej znalazła się moja gmina to moje zmartwienie bo nie wykazujesz nawet skruchy w związku z fatalną sytuacją budżetową. Jako mieszkańcy mamy pełne prawo dopytywać się o wszystko! Mamy prawo się martwić. Wiesz dlaczego? Bo to nie ty jako radny jesteś ważny, to MY mieszkańcy tej gminy jesteśmy tutaj najważniejsi. Ty masz tylko wykonywać swoje obowiązki zapisane w ustawach i prawie lokalnym. Masz obowiązek wysłuchać każdego zmartwionego mieszkańca bez względu na to z jakiego jest okręgu wyborczego. O kim mówisz chętni władzy? Taki jesteś przekonany, że będą startować na jakiekolwiek stanowisko w gminie? Pisałem już wielokrotnie, że nie mam żądzy zasiadania we władzach gminy Ińsko. Jestem spragniony normalności, której w tej gminie zabrakło. To nie jest tylko moje odczucie! Takie odczucia ma wielu mieszkańców tej gminy. Czy jesteś w stanie stanąć twarzą w twarz z mieszkańcami i powiedzieć przepraszam ale zawiedliśmy was. Nie mam żalu za krytykę ponieważ ona potrzebna jest każdemu nawet opozycji. Tylko śmieszy mnie jedno jak ugrupowanie, które krytykowało forum po 6 latach nagle zamierza zmieniać tu swój bardzo mocno nadszarpnięty wizerunek? Kiedy zaczęliśmy nagrywać komisje to wasz wiceprzewodniczący miał pretensje do tych co piszą! I woli ścisłości to nie tylko my pisząc na portalu i ukazując prawdę o waszych rządach nadszarpnęliśmy wasz wizerunek. Sami się także do tego przyczyniacie z dnia na dzień dając nam wiele powodów do pisania. Piszemy jawnie i zdecydowanie, a każdy artykuł mogliście skomentować jako władza, jednak nie skorzystaliście z tego. Dlaczego? Widocznie wszystko musiało ukazać się prawdą!

Edytowane przez MichałK
Odnośnik do odpowiedzi

E tam ciągle to samo!Michał ja nie wiem czy lud to kupi. Ja na prawdę nie wiem z kim ty rozmawiasz i kto się tak do ciebie użala. Bo ja np. takich informacji nie mam a często w mieście bywam. Ludzie raczej wcale nie wypowiadają się na temat władzy jako takiej. Dlatego ja myślę , ze to tylko twoje otoczenie tak myśli. Nie wiem czy będziesz stratował czy nie. Czy Krokus wystartuje czy nie i Jacek czy da radę dalej się użerać z tym wszystkim. jedno wiem że na razie to wymienione osoby nie mają najmniejszych szans na wygraną w wyborach. To dlatego, że tylko krzyczycie , wy nic nie wiecie a już na portalu was pełno. Czytałem że nikt na spotkania radnych IFS nie przychodzi macie teraz szansę ile ludzi przyjdzie do Jacka? Chyba że złożycie zamówienie do swoich pewnych ludzi bo nikt z mieszkańców do was też nie przyjdzie i po co te zarzuty skoro sami też jesteście do kitu.Tak chciałem swoje pięć minut strzelić a co tam mi szkodzi nikogo nie obrażam tylko tak dedukuję sobie.

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni mieszkańcy ten temat to kolejny dowód na to, że IFS ma jasno określone cele! Zobaczcie jakie poruszenie wywołała aktywność Rajcy, który zakłamanej opozycji nie daje żadnego pola do popisu! Chciałbym też rozwiać wątpliwości tych, którzy potępiają Rajcę za jego sposób wypowiedzi względem opozycji. To jest właśnie chęć pokazania Wam, że przedstawiciele IFS w taki kulturalny o to sposób potrafią rozmawiać i dyskutować. Takiej kultury nie będziecie w stanie znaleźć u opozycji, która na sesjach używa karygodnych sformułowań! Wizerunek Rajcy tutaj na forum powinien wszystkim pokazać jakie są priorytety obrane przez IFS. Tego Wam niestety opozycja nie mówiła bo im jest to nie na rękę. Szczaw Kupczyński jest samotny w swoich poglądach na temat działań IFSu i Burmistrza bo nie na darmo IFS ma 13 przedstawicieli mieszkańców i swojego Burmistrza! To jest siła, którą zdobyliśmy ciężką pracą na rzecz mieszkańców!

Tej ciężkiej pracy nie znajdziecie u opozycji bo zobaczcie do czego opozycja się teraz posuwa! Kopiują mnie i hasła jakie głoszę! Jeden z radnych opozycji ponownie pokazuje swoje ohydne oblicze i kopiuje nas bo wie, że jesteśmy skuteczni w swoich działaniach. A skoro tak jest to wszystkich proszę o to by nie dali się omamić propagandzie informacyjnej portalu prowadzonego przez radnych opozycji! Radny Liwak jedyną rzecz jaką może zrobić to zrobić użytek z Waszych problemów i siać propagandę!

My tego nie zrobimy! My stoimy na stanowisku, że Wasze problemy nie będą pożywką polityczną dla nas! A jako dowód proszę spojrzeć na ostatnie zdarzenia z oświetleniem! To jest nasza czyli IFS skuteczność!

Chce się również odnieść do tego co się pojawiło na portalu. Portal Ińsko nie jest portalem niezależnym i wiarygodnym! Jest to propagandowa strona radnych opozycji, którzy bez niej zniknęliby ze sceny politycznej Ińska! Czy IFS posuwa się do takiej propagandy? Nie, bo nie musimy! My rozmawiamy z Wami na ulicach bo jesteśmy też mieszkańcami, którym dobro gminy leży na sercu! Nie dajcie się znowu oszukać opozycji, której metody rozgrywania walki o władzę są godne potępienia!

Nie wierzcie też w to co włodek napisał odnośnie nieobecności Burmistrza! Burmistrz zawsze popiera takie inicjatywy a jego nieobecność nie powinna być właśnie tak interpretowana. Szczaw Kupczyński napisał Wam, że najpierw weryfikują informacje a potem dopiero piszą. Kolejne kłamstwo wyszło w ten sposób na jaw. W tym artykule pojawiają się spekulacje i zakłamania samego włodka. A jeżeli chcecie potwierdzenia na to zapytajcie się czy włodek zadzwonił do Pana Burmistrz i zapytał się jaki był powód jego nieobecności! Nie zrobił tego, bo po co! Podobnie jak wcześniej z oświetleniem tak teraz włodek postanowił uprawiać najbardziej ohydną propagandę jaka jest tylko możliwa!

Na koniec chce się odnieść do wpisów administratora. Panie administratorze my mamy takie same prawa jak opozycja bo jej działania krytykujemy tak samo jak oni nasze! My jednak podajemy fakty, opieramy się na prawdzie, którą nie są w stanie obalić w żaden sposób. Usuwanie nas stąd albo utrudnianie nam w pisaniu tej prawdy odbierzemy jako cenzurę naszych poglądów! Chcemy móc wyrażać nasze zdanie! Cieszy nas też, że przeprosiny zostały skierowane do nas. Przyjmujemy je i mamy nadzieję, że w przyszłości nie będzie dochodziło do takich sytuacji! Rozumiemy też obawy eskalacji, które są w pełni uzasadnione przy takiej propagandzie jaką prowadzą tutaj radni opozycji i mieszkańcy przez nich wprowadzeni w błąd!

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest ciągle to samo. To odpowiedź na arogancję społeczeństwa. Rozmawiamy wszyscy z mieszkańcami nie martw się. Ludzie się otwierają kiedy mają na to ochotę. Pewnie, że nie liczę, że ktoś przyjdzie na dyżur ale zawsze warto jest podać dodatkową informację ponieważ ktoś może się zdecydować. Ludzie przestali już dawno uczęszczać na dyżury radnych. Wydaje mi się, że są po prostu tym wszystkim zmęczeni. Piszesz, że nic nie wiemy, otóż wiemy i to o wiele więcej niż się Tobie wydaje. Na portalu nas pełno ponieważ jesteśmy jego twórcami. Nikt nie zabronił komuś z przedstawicieli IFS zarejestrować się na portalu i pisać artykuły. Wolna ręka. To, że nie chcą z tego korzystać i wolą się ukrywać pod anonimowymi nickami to ich sprawa. Dzisiaj znów ukazują swoje oblicze poprzez ubliżanie innym. To co teraz napisał IFS jest przykładem totalnej propagandy mającej na celu zniszczyć całkowicie opozycję w każdej postaci! Radny używa niecenzuralnych słów a IFS pisze o kulturze! Użytek z problemów? Zastanów się co piszesz. To jest totalne pomówienie! Skuteczność z oświetleniem? Przecież wy nawet o tym nie wiedzieliście! Jedyną osobą z waszego IFS -u, z którą można podyskutować jest rajca i to jest jedyne prawdziwe sformułowanie, które napisałeś.

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za idiota się tutaj cały czas podwójnie wpisuje? Głupku nie psuj tego wątku bo wychodzi na to, że winę za zamykanie wątków ponoszą zwolennicy opozycji a nie ifsu!

"IFS" Ja się z zgadzam i mam nadzieje,że niedowiarki też do tego dojdą. Szafran i Liwak to nie jest rozwiązanie a Michał daje się aż szkoda na to patrzyć.Michał a włodek jak taki otwarty na dyskusję to dlaczego tutaj nie przyjdzie?

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widzicie opozycja jest tylko dobra w opluwaniu i szarganiu IFS i Burmistrza. Nie musicie się jednak martwić ponieważ będziemy dbać o to żeby opozycja nie miała powodów do istnienia. Sam rezultat pokazuje, że opozycja w Ińsku jest efektem osób, które zawiodły się na naszych działaniach. Na szczęście zauważyliśmy to już wcześniej i podejmujemy dialog z mieszkańcami żeby IFS miało 15 swoich radnych i swojego Burmistrza. To będzie oznaczało, że w pełni realizujemy postulaty mieszkańców i koncepcję rozwojową gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

zapytaj go wyjaśniał na portalu, że nie będzie uczestniczył w pyskówce organizowanej przez IFS

Pyskówce szczawiu to ty tutaj urządzasz razem z opozycją! Nie masz za grosz kultury do mnie i do innych moich kolegów a chcesz żebym do was się inaczej zwracał? Rajca pokazał wizerunek IFS taki jaki faktycznie jest bez kłamstw w waszym wydaniu. Z inicjatywy pewnej osoby, którą zdenerwowała właśnie twoja arogancja względem niego jako mieszkańca mogliśmy zacząć tak działać i to już się nie zmieni póki nie zrozumiecie, że nie ma dla was miejsca w polityce Ińska. My o nią dbamy i my ponosimy za nią odpowiedzialność bo mamy większość i tutaj jest jedyna prawda jaką włodek napisał. My nie będziemy się też udzielać na waszym obleśnym propagandowym portalu bo nie wiadomo czy opozycja zwyczaje kapowania nie przenosi też na mieszkańców, którymi my również jesteśmy! Nie można wam ufać bo niczego nie dokonaliście a obecność opozycji w radzie to wynik tego, że są mieszkańcy przez na pominięci. Teraz nie popełnimy takiego błędu i zrobimy wszystko solidnie zaczynając już teraz! Zobaczymy czy włodeki jacek jak pieniędzy nie będą dostawali to czy będą przychodzili na sesje i dalej nagrywali. Wtedy wszyscy zobacza prawdziwe zakłamanie, lenistwo i hipokryzję tej obleśnej opozycji!

Odnośnik do odpowiedzi

"w pełni realizujemy postulaty mieszkańców i koncepcję rozwojową gminy" koncepcja rozwoju, żwirownia?

Co ci kolega Rajca do którego się tak podlizujesz napisał na temat żwirowni? Przestań uprawiać tutaj propagandę bo wszyscy widzą twoją nieudolność!

Rajca jest bardzo inteligentnym człowiekiem i to, że zniża się do twojego poziomu żebyś coś zrozumiał nie oznacza, że będzie tolerował twoje wybryki tutaj na forum. My mamy plany i analizujemy przedsięwzięcie jakim jest żwirownia. Czy wy takie analizy przeprowadzacie? Nie bo wy uważacie, że pieniądze pojawiają się z powietrze! Nie szczawiu, pieniądze pojawiają się poprzez skuteczną pracę urzędu, którą wy zakłócacie a niekiedy paraliżujecie!

Odnośnik do odpowiedzi

"Portal Ińsko istnieje rok i nigdy się nie zdarzyło, że nam ktoś zarzucił kłamstwo, a przecież piszemy jawnie, nie anonimowo. Wszyscy nas znają, można do nas zadzwonić, napisać maila i poprosić o sprostowanie podanych faktów, nigdy tak nie było. Owszem piszemy prawdę, która nie jest wygodna dla burmistrza i IFSu, dlatego próbują nas wszelkimi sposobami zdyskredytować w oczach opinii publicznej. My piszemy prawdę, a że IFS rządzi coraz gorzej, to tematów nam nie brakuje."

Jeszcze czegoś nie rozumiecie. Pyskówkę urządziłeś m.in. Ty. Obrażacie każdego kto stanie na przeciwko wam na forum. Rajca reprezentuje bardzo znikomy procent dobrej strony dyskusji z waszej strony. Sami jesteście sobie winni! Weźcie się za prawdziwą prace bo wszystkie dane pokazują, że gmina nie jest w takiej dobrej formie jak ty to przedstawiasz stary pryku! Idź już na emeryturę bo chyba za długo już pracujesz. Trzymasz się tego stołka tak mocno, że gdy go stracisz to chyba zawału dostaniesz! Bezczelny jesteś jak możesz tak kłamać!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Daj spokój "IFS" jesteś za bardzo impulsywny. Dajesz takiemu Michałowi pożywkę żeby resztę atakował. Nie bądź taki jak opozycja i nie bulwersuj się nawet jak masz powody bo to oznaka słabości. Mnie się podoba zarówno "rajca" jak i "radny" i zgadzam się nie należy opozycji pozwalać żeby nam pluła w twarz ale takie oburzanie się nie ma sensu i wyzywanie od szczawi. Chociaż ten młody taki jest ale daj dobry przykład.

Odnośnik do odpowiedzi

Co was tak w oczy kole, że burmistrz czy dyrektor zatrudnia swoich. To ma zatrudnić obcych a swoi mają głodować? Przecież to niedorzeczne. Kto ma sobie pomagać jak nie rodzina? Wy byście nie pomogli? To zły dowód miłości do rodziny. Rodzina, przyjaźń to te wartości które w naszym klubie są najważniejsze. Jak ktoś tego nie rozumie to trudno.........................

Odnośnik do odpowiedzi

My jesteśmy różnorodni i nie cenzurujemy własnym poglądów jak to u ciebie i opozycji bywa. W IFS jest poszanowanie poglądów wszystkich a to, że czasami głosowania są bardzo kontrowersyjne to tylko i wyłącznie dlatego, że musimy wypracować stanowisko takie, które satysfakcjonuje większość reprezentantów mieszkańców. O naszą pracę zapewniam cie, że nie musisz się martwić bo my będziemy coraz bardziej aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym Ińska.

Jutro jednak wszyscy mieszkańcy, którzy wejdą na forum zobaczą twoją wypowiedź na temat starych ludzi w tym być może również i mnie chociaż ja się czuję jakbym był w twoim wieku! Szanowni mieszkańcy taki młody o to szczaw dyskryminuje kogoś za jego wiek sugerując, że starość to niepełnosprawność. Osoba, która współpracuje z opozycją i potępia Pana Burmistrza za nieobecność na WOŚP teraz mnie dyskryminuje za wiek! Tak samo będzie was dyskryminować jeżeli jej albo opozycji zaufacie! Oni nie znają wagi słów, które sami tutaj wypisują! Plączą się w swoich wypowiedziach bo nie mają tak dobrze zorganizowanych struktur jak IFS. Oni po prostu są opozycją populistyczną! Będziecie mogli to zobaczyć w najbliższej przyszłości kiedy sytuacje takie jak ta z oświetleniem czy WOŚP będą wychodzić na jaw.

Odnośnik do odpowiedzi

Daj spokój "IFS" jesteś za bardzo impulsywny. Dajesz takiemu Michałowi pożywkę żeby resztę atakował. Nie bądź taki jak opozycja i nie bulwersuj się nawet jak masz powody bo to oznaka słabości. Mnie się podoba zarówno "rajca" jak i "radny" i zgadzam się nie należy opozycji pozwalać żeby nam pluła w twarz ale takie oburzanie się nie ma sensu i wyzywanie od szczawi. Chociaż ten młody taki jest ale daj dobry przykład.

Przejrzałem to forum w wolnej chwili i tutaj jest tyle zakłamań, które powstały w wyniku propagandy opozycji, że nie sposób inaczej się do nich zwracać. Oni są bardzo złą oznaką dla przyszłości naszej gminy i jej mieszkańców. Cieszę się, że ich wypowiedzi do Ciebie przemawiają. To oznacza, że pisanie nie idzie na marne. Ja się na pewno nie oburzam ale dla mnie Kupczyński to szczaw, który dopiero co wyskoczył z pieluch a chce uczyć nas czyli IFS jak dbać o mieszkańców. Może dzięki temu uda się mu wytłumaczyć, że robi źle i szkodzi sobie i innym. Widać to po tym, że Rajca robi na nim dobre wrażenie. Zmienia się to kiedy ja zaczynam opisywać obrzydliwą rzeczywistość jaką opozycja tworzy w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo kłamco sobie nie dodawaj. Ja mogę takie samo porównanie napisać a propos szczawia!!! Dyskryminujesz wszystkich młodych? Ty mnie dyskryminujesz ze względu na wiek. I nie pisz głupot o jakiejś niepełnosprawności!!! Chyba, zę miałeś na myśli swoją niepełną sprawność rozumu! Myślisz, że ludzie nie czytają twoich wcześniejszych postów. Jesteś kłamcą i manipulujesz faktami!!! Przez 6 lat nauczyłeś się tak kłamać, że weszło ci to w krew! Was trzeba uczyć wszystkiego bo ludzie spaczeni poprzednim systemem nigdy nie będą dobrze rządzić.

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem dodać, drodzy mieszkańcy IFS ma wszystkich młodych gdzieś!!!! Liczą się tylko ci młodzi z ich rodzin, którym trzeba będzie dać pracę jak napisał to kiedyś "radny":

"Co was tak w oczy kole, że burmistrz czy dyrektor zatrudnia swoich. To ma zatrudnić obcych a swoi mają głodować? Przecież to niedorzeczne. Kto ma sobie pomagać jak nie rodzina? Wy byście nie pomogli? To zły dowód miłości do rodziny. Rodzina, przyjaźń to te wartości które w naszym klubie są najważniejsze. Jak ktoś tego nie rozumie to trudno"

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo kłamco sobie nie dodawaj. Ja mogę takie samo porównanie napisać a propos szczawia!!! Dyskryminujesz wszystkich młodych? Ty mnie dyskryminujesz ze względu na wiek. I nie pisz głupot o jakiejś niepełnosprawności!!! Chyba, zę miałeś na myśli swoją niepełną sprawność rozumu! Myślisz, że ludzie nie czytają twoich wcześniejszych postów. Jesteś kłamcą i manipulujesz faktami!!! Przez 6 lat nauczyłeś się tak kłamać, że weszło ci to w krew! Was trzeba uczyć wszystkiego bo ludzie spaczeni poprzednim systemem nigdy nie będą dobrze rządzić.

Widzę, że administrator pracuje. Nie tak jak opozycja, która potrafi tylko zakłócać spokój na posiedzeniach.

Twój wpis jest obraźliwy bo twój młody wiek nie pozwala Ci odbierać świata takim jaki on rzeczywiście jest. Sugeruję żeby administrator tobie się przyjrzał!

Ponownie chce napisać, że postawa administratora nas cieszy i przeprosiny przyjmujemy. Jednocześnie zwracamy uwagę, że opozycja robi sobie z tego forum jakieś śmiechy i myśli, że może na wszystko sobie tutaj pozwolić. Mam nadzieję, że administracja to również widzi i podejmie jakieś czynności.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty chyba naprawdę masz coś z głową! Obrażasz wszystkich nas dookoła i jeszcze odwracasz kota ogonem ! Człowieku zastanów się nad swoimi wpisami! Wy odbieracie ten świat takim jakim był i to jest twój główny problem. Propagandy się chyba uczyłeś w starej nieistniejącej już partii jedynej prawdy!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...