Skocz do zawartości

Poważne problemy Ińska


???

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację jeżeli moje wątpliwości w tej sprawie zostaną rozwiane przez pracowników tej instytucji do której napisałem i okażę się, że należy to zgłosić, wtedy piszemy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Donosy to pisali TW do oficerów SB.

Możesz nie robić tajemnicy z tego? Do kuratorium napisałeś czy gdzie? To jest ważne i nie wiem dlaczego robisz z tego tajemnicę. Taki IFS zaraz tutaj znowu wejdzie i będzie siał propagandę, że wy nic nie robicie...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 195
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A to nie przypadkiem ta sama fundacja, która potępiła za nawoływanie do bojkotu referendum naszego Burmistrza? Taka pani się wtedy wypowiadała na ten temat z tego co pamiętam. Dobrze mówię Michał?

Odnośnik do odpowiedzi
Słonia pamięć

A to nie przypadkiem ta sama fundacja, która potępiła za nawoływanie do bojkotu referendum naszego Burmistrza? Taka pani się wtedy wypowiadała na ten temat z tego co pamiętam. Dobrze mówię Michał?

Ja potwierdzam bo też oglądałem ten reportaż :)

Dobrą pamięć macie :blink:

Postawę burmistrza ostro krytykuje Joanna Załuska z Fundacji Batorego, dyrektorka programu "Masz głos, masz wybór" zachęcającego do uczestnictwa w życiu publicznym i udziału w wyborach: - Często narzekamy w Polsce na brak zainteresowania mieszkańców sprawami swoich miejscowości. Na niską frekwencję wyborczą. W tej sytuacji zniechęcanie obywateli do wypowiadania się na temat ważnych lokalnych zagadnień, uważam za działanie szkodliwe, mimo że zgodne z prawem - mówi dyrektor Załuska. Jej zdaniem mieszkańców trzeba przekonywać, że ich głos jest ważny. Zamiast zniechęcać do głosowania, lepiej zadbać, by dostali klarowną, merytoryczną informację na temat stanowiska obu stron. Umożliwi to im świadome głosowanie. - Poznanie opinii mieszkańców na temat tak ważny dla rozwoju gminy, wydaje się też w interesie władz lokalnych. Lepiej konsultować przed niż zmagać się z akcjami protestacyjnymi po fakcie - mówi Joanna Załuska.

Cały tekst: http://szczecin.gaze...l#ixzz2HVaxulFL

Odnośnik do odpowiedzi

nie robię tajemnicy :) jest to Fundacja im. Stefana Batorego, specjalizują się w walce z korupcją politycznej, nepotyzmem itp. patologii politycznych. Myślę, że odpowiedzą jak najszybciej i konkretnie

To powiem ci młody przyszły "politruku" ( chyba na uczelni mówią ci co ten termin oznacza - ludzie kapujący, piszący donosy, tzw. węszyciele, wszędzie widzacy spiskowe teorie dziejów..), że ta zacna fundacja do której się zwróciłeś, zapyta się ciebie czy te młode kobiety na które donosisz są pełnoprawnymi obywatelkami Rzeczypospolitej (a są !), czy są niekarane (a nie są !), czy procedury ich przyjęcia są jasne i klarowne (a są !),

czy stanowiska które zajmują są niezbędne dla funkcjonowania instytucji ( a są !) - to pokrewieństwo z kimkolwiek nie dyskwalifikuje ich !

Odnośnik do odpowiedzi

Sam nie wiesz co znaczy to słowo politruk mądralo !

Politruk (skrót od ros. политичеÑкий руководитель, politíczeskij rukowodítiel – kierownik polityczny, także военный комиÑÑар) – oficer polityczny w wojsku radzieckim do 1942, osoba kierująca pracą polityczno-wychowawczą w pododdziałach wojskowych (w pułkach i związkach taktycznych ich odpowiednikiem byli komisarze polityczni). Zarówno politrucy, jak i komisarze byli zabijani przez Niemców na podstawie Kommissarbefehl.

Politrucy byli „aniołami stróżami†każdego dowódcy wojskowego zwanego potocznie „komisarzemâ€. Oficer polityczny kontrolował rozkazy wydawane w wojsku, każdy rozkaz dowódcy wymagał jego kontrasygnaty. Każdy oddział miał radę wojenną, której przewodzili obaj oficerowie. W czasie wojny polsko-bolszewickiej wojskowi byli nadzorowani przez Komisariat Wojny z Trockim na czele, a kierownicy przez partię bolszewicką.

Ja do PZPR nie należałem więc z tym nie mam nic wspólnego. Poczytaj, a później pisz.

Odnośnik do odpowiedzi

Sam nie wiesz co znaczy to słowo politruk mądralo !

Politruk (skrót od ros. политичеÑкий руководитель, politíczeskij rukowodítiel – kierownik polityczny, także военный комиÑÑар) – oficer polityczny w wojsku radzieckim do 1942, osoba kierująca pracą polityczno-wychowawczą w pododdziałach wojskowych (w pułkach i związkach taktycznych ich odpowiednikiem byli komisarze polityczni). Zarówno politrucy, jak i komisarze byli zabijani przez Niemców na podstawie Kommissarbefehl.

Politrucy byli „aniołami stróżami†każdego dowódcy wojskowego zwanego potocznie „komisarzemâ€. Oficer polityczny kontrolował rozkazy wydawane w wojsku, każdy rozkaz dowódcy wymagał jego kontrasygnaty. Każdy oddział miał radę wojenną, której przewodzili obaj oficerowie. W czasie wojny polsko-bolszewickiej wojskowi byli nadzorowani przez Komisariat Wojny z Trockim na czele, a kierownicy przez partię bolszewicką.

Ja do PZPR nie należałem więc z tym nie mam nic wspólnego. Poczytaj, a później pisz.

Nie rozumiesz że ten termin jest w cudzysłowie ! Wiesz o co chodzi bo właśnie w PZPR-e tym mianem określano takich "działaczy" , których opisałem !

Ale odnieś się do pozostałych wątków mojego wpisu ..mądralo.

Powiedz otwarcie, że dzieci wójtów, burmistrzów, kierowników jednostek samorządowych, są z mocy prawa...dyskryminowani w państwie prawa ??

Odnośnik do odpowiedzi

Twój lider powinien wiedzieć najlepiej co znaczy politruk jako były działacz PZPR. Dyskryminowani co ty za głupoty wypisujesz. Takie obostrzenia prawne powinny właśnie funkcjonować bo to doprowadza do tego, że politycy swoje miejsca pracy traktują jak folwark. Też mi wymyślił dyskryminacja dzieci. Jak są tacy dyskryminowani to napisz do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

Odnośnik do odpowiedzi

Twój lider powinien wiedzieć najlepiej co znaczy politruk jako były działacz PZPR. Dyskryminowani co ty za głupoty wypisujesz. Takie obostrzenia prawne powinny właśnie funkcjonować bo to doprowadza do tego, że politycy swoje miejsca pracy traktują jak folwark. Też mi wymyślił dyskryminacja dzieci. Jak są tacy dyskryminowani to napisz do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

Lepszego pisarza-donosiciela od ciebie na tym forum nie znajdziesz (oczywiście po krokusie !).

Ty nie rozróżniasz merytorycznej działalności dla dobra społeczności od ustawicznego donoszenie, skarżenia, napuszczania i poduszczania.

Myślisz, że tym postępowaniem zyskasz poklask i "wjedziesz" tym sposobem do przyszłej Rady. Jak czytasz to masz wielu przeciwników nawet na tym forum. I czy to są tylko ludzie z IFS-u ...? Raczej nie tylko.

Odnośnik do odpowiedzi

Ci przeciwnicy to głównie ty zmieniający nicki czyli IFS raz kurator, potem radny, potem sam Bóg wie kto jeszcze. Już tobie pisałem donosy pisali TW do oficerów SB. Będziemy pisać skargi, zawiadomienia, wnioski itp. wtedy kiedy uznamy to za stosowne a ty masz g... do gadania. Jak ktoś przed chwila napisał tak było. Teraz wielce pokrzywdzenie się znaleźli bo ktoś ma odwagę napisać skargę. Zacznijcie pracować to nikt nie będzie nic pisał !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ci przeciwnicy to głównie ty zmieniający nicki czyli IFS raz kurator, potem radny, potem sam Bóg wie kto jeszcze. Już tobie pisałem donosy pisali TW do oficerów SB. Będziemy pisać skargi, zawiadomienia, wnioski itp. wtedy kiedy uznamy to za stosowne a ty masz g... do gadania. Jak ktoś przed chwila napisał tak było. Teraz wielce pokrzywdzenie się znaleźli bo ktoś ma odwagę napisać skargę. Zacznijcie pracować to nikt nie będzie nic pisał !!!

Pewnie byś chciał by tu jedna osoba pisała pod wieloma nikami . Nie ściemniaj tu z terminami TW czy SB tylko odnoś się merytorycznie. Ty i ten twój mentor-górnik jesteście gorszymi o tych, których tak chętnie przywołujesz.Wasza "działalność" to samo pasmo "sukcesów" w postaci sponsorowanych artykułów w gazecie, skargi, donosy, telefony do wojewody, kuratorium itd.. I co to wam daje. Pokaż konkret, który jest skutkiem tej waszej radosnej działalności.Może jakiś prawomocny wyroczek, albo wdrożone postępowanie administracyjne ? A może, któryś z samorządowców siedzi już w ciupie ? Tylko się ośmieszasz a najlepiej pasuje tu powiedzenie.. " co to za ptak, który własne gniazdo sr...kala.."

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie zmieniasz nicki jak rękawiczki. Idzie to rozpoznać. Jeżeli chodzi o to gniazdo to właśnie problem w tym, że sami w nie narobiliście i teraz ciężko się sprząta. Ja teczki w IPN nie mam. Nie wmawiaj ludziom, że to donosy bo tego donosami nazwać nie można. Kto sponsorował te artykuły mi powiedz? Nikt bo redaktor sam się do nas zgłosił jak się dowiedział co się w Ińsku wyprawia. Szkoda, że właścicielka gazety wyjechała zagranicę i gazeta została zamknięta. Żal wam ściska d***, że nie macie żadnych mediów przychylnych. Wszyscy się z was wyśmiewają w urzędzie powiatowym, marszałkowskim i wojewódzkim. Kilka skutków pisania już było, i podejrzewam, że 2013 będzie w tym kierunku bardzo owocny. Zadajcie sobie pytanie czy dbacie o gminę i potrzeby jej mieszkańców czy może tak jak to napisał "radny", że " wasze rodziny są najważniejsze".

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu odwracasz kota ogonem, największy kapuś w gminie jest burmistrzem, ma teczkę w IPNie. Sukcesów nie macie wcale, waszym największym sukcesem 2012 roku było zatrudnienie najgorszego dyrektora w powiecie, zatrudnienie dwóch córek, zięcia, szwagra, pociotka. macie obowiązek stanowić dobre prawo, informować społeczeństwo, a tego nie robicie, bierzecie za to grube wypłaty i dietki z naszych podatków, waszym głównym celem jest utrzymanie wszystkiego w wielkiej tajemnicy a jak wam się to nie udaje to płaczecie na opozycje, którą za wszelka cenę chcecie zmarginalizować. Zamiast kierować się dobrem społeczeństwa dbacie o swoje koryto i chcecie się przy władzy utrzymać za wszelką cenę. AMEN!

Odnośnik do odpowiedzi

9ef52413e724bd08568c4f24ec467bb0.png

To jest przykład jak wy pracujecie jako opozycja. Ja podaję przykład z sesji. Udowadniam, że dajemy możliwość rozpatrzenia waszych propozycji ale wy jak zwykle nigdy pomysłów nie macie. O czym tu z wami dyskutować!

Odnośnik do odpowiedzi

d*** jasiu będzie stasiu! Wy nawet propozycji przerwy nie potraficie zaakceptować, ani wprowadzenie do porządku obrad komisji wolnych wniosków aby przynajmniej porozmawiać o sprawach ważnych dla społeczeństwa, odbieracie głos opozycji przy byle okazji, a burmistrz nawet pyskuje mówiąc, ze Szafran mu nie będzie doradzał. To wszystko jest na filmach, nie ma skasowanej nawet jednej sekundy.

Odnośnik do odpowiedzi

d*** jasiu będzie stasiu! Wy nawet propozycji przerwy nie potraficie zaakceptować, ani wprowadzenie do porządku obrad komisji wolnych wniosków aby przynajmniej porozmawiać o sprawach ważnych dla społeczeństwa, odbieracie głos opozycji przy byle okazji, a burmistrz nawet pyskuje mówiąc, ze Szafran mu nie będzie doradzał. To wszystko jest na filmach, nie ma skasowanej nawet jednej sekundy.

Odpowiadaj na to co radny napisał! To jest oficjalny protokół z sesji! Wyraźnie widać, że nie umiecie złożyć propozycji i nie umiecie rozmawiać. My jako IFS musimy znosić waszę ruchy propagandowe ale mieszkańcy mają prawo do tego żeby zobaczyć waszą prawdziwą twarz. Jeszcze raz powtarzam, na szacunek trzeba zasłużyć a wy po ostatnim wybryku na sesji na ten szacunek nie zasługujecie. Okręgi wyborcze zostały utworzone z myślą o mieszkańcach a nie politycznych zagrywkach. Mam nadzieje, że to rozwiązanie pozwoli Nam skuteczniej bronić Ińskiej społeczności przed wami. Pozdrawiam Radnego i dziękuję za ten fragment z protokołu.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...