Skocz do zawartości

Poważne problemy Ińska


???

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Włodku wszystko to zrobisz z pieniędzy z własnej kieszeni. Tego zresztą też nie możesz bo prawo zabrania. Skąd na to weźmiesz pieniądze. Napisz swoim wyborcom. Nie przecież nic za darmo. Tak na prawdę chciałbym żebyś wygrał dopiero zobaczył byś jak łatwo obiecywać a jak trudno spełnić obietnice. Napisz wszystkim skąd będą pieniądze. Jak by były w kasie to wszystko zrobilibyśmy tak jak mówisz. Dla mnie jesteś tylko zwykłym oszustem wyborczym. mam nadzieję, że mieszkańcy takim nie zawierzą.

Ho ho ho! Kto tu jest oszustem wyborczym????????????? A żwirownia to pies? A wiele innych rzeczy to pies????????????? krokus co najmniej kilka razy pisał o 1,5 milionowym długo wobec urzędu, wystarczy ten dług odzyskać i kasa będzie, nawet w tej sprawie była skarga na buraka do rady, ale jak zwykle była "bezzasadna" - to u was dyżurne słowo

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 195
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ho ho ho! Kto tu jest oszustem wyborczym????????????? A żwirownia to pies? A wiele innych rzeczy to pies????????????? krokus co najmniej kilka razy pisał o 1,5 milionowym długo wobec urzędu, wystarczy ten dług odzyskać i kasa będzie, nawet w tej sprawie była skarga na buraka do rady, ale jak zwykle była "bezzasadna" - to u was dyżurne słowo

I jak zwykle na radzie się skończyło. Czasami mam wrażenie, że opozycji pasuje, że wszystkie wnioski i skargi są odrzucane. Jak się nie odwołują to co można zrobić? Właśnie dlatego opozycja nie dostanie mojego głosu. Wolę nie oddać głosu niż patrzeć jak taki palant będzie składał ręce żeby nic nie można zrobić.

Odnośnik do odpowiedzi
obniż sobie wypłatę

Michał pisał w grudniu wniosek o obniżkę pensji burmistrza, rada wniosek uznała za bezzasadny, a gdyby obniżyć burkowi pensyjke o 1 tys. była by kasa na śniadania dla dzieci w szkole!

Odnośnik do odpowiedzi

I jak zwykle na radzie się skończyło. Czasami mam wrażenie, że opozycji pasuje, że wszystkie wnioski i skargi są odrzucane. Jak się nie odwołują to co można zrobić? Właśnie dlatego opozycja nie dostanie mojego głosu. Wolę nie oddać głosu niż patrzeć jak taki palant będzie składał ręce żeby nic nie można zrobić.

Co ty pieprzysz? Przecież na poprzedniej stronie jakiś burak płakał, że szafran ich kapuje do wojewody i gdzieś tam jeszcze. Czytać nie umiesz??

Odnośnik do odpowiedzi
Do gościa bez kultury

Co ty pieprzysz? Przecież na poprzedniej stronie jakiś burak płakał, że szafran ich kapuje do wojewody i gdzieś tam jeszcze. Czytać nie umiesz??

Popieprzyć to ja mogę jedzenie i posolić przy okazji. Ja pisałem o tym konkretnym przypadku w którym nikt nie podjął się tego żeby iść dalej. Wniosek Michała w podobny sposób utkwił w nicości. To podważa wiarygodność opozycji i tyle. Zapewniam ciebie, że umiem czytać. Mnie martwi bardziej to czy to rozumiesz cokolwiek z tego o czym się tutaj pisze. Sprawiasz niestety wrażenie kogoś kto mieszkał tylko na wsi i nie widział innowacyjnych rozwiązań. Dobranoc i życzę rychłej poprawy kultury osobistej.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale dzieci śniadań zimą w szkole nie mają bo burak nie ma kasy

A rodzice gdzie są? A nauczyciele gdzie są? A burmistrz gdzie jest? A opozycja gdzie jest?

Chcieliście wywalić z roboty solidnego lokalnego przedsiębiorcę i wziąć firmę krzak to macie. Prztarg powinien zostać unieważniony i ponownie przeprowadzony. Sprawa przestaje być śmieszna jak ofiarami głupoty dorosłych padają dzieci! Za coś takiego odpowiedzialność moralną i prawną ponoszą Wszyscy radni na czele z burmistrzem! Dyrekcja również!

Odnośnik do odpowiedzi
prawnik amator

Popieprzyć to ja mogę jedzenie i posolić przy okazji. Ja pisałem o tym konkretnym przypadku w którym nikt nie podjął się tego żeby iść dalej. Wniosek Michała w podobny sposób utkwił w nicości. To podważa wiarygodność opozycji i tyle. Zapewniam ciebie, że umiem czytać. Mnie martwi bardziej to czy to rozumiesz cokolwiek z tego o czym się tutaj pisze. Sprawiasz niestety wrażenie kogoś kto mieszkał tylko na wsi i nie widział innowacyjnych rozwiązań. Dobranoc i życzę rychłej poprawy kultury osobistej.

Funkcję nadzorczą nad burmistrzem ma Rada, ona też ustala pensje burmistrzowi. Rada odrzucając wniosek o obniżkę, czy tez skargę na 1,5 miliona wyczerpała procedurę. Te uchwały można było tylko zaskarżyć do wojewody, ale on mógłby je uchylić tylko wówczas, gdyby zostały uchwalone z naruszeniem procedury. Ja niczego takiego nie zauważyłem, a czasem się radzie przyglądam. Jeżeli opozycja nie zaskarżyła tych uchwał, to oznacza tylko tyle, że opozycja zna procedury i orientuje się w prawie.

Odnośnik do odpowiedzi

A rodzice gdzie są? A nauczyciele gdzie są? A burmistrz gdzie jest? A opozycja gdzie jest?

Chcieliście wywalić z roboty solidnego lokalnego przedsiębiorcę i wziąć firmę krzak to macie. Prztarg powinien zostać unieważniony i ponownie przeprowadzony. Sprawa przestaje być śmieszna jak ofiarami głupoty dorosłych padają dzieci! Za coś takiego odpowiedzialność moralną i prawną ponoszą Wszyscy radni na czele z burmistrzem! Dyrekcja również!

Z tego co wiem opozycja w tej sprawie już zadziałała, nie wiem dokładnie co, ale działają

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież pisałem o tym ponad rok temu bałwany, czy trezba jakiegoś prezydenta miasta,żeby myśleć. Iński konował, kacyk Racin powiedział na sesji oficjalnie,że takie stawki ustalają nie dlatego ,że taki wynik wynika z dotychczasowych opłat + ewentualne 25% więcej, lecz kalkulacji,że tzw. niby biedota nie będzie płaciła w ogóle a ich straty sobie wyrówna obciążeniem tych sumiennie płacących za śmieci. I to jest właśnie NIEKONSTYTUCYJNE , oprócz oczywiście innych kwestii. Tylko taki baran i nieuk jak racin nie może tego wiedzieć. Nie może też tego wiedzieć tępa i głupia rada, która niczego nie rozumie i jak przysłowiowe barany podnosi jedynie ręce do góry. Tak iński kacyku nie będzie z prostego powodu.Wobec prawa wszyscy są sobie równi i nie można obciążać jednych, nieuczciwym kosztem drugich.To jest właśnie łamanie prawa i tak na każdym kroku postępuje ten osioł, inny przykład naciągania prawa to fundusz sołecki lub brak dostosowania regulaminu i statutu gminy do Ustawy.

Dziwię się tylko,że takie sprawy przeocza prawnik gminny.No chyba ,że robi to świadomie. Jest to jednak krótka droga i prędzej czy później ta sprawa wróci do naprawienia.

A swoją drogą nadal twierdzę,że to wszystko obciąża wyborców, nawet jeżeli racin ich oszukał w swoim programie wyborczym, ponieważ siedząc na d**** i nic nie robiąc ,przyzwalają mu na takie manipulacje. To wstyd dla mieszkańców bo radni też są beznadziejni i nie reprezentują interesów swoich wyborców.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale dzieci śniadań zimą w szkole nie mają bo burak nie ma kasy

Myślisz ,że gdyby miał to też by nie dał. Bo to różnica. Nie ma forsy nie ma żarcia. Chwali się za to że kilka miejsc dla bezrobotnych załatwił. Wystarczy że jego wnuczka ma co jeść. Pokazuje się z nią jak niańka że niby taki dziadziuś dobry. Zapomniał już jak swoje traktował krętacz jeden.

Odnośnik do odpowiedzi
prawnik amator 2

Funkcję nadzorczą nad burmistrzem ma Rada, ona też ustala pensje burmistrzowi. Rada odrzucając wniosek o obniżkę, czy tez skargę na 1,5 miliona wyczerpała procedurę. Te uchwały można było tylko zaskarżyć do wojewody, ale on mógłby je uchylić tylko wówczas, gdyby zostały uchwalone z naruszeniem procedury. Ja niczego takiego nie zauważyłem, a czasem się radzie przyglądam. Jeżeli opozycja nie zaskarżyła tych uchwał, to oznacza tylko tyle, że opozycja zna procedury i orientuje się w prawie.

O ile można to podciągnąć pod wniosek Kupczyńskiego (który nie jest opozycją tylko aktywnym społecznie mieszkańcem) o tyle w sprawie o nie ściąganie 1.5 mln zł uchwała o odrzuceniu wniosku podlega dalszemu zaskarżeniu. Moja rada jest taka. Jak już starasz się ich tłumaczyć to rób to jak należy a nie nieudolnie wybierasz sobie co ci w danym momencie pasuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem opozycja w tej sprawie już zadziałała, nie wiem dokładnie co, ale działają

O ile nie jest to tajemnicą to może coś więcej napiszesz? Mnie denerwuje, że na dzieciakach odbija się głupota racinowskiego. Tyle bzdur usłyszałem na temat tej Pani a ona bardzo miła jest. Pozdrawiam ją i życzę szczęśliwego nowego roku!

Odnośnik do odpowiedzi
prawnik amator

O ile można to podciągnąć pod wniosek Kupczyńskiego (który nie jest opozycją tylko aktywnym społecznie mieszkańcem) o tyle w sprawie o nie ściąganie 1.5 mln zł uchwała o odrzuceniu wniosku podlega dalszemu zaskarżeniu. Moja rada jest taka. Jak już starasz się ich tłumaczyć to rób to jak należy a nie nieudolnie wybierasz sobie co ci w danym momencie pasuje.

Nieprawda. Wnioski do rady możesz pisać jakie chcesz i ile chcesz, rada je uwzględni albo nie

Odnośnik do odpowiedzi

O ile nie jest to tajemnicą to może coś więcej napiszesz? Mnie denerwuje, że na dzieciakach odbija się głupota racinowskiego. Tyle bzdur usłyszałem na temat tej Pani a ona bardzo miła jest. Pozdrawiam ją i życzę szczęśliwego nowego roku!

Przykro mi, nie wiem nic więcej

Odnośnik do odpowiedzi
pranwik amator 2

Nieprawda. Wnioski do rady możesz pisać jakie chcesz i ile chcesz, rada je uwzględni albo nie

Nie znasz się a na dodatek nie rozumiesz co napisałem. Przeczytaj mój wpis jeszcze raz. Dla uproszczenia, chodzi o zaskarżalność.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...