Skocz do zawartości

Poważne problemy Ińska


???

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Błażejewski mieszka w Ciemniku! Tak, to jest Ciemnik, takie w gminie mamy babole i nic się z tym nie robi. W następnych wyborach wystartują wszyscy obecni radni z IFSu oprócz p. Błażejewskiego. I pod ten układ skonstruowano okręgi wyborcze.

Widzisz Włodzimierzu jak dobrze dedukujesz? Andrzej nie wystartuje bo i teraz mu trudno dojechać na głosowania. Mieszka jak przykładny mąż ze swoją żoną. Nie wstyd ci.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam teraz mieszane uczucie co do tego komu ufać. Ani ifs ani opozycja nie jest dobrym rozwiązaniem po tym co tutaj czytam. W najgorszym wypadku wstrzymam się od głosu na kogokolwiek bo nie chce potem wstydzić się, że komuś takiemu powierzyłem takie ważne zadanie. Michał nie jesteś przekonujący. Co prawda ta fundacja to ciekawe rozwiązanie ale ja nie uważam, że wy się powinniście tym zajmować. Od tego jest też prokuratura bo takie przestępstwa są ścigane z urzędu. Tak samo z tymi okręgami wyborczymi. Jak to jest tak na prawdę. Liwak z tego co widać nie miał żadnych propozycji więc nie rozumiem jak to odbierać.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam teraz mieszane uczucie co do tego komu ufać. Ani ifs ani opozycja nie jest dobrym rozwiązaniem po tym co tutaj czytam. W najgorszym wypadku wstrzymam się od głosu na kogokolwiek bo nie chce potem wstydzić się, że komuś takiemu powierzyłem takie ważne zadanie. Michał nie jesteś przekonujący. Co prawda ta fundacja to ciekawe rozwiązanie ale ja nie uważam, że wy się powinniście tym zajmować. Od tego jest też prokuratura bo takie przestępstwa są ścigane z urzędu. Tak samo z tymi okręgami wyborczymi. Jak to jest tak na prawdę. Liwak z tego co widać nie miał żadnych propozycji więc nie rozumiem jak to odbierać.

To wszystko jest spowodowane tym, że IFS nie ma portalu na którym moglibyśmy uprawiać propagandę jak to robi opozycja. My wykonujemy swoją pracę na rzecz Ińska a opozycja nie jest konstruktywna w swoich zarzutach. Jedyne co robi to wprowadza w błąd mieszkańców i forumowiczów. Kupczyński nie będzie w stanie Tobie odpowiedzieć na te pytania bo to nie jego problem i to jest zrozumiałe. To jest dowód na to jak beznadziejna jest opozycja w Ińsku. Z tymi ludźmi my musimy "współpracować". Z czego ta współpraca wygląda tak, że my merytorycznie na spotkania omawiamy sprawy bo z opozycją się nie da a potem musimy jeszcze znosić głupoty na sesjach. Kupczyński poszedł już spać i to jest najlepsze co mógł zrobić. Niech nie broni tych, którzy paraliżują pracę urzędu swoimi głupimi wystąpieniami. Ktoś nawet wskazał na to jak się opozycja zwraca do przewodniczącego. Czy to nie jest powód żeby odebrać tej osobie głosu? Te insynuacje były tolerowane do tej pory ale to się zmieni. Postaramy się też częściej udzielać na forum ponieważ zakrzywiony wizerunek IFS nie może być tolerowany. Pokażemy, że dobro gminy i mieszkańców jest dla nas najważniejsze.

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym polega problem Michała on niby po tej politologii ale taka dzida z niego, że z żalem i politowaniem czytam jego wpisy. Wczoraj się zmył i co mogę powiedzieć. IFS napisał wszystko na ten temat. Te głupie dopiski nie należy brać na poważnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, mózgi ma tylko opozycja, która nie potrafi propozycji okręgów wyborczych złożyć.

To ohydne kłamstwo IFSu, wczoraj było pisane, że Szafran chciał pracować nad tworzeniem okręgów, ale mu Paluch odmówił, ni pokazał mu trzech propozycji, nie udostępnił danych, propozycji Liwak nie miał, bo żeby skonstruować okręgi, trzeba było mieć dane o liczbie ludności na wsiach i poszczególnych ulicach, takie informacje radni dostali 7 dni przed sesją, wtedy to okręgi już były zaakceptowane przez komisarza wyborczego ze szczecina, na komisjach i sesji już nic nie można było zmienić, wiec nie mogło być propozycji. IFS sie tego przyczepił, ale przecież żadna z propozycji opozycji nigdy nie była przez nich zaakceptowana, nawet przerwy na wniosek opozycji nie wolno zrobić! taka jest prawda! Okręgi ustalono politycznie tak, aby Szafran i Liwak nie wygrali następnych wyborów!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie słuchajcie się sympatyka! Oni po prostu niczego nie umieli sami zrobić! IFS nikomu nic nie zabrania!

Będę się słuchał jeżeli to z tym niepokazywaniem jest prawdą. Takie zachowanie ze strony IFS to skandal... Jak chcecie żeby opozycja działała jeżeli jej odmawiacie takich rzeczy? Nie wolno wam jednak ufać!

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym polega problem Michała on niby po tej politologii ale taka dzida z niego, że z żalem i politowaniem czytam jego wpisy. Wczoraj się zmył i co mogę powiedzieć. IFS napisał wszystko na ten temat. Te głupie dopiski nie należy brać na poważnie.

Z żalem i politowaniem czytam wasze wpisy. Nagle stwierdziliście, że poprawicie swój wizerunek przez caffe.insko.net. Internet wam za dużo nie pomoże.

Odnośnik do odpowiedzi

Z żalem i politowaniem czytam wasze wpisy. Nagle stwierdziliście, że poprawicie swój wizerunek przez caffe.insko.net. Internet wam za dużo nie pomoże.

Oczywiście, że poprawimy. Przekonasz się o tym i nic nie będziesz mógł zrobić ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dla was propozycję, wykupcie domenę i załóżcie stronę propagandową IFS. To forum jest od prowadzenia dyskusji nie od propagandy politycznej i wypisywania na kogo mamy głosować za DWA LATA!!! Myślę, że administratorowi też nie spodoba się to, że ktoś opanuje forum w celu propagandy

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dla was propozycję, wykupcie domenę i załóżcie stronę propagandową IFS. To forum jest od prowadzenia dyskusji nie od propagandy politycznej i wypisywania na kogo mamy głosować za DWA LATA!!! Myślę, że administratorowi też nie spodoba się to, że ktoś opanuje forum w celu propagandy

A twoje wpisy o darmozjadach, durniach, nierobach itd. to co ? Zachęta do głosowania na IFS ?

Nie ośmieszaj się młodzieńcze wyblakły !

Żłosny i bezradny to jesteś ty. Wymachujesz łapkami jak holenderski wiatrak

Odnośnik do odpowiedzi

My dyskutujemy właśnie z mieszkańcami bo wy tego nie umiecie. A administrator nam nic nie zrobi bo nie jesteśmy tutaj od dzisiaj. Dyskusja to dyskusja a czy to będzie o wyborach za dwa lata czy nie to nie twoja sprawa. My nie dopuścimy żeby Szafran był w radzie i będziemy nawet teraz uświadamiać mieszkańców. Wasz bełkot nie przebije naszych racjonalnych rozwiązań!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...