Skocz do zawartości

Rola Burmistrza i Rady Miasta


Hubble

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 980
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie wprowadzaj "poszukujący" człowieka w błąd.Wytłumacz gościowi o co biega z tymi 30%. Jeżeli Gmina zbywa działki to bierze 100 % . Te 30% to inna bajka, ale jesteś "inwestorem" więc uczciwie wytłumacz. Stękasz, że brak tu szeroko rozumianej infrastruktury. Co Ińsko nie ma kanalizacji, sieci energetycznej itd. Przejdź się po głównej ulicy a zobaczysz gotowe działki do kupna od prywatnych właścicieli. Pokupywali atrakcyjne tereny w sercu miasta i co . Stoją one "gołe" nic się na nich nie robi oprócz jednego bloku postawionego przy Urzędzie. Co Gmina blokuje tych inwestorów ? Nie pozwala im budować ? Przeciwnie ma problem i stara się wymusić działania na tych działkach aby centrum miasta otrzymało oczekiwany wygląd. Działki w Ściennem - nie ma chętnych mimo obniżenia ceny. Nie było planu na Miałkę to biadolono, domagano się aby powstał. jak jest to od dłuższego czasu, nikt tam nawet szpadla w ziemię nie wbił o budowaniu nie wspomnę ! I wiele przykładów mozna by przytaczać. Na przestrzeni wspominanych przez ciebie 21 lat, nie przypominam sobie, aby którykolwiek burmistrz "blokował" inwestowanie w tej Gminie. Są nieruchomości w zasobach Gminy, to się je zbywa z myślą o inwestowaniu, rozwoju....

A problem Inwestora czyli Jurka Giera to jest RDOŚ i Iński Park a nie Urząd. Tylko, że on sobie ubzdurał, że burmistrz i Urząd do spółki nie pozwalają mu budować hotelu.

Oj "wladza" , moj problem to nie RDOS ktory wszedl z buciarami na teren Gminy poniewaz generalek zwirowski z nim spiskowal. Przypatrz sie wladza co pracujesz w palacyku genralika zwirowskiego jak bardzo generalik walczyl i walczy o zwirownie. Jak bardzo generalik racinek ubek zwirowski walczyl z spoleczenstwem gminy aby nie glosowali. Osobiscie palant chodzil po chalupach i straszyl z reszta swojej bandy ludzi w gminie aby nie glosowali.

Gdyby , jak go pospolicie nazywaja "burak" tak bardzo walczyl o moja propozycje hotelu czyli o te 10 pieter i reszte (co mi personalnie przez lata od czasu kupna gruntow gwarantowal) to ci gwarantuje , ze na wiosne 2011 roku bylyby juz fundamenty wylane. Wiec nie p****** mi wladza i nie mieszaj gnoju ludziom w glowach siejac ta klamliwa propagande. Generalik racin ubek zwirowski psedonim "Janek" & "burak" nigdy nie mial zamiaru walczyc o te projekty!!!! Na dodatek dopiepszyl 30% planistycznego aby mi lepiej bylo i bydlo w palacyku sie cieszylo bo zalatwili kulaka. To chamstwo wyeliminowalo mozliwosci postawienia takiego pomnika Inska poprzez bliska (?) ubecka wspolprace z RDOS ktory byl od poczatku zle nastawiony do Inska czego dowodem jest oskarzenie Ministra Macieja Trzeciaka o przestepstwa!! To bydle bylo powodem tej napasci na Gmine. Co zrobil ubek racin zwirowski? GOWNO, wziol ogon pod siebie i trzymal jezyk za zebami, lub jezyk we wlasnej d****.

Do tego sluchaj chamie, ze w cywilizowanych gminach bez ubeckiej wladzy, gminy zwalniaja inwestorow z podatkow, pracuja wspolnie i przychylnie jeden dla drugiego kiedy kasa jest na stole. Gmina dostala listy z gwarancjami bankowymi na ponad EU250 mln na te moje inwestycje. Co ubecka wladza zrobila? d*********** kulakom 30% planistycznego i obnizyli chotek do 3 pieter kiedy architektoniczny projekt byl juz prawie gotowy i inwestor stracil ponad 250,000 NPL. nie wspominaja c przygotowanie drogi do utwardzenia. Do tego chamie ten mokry zasrany row melioracyjny nazwali sunktuarium przyrodu tzn smieci, oponu i dzisiaj samochod lezacy na dnie tej mokrej dziure. Inwestor chcial na tych nie uzytkach zrobic cos pieknego , fontanny i przygotowac przyrodzie piekne miejsce do grasowania. Ubecy nie zgodzili sie i przy okazji wylizali d*** RDOS-iowi ktorzy od wielu lat byli terorem w tej Gminie szczegolnie do Panstwa Masznic bo mieli za duzo ziemi i nie rozdawali kopert pomiedzy lobuzow. I dobrze. NIE ZUCAJ PEREL MIEDZY SWINIE!!!!

Ubecki burek do dzisiaj na nich szczeka na kazdej prawie sesji. Pastwi sie bo za bogaci. Oskarza ich i owinia za jakies przekrety nie majac zadnych dowodow w reku. na tym polega i tak operuje ta UBECKO k******* wladza. Zastanow sie wladza co piszesz bydlaku i sraj tutak klamstwem!!! icon_eek.gif

Poza tym dla twojej durnej chamskiej czaszki podaje do wiadomosci:

Podatek dochodowy 19%

Vat od sprzedazy 22%

Planityczne dla ubeckiej wladzy 30% i jeszcze koszta administracyjne i odsetki z pozyczek ....

Czyli od kazdej zarobionej zlotowki 71 groszy dla ubeckiej i dyktatorskiej wladzy a dla inwestora 29 groszy za ciezka latami prace i starania. To jest po prostu popierdolone jak ta cala ubecka z pustymi glowami wladza. Gnoje komunistyczne sa nauczeni legalnie krasc , okradac ludzi z majatkow aby swoje kieszenie napychac tylko za puste lby i glupote wlasna . Ci ubecy i kretyni nic madrego jeszcze nie wymysleli bo jak leb pusty to jak. madrych, doswiadczonych , bogatych nie dopuszcza sie tam do glosu i nie chce sie ich tam. W sumie i dobrze bo ja sie osobiscie nie chce wiecej z tym gownem ubeckim mieszac. To bydle nie doroslo i nie zasluguje na kontakty z ludzmi mego pokroju i mego kalibru. Rozumiesz bydlaku co to jest honor? Nie, wy ubecy, gnoje, komunisci, sprzedawcy narodu nie znacie tego slowa bo to nie istnieje w waszym slowniku!!!!

Czyli razem dla nierobow 71% w podatkach i do tego jeszcze problemy lub koperty. Pocal mnie i inwestorow ty budlaku w d.... ZA ZATRZYMANIE MOICH INWESTYCJI WINIE UBECKA BANDE. RDOS, WIADOME BYLO, ZE TO TEROR DLA GMINY OD LAT Z KTORYM MOZNA BYLOBY SOBIE PORADZIC. TYLKO ZE UBEK pseudonim "Janek" zwirek "burak" mial to w d**** i do dzisiaj ma to. PRZYPATRZMY SIE DZIELU I KLAMSTWU JAKIE STWORZYLO TO BYDLE "ZWIROWNIA" , WALCZY , WALCZYL I BEDZIE WALCZYL ABY POWSTALA. Teraz , zanim pojde przeciwko temu bydlu na calego, czekam tylko na decyzje RDOS-iu w tej sprawie i opini na srodowisko. Hej, racin zwirowski.....pamietasz jak ci mowilem abys sonfrontowal jeszcze raz ocene na srodowisko jezeli chodzi o plan zagospodarowania Mialki???? Chyba juz kapusiu ubecki nie pamietasz, bo po co. Zobaczymy co bedzie z RDOS i opinia wplywu na srodowisko, jak ty chamie na to zareagujesz. Znam ciebie zwirku od podszewki ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jurek a ty ciągle to samo, nic się nie uczysz. Jesteś zapewne wierzącym (bo wiele razy powoływałeś się na boga, tylko nie wiadomo na którego !!), a tu takie bluzgi. Jak ci nie wstyd ? Jak ty, może w niedalekiej przyszłości, spojrzysz niektórym z tych oblewanych pomyjami , ludziom w oczy ?

Przecież wiesz, że piszesz nieprawdę, lub tylko półprawdę.

Ale i tak u niektórych, wywołujesz "zachwyt" !!

Odnośnik do odpowiedzi

"Juz dzisiaj wiem , ze ja juz mam przyszlosc ustawiona jak i reszta inwestorow w tym padole u was wlacznie z Panstwem M. ktorych nie jestescie warci w dupe calowac za dobro jakie pokazali dla wsi w ostatnich latach. Za dobro wobec calej Gminy zawsze byli opluwani przez ubeckie nasienia."

Jeśli wymienieni przez "Inwestora "są "najwyższymi autorytetami moralnymi " w naszej gminie,a pozostali "chamami"to jesteście siebie warci.Nie licz "Inwestorze" na jakakolwiek przychylność ińskich chamów.

Odnośnik do odpowiedzi

Co to ińskie bezmózgowie wie i może???? Co najwyżej szybciej czy później rozwalić tę gminę!!!!

Jestem turystką ale żal ściska d--ę jak się widzi tę lecącą na "pysk" gminę.Bród,smród i układy!!!

.Nie licz "Inwestorze" na jakakolwiek przychylność ińskich chamów.
Odnośnik do odpowiedzi

te turystka! z ciebie taka turystka jak z pizdy rakieta! prawdziwa turystka przyjedzie na dwa tygodnie, wyda wszystkie pieniądze i wraca zadowolona do domu i do pracy a ty tu siedzisz non stop i wypisujesz swoje bazgroły!

Odnośnik do odpowiedzi

Ty natomiast jesteś od szpiegowania gdzie kto przebywa, pisze i oddycha.Nawet jeśli turystka to przyjezdna nie zmienia faktu, że nikt do was nie przyjedzie.Nawet na dwie godziny.Gdzie usiądzie, zje, wypije kawę? No gdzie pokręcony dupku? Turystka czy przyjezdna ma rację i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz władzo, dla ciebie to turysta, którego można obedrzeć ze skóry i pieniędzy. A ja mam tutaj swój domek i przyjeżdżam cały rok.Ale widzę waszą nieudolność i niszczenie tej gminy.Na dodatek wszystkich bez wyjątku, którzy was krytykują wrzucacie do jednego worka z przeciwnikami politycznymi.Bo tak wam graj.Stąd moje spostrzeganie waszej głupoty.I nie mam zamiaru jej nadal nie dostrzegać, włącznie z waszymi administracyjnymi krętactwami. To wy jesteście dla nas a nie odwrotnie.Zapamiętaj sobie władzo to na całe "brudne" życie.

A propo:

Z czego tutaj być zadowolonym w sensie usług i obsługi??? Błota,cen z kosmosu,brudu,połamanego mola,ciemności i ciemnoty??????

te turystka! z ciebie taka turystka jak z pizdy rakieta! prawdziwa turystka przyjedzie na dwa tygodnie, wyda wszystkie pieniądze i wraca zadowolona do domu i do pracy a ty tu siedzisz non stop i wypisujesz swoje bazgroły!
Odnośnik do odpowiedzi

Co ty wypisujesz imbecylu!!!!!!! Referendum wygraliśmy i to był sukces!!!!!! Ty chyba nie masz pojęcia jak referendum przebiegało w ogóle nie brałeś w nim udziału a sam uprawiasz krytykę!!!! Daruj sobie pustogłowy debilu i dołącz do "władzy".Nadajesz na tych samych falach!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś zaczął uprawiać demagogię ;) Masz żale do turystki, że krytykuje upadłość tej gminy? Albo tu nie przyjeżdżasz albo masz klapki na oczach.Tematem było inwestowanie w gminie i traktowanie ludzi z kasą a ty buraku sprowadzasz tok rozmowy do żali za przegrane referendum.Chcesz to pisz ale na wątku do tego przeznaczonym-REFERENDUM. Nie obwiniaj ludzi za brak lojalności, to taka gmina. Chyba też nie czytasz wszystkich wpisów bo wczoraj sam "władza" pisał, że żwirownia nie jest przesądzona.Chyba jednak nie siedzisz w temacie.Tu chlapniesz tam chlapniesz jęzorem i uważasz, że dyskutujesz mądrze i na temat a z ciebie głupota aż kipi ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Te wszystkie wyzwiska skierowane do turystów.Tych stałych jak i sezonowych,świadczą o niskiej kulturze obecnej władzy i nie rozumieniu w ogóle problemu rozwoju gminy.Po prostu ci ludzie, władza , nie dorośli ani do zajmowanych stołków, ani otrzymywanych profitów za swoje nieróbstwo i niekompetencję.Najbardziej jednak zasługują na litość ,ze względu na niski intelekt.To jest kawałek Polski i każdy może tutaj przyjeżdżać, jeżeli chce,może wybudować sobie dom i może żądać od władzy za płacone podatki spełniania ustawowej roli (chodniki, ulice, oświetlenie i wiele innych). Łaski nikomu nie robicie, to wasza praca, skoro chcieliście być władzą. Obrażacie wszystkich przyjezdnych a sami nie zasługujecie ani na odrobinę szacunku. To,że miejscowi się was boją lub są z wami powiązani, wcale nie oznacza ,że możecie więcej od każdego, kto w tej gminie się pojawi, bo prawa, przynajmniej teoretycznie jest takie samo dla wszystkich.I jak mów słynne powiedzenie: "każdy coś za pazuchą ma". Prędzej czy później trafi kosa na kamień. A tego u was dostatek. Szkoda,że nie mądrości i umiejętności pozyskiwania inwestorów, turystów , jednym słowem ludzi. To gmina z horroru. A takie powinny być tylko w filmach.

przez do turystki 11 Sty 2012 14:47

no widzisz? jednak nie jesteś turystka, na dodatek jesteś ta głupia lampucera - wstrętny babsztyl

Odnośnik do odpowiedzi
Jurek a ty ciągle to samo, nic się nie uczysz. Jesteś zapewne wierzącym (bo wiele razy powoływałeś się na boga, tylko nie wiadomo na którego !!), a tu takie bluzgi. Jak ci nie wstyd ? Jak ty, może w niedalekiej przyszłości, spojrzysz niektórym z tych oblewanych pomyjami , ludziom w oczy ?

Przecież wiesz, że piszesz nieprawdę, lub tylko półprawdę.

Ale i tak u niektórych, wywołujesz "zachwyt" !!

Wladza, ja nie zamierzam nikomu w oczy patrzec. Nikt mi nic nie dodal a wrecz przeszkodzil. Ja mam czas. Ziemia nie plesnieje a ci wrogowia dobra dla Gminy, kiedys odejda ;)

Odnośnik do odpowiedzi

jesteś głupia baba i będę to podkreślał dotąd az zrozumiesz że nie jesteśmy tu głupolami, a ty i tobie podobni ciągle to piszecie, naród w ińsku jest mądry i wbij to sobie do głupiego babskiego łba! jeśli tu masz domek i chcesz mieszkać to nas przestań obrażać, płać podatki jak my wszyscy i czekaj cierpliwie następnych wyborów. A Inewstora pozdrawiam za bardzo mądry ostatni wpis!

Odnośnik do odpowiedzi

A ty jesteś mieszkańcem???????? Bo wątpię!!! Piszesz tak jakbyś był z innej planety.co za różnica czy ma ktoś domek czy nie!!! W ogóle tego nie rozumiem o co tobie chodzi kretynie.Jesteś upośledzony umysłowo i nie wiesz o co tu chodzi.Też dzielisz na miejscowych i niemiejscowych.Ku.....wa co za kretyńska wioska.Każdy kto ma dom to w nim mieszka tumanie jeden.Poje.......bany debil z ciebie i to wszystko w tym temacie.Szykujesz się do wyborów???? Dopiero za trzy lata bałwanie i na pewno ty do władzy nie dojdziesz boś za głupi, zawistny, podły. Lepiej nie wspinaj się na góry bo dla ciebie za wysokie.

Odnośnik do odpowiedzi

zgaga wyluzuj bo ci żółć pęknie. nie wyzywaj mieszkanców od głupków, mieszkaj u nas ile zechcesz, ale zachowuj się przyzwoicie, nie podoba ci sie władza to twoja sprawa, ale do mieszkańców miej należny szacunek, a jeśli nie to spadaj na drzewo

Odnośnik do odpowiedzi

I jak zwykle gaga "podsumowała" dyskusję urzędniczym "językiem", pokazując gdzie jest miejsce forumowiczów mających inne zdanie niż ona osobiście, oraz takie "gwiazdy" i "autorytety" jak olo, fakt, turystka, oko, ect.

Nie zapominając oczywiście o kosmopolitycznym "wieszczu" , "guru" tego forum, wyznaczającym kierunki i bardzo wysoki poziom merytoryczny i kulturalny, dyskusji - Jurku vel Inwestor !

Trzymajcie tak dalej, a my "miejscowi", pokochamy was bezgranicznie i "gratis", będziemy wam kosić trawniki, grabić liście, pinować posesji no i oczywiście gremialnie będziemy głosować przeciwko burkowi (burakowi) w referendach lub wyborach samorządowych ! Bo do tych czynności, tak naprawdę, jaśnie państwu jesteśmy potrzebni.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...