Skocz do zawartości

Rola Burmistrza i Rady Miasta


Hubble

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 980
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Teraz nastąpi dopiero grabież gminy , począwszy od Kudły ,Terebeckiego , Palucha , Racina , oni doskonale zdają sobie sprawę że to ich ostatki , i ostatnia szansa łatwego zarobku . Później muszą sobie szukać ci krętacze nowego zajęcia ........ KONIEC - FIN - GAME OVER -

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. To ludzie, którzy zamiast rozwijać gminę , doprowadzają do jej upadku. Niestety należy ubolewać nad krótkowzrocznością i głupotą mieszkańców. Oni też są odpowiedzialni za białoruski wygląd gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jaki sługus buraka decyduje za mnie i mój wpis. Zgadzam się z poprzednikiem , ponieważ gminni urzędnicy są najbardziej głupią władzą jaką kiedykolwiek ta gmina miała. To moje zdanie a żaden sługus burka nie będzie za mnie decydował jak mam myśleć.

Odnośnik do odpowiedzi
Od 350 do 1500 zł karpiówki dostaną w grudniu pracownicy administracji - ujawnia "Dziennik Gazeta Prawna"

W grudniu urzędnicy otrzymają od 350 zł do 1,5 tys. zł nagrody, tzw. karpiówki, na osobę - wynika z sondy dziennika przeprowadzonej w ministerstwach, urzędach wojewódzkich i ponad 120 samorządach.

W urzędach niewydanie wszystkich pieniędzy grozi nie tylko ich obcięciem w kolejnym roku, ale powoduje też konieczność zwrotu nadwyżki do budżetu państwa. Nieco inaczej jest w samorządach. Tu zaoszczędzone na płacach pieniądze można by było przeznaczyć w przyszłym roku na m.in: edukację, ochronę zdrowia, drogi. "Dlatego, o ile rozumiem zachowanie szefów urzędów centralnych, o tyle postawy samorządowców pojąć nie mogę" - mówi dr Stefan Płażek, adwokat z Katedry Prawa Samorządu Terytorialnego Uniwersytetu Jagiellońskiego. "Dlatego, o ile rozumiem zachowanie szefów urzędów centralnych, o tyle postawy samorządowców pojąć nie mogę" - mówi dr Stefan Płażek, adwokat z Katedry Prawa Samorządu Terytorialnego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Żeby tak ińskie władze myślały o "edukacji,grogach,ochronie zdrowia, itp".

Ale do tego trzeba nie burka i jego styropianu lecz myślących ludzi. Tutaj wszystko podporządkowane jest po istniejący układ.Niestety "śmierdzący" pewnymi , cichymi porozumieniami z co niektórymi inwestorami.

A gdzie w tym wszystkim mieszkańcy i rynek pracy/ Wszyscy będą wydobywać żwir łopatami? icon_e_confused.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Żeby tak ińskie władze myślały o "edukacji,grogach,ochronie zdrowia, itp".

Ale do tego trzeba nie burka i jego styropianu lecz myślących ludzi. Tutaj wszystko podporządkowane jest po istniejący układ.Niestety "śmierdzący" pewnymi , cichymi porozumieniami z co niektórymi inwestorami.

A gdzie w tym wszystkim mieszkańcy i rynek pracy/ Wszyscy będą wydobywać żwir łopatami? icon_e_confused.gif

Jeżeli chodzi o myślenie to wystarczyłoby żeby nasza aktualna władza nie myślała o sobie.

Odnośnik do odpowiedzi
Popiliśmy, pojedliśmy, pogadaliśmy, ustaliliśmy gówno wam do tego.

To gminna małpo,że żrecie i pijecie z naszych podatków.Zaróbcie uczciwie pracą i możecie nawet leżeć w swoich rzygowinach. Tam chlasz , bo masz łatwy dochód z naszych pieniędzy.Klika złodziei.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...