Skocz do zawartości

Rzeźba w... gównie z taką władzą...


mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni urzędnicy ińskiego urzędu. To, że burmistrzom nie chce się niczego załatwić, to zrozumiałem już dawno, ale "inspektorzy " naszego urzędu też nie wypełniają swoich obowiązków. Przykładem jest ul. Młynarska. Pobocza porośnięte wysoką trawą, a drzewa przeznaczone niegdyś do wycinki z powodu bezpieczeństwa całkiem zdeformowały chodniki. Ktoś to w urzędzie powinien dopilnować.

Odnośnik do odpowiedzi

Pytacie dlaczego odwołano P. Mazurka i P. Deca? Odpowiedzi udzielił sam Pan Naczelnik Piłsudski.

"Zapytano kiedyś Naczelnika Piłsudskiego po czym poznać uczciwego człowieka? To proste, odpowiedział. Natychmiast przeciw niemu sprzysięgają się wszystkie ku*rwy i złodzieje"

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Marcin napisał:

Pytacie dlaczego odwołano P. Mazurka i P. Deca? Odpowiedzi udzielił sam Pan Naczelnik Piłsudski.

"Zapytano kiedyś Naczelnika Piłsudskiego po czym poznać uczciwego człowieka? To proste, odpowiedział. Natychmiast przeciw niemu sprzysięgają się wszystkie ku*rwy i złodzieje"

Pasuje ten cytat jak ulał do spasionego jak wieprz, banana, który odwdzięcza się burakom za zatrudnie Natalki i troluje każdy wpis P.Mazurka na FB.

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, tfu napisał:

Pasuje ten cytat jak ulał do spasionego jak wieprz, banana, który odwdzięcza się burakom za zatrudnie Natalki i troluje każdy wpis P.Mazurka na FB.

Bananowi się podoba larwa której też niczego nie brakuje, du#pę ma wielką jak kasztanka Piłsudskiego.

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Fiołek napisał:

Bananowi się podoba larwa której też niczego nie brakuje, du#pę ma wielką jak kasztanka Piłsudskiego.

Wczoraj robili u nas festyn, nie zaprosili Agnieszki  której paterkowa zabrała w stronę slońca. Gruby banan był głownem sponsorem. Mydło I powidła tem bylo, sam misz masz. Chociasz darmo się pojadło.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Jacek napisał:

Włodek, Kazimierz i Zbychu nie ośmieszaj się jeden z drugim tymi wpisami, bo i tak każdy wie że to wy tu tylko piszecie. 

Tu się mylisz. Michał rządzi na kafe. On tu pisze.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Kupa napisał:

A ty to kto ? Włodek, Kazik czy Zbychu ?

Ja jestem  z Inska mam tutaj piekne mieszkanie i znam tych  hamow burkow .Dobrze ze ich ludzie je ..bja ,bo maja za co.Gdyby byli dobrzy i przyjazdni dla ludzi to by czytali same pochwaly.A teraz wyszla sprawa tej cioci Wicka .Dobry ,dobra rodzinka by pomogla babie ,a jak zwykle zostawili dla smiechu i pogardy .

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Jola napisał:

Ja jestem  z Inska mam tutaj piekne mieszkanie i znam tych  hamow burkow .Dobrze ze ich ludzie je ..bja ,bo maja za co.Gdyby byli dobrzy i przyjazdni dla ludzi to by czytali same pochwaly.A teraz wyszla sprawa tej cioci Wicka .Dobry ,dobra rodzinka by pomogla babie ,a jak zwykle zostawili dla smiechu i pogardy .

Najpierw wujek teraz ciocia.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Jola napisał:

Ja jestem  z Inska mam tutaj piekne mieszkanie i znam tych  hamow burkow .Dobrze ze ich ludzie je ..bja ,bo maja za co.Gdyby byli dobrzy i przyjazdni dla ludzi to by czytali same pochwaly.A teraz wyszla sprawa tej cioci Wicka .Dobry ,dobra rodzinka by pomogla babie ,a jak zwykle zostawili dla smiechu i pogardy .

A Michał to jest dziad jakich mało ,zawsze był zarozumiały i z góry patrzył jako młody w szkole to zwyrodniały typ jak dużo głupków ,bandziorów i alkoholików ,co z nożami wywijają .To rod taki Kopciuchow.wiekszosc bandyci i kryminaliści.

Odnośnik do odpowiedzi
Antek wielki
2 godziny temu, Wilchelmin napisał:

A Michał to jest dziad jakich mało ,zawsze był zarozumiały i z góry patrzył jako młody w szkole to zwyrodniały typ jak dużo głupków ,bandziorów i alkoholików ,co z nożami wywijają .To rod taki Kopciuchow.wiekszosc bandyci i kryminaliści.

Czepia się każdego co ma inny pogląd,czep się dziadu rodziny bandyckiej.Niech gnoje się uspokoją i się leczcie się pokoleji.

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Turysta napisał:

Szybkie pytanko. Czy wasz burmistrz otworzył już żwirownie w Ińsku? Pytam, bo nie wiem, czy zabrać na urlop strój kąpielowy, czy strój araba na pustynie?

 

2 godziny temu, cbggg napisał:

to drugie

Weź też maskę pgaz bo przed końcem kadencji burak otworzy spalarnię śmieci.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...