Skocz do zawartości

Jak można robić kampanię propagandy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Olo napisał:

Po pierwsze nie moja...po drugie broniła tego co z jej mózgu się zrodziło....był to chory umysł i poroniony pomysł....czekamy do czwartku 👍ale już mówię łatwo nie będzie... wieża zewrze zwieracze....sesja będzie burzliwa ....."gość" to ćwok ale Ty "rajco" trzymaj fason😉

Niesamowita "kobita".Jeszcze moment,a jej "sztandarowy" bioetanol ulegnie rozbiórce.Ta inwestycja miała przynosić gminie dochody sięgajace miliona złotych,rocznie a jest NIC.Podobnie byłoby z kopalnią w Ińsku.Żwirki rozjechaliby nasze drogi i ulice,a dochody z tytułu wydobycia i sprzedazy nie wystarczyłyby nawet na naprawę nawierzchni dróg i ulic.SKSM nie rozważa nawet wybudowania drogi alternatywnej omijajacej Ińsko, Ciemnik i Czertyń.Bliskość kopalni nie sprzyjałaby rozwojowi turystycznemu naszej gminy.Wątpliwe badania dotyczące stosunków wody w naszym jeziorze to kolejny argument za tym,by ta inwestycja nie powstała.

 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, wiem napisał:

Niesamowita "kobita".Jeszcze moment,a jej "sztandarowy" bioetanol ulegnie rozbiórce.Ta inwestycja miała przynosić gminie dochody sięgajace miliona złotych,rocznie a jest NIC.Podobnie byłoby z kopalnią w Ińsku.Żwirki rozjechaliby nasze drogi i ulice,a dochody z tytułu wydobycia i sprzedazy nie wystarczyłyby nawet na naprawę nawierzchni dróg i ulic.SKSM nie rozważa nawet wybudowania drogi alternatywnej omijajacej Ińsko, Ciemnik i Czertyń.Bliskość kopalni nie sprzyjałaby rozwojowi turystycznemu naszej gminy.Wątpliwe badania dotyczące stosunków wody w naszym jeziorze to kolejny argument za tym,by ta inwestycja nie powstała.

 

No o słusznie prawisz....wszystkie inwestycje które poczyniła to zglicza w Ińsku....dlatego ciotka do lamusa inwestycje to rozbiórki....najgorsza jednak pozostanie to spalarnia drzewa najgorszy brudas w okolicy....na cmentarzu można odkurzaczem ściagać pył....czy ktoś tam sprawdza te filtry? Wiem że kosztują ale inwestor musi wymieniać....

Odnośnik do odpowiedzi

Wieża to segment komuszy mający w Ińsku stały dość poważny elektorat,który tutaj  przejął wiele budynków za bezcen np:(Zinko).

Ci ludzie wraz z tępym babami z rady są gotowi do eszty zniszczyć gminę.Wraz z nimi liczne  grupa lemngów i odszczepieńców Petru..

Dzięki nim gmina ginie i traci na wartości.Niestety to wyraż głupoty liczne grupy zwolenniów tworzących lokalny resortowy "układ"

Odnośnik do odpowiedzi

Dla przypomnienia histori Ińska....Liwaka ściągnęła wieża, to min.on popierał powstanie żwirowni....to on nie brał udziału w referendum....to on kombinował żeby nie bywać na sesjach za czasów Racina....potem sam już jako burmistrz robił wszystko żeby utrudniać prawidłowe procedowanie nad decyzją środowiskową...jak zatem jutro uda się uchylić uchwałę to z pewnością nie będzie to zasługa Liwaka.....

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem.....nie mówił nic czego bym sam nie wiedział....nie trzeba było się z sądem pałować tylko zrobić to w chwili przejecia władzy....Liwak migał się i migał aż zaszedł w ciemny zaułek....dalej to już tylko czarna d***....a wybory tuż tuż i wcale nie będzie tak łatwo wygrać ja to wiem....krętacz który umie się ślizgać jak po ślizgawce....powiedz co takiego szczególnego powiedział czego nie słyszałeś? Chociaż jeden fakt.....ja słyszałem już to wszystko co i we wtorek....

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Gość napisał:

Jak na portalu nic na ten temat nie piszą to znaczy, że ta uchwała jest z d*** i nie przejdzie.

No i tego się właśnie obawiam....że Liwak udaje a tak na prawdę kolaboruje....ale wówczas niech nawet nie marzy o starcie w wyborach bo skończy w szambie...tyle na niego poleci gówna...nie słuchajcie nic nie pitwierdził...czekamy do jutra ....ja życzę radnym owocnego głosowania....trzymam kciuki ale.....dobranoc!

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, gość napisał:

jeszcze Działoszewska w imieniu Grzesiaka straszyła burmistrza i radnych

To jest zastraszanie radnych w ich pracy....wieża zdominowała dzisiejsze obrady rady miasta ......obrażanie radnych weszło jej w krew....szkoda że Liwak zapomniał języka w gębie....ale ukłon w waszą stronę....napisałem że podziękuję jak się uda no i się udało .....DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ....

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, gość napisał:

dostała ripostę i od burmistrza i od przewodniczącego, niestety ona ma w głowie tylko piasek bo nawet już nie żwir ;)

I dobrze jej tak....prosiła się o to usilnie...ja tam uważam że nie ma ani piasku ani żwiru tylko💩 ta rzeczniczka SKSM....

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Olo napisał:

To jest zastraszanie radnych w ich pracy....wieża zdominowała dzisiejsze obrady rady miasta ......obrażanie radnych weszło jej w krew....szkoda że Liwak zapomniał języka w gębie....ale ukłon w waszą stronę....napisałem że podziękuję jak się uda no i się udało .....DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ....

Olo, po populistycznej "agitce" radnej Teresy, merytoryczna riposta P.Burmistrza i Przewodniczącego RM, zrobiły b. dobre wrażenie na radnych. Jak powiada młodzież -"opadła kopara", przez litość nie powiem.....której pani ? Za chwilę będzie można obejrzeć nagranie.Podziękowania odpowiedzialnej "ósemce". Na postawę "sławetnej piątki"....spuśćmy zasłonę milczenia i niech z opuszczonymi głowami, poddadzą się osądowi społeczności naszej pięknej, turystycznej Gminy ! 

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, rajca napisał:

Olo, po populistycznej "agitce" radnej Teresy, merytoryczna riposta P.Burmistrza i Przewodniczącego RM, zrobiły b. dobre wrażenie na radnych. Jak powiada młodzież -"opadła kopara", przez litość nie powiem.....której pani ? Za chwilę będzie można obejrzeć nagranie.Podziękowania odpowiedzialnej "ósemce". Na postawę "sławetnej piątki"....spuśćmy zasłonę milczenia i niech z opuszczonymi głowami, poddadzą się osądowi społeczności naszej pięknej, turystycznej Gminy ! 

Tobie "rajco" i Szafranowi dziękuję szczególnie......aczkolwiek trzeba sukces postrzegać w kategori obozu władzy....to jednak obaj macie swój szczególny zakres sukcesu... tym bardziej dziękuję.....z całej piątki najbardziej zawiedziony jestem postawą Halejcio.....zresztą sondowałem że trzy "baby" +Tomczyk+ Halejcio+ Skonieczko i od torby będą przeciw....po  części się sprawdziło.....

Odnośnik do odpowiedzi

Olo swoimi krytycznymi wypowiedziami mobilizowałeś nas do uchwalenia konkretów.Od samego początku Twoich wpisów wiedzieliśmy,że pomimo sarkazmu w  wypowiedziach jesteś z nami,to znaczy z osobami,którym Ińsko i żyjący w nim ludzie  nie są nam obojetni.Dziekuję.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, wiem napisał:

Olo swoimi krytycznymi wypowiedziami mobilizowałeś nas do uchwalenia konkretów.Od samego początku Twoich wpisów wiedzieliśmy,że pomimo sarkazmu w  wypowiedziach jesteś z nami,to znaczy z osobami,którym Ińsko i żyjący w nim ludzie  nie są nam obojetni.Dziekuję.

Wszystkim mieszkańcom powinno to w duszy grać....tylko szaleńcy mogli wpaść na taki sposób rozwoju gminy...oczywiscie że był to mój nacisk na Was ale bez podtekstów osobistych....dlatego te wszystkie wiadra pomyj przyjmowałem z pokorą i jeszcze posypywałem popiołem😉ale cieszę się że Ty "wiem" to zrozumiałeś...CEL BYŁ JEDEN OBALIĆ SKSM I ŻWIROWNIĘ....o wieży nie wspomnę!...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...