Skocz do zawartości

Jak można robić kampanię propagandy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Olo napisał:

A ja zadam proste pytanie....niech mi ci panowie co rządzą od trzech lat wymienią swoje osiągnięcia......co zrobili dla gminy, Ińska i mieszkańców....zamieniam się w słuch.....

Toż Gostek pyta o to właściwie co tydzień i odpowiedzi brak. Nie oczekuj więc i ty:P

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gostek napisał:

W tym tygodniu nie zapytam. Mnie nikt nie odpowiada, więc może na złość Olowi ktoś tym razem odpowie :-D

Nie łódź się.....nie ma czym się pochwalić.....odpowiedzi nie będzie.....szkoda ale cierpliwie czekam....

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, gość napisał:

Co tu taka cisza, Olo ? Zapodaj tu niewsy z Urzędu, bo nuda aż w uszach dzwoni !

Spiepszaj judaszu.....jest drugi tydzień adwentu....przestań judzić bo jak piszę to mnie atakujesz...  zajmij się pracą i wycisz umysł choć jeden raz w adwentcie....już niedługo.....

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, Gość napisał:

Wczoraj  36 rocznica wprowadzenia stanu wojennego i z tego powodu na Cafe było taka cisza. Ormowcy i ich dzieci świętowali .

To prawda mają się świetnie po okrógłym stole do dziś.....dobrze że choć mniejsze emeryturki.....bandyci mają....

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olo napisał:

No i w mieście masakra....nik nie sypie nikt nie odśnieża.....buty mokre mam po przejściu kilkudziesięciu metrów.....no ale nasz burak ma 10 metrów do pracy...przyszedł czyściutki jak z obrazka....

Po kiego wuja łazisz po mieście ? Siedź duraku w chałupie, okna pomyj swojemu kaszalotowi, dziurawe dywany wytrzep. A za kilkanaście lat jak nabędziesz prawa emerytalne, to razem z całym pisowskim zaciągiem, będziesz miał taką ustawę o emeryturach, że będziesz musiał kosić trawniki u mnie w ogrodzie ! Zobaczysz i wspomnisz ten wpis z grudnia'2017. Ci co będą siedzieć w mamrze, będą zapier...... przy ręcznym przekopie mierzei wiślanej i pogłębianiu terminalu gazowego imienia Prezydenta Tysiąclecia w Świnoujściu ! Tak im dopomóż nieistniejący!

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, gość napisał:

Obudził się patałach i już obraża !

W którym miejscu obrażam.....idź do psychologa bo masz problem człowiecze....wyliczyłem że przeciw żwirowni, 5 za żwirownią i 5 niepewnych.... wylicz kogo przekupi żwirownia......zadaj sobie to pytanie i sam sobie odpowiedz.....

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Olo napisał:

W którym miejscu obrażam.....idź do psychologa bo masz problem człowiecze....wyliczyłem że przeciw żwirowni, 5 za żwirownią i 5 niepewnych.... wylicz kogo przekupi żwirownia......zadaj sobie to pytanie i sam sobie odpowiedz.....

To prawda zobaczymy jak te bezradne zasiedziałe dziady z rady zagłosują. Ma być jawne głosowanie wtedy każdego rozliczymy tu na forum. Nowa droga w Ińsku po co nam wanienki ze żwirem? Wybory tuż tuż! Radzę to zapamietać!?

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Olo napisał:

W którym miejscu obrażam.....idź do psychologa bo masz problem człowiecze....wyliczyłem że przeciw żwirowni, 5 za żwirownią i 5 niepewnych.... wylicz kogo przekupi żwirownia......zadaj sobie to pytanie i sam sobie odpowiedz.....

jak masz tak dokładne informacje to sprawdzamy je tu i teraz ! Wymień z nazwiska te trzy piątki, czyli 5 za żwirem, 5 przeciw i 5 niepewnych. Dawaj pobawimy się w przewidywanki, ba za tydzień w czwartek będzie wiadomo. 

Odnośnik do odpowiedzi

Od razu wiadomo że przeciw zagłosuje

1.Działoszewska, Sydor, Krawczyk, Tomczyk, Halejcio...

Za przyjeciem uchwały będzie 

2.Szafran, Mazurek, Dec, Kościelny Woźniak i Michnik jeśli będzie na sesji....Kościelnego i Deca nie był bym pewny bo nie raz zachowali się jak łachy....

Reszta to też niepewna łącznie z Dezor ktora ma humory jak ....no nie powiem kto...jednym słowem nie ma na kogo liczyć bo żwirownia da im w łapę i łykną jak pelikany te srebrniki żwirowe....

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...