Skocz do zawartości

Jak można robić kampanię propagandy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Gostek napisał:

Przeciwnik Żwirowni ma milczeć? Ludziom odpowiedzialnym za Gminie przeszkadza w pracy to, że piszę? To może za dużo czasu spędzają w Internecie. Marnują czas na śledzenie tego o czym piszę zamiast przygotować projekt uchwały, przedstawić i przeprowadzić w Radzie, a następnie przygotować Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który wykluczy działalność górniczą na terenie najpierw wspomnianej działce czy działkach, a w przyszłości na innych działkach w Gminie.
A jak długo forum będzie istniało - będziemy pisać, bo dyskusja na tym polega i nie wszyscy realizują się wyzywając innych czy zgadując kto jest kim. Ja dla odmiany będę starał się pisać wtedy gdy mam coś do napisania, a nie gdy mnie palec będzie swędził :-D

Kto ci każe gostek milczeć ? gdzie jest napisane ? Nie umiesz czytać ? Możesz walić w SKSM do woli i jeszcze trochę. Tylko nie kracz, nie roztaczaj czarnych wizji. Bądź pozytywnie nastawiony do tych co już z tematem żwirowni, zmierzają do pozytywnego końca. Uchwała będzie niebawem...........

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, gość napisał:

Kto ci każe gostek milczeć ? gdzie jest napisane ? Nie umiesz czytać ? Możesz walić w SKSM do woli i jeszcze trochę. Tylko nie kracz, nie roztaczaj czarnych wizji. Bądź pozytywnie nastawiony do tych co już z tematem żwirowni, zmierzają do pozytywnego końca. Uchwała będzie niebawem...........

Już była wielokrotnie.....spełzła na niczym....ja też widzę pozytywny koniec  was we władzach.....

Odnośnik do odpowiedzi

Uzasadnienie wyroku jest bardzo ciekawe zważywszy że tam wymienione jest dwa podmioty skarżące......czytam i czytam i wychodzi mi że ktoś sobie zasługi przypisał.....to też plan przedwyborczy jak dino, droga 151, zawłaszenie plaży, stacja paliw ect.ect. a Szafran na fejsie szczyci się że wygrał ......taki to już pajac jest razem z tymi 3ma popaprańcami .....

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Olo napisał:

Uzasadnienie wyroku jest bardzo ciekawe zważywszy że tam wymienione jest dwa podmioty skarżące......czytam i czytam i wychodzi mi że ktoś sobie zasługi przypisał.....to też plan przedwyborczy jak dino, droga 151, zawłaszenie plaży, stacja paliw ect.ect. a Szafran na fejsie szczyci się że wygrał ......taki to już pajac jest razem z tymi 3ma popaprańcami .....

Jakie podmioty? O czym ty gadasz? Ja nic nie widzę.

Odnośnik do odpowiedzi

W gminie burzliwe debaty co zrobić z tym wyrokiem.....Jacek ma kupkę w gaciach, Michał z załamanymi rączkami udaje że myśli....Włodek walczy fo końca ale......zawsze jest ale ....on tam nie rządzi....Jacek spnsorowany jest rozdarty chciałby i boi się....

Odnośnik do odpowiedzi
zmiana wiatru
57 minut temu, Olo napisał:

W gminie burzliwe debaty co zrobić z tym wyrokiem.....Jacek ma kupkę w gaciach, Michał z załamanymi rączkami udaje że myśli....Włodek walczy fo końca ale......zawsze jest ale ....on tam nie rządzi....Jacek spnsorowany jest rozdarty chciałby i boi się....

znów liżesz d*** szafranowi

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Olo napisał:

W gminie burzliwe debaty co zrobić z tym wyrokiem.....Jacek ma kupkę w gaciach, Michał z załamanymi rączkami udaje że myśli....Włodek walczy fo końca ale......zawsze jest ale ....on tam nie rządzi....Jacek spnsorowany jest rozdarty chciałby i boi się....

Pod koniec tego roku lub na początku przyszłego, Olo się załamiesz razem z twoim sponsorem Grzesiakiem ???!!

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, gość napisał:

Bo z takim grzesiakowym idiotą jak Ty olo nie ma co dyskutować

Oj komuś zwieracze puszczają.....nie zrobiłeś nic przez 4 lata nie zrobisz do końca roku.....bo ty zwyczajnie jesteś za żwirownią i wyrok ci nie na rękę....przecież wiem o czym rozmawialiście nie ma miedzy wami zgody....a z tego pełnymi garściami czerpie żwirownia.....a Jacek jest nawiekszym hamulcowym w sprawie .....on ma dużo za uszami jak go prokurator przetrzepie to może przestanie hędorzyć a zacznie myśleć mózgiem o ile jeszcze takowy posiada....

Odnośnik do odpowiedzi
olo cenzoruje forum
26 minut temu, koalicja napisał:

Coś te bolki z gminy ucili. W kuluarach aż huczy od plotek że koalicja się rozwala. Są też szanse że liwak burkiem już nie zostanie. A to dla nas mieszkańców dobra nowina.

O 15tej skonczyli prace.

Reszte forumowiczow poblokowales dlatego nie masz z kim dyskutowac.

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, koalicja napisał:

Coś te bolki z gminy ucili. W kuluarach aż huczy od plotek że koalicja się rozwala. Są też szanse że liwak burkiem już nie zostanie. A to dla nas mieszkańców dobra nowina.

Koalicja ma się doskonale, nic się nie wali a niebawem będzie ważna uchwała, która sprawdzi trwałość IŃSKO RAZEM.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, gość napisał:

Sugerujesz że tu tylko piszą: Olo i władza ? Sądzisz że poniżają się do tego stopnia aby dyskutować z  półgłówkiem ? 

Pisz teraz bo za rok może wrócić sytuacja z przed 4 lat.....i nie bazgraj że ja tu kogoś blokuję....to wasze forum i wy mnie tu dyskredytujecie.....będziesz za rok tu znów skrobał pazurem i czepiał się rządzącej władzy.....to już koniec twoich rzadów.....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...