Skocz do zawartości

Jak można robić kampanię propagandy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, lipa napisał:

Zniknęło też info że będzie szampan i toast. Gratuluję burakom z Insko Razem👍

I co propagandziści wszelkiej krytyki ? Sylwek się udał były fajerwerki, szampan i życzenia. A was nie było bo o północy, leżeliście już pod stołami !

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, gosc napisał:

I co propagandziści wszelkiej krytyki ? Sylwek się udał były fajerwerki, szampan i życzenia. A was nie było bo o północy, leżeliście już pod stołami !

Udany??? Po pierwsze nikogo nie było a te kilka flaszek to tylko same bąbelki a nie szampan był. To pokazuje że ludzie mają was w niskim poważaniu!

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro komuchy wyjadą,platfusy i reszta śmieci też.Wróci spokój i cisza.Wyraźnie swoją bezradność wyładowują przy pomocy huku.Nic w tym zdrożnego ale co za dużo to i krowa nie zje.Aha zapomniałem.Zapełnią wszystkie punktu miejskie na śmieci.Taka to ich wieloletnia tradycja,niestety wyniesiona z miastowych slamsów. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, fakt napisał:

Jutro komuchy wyjadą,platfusy i reszta śmieci też.Wróci spokój i cisza.Wyraźnie swoją bezradność wyładowują przy pomocy huku.Nic w tym zdrożnego ale co za dużo to i krowa nie zje.Aha zapomniałem.Zapełnią wszystkie punktu miejskie na śmieci.Taka to ich wieloletnia tradycja,niestety wyniesiona z miastowych slamsów. 

O czym ty bełkoczesz, frustracie ? Co wczoraj wciągałeś, że tak długo trzyma ?

Odnośnik do odpowiedzi
34 minut temu, gamoń napisał:

O czym ty bełkoczesz, frustracie ? Co wczoraj wciągałeś, że tak długo trzyma ?

Czy ty potrafisz tylko wciągać? Ty to dopiero frustrat jesteś no i jaki nieszczęśliwy skoro w taki nałóg popadłeś.

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, fakt napisał:

Niestety muszę wciągać wasze komusze smrody i to mnie denerwuje.Wam ciągle się wydaje ,że Polska jest wasza.A co nałogów to mam jeden.Zniszczyć to całe opozycjne bagno.Po prostu popieram Jarka.Zrozumiesz to młocie? 

Nawet nie musisz oficjalnie ogłaszać swojej miłości do Jarka, fakt. To że jesteś idiotą widać z każdego twojego wpisu ! Zagadka - kto może popierać Jaro ?

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, gamoń napisał:

Nawet nie musisz oficjalnie ogłaszać swojej miłości do Jarka, fakt. To że jesteś idiotą widać z każdego twojego wpisu ! Zagadka - kto może popierać Jaro ?

Normalny mądry obywatel a nie opozycyjny cwel......Taka moja osobista refleksja....Ja tam się "faktowi" nie dziwię ....komuszka wieża zaczęła sprawę żwirowni wiele lat temu wspierał ją Liwak aż do dzisiaj....ten pomysł wcześniej popierali Kościelny, Mazurek, Dec czy publicznie Szafran....na szczęście chęć dalszego rządzenia wyprostowała im kręgosłupy....Dlatego to że nie  ma tematu kopalni w Ińsku to nie tych wyżej wymienionych tylko zwyczajnie PIS....nie przypisujcie sobie zasług....Ja już o Pani Krysi i Marysi nie wspominam.....Wszystkie trzy na "wanienkę" i wypad z Ińska stare krowy.....

Odnośnik do odpowiedzi

Olo tobie tez kiedyś przybędzie lat.Milo ci bedzie,gdy nazwą ciebie stary buhaj,lub stary cap?Przecież można inaczej nie porównując ludzi do zwierząt,bo nieraz to uwłacza zwierzętom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

Tak... przestańcie w końcu wybierać emerytów, rencistów....traktują swoją społeczną pracę jak dodatkowy dochód do swoich poborów....taka gmina nie ma szans rozwoju....

Olo jaki dodatkowy dochód do swoich poborów ? Czy ty myślisz że ktoś z radnych "łakomi" się na 300 zł ? Opanuj się, weź się w garść ze swoimi teoriami. Są radni w tej Radzie, którzy rok w rok, wspomagają różne działania na terenie naszej Gminy, kwotami przekraczającymi nawet 10 tyś. zł ! Powiedz otwarcie, że w nowej Radzie chętnie byś widział, młodych , wykształconych, prężnych i chętnych do społecznikowskiej roboty. Znajdź takich, poproś o zgodę na kandydowanie i spełnią się Twoje marzenia. Tak by było uczciwiej ??!!

Odnośnik do odpowiedzi

Sami radni fakt nie wiele biorą ale na tutejsze warunki 300 zł to wcale nie mało za żadną odpowiedzialność....ale już przewodniczący rady zastępca czy przewodniczący komisji dostają drugie pensje zwykłego obywatela....więc nie kłam i nie mów że tak społecznie ciężko pracujecie....

Odnośnik do odpowiedzi

300 zł za pierdzenie w stołek to całkiem sporo zwłaszcza, że to pierdzenie jest raz na miesiąc? Komisje pewnie płatne osobno?
No i nie wydaje mi się, aby na tym się kończyło. Z obserwacji i zasłyszanych opowieści wiem, że radni mogą liczyć na zatrudnienie rodziny, na przywileje w stylu kursy, szkolenia często płatne i w fajnych miejscach. Do tego - wiedza z pierwszej ręki i przychylność władzy np. w kwestii podatków, zniżek, odroczeń, dzierżaw itd. Nie twierdzę, że tak jest w Ińsku, ale może warto abyście popatrzyli czy jednak tego w Ińsku nie ma. Jest też kilka innych "patentów", ale nie chcę podpowiadać ;-)

A co do wybierania, to mieszkańcy wybierają jak chcą z grona tych, których im zaproponowano. Czy w wyborach w Ińsku startują ci, których faktycznie chcecie widzieć w Radzie? Zdaje się, że część ludzi zwyczajnie brzydzi się nawet tą lokalną polityką, a potem mamy co mamy.

Odnośnik do odpowiedzi

Radny ma 250 zł a nie 300. To jest stała dieta niezależna od ilości sesji czy komisji. Wiem też, że radni nie jeżdżą na kursy, szkolenia itd bo trzeba by im było płacić delegacje i opłacić kurs, a to niemożliwe ze wzgledu na wprowadzony program oszczędnościowy. Młodzi się do rady nie garną bo mają inne priorytety, robią dzieci, kariery, gromadzą majątki, który radny musi wyjawić w oświadczeniu majątkowym. Czy bycie radnym to taki rarytas to sam spróbuj i zobaczysz jak to jest obnażyć wszystko i użerać się z ludźmi.

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, urzędnik napisał:

Radny ma 250 zł a nie 300. To jest stała dieta niezależna od ilości sesji czy komisji. Wiem też, że radni nie jeżdżą na kursy, szkolenia itd bo trzeba by im było płacić delegacje i opłacić kurs, a to niemożliwe ze wzgledu na wprowadzony program oszczędnościowy. Młodzi się do rady nie garną bo mają inne priorytety, robią dzieci, kariery, gromadzą majątki, który radny musi wyjawić w oświadczeniu majątkowym. Czy bycie radnym to taki rarytas to sam spróbuj i zobaczysz jak to jest obnażyć wszystko i użerać się z ludźmi.

Skoro jest tak źle to czemu co 4 lata całe watahy na listach do rady......

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Olo napisał:

Skoro jest tak źle to czemu co 4 lata całe watahy na listach do rady......

Ale na żadnej z list, nie było widać Ciebie, Olo. Chętnie krytykujesz, że się pchają aby się obłowić "pierdząc w stołki". Stań do boju, pewnikiem, jak mówi często, niejaki "Jojo" wiadomo z jakiego grajdołu, wygrasz w cuglach. Najlepiej jak staniesz na ubitej ziemi pod sztandarem PiS-u, to aż się boję że wszystkie ińszczanki, dostaną orgazmu na samą radość, że na Ciebie będą mogły zagłosować, jako na jedynego "ojca" opatrznościowego tej naszej zniewolonej Gminy. Dawaj już niedaleko do kampanii i wyborów. Pokaż im co potrafisz !

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Olo napisał:

Byle gamoń jak widać może zostać radnym....dlatego w naszej gminie nigdy nic się nie zmieni.....bo nie ma na nią nikt pomysłu...przecież oddanie plaży w dzierżawę i budowanie tam obiektu handlowego to poroniony pomysł.....

Zostań radnym I nie pitol.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mnie zastanawia - skoro Żwirownia nie była w interesie mieszkańców, to czemu grupa radnych była za? Może tu kryje się jedna z tajemnic parcia do Rady?
Kiedyś byłem wielkim zwolennikiem JOW. Dziś wiem, że to marny pomysł, bo w ten sposób  daje się wepchnąć do samorządu radnych sprzyjających jakiejś idei, a w sprzyjających warunkach - można radę zdominować.
Jak widać - w ińsku ostatnio nie do końca się to udało, ale w tym roku wybory. Ińszczanie powinni bardzo uważać na kogo głosują.

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie zastanawia dlaczego sołtys z Linówka zgarnął 10 tys. na plac zabaw i 300 tys. na remont świetlicy a szmaciarz głosował za żwirownią.....nie mógł burmistrz dać tej kasy dla innego sołectwa tylko takiemu burakowi który z nim startował a teraz zdradził.....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...