Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Janek napisał:

A gdzie byłeś panie Mazurek i Szafran jak studium przyklepali, panie Mazurek a gdzie szmbo z Wisoli idzie czyżby dalej do naszego Jeziora, wielcy obrońcy przyrody. 

Janek gnoju nie wiesz  że Mazurek już 2 lata nie jest na Wisoli. 

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Gosc napisał:

Mazurek, prawnik przyznał rację Liwakowi, a ty dalej swoje. Już widzę jak ty do UE będziesz pisał, chyba po rosyjsku.

Odtwórz jeszcze raz transmisję sesji. Ewidentnie prawnik skomentował brak odpowiedzi  burmistrza w terminie jako milczącą zgodę burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, gość napisał:

Milcząca zgoda,za ile.Aż cuchnie kopertą.

Skoro burmistrz był jak zapewniał, tak zdecydowanym przeciwnikiem żwirowni , to dlaczego czekał z odpowiedzią dla marszałka do ostatniej chwili, aż mu się ,,niechcący " przekroczyło termin.  Czy uważa nas za ,,ciemny lód'' ?

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, sesja napisał:

Oglądałam wczoraj sesję. Podsumuję jednym zdaniem: Cyrk na kółkach. takiego burdelu jak żyję nie widziałam.

Tylko tyle? A to że Liwak otwiera żwirownię i to za dużą zapewne kasę dla siebie to co ? Kryminał ?

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, tak napisał:

Odtwórz jeszcze raz transmisję sesji. Ewidentnie prawnik skomentował brak odpowiedzi  burmistrza w terminie jako milczącą zgodę burmistrza.

To ci glupki tak mysla jak gonia ewka rudy diablu  geniusz   krzywy leb dolaty mafia liwaka

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Ala napisał:

Tylko tyle? A to że Liwak otwiera żwirownię i to za dużą zapewne kasę dla siebie to co ? Kryminał ?

Mazurek ma papiery z których wynika ze jacek wydał milczacą zgodę na koncesję (czyt. żwirownię) to żeczywiście jest kryminał a na pewno wieczne potępienie, taki człowiek nigdy nie powinien być naszym burmistrzem.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Alicja napisał:

Burmistrz przyznał że bedzie dwie żwirownie. W Insku i w Stodnicy. Ja myślałam że tu bzdury pisza, a jednak to prawdziwe rzeczy. Ja jestem zszokowana, dla mnie jest to ińska głupota stulecia.

Po cichu bez informowania mieszkańców Liwak dla swoich korzyści doprowadził do zagłady Ińska. Gratuluję tym co na niego głosowali. Liwak po pierwsze nie ma opozycji po drugie ludzi którzy zadają trudne pytania, pytają o różne sprawy, protestują przeciwko różnym wcale nie dobrym decyzjom władzy. Szafran i Mazurek to dla niego dwa głupki których ograł jak Putin Ukrainę.

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, gosa napisał:

Ci dwaj sa ok

Są ok? ! Nic nie zrobili jako najważniejsi ludzie w gminie. Nie informowali mieszkańców, nie mobilizowali mieszkańców. Tymczasem Liwak i Kupczyński robili co chcieli za ich wiedzą. Bo przecież nikt mi nie wmówi że Szafran, Mazurek, Dec i Kościelny nic nie wiedzieli jako przewodniczący komisji i rady. Tak samo winni tym żwirowniom jak dwaj pierwsi.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, jprd napisał:

Są ok? ! Nic nie zrobili jako najważniejsi ludzie w gminie. Nie informowali mieszkańców, nie mobilizowali mieszkańców. Tymczasem Liwak i Kupczyński robili co chcieli za ich wiedzą. Bo przecież nikt mi nie wmówi że Szafran, Mazurek, Dec i Kościelny nic nie wiedzieli jako przewodniczący komisji i rady. Tak samo winni tym żwirowniom jak dwaj pierwsi.

Ci dwaj burki kryli to ,przeciez Mazurek to wyraznie mowil na sesji .Ogladnij ostatnia sesje to zrozumiesz.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj wstyd jak diabły, rudzielec się zachowali na sesji.Ale obciach.Liwak kogo ty masz w tej radzie.Hamskich  nie umiejących się zachować ani ubrać cwaniaków.Jak można tak się zachowywać i obrażać publicznie.Oni są u nas widzów przegrani.Ten rudy policjant to gość nie typowy ,rozum krótki i wygląd niechlujny do pory.

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Tytus napisał:

Oj wstyd jak diabły, rudzielec się zachowali na sesji.Ale obciach.Liwak kogo ty masz w tej radzie.Hamskich  nie umiejących się zachować ani ubrać cwaniaków.Jak można tak się zachowywać i obrażać publicznie.Oni są u nas widzów przegrani.Ten rudy policjant to gość nie typowy ,rozum krótki i wygląd niechlujny do pory.

Jaki ubiór takie zachowanie. Elita z ogródka u deca.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...