Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dzbanek napisał:

Gminni buce weźcie się za robotę bo bierzecie forsę za opieprzanie się buraki 

Dzbanki i inni pisarze piszcie dużo i odważnie sądy! wolne sądy ?mają szeroką wiedzę w tym temacie  ...potrzeba tylko iskierki... pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
Byłam w kinie

Nie wiesz kogo wyrzucili z kina, najlepszych fachowców jakie Ińsko miało.Teraz zostało w kinie przechowalnia ubogich dzieci i produkcja koła starców..Nic się tam nie dzieje,gdzie się podział ta paniusia kumpela Michała .Gdzie są dzieci i młodzież która nie gdys spiewala.Co my musimy oglądać tylko kółko.  różańcowe i paterkow wycie i Jacentego kochanice. wstydu nie mają.

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Byłam w kinie napisał:

Nie wiesz kogo wyrzucili z kina, najlepszych fachowców jakie Ińsko miało.Teraz zostało w kinie przechowalnia ubogich dzieci i produkcja koła starców..Nic się tam nie dzieje,gdzie się podział ta paniusia kumpela Michała .Gdzie są dzieci i młodzież która nie gdys spiewala.Co my musimy oglądać tylko kółko.  różańcowe i paterkow wycie i Jacentego kochanice. wstydu nie mają.

Ale kto był tym fachowcem? Z tego co wiem to fachowcy z zubika robili tam remont

Odnośnik do odpowiedzi

Ty cwaniaczku wszyscy wiedza co narobiales z szefem, TAKIEGO BAGNA W KINIE TO JESZCZE NIE BYLO ,zeby pozbyc sie takich fachowcow i zostawic niedorajdy zycia. W kinie placza sie tylko znajomki jacka i michla.DUMY NIE MA I DLUGO NIE BEDZIE. Trzeba miec tupet zeby tak posyapic,gdzie sa MICHALA KUPLE CO TAK MIELI PIEKNIE UCZYC GRY I SPIEWU,gdzie jest w tym wszystkim glowa Inska,czyzby zajal sie w kulturze rzeczami o ktorych wszyscy mowia .

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Byłam w kinie napisał:

Nie wiesz kogo wyrzucili z kina, najlepszych fachowców jakie Ińsko miało.Teraz zostało w kinie przechowalnia ubogich dzieci i produkcja koła starców..Nic się tam nie dzieje,gdzie się podział ta paniusia kumpela Michała .Gdzie są dzieci i młodzież która nie gdys spiewala.Co my musimy oglądać tylko kółko.  różańcowe i paterkow wycie i Jacentego kochanice. wstydu nie mają.

Mazurek w 2002 przyklepal studium, teraz głupa pali czy to ważne jak kiedyś było chorągiewka!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...