Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, maszproblemmisiu napisał:

Bo negatywna opinia Liwaka została wysłana do Marszałka 25 stycznia 2021 zamiast zgodnie z ustawą "prawo górnicze i geologiczne" - 7 stycznia 2021 !!! Liwak i Kupczyński dogadani z SKSM i Marszałkiem,specjalnie zwlekali z terminami!!! SKO nie mogło podjąć innej decyzji, jak wyeliminowanie z obiegu prawnego, wadliwie złożonego uzgodnienia. Na ten casus prawny, powołały się pozostałe organy do których, dla picu, zwracali się nasze dwa palanty piastujący funkcje burków a więc WSA i Minister Klimatu. Wysłali oszustów wyborczych na drzewo z odwołaniami !!

No to śmierdzi na kilometry kopertą. To ma swój praragraf ..... działanie świadome na szkodę gminy i mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, ad.koncesja napisał:

Czyli burki świadomie oszukali mieszkańców,(może i radnych) wysyłając po czasie swoją "niby" negatywna opinię.To jest przestępstwo.Inne kwestie "ewentualne zyski nurków" to temat dla CBA i prokuratury. I w tym kierunku powinni iść Szafran z Mazurkiem jeżeli chcą się oczyścić z tego błota.

To też. Jak najbardziej. Irgana ścigania muszą to zweryfikować.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wyborca napisał:

No to śmierdzi na kilometry kopertą. To ma swój praragraf ..... działanie świadome na szkodę gminy i mieszkańców.

Działanie jak najbardziej świadome i celowe i zaplanowane już w 2014 roku . Nie bez powodu wtedy ińscy zwolennicy żwirowni [Działosie ,Pacieje Zinki ] wspólnie ze żwirkami wspierali w wyborach burmistrza Ińska " przeciwnika żwirowni' -Jacka !

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, tatar napisał:

Działanie jak najbardziej świadome i celowe i zaplanowane już w 2014 roku . Nie bez powodu wtedy ińscy zwolennicy żwirowni [Działosie ,Pacieje Zinki ] wspólnie ze żwirkami wspierali w wyborach burmistrza Ińska " przeciwnika żwirowni' -Jacka !

Tak było. I to było wielkie zaskoczenie i zdziwienie. A jednak mieszkańcy się nabrali.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, tatar napisał:

Działanie jak najbardziej świadome i celowe i zaplanowane już w 2014 roku . Nie bez powodu wtedy ińscy zwolennicy żwirowni [Działosie ,Pacieje Zinki ] wspólnie ze żwirkami wspierali w wyborach burmistrza Ińska " przeciwnika żwirowni' -Jacka !

Jacek z Michałem to dwa fałszywe uje, kłamią, oszukują bye tylko do celu. Dorobili się stołków i majątków na kłamstwie i oszustwie.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Hela napisał:

Jacek z Michałem to dwa fałszywe uje, kłamią, oszukują byle tylko do celu. Dorobili się stołków i majątków na kłamstwie i oszustwie.

Niekoniecznie musicie łgać i czyścić gminę z forsy jeszcze przez 2 lata. Jest taki wytrych-REFERENDUM!!!

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tatar napisał:

Działanie jak najbardziej świadome i celowe i zaplanowane już w 2014 roku . Nie bez powodu wtedy ińscy zwolennicy żwirowni [Działosie ,Pacieje Zinki ] wspólnie ze żwirkami wspierali w wyborach burmistrza Ińska " przeciwnika żwirowni' -Jacka !

To prawda. Ja na niego nie głosowałem, bo mi ten jego "przeciw żwirowni"  podpadał.  No ale nikt mnie wtedy nie słuchał.

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Manipulacje napisał:

Tutaj jedna gnida ciągle robi wpisy i siebie wybiela .Sam jest w takim stopniu winny jak ci dwaj 

Cały czas mowa jest o burmistrzach, bo to oni odpowiadają za utworzenie żwirowni .Nikt z radnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Manipulacje napisał:

Tutaj jedna gnida ciągle robi wpisy i siebie wybiela .Sam jest w takim stopniu winny jak ci dwaj 

 

9 minut temu, wiem napisał:

ta gnida pracuje w urzedzie i obrabia duope kazdemu kto mu się nie spodoba.

Ty obrzydły baumwanie stul pysk. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...