Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Marian napisał:

Wasz burmistrz to samobójca. Po cholere on otwiera żwirownie skoro wie, że to mu zapewni przegraną w wyborach? Gdzie on będzie miał lepsza pracę? Ale z niego dureń.

On już dawno "ułożył się" z właścicielem żwirowni. Nie przypuszczał, że będzie miał tak wysoką płacę. Niestety ani na Ińsku, ani na jego mieszkańcach skazanych na katastrofę ekologiczną mu nie zależy. Wykiwał wielu radnych i wszystkich przeciwników żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, niestety napisał:

On już dawno "ułożył się" z właścicielem żwirowni. Nie przypuszczał, że będzie miał tak wysoką płacę. Niestety ani na Ińsku, ani na jego mieszkańcach skazanych na katastrofę ekologiczną mu nie zależy. Wykiwał wielu radnych i wszystkich przeciwników żwirowni.

Przykro mi, ale to wiceburmistrz miał w tym ogromny udział.

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Marian napisał:

Wasz burmistrz to samobójca. Po cholere on otwiera żwirownie skoro wie, że to mu zapewni przegraną w wyborach? Gdzie on będzie miał lepsza pracę? Ale z niego dureń.

Bo on nie ma na to wpływu, tylko mądre Głowy z Czertynia i Ściennego wiedzą lepiej. Ińsko załatwiły układy na szczeblu wojewódzkim.

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Cola napisał:

Bo on nie ma na to wpływu, tylko mądre Głowy z Czertynia i Ściennego wiedzą lepiej. Ińsko załatwiły układy na szczeblu wojewódzkim.

Cola nie mieszaj. Na szczeblu województwa układy miał jedynie burmistrz i ty.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Cola napisał:

Bo on nie ma na to wpływu, tylko mądre Głowy z Czertynia i Ściennego wiedzą lepiej. Ińsko załatwiły układy na szczeblu wojewódzkim.

Ińsko załatwił układ miejscowy: Liwak-Grzesiak Kupczyński! Wyborcy się dowiedzą,  mądre głowy podpowiedzą!!!

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Marian napisał:

Wasz burmistrz podpisując zgodę na żwirownię pewnie się nie spodziewał niespodzianki Kaczora i 200 tyś. rocznie. Pewnie teraz pluje sobie w brode, gdzie on sie podzieje po przegranych wyborach?

Nawet nie wystartuje. Żadnych szans ,gdy Ińsko będzie rujnowane.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ha,ha napisał:

Nawet nie wystartuje. Żadnych szans ,gdy Ińsko będzie rujnowane.

On ma swój dom poza Ińskiem. Wiceburmistrz przymierza się do burmistrzowania, ale prognozuję, że nie ma nawet maleńkich szans. Moim faworytem jest były burmistrz. Człowiek uczciwy i zasługujący na szacunek.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Cola napisał:

Bo on nie ma na to wpływu, tylko mądre Głowy z Czertynia i Ściennego wiedzą lepiej. Ińsko załatwiły układy na szczeblu wojewódzkim.

Nieszanowny P.wice Burmistrzu Kupczyński-na nic płacze  na nic krzyki, koniec przygód małpki Miki ! Następnej rundy na urzędzie już nie będzie. Tak mi przykro. 

Odnośnik do odpowiedzi
śmiech na sali
45 minut temu, ha,ha napisał:

On ma swój dom poza Ińskiem. Wiceburmistrz przymierza się do burmistrzowania, ale prognozuję, że nie ma nawet maleńkich szans. Moim faworytem jest były burmistrz. Człowiek uczciwy i zasługujący na szacunek.

Ani jacek ani jego wredny zastępca nie mają żadnych szans po tym co zrobili. Oszuści i nieroby. Nic dobrego nie zrobili, kasują wypłątę i otwierają dwie żwirownie. To aż nadto aby się z nimi pożegnać.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Miki napisał:

Nieszanowny P.wice Burmistrzu Kupczyński-na nic płacze  na nic krzyki, koniec przygód małpki Miki ! Następnej rundy na urzędzie już nie będzie. Tak mi przykro. 

 

5 minut temu, śmiech na sali napisał:

Ani jacek ani jego wredny zastępca nie mają żadnych szans po tym co zrobili. Oszuści i nieroby. Nic dobrego nie zrobili, kasują wypłątę i otwierają dwie żwirownie. To aż nadto aby się z nimi pożegnać.

Oczywiście mają więcej "zasług". Starczyło by ich na doktorat pod tytułem "Jak wykorzystać urząd do zniszczenie pięknego miasteczka". 

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Cola napisał:

Bo on nie ma na to wpływu, tylko mądre Głowy z Czertynia i Ściennego wiedzą lepiej. Ińsko załatwiły układy na szczeblu wojewódzkim.

Gdyby ta mądra głowa że ściennego faktycznie była mądra to droga by się remontu doczekała. Szafran ścienne tonie, widziałeś? A nie zapomniałem ty jeździsz samochodem i nie widziałeś

Odnośnik do odpowiedzi
Przewodniczący
3 minuty temu, Głowa napisał:

Gdyby ta mądra głowa że ściennego faktycznie była mądra to droga by się remontu doczekała. Szafran ścienne tonie, widziałeś? A nie zapomniałem ty jeździsz samochodem i nie widziałeś

No właśnie gdzie ty się podziewasz przewodniczący? Robisz coś żeby poprawić warunki w Sciennym? Czy ty po prostu jesteś tylko? 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Jaś napisał:

Odezwał się ten idiota Kupczyk. Wszyscy winni tylko on święty.

Widzisz Szafran, nic nie robisz i od razu zwalasz winę na innych. Oj nie ładnie, zapamiętamy twoje poczynania

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Mieszkaniec napisał:

Widzisz Szafran, nic nie robisz i od razu zwalasz winę na innych. Oj nie ładnie, zapamiętamy twoje poczynania

Kupczyk wszyscy wiedzą, że to twoje forum. Obrobiłeś tu duope każdemu. Nie oszczędziłeś nawet Liwaka, wypisywałeś głupoty na Margaret, strażaków, policjantów i wielu innych. Teraz się czepiłeś Mazurka i Szafrana. Jesteś zakałą Ińska i tego forum. Kiedyś karma do ciebie wróci.

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, wiem napisał:

Kupczyk wszyscy wiedzą, że to twoje forum. Obrobiłeś tu duope każdemu. Nie oszczędziłeś nawet Liwaka, wypisywałeś głupoty na Margaret, strażaków, policjantów i wielu innych. Teraz się czepiłeś Mazurka i Szafrana. Jesteś zakałą Ińska i tego forum. Kiedyś karma do ciebie wróci.

Wiem masz rację. Kupczyk to taki cynik, który zrobi każde świństwo, byleby utrzymać się u władzy. Nawet za komuny radni szanowani byli przez wszystkich, a ten "dzieli i rządzi". Biedni ci, którzy mu uwierzyli i wykonują jego rozkazy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...