Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, alkoholik napisał:

Sami alkoholicy...  rysiu jamroży zbychu zimnicki, jasiu czerwonka, teraz zdzisiu pożdał....hłe, hłe hłe

Okazuje się, że właśnie te osoby z własnym doświadczeniem życiowym uzyskują najlepsze wyniki  w likwidacji m.in. alkoholizmu. Proponuję zmianę tematu. Zagłada turystyczno-wypoczynkowego Ińska staje się realną. Czekam na wypowiedzi osób m.in  z byłego KADAM. Jeśli się uda, powstrzymajmy jej widmo.

Odnośnik do odpowiedzi

No,masz!Znalazła?!Sie!?

Doinformowana w pełni kochanica, która kochanicą być przestała. 

Królowa!Zdźira!Pierwsza !

No ,wiesz osiołku. Twój stary to kupuje piwo i setkę, tylko po to, aby obalić w aucie i se śmigłem zakręcić. Zanim jednak zakręci to na czaterii fotkę wysyła. Że niby penis!? We wzwodzie!?Nazywamy go fred. fred flintson 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem mieszkanka

Mam dzisiaj trochę czasu i czytam,czytam i muszę powiedzieć Wszystkim ,że Michał urodziłeś się w Ińsku ,znasz Wszystkich i ty Inszczanin, tak podle traktujesz ludzi i znajomych.A powiem więcej gdyż znam wielu .Michał tak jak ty potraktowales Pana Deca, to ja potępiam Ciebie ,gdyż znam Deca bardzo dobrze i nigdy w życiu, ten człowiek nie byłby wstanie sprzeciwiac się ,żeby zrobić coś co by komuś kiedykolwiek zaszkodziło .A po drugie, czy tego człowieka nie należy ,nie należało traktować z szacunkiem, za to co zrobił dla naszego miasta i dla  naszej kultury .Michał jestem osobą starszą poważna ,myślę może inaczej .Znam Wasze rodziny i wiem że Wasze rodziny żyły jak rodzina,a ty dlaczego jesteś takim wrogiem i taki masz zły pogląd na tego fajnego człowieka.Prosze żebyś się odniósł do mojej wypowiedzi.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, gość napisał:

Może pomnik dla Kazika.

Milcz gnoju z czubem na cukier robionym. Za to co zrobiłeś, przy milczącej zgodzie Liwaka, Panu Decowi, będziesz kwiczał jaj zarzynane prosię. Zacząłeś od wsadzenia do ICK swojego pobratymca wysokiego jak brzoza a głupiego jak koza. Ale karma wraca,już wraca.

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, gość napisał:

Może pomnik dla Kazika.

 

43 minuty temu, gość napisał:

Może pomnik dla Kazika.

Nie musisz stawiać Michale pomnika ,ale szacunek,czy ty wiesz co to jest SZACUNEK.Michal  matka i ojciec chyba nie tak chcieli ciebie wychowac

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Mieszkam napisał:

Oj takiego to ciężko się wychowuje,jednak płynie w tobie krew UK,jesteś Michał bezwzględnym.Powinienes z tą swoją nienawiścią wsiąść kosę i iść bronić swojego ludu na Ukrainie

W punkt!!!

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.02.2022 o 15:36, niestety napisał:

Głupia elka myśli że jest nowoczesna. Wreszcie rysiek będzie spokojnie dupczył. Pytanie czy jemu jeszcze staje! Z tą jego prostatą to może kućka już nie stać.

Jak on dupczy z tą prostata jaki implant ma wstawiony 

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Arek napisał:
47 minut temu, Arek napisał:
57 minut temu, Hela napisał:

Czy KADAM już rozpoczął przygotowania do referendum w celu odwołania tych dwóch oszustów żwirowych?

Kadam z bananem na czele i koniem to obciągacze obecnej władzy 

 

Rozpoczął się wreszcie poważny temat, a tu ni z gruszki, ni z pietruszki Tomek "o d**** Maryni"

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz kłamał ze żwirownią, teraz kłamie ze spalarnią. Za spalarniami lobbuje poseł Rzepa, burmistrza parton polityczny. Burek zrobi to co mu poseł każe czyli burek otworzy spalarnię, a wczesniej bedzie nas zapewniał, że on jest przeciw. Klamie i będzie kłamał.

Tu jest link do filmu w którym poseł zachwala spalarnie.

https://www.facebook.com/RzepaJaroslaw/videos/5108103682553424/

 

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, SPALARNIA napisał:

Burmistrz kłamał ze żwirownią, teraz kłamie ze spalarnią. Za spalarniami lobbuje poseł Rzepa, burmistrza parton polityczny. Burek zrobi to co mu poseł każe czyli burek otworzy spalarnię, a wczesniej bedzie nas zapewniał, że on jest przeciw. Klamie i będzie kłamał.

Tu jest link do filmu w którym poseł zachwala spalarnie.

https://www.facebook.com/RzepaJaroslaw/videos/5108103682553424/

 

Suszarnia zboża tez wymaga paliwa. Czy śmieci maja być tym paliwem panie burmistrzu?

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, tak napisał:

Suszarnia zboża tez wymaga paliwa. Czy śmieci maja być tym paliwem panie burmistrzu?

Czyli wszystko się zgadza. Gaz do suszenia jest za drogi i bedzie coraz droższy. Na spalaniu śmieci się zarobi i przy okazji wysuszy zboże. Burmistrz kłamie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka suszarnia,chyba głupoty.Nikt nie wozi zboża dziesiątki/setki kilometrów aby je suszyć bo to jest nieopłacalne.Podchwycili poroniony pomysł sprzed lat wieży i próbują forsować spalarnię.Dla mieszkańców to był by koniec życia.Dla tej bandy to kolejny przekręt jak ten że żwirownią.ludzie obudźcie się bo zrobią wam trupiarnię.Nie dajcie sobą wodzić jak stadem baranów.To walka o miejsce do życia a dla tych szulerów kasa do kieszeni.Obudźcie się przed a nie po szkodzie.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Kasia napisał:

Jaka suszarnia,chyba głupoty.Nikt nie wozi zboża dziesiątki/setki kilometrów aby je suszyć bo to jest nieopłacalne.Podchwycili poroniony pomysł sprzed lat wieży i próbują forsować spalarnię.Dla mieszkańców to był by koniec życia.Dla tej bandy to kolejny przekręt jak ten że żwirownią.ludzie obudźcie się bo zrobią wam trupiarnię.Nie dajcie sobą wodzić jak stadem baranów.To walka o miejsce do życia a dla tych szulerów kasa do kieszeni.Obudźcie się przed a nie po szkodzie.

Głupoty? Nikt inny jak burmistrz potwierdził, że kupujący obiekt po biopaliwach uruchomić zamierza  suszarnię zboża. Nic nie powiedział na temat paliwa do suszarni. Dopytujących eliminuje się ze stanowisk, a ich nowy przewodniczący nie musi im udzielać głosu. Jeszcze tak nie było nawet w "komunie".

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...