Skocz do zawartości

Żwirownia im. Jacka Liwaka


żwirek

Rekomendowane odpowiedzi

jeden wart drugiego
13 godzin temu, sens napisał:

Jaki sens ma popędzanie Liwaka jak burkiem miałby zostać Kupczyński. Obaj dali zgodę na kopalnię obaj do dołu na storkowskiej żwirowni. Wrzucić i dobrze zasypać. By następny kto przyjedzie nie ruszał tego tematu 

Jeden wart drugiego, obaj tak samo dbają o własny tyłek, Ińsko mają w doopie

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt z forum nie ma konkretnych argumetów.

Ińsko szczyci się tym że jest na podium pod względem bezroboci w Powiecie Stargardzkim i na wysokim podium w całej Polsce.

Wzrosło ilość pobieranych zasiłków.

Informacja z GUS: 

Bezrobocie rejestrowane w Ińsku wynosiło w 2020 roku 10,2% (12,3% wśród kobiet i 8,5% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.

Żwirownia daję dużo możliwości pracy mieszkańcą na terenie Gmini Ińsko.

To że powstała biedronka w małym stopniu pomaga, bo i tak nadal bezroboicie jest duże.

Uciekczka młodych spowoduję że za kilka lat będą mieszkać tylko osoby starsze, mało dzieci. 

Zastanówicie się co piszecie. 
 

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Anna napisał:

Podwyżki !?

Ktoś zazdrosny o zarobki innych osób? 

Podwyżki pensji to normalna sprwa. 

Jeżeli ktoś pracuję w cywilizowanym miejscu to je otrzuję. 

 

Tak jestem zazdrosny bo burmistrzowi płacimy z naszych podatków.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Anna napisał:

Nikt z forum nie ma konkretnych argumetów.

Ińsko szczyci się tym że jest na podium pod względem bezroboci w Powiecie Stargardzkim i na wysokim podium w całej Polsce.

Wzrosło ilość pobieranych zasiłków.

Informacja z GUS: 

Bezrobocie rejestrowane w Ińsku wynosiło w 2020 roku 10,2% (12,3% wśród kobiet i 8,5% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla województwa zachodniopomorskiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia rejestrowanego dla całej Polski.

Żwirownia daję dużo możliwości pracy mieszkańcą na terenie Gmini Ińsko.

To że powstała biedronka w małym stopniu pomaga, bo i tak nadal bezroboicie jest duże.

Uciekczka młodych spowoduję że za kilka lat będą mieszkać tylko osoby starsze, mało dzieci. 

Zastanówicie się co piszecie. 
 

Anna ty masz coś z główką? Wiesz jakie możliwości da nam żwirownia ? Brud,smród,nędza i ubóstwo !!  Miejsca pracy to dla Liwaka i Kupczyńskiego jak ich na wiosnę pogonimy. Referendum jest nieuniknione!

Odnośnik do odpowiedzi

Według danych przedstawionych w internecie i ogólnodostępnych.

Marian Hermanowicz, wójt gminy Biesiekierz: 11 620 zł - zasadnicze 5600 zł, dodatki 6020 zł. Nie zasiada w radach nadzorczych.

Suma 23 240

Jacek Liwak, burmistrz Ińska: 9125 zł - zasadnicze 5000 zł, dodatki 4125 zł. Nie zasiada w radach nadzorczych. Suma 18 250 Zł

Dlaczego Burmistrz ma Ińska ma zarabiać mniej od mniejszej Gminy jakim jest Biesiekierz z naszego województwa ?

Prosze się zastanowić. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Anna napisał:

Według danych przedstawionych w internecie i ogólnodostępnych.

Marian Hermanowicz, wójt gminy Biesiekierz: 11 620 zł - zasadnicze 5600 zł, dodatki 6020 zł. Nie zasiada w radach nadzorczych.

Suma 23 240

Jacek Liwak, burmistrz Ińska: 9125 zł - zasadnicze 5000 zł, dodatki 4125 zł. Nie zasiada w radach nadzorczych. Suma 18 250 Zł

Dlaczego Burmistrz ma Ińska ma zarabiać mniej od mniejszej Gminy jakim jest Biesiekierz z naszego województwa ?

Prosze się zastanowić. 

 

Już się zastanowiłam durna blondyno-nie powinien dostać grosza, bo wydał zgodę na otwarcie żwirowni w której ty pusta babo możesz łopatą zapier* Ala!

Odnośnik do odpowiedzi

Pani Anno

Ja nikogo nie obrażam.

Proszę swoja godność schować do kieszeni i nie ośmieszać się.

Dlaczego jeszcze Pani nie pracuję w UG w Ińsku a woli się Pani żalić na forum.

Zna Pani taki powiedzenie?

Kozak w necie, pi... w świecie?

Na pewno ma Pani 18 lat i może zadziałać na płaszczyźnie prawnej. 

Grupa działa o 9 stycznia i czy od tamtej pory wpłyneło pismo do Starosty, do ekologów, do Ministra Sprawiedliości czy Prokuratury?

Pewnie nie... 

Pani Alu...Czy jakoś tak.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie chce bronić Liwaka bo mam listę rzeczy które warto brać pod uwagę na najbliższej radzie.

Są to sprawy, rzeczy które inne gminy na terenie woj. zachodniego zrobiły i wyszły na plusie.

Jednek jak widać każda kończąca się czyjaś kadencja tak wygląda.

Dużo roboty i oczekiwań będzie przy nowym Burmistru. 

Tylko preferuje aby osoby które chcą podejsc do rozmów i dyskusji miały argumenty, a nie bezpostawne oskarżenia i wyzwiska.

 

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Anna napisał:

Ja nie chce bronić Liwaka bo mam listę rzeczy które warto brać pod uwagę na najbliższej radzie.

Są to sprawy, rzeczy które inne gminy na terenie woj. zachodniego zrobiły i wyszły na plusie.

Jednek jak widać każda kończąca się czyjaś kadencja tak wygląda.

Dużo roboty i oczekiwań będzie przy nowym Burmistru. 

Tylko preferuje aby osoby które chcą podejsc do rozmów i dyskusji miały argumenty, a nie bezpostawne oskarżenia i wyzwiska.

 

Czyżby odezwała się kandydatka na burmistrza?

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, ANNA napisał:

Witam :) 

 

Myslisz że mam szansę ?

 

Możesz być na rezerwie. Zgłoś się do Urzędu i niech ciebie zapiszą, tam będą już niedługo 2 wolne miejsca. Możesz zabrać koleżankę,  zrobisz ją wickiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...