Skocz do zawartości

Żwirownia im. Jacka Liwaka


żwirek

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, akcja żwirki napisał:

Żwirownia w Ińsku jeszcze nie ruszyła a już rusza przetarg na rozbudowę drogi wojewódzkiej 151 w kierunku Recza.Tak działa zaplanowany układ.Kasa otwiera żwirownię,drogi i czasami kupuje samochody strażackie.O gminnych beneficjentach nie wspomnę bo już ktoś o nich pisał.

Jacek z Michałem zafundowali nam armagedon żwirowy na wiele, wiele lat. Oszukali wyborców.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, prawda napisał:

Dowody proszę. Nie pomawianie.

Ty wstrętny gadzie dowody chcesz? Otworzyłeś ogromną żwirownie i chcesz dowodów?  Taka jest opinia mieszkańców i w pełni sobie na tę opinię zasłuzyłeś. Jesteś kłamcą i oszustem wyborczym.

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, gad napisał:

Ty wstrętny gadzie dowody chcesz? Otworzyłeś ogromną żwirownie i chcesz dowodów?  Taka jest opinia mieszkańców i w pełni sobie na tę opinię zasłuzyłeś. Jesteś kłamcą i oszustem wyborczym.

Otworzyłem zgodnie z prawem. Dowody proszę. Nie masz? To wypad.

Odnośnik do odpowiedzi
przewietrzymy Urząd
Godzinę temu, wypad napisał:

Otworzyłem zgodnie z prawem. Dowody proszę. Nie masz? To wypad.

Za to otworzenie "zgodnie z prawem", możecie już się pakować, oszuści wyborczy !! Twój PROGRAM WYBORCZY NA LATA 2018-2023, punkt 9 " nie dopuścimy do powstania żwirowni w bezpośrednim sąsiedztwie Ińska " .

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, przewietrzymy Urząd napisał:

Za to otworzenie "zgodnie z prawem", możecie już się pakować, oszuści wyborczy !! Twój PROGRAM WYBORCZY NA LATA 2018-2023, punkt 9 " nie dopuścimy do powstania żwirowni w bezpośrednim sąsiedztwie Ińska " .

No i to prawda. Wcześniej jest bioetanol i tartak. Dopiero potem domy mieszkalne.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, przewietrzymy Urząd napisał:

Za to otworzenie "zgodnie z prawem", możecie już się pakować, oszuści wyborczy !! Twój PROGRAM WYBORCZY NA LATA 2018-2023, punkt 9 " nie dopuścimy do powstania żwirowni w bezpośrednim sąsiedztwie Ińska " .

Rewolucja w radzie gminy to nic innego, jak likwidacja radnych, przeciwników powstania żwirowni w Ińsku. I co na to KADAM?

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, oszuści napisał:

Jacek z MIchałem zgodnie z prawem wyruchali swoich wyborców.

To są śmieci, popłuczyny, menele  ! Na każdym kroku trzeba tępić to gnojstwo . Przyjdziesz po głos, jak ci kopa zasadze to pod kinem wylądujesz. 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez jak zapi dole to  ci dwaj diablow zobacza naprawde.Oszolomy z gminy mysla ze ludzie ich czynow nie chlubnych nie widza. Kino jest przykladwm co ci dwaj zrobili ,jeszcze im malo to chca zwirowniw ,buda z nimi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Jolka napisał:

Liwakus i Kupczykus są na czarnej liście mieszkańców Ińska, a właściwie to powinni być z listy skreśleni za żwirownie

Oni NIC dobrego dla Ińska nie zrobili. Żwirownia to dla nich hańba. Mojego głosu nie dostaną.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, NIC napisał:

Oni NIC dobrego dla Ińska nie zrobili. Żwirownia to dla nich hańba. Mojego głosu nie dostaną.

Pamiętajcie wyborcy oto radni, zwolennicy żwirowni : Tomczyk, Dolata,Halejcio Łońska,Marzycka, Kujawski,oba Woźniaki,Potrykus! Dajcie im swoje głosy.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, żwir napisał:

Pamiętajcie wyborcy oto radni, zwolennicy żwirowni : Tomczyk, Dolata,Halejcio Łońska,Marzycka, Kujawski,oba Woźniaki,Potrykus! Dajcie im swoje głosy.

Czyli wszyscy którzy ostatnio cos skorzystali od gminy. Jasne jak słońce. Przecież prokurator do tego dojdzie. Inne służby też.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...